Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
19
Favori
227.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 607
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 108
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 20
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (108 mesaj) LEAME (30 mesaj) vitriol (25 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (759 mesaj) Mobil (371 mesaj) Mini (44 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    401 Mesaj

SAyın yetkili 10 gündür evimde internet yok ilk 5 gün net ve dls ışıklarım yanıyordu ama bağlantı sitelerle gerçekleşmiyordu sanki çok yavaş gibiydi. Şimdi ise bu ışıklarda yanmıyor ve 10 gündür tek bir yetkliyle ya da teknik ekipten biriyle görüşemedim. Şu an kapattırmak için millenicom müşteri hizmetlerini aradım öyle bir kısımda yok gibi eğer destek olamaycaksanız derhal edevlet üzerinden hizmet alımımı sonlandıracağım çünkü tahahütüm de yok benim

|
    |
    millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1968 Mesaj

Sakın bulaşmayın TurkNet hem daha ucuz hem daha kaliteli üstelik bunlarda 15 tl fiber modem kirası TurkNet te bedava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj

Arkadaşlar 1 seneden fazladır Millenicom sağlayıcısını kullanıyorum bugün ip tv de donma yaşadım 100 mbps ama evin hattı 65 olduğu için 50mbps şeklinde kullanıyorum sorunum 1-2 gündür ping 170-200e bile çıkıyor.22-24 du şu zamana kadar neden olur kablolardan vs. olabilir mi acaba onlarda sıkıntı yok gördüğüm baktığım kadarıyla ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk5885 -- 16 Ocak 2021; 23:42:16 >
  • Firma Yetkilisi
    1680 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: j.sahin

SAyın yetkili 10 gündür evimde internet yok ilk 5 gün net ve dls ışıklarım yanıyordu ama bağlantı sitelerle gerçekleşmiyordu sanki çok yavaş gibiydi. Şimdi ise bu ışıklarda yanmıyor ve 10 gündür tek bir yetkliyle ya da teknik ekipten biriyle görüşemedim. Şu an kapattırmak için millenicom müşteri hizmetlerini aradım öyle bir kısımda yok gibi eğer destek olamaycaksanız derhal edevlet üzerinden hizmet alımımı sonlandıracağım çünkü tahahütüm de yok benim

Merhaba, PM üzerinden İsim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    1680 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: cenk5885

Arkadaşlar 1 seneden fazladır Millenicom sağlayıcısını kullanıyorum bugün ip tv de donma yaşadım 100 mbps ama evin hattı 65 olduğu için 50mbps şeklinde kullanıyorum sorunum 1-2 gündür ping 170-200e bile çıkıyor.22-24 du şu zamana kadar neden olur kablolardan vs. olabilir mi acaba onlarda sıkıntı yok gördüğüm baktığım kadarıyla ?
    Merhaba, PM üzerinden İsim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 5 saat 41 dakika kadarı kaldı.

100 ms ping ile internet kullanmak istiyorsanız alın arkadaşlar. her defasında yalandan altyapı düzenliyorlar..

|
    |
  • Binbaşı
    1851 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

arkadaşlar mi box ile netflixe giremiyorum. nw-2-5 hatası alıyorum. (4.5g ile sorunsuz bağlanıyor)

netflix ile görüştüm iss ile ilgili dediler. milleni ile görüştüm kısıtlama olmuş olabilir dediler. kayıt aldık bekleyin dediler.

bu şekilde problem yaşayan oldu mu hiç.

9873031 müşteri numaram.

@millenicom

Hayırlı olsun. Çözümü olmayan bir probleminiz var artık. CGN sisteminden dolayı bu sorunu yaşıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -AhmtOzdmR- -- 19 Ocak 2021; 12:0:46 >
    |
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN DEĞİL HANGİ FİRMA OLURSA OLSUN ORADAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90 DİYE OLTALANMAYIN!

NİCE MAĞDUR EDİCİ PİŞMAN EDEN SÜRPRİZLER SOCAR İŞTİRAKİ MİLLENİCOMDA: COVİD-19 GİBİ İLLET DERSEN BURDA AMA İNTERNETİ YOK MÜŞTERİ

HİZMETİ YOK KENDİN KAŞINDIN SEÇTİN KATLANACAKSIN 27 AY TAAHHÜT SÖZÜNÜ VERMESEN DE BİZ ALIRIZ SES KAYDIN ESKİ OLSA DA

|
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj

arkadaşlar buraya bir sürü şikayet gelmişte ben anlamıyorum interneti çatır çatır kullanıyorum gayet de güzel. zaten altyapı türktelekomun yani bir sorun olsa bile neresi olursa olsun türk telekom ilgileniyor pingden falan şikayet etmişler ama hangi firmaya geçerlerse geçsinler türk telekom altyapısı olduğu sürece aynı sorun olucak. 1 ay ücretsiz kodumu bırakayım bir sorunuz olursa da cevaplarım: 82CDD1122

|
    |
  • Yarbay
    12519 Mesaj
    Semtimde genel çalışma sonrası herkesin interneti geldi benim internetim gelmedi. Arıza kaydı oluşturdum sonrasında dün sabah gelip arızayı çözdüler.

Sonrasında bilin bakalım ne oldu? Süpriiz, durduk yere gece internetim yine gitmiş ve kimsede problem olmamasına rağmen ben haftasonu yasağında internet kullanamıyorum.

Bu son oldu çözdünüz çözdünüz çözemediniz tekrarında yaşanırsa fazla para verir gider TT abonesi olurum insanı BEZDİRDİNİZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj

Gecenin 3 olmuş millenicomdan sms alıyorum bu ne saçmalık ? Bugün sizden bir teknik destek almamam rağmen gecenin 3 ünde sms geliyor ankete katılın diye bu nasıl saçma sapan bir sorumsuzluk ? @millenicom

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
konkasör
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.