Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
19
Favori
227.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 607
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 108
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 20
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (108 mesaj) LEAME (30 mesaj) vitriol (25 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (759 mesaj) Mobil (371 mesaj) Mini (44 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    468 Mesaj

2 haftadır internetim yavaş 47mbps alıyordum şimdi 24 üstü alamıyorum. Mh yi arıyorum teknik destege baglacagız diyerek kapatıyorlar. @millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thelastsoldier -- 24 Ocak 2021; 3:18:27 >
  • Firma Yetkilisi
    1680 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: moskogsm

Gecenin 3 olmuş millenicomdan sms alıyorum bu ne saçmalık ? Bugün sizden bir teknik destek almamam rağmen gecenin 3 ünde sms geliyor ankete katılın diye bu nasıl saçma sapan bir sorumsuzluk ? @millenicom

Merhaba, PM üzerinden İsim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    1680 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Thelastsoldier

2 haftadır internetim yavaş 47mbps alıyordum şimdi 24 üstü alamıyorum. Mh yi arıyorum teknik destege baglacagız diyerek kapatıyorlar. @millenicom

Merhaba, PM üzerinden İsim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj

An itibariyle 10 km mesafedeki serverlardan aldığım hızlar. paketim 100 mbit, gerçekten çağ atladım.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/85/31/13/853113bb0b1c0bece78d5b414894ae49.png&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fa/1d/32/fa1d323573cd42c184e98e17c429d665.png&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ba/81/7c/ba817c5d46d69dbf8c70e0bac711d6bb.png&t=0&width=480&text=1

edit: mesajı attıktan 15 dakika sonra düzeldi fakat sabahtan beri böyleydi. hafta sonları ciddi hız sorunları yaşayabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 24 Ocak 2021; 14:8:41 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    770 Mesaj
    Samsung Galaxy Tab s7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    677 Mesaj

18.01.2021 tarihinde nakil işlemi gerçekleşti ve o tarihten beri 100mbps fiber bağlantım da 3mbps hız alıyorum. 1 haftadır düzeltmeye çalışıyorlar hiçbir gelişme yok. Her gün sorununuz çözülmüştür diye mesaj atıyorlar utanmadan. Hiç bir gelişme olmadı hala. @millenicom

• Er
    14 Mesaj

Özel mesaj gönderdik, bakalım sorunumuzu çözebilecekler mi yoksa başka şirkete geçiş yapmamıza vesile olacaklar mı, göreceğiz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    997 Mesaj
    Millenicom ile taahhüt olmadan Superonline FTTH fiber altyapısı ile hizmet alabiliyor muyuz?

• Er
    11 Mesaj

Sakın ama sakın kullanmayın. Zamanında Türknetten fiyatı daha iyi diye bunlara geçtim. Geçmez olaydım. Kesinlikle ama kesinlikle çözümsüz ortada mal gibi kalıyorsun. Fiyat performans açısından Turknet bu klasmanda en iyisidir.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    1680 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Xelforia

18.01.2021 tarihinde nakil işlemi gerçekleşti ve o tarihten beri 100mbps fiber bağlantım da 3mbps hız alıyorum. 1 haftadır düzeltmeye çalışıyorlar hiçbir gelişme yok. Her gün sorununuz çözülmüştür diye mesaj atıyorlar utanmadan. Hiç bir gelişme olmadı hala. @millenicom

Merhaba, PM üzerin isim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.
  • Yüzbaşı
    677 Mesaj

Geç kaldınız başka iss'ye başvuru yaptım.

|
    |
    millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Telefonum 155'i aramıyor yardımcı olurmusunuz

• Çavuş
    94 Mesaj

Evet muhatap bulamıyoruz. Temsilci bile cevap verme zahmetinde bulunmadı. Taahhüt yapmadım, deneme aşamasındayım. Memnun kalmazsam kapatacağım, teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: The Rat
  • Er
    5 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    alihankirac

millenicom pişmanlıktır

netspeed seçin :D

|
    |
  • Yarbay
    4243 Mesaj

kullandıgınız modem nedir

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    15450 Mesaj

Merhaba. Acil hatlarının tamamını cep telefonunuzdan da ücretsiz bir şekilde arayabilirsiniz.

Bu arada Acil hatların numarası değişti. Detaylı bilgiye aşağıda verdiğim linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.icisleri.gov.tr/bilgiislem/yeni-nesil-112-acil-cagri-merkezi

Alıntı

metni:
    Ülkemizde farklı acil yardım çağrıları için kullanılan 7 kuruma ait acil çağrı numaralarının (İtfaiye: 110, Jandarma: 156, Polis: 155, Sağlık: 112, Orman: 177, Sahil Güvenlik: 178, AFAD: 122) tek numara (112) altında toplanması amacıyla geliştirilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 31 Ocak 2021; 18:24:7 >
    |
    |
    Özlem Menderis Gökçe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3001 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba, PM üzerin isim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.

Alıntıları Göster

kesinlikle turknetten daha iyi bir firma en azından çağrı merkezi var sorun olduğunda sövecek birisi var. türknette ayrılalım demiş sevgili gibi bir durum var. mesaj atıyorsun ne zaman ne şekilde isterse o zaman cevap veriyor.

2 hafta internet veremediler mesajlara sorun yok diye cevap veriyorlardı ama dsl yoktu..

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    1680 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Saligia

Millenicom ile taahhüt olmadan Superonline FTTH fiber altyapısı ile hizmet alabiliyor muyuz?
  • Er
    1 Mesaj
    Trendyol 2 3 4 şubat

|
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj

Merhaba 12 ay dır kullanıyorum tarifem 100 mb kotasız engelli kullanmaktayım 1ayı 80-90 mb lerde geri kalan 11 ayı 5-10 mb kullanıyorum her aradığımda sorununuz çözülmüştür diye milleti aptal yerine koyuyorlar vallahi billahi bıktım bana acil tahahütsüz 100 mb fiber veren en iyisi hangisi söyleyinde ona geçeyim

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
konkasör
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.