Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
970
Cevap
15
Favori
104.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 450
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 80
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (80 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (15 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (567 mesaj) Mobil (278 mesaj) Mini (35 mesaj) Uygulama (90 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    377 Mesaj
    Sanırım bu firmayla tek sorun yaşamayan benim. Turknetten SOL altyapısı üzerinden 100 mbit fibere geçiş işlemi yaptırdım. Yaklaşık 1 saat sonra bütün işlemlerim tamamlandı ve 3 aydır sorunsuz kullanıyorum. Hatta hız bazı zamanlar 200 mbit' e falan çıkıyor :)

Burada sorun yaşayan insanları gördükçe şaşırdım açıkçası. Umarım problemleriniz giderilir bu sıkıntılı zamanda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CaptanFarfan

Sanırım bu firmayla tek sorun yaşamayan benim. Turknetten SOL altyapısı üzerinden 100 mbit fibere geçiş işlemi yaptırdım. Yaklaşık 1 saat sonra bütün işlemlerim tamamlandı ve 3 aydır sorunsuz kullanıyorum. Hatta hız bazı zamanlar 200 mbit' e falan çıkıyor :)

Burada sorun yaşayan insanları gördükçe şaşırdım açıkçası. Umarım problemleriniz giderilir bu sıkıntılı zamanda.
    Merak etme başta bende senin gibi düşünüyordum ve şu cgn havuzundayım 720 p yayını dahi izleyemiyorum, bütün ispatlarıma rağmen ve inatla inanmak istemiyorlar. burdaki şahsım ilgili gözüktüğüne felan bakmayın oyalıyor sadece !!!
    |
    |
    İnternet bağlatcam alt yapımızda sadece fiber var. Turknet hizmet veremediğini söyledi. Milenicom hizmet veriyor ama modem almanız zorunlu diyor. Onuda kiralık olarak veriyorlar aylık 15 liraymış. Fiber modemim var diyorum olmaz bizden modem almanız zorunlu diyorlar. Başka fiber modemler çalışmaz mı ve bu durum yasal mı? Bu konu hakkında bilgisi olup aydınlatacak biri varsa çok makbule geçecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 22 Mart 2020; 13:53:33 >
    Taahhüttümün bitmesini iple çekiyorum.Çok sıkıntılı süreçler yaşadık bu firma ile. Eşe dosta da önermiyorum.Piyasadaki en illet firmalardan birisi benim gözümde. Müşteri memnuniyeti ve müşteriyi mağdur etmekte üzerlerine yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarzoBereli -- 23 Mart 2020; 1:53:3 >
    quote:

Orijinalden alıntı: BarzoBereli

Taahhüttümün bitmesini iple çekiyorum.Çok sıkıntılı süreçler yaşadık bu firma ile. Eşe dosta da önermiyorum.Piyasadaki en illet firmalardan birisi benim gözümde. Müşteri memnuniyeti ve müşteriyi mağdur etmekte üzerlerine yok.
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

İnternet bağlatcam alt yapımızda sadece fiber var. Turknet hizmet veremediğini söyledi. Milenicom hizmet veriyor ama modem almanız zorunlu diyor. Onuda kiralık olarak veriyorlar aylık 15 liraymış. Fiber modemim var diyorum olmaz bizden modem almanız zorunlu diyorlar. Başka fiber modemler çalışmaz mı ve bu durum yasal mı? Bu konu hakkında bilgisi olup aydınlatacak biri varsa çok makbule geçecek.
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mstfmrv

Superonline altyapısı ile 100 mbit hızla interneti taahhutsuz alabiliyor muyuz ve fiyatı ne kadar
    |
    |

Orijinalden alıntı: mstfmrv

Superonline altyapısı ile 100 mbit hızla interneti taahhutsuz alabiliyor muyuz ve fiyatı ne kadar
    alamıyormuşuz ben sordum
    |
    |

Orijinalden alıntı: BarzoBereli

Ne gibi sıkıntılar yaşadınız? Aktarabilir misiniz?
    Başta 35 mbps'e attığım sözleşmem iptal edildi(sorun çıkmış güya) ve 16'ya geçin sonra aynı fiyattan 35'e geçersiniz dediler fakat tabiki böyle birşey olmadı. 16'ya geçtik hadi 35'e geçin dediğimizde fiyat birden 90 TL oldu. Ayrıca 2 hafta gibi uzun bir sürede geçiş işlemini gerçekleştirebildiler. Şuan 16 mpbs internet ile sürünüyorum. Alabildiğim hız 13-14 civarı. Cs go'da pingim en az 80-90 hatta bazen 200-300 leri görüyor. Çok teşekkürler.

Dün 2 kere canlı desteğe bağlanmaya çalıştım, operatöre bağlanmak için hatta 10 dakikaya yakın bekledim. Bağlanmadı, sonra otomatik mesaj geldi, "Hizmetten memnun musunuz?" diye. Alamadım ki hizmet, sizi aramamızı istiyorsanız söyleyin denildi, söyledim. Hala arayan yok, görüşebildiğim bir insan yok.

Evden çalışma düzenine geçtiğimizden beri en sorunsuz çalışan insanlardan biriyim ofiste, herkese öneriyordum. Ancak bu durum beni üzdü Şu anda kimseye ulaşamıyorum @millenicom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bende 100 mbps için başvurdum, FTTH altyapı mevcut ve TT üzerine düşeni kısa sürede yaptı ONT ve Modem geldi kuruldu ama geçen hafta Cuma günü yaptığım başvuru için halen evrak imzalatmaya gelmedikleri için abonelik askıda bekliyor. Kullanmaya başlayamadım bir türlü. Sizde başından sonuna kadar kaç gün sürdü?
    |
    |
    Çekilin Ben Tercümanım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Fiber kurulacak kurulum ücreti var mı modem kirası var mı 1ay sonra nakil yaparsam iptal edersem ne olur
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: neselihayalet

Dün 2 kere canlı desteğe bağlanmaya çalıştım, operatöre bağlanmak için hatta 10 dakikaya yakın bekledim. Bağlanmadı, sonra otomatik mesaj geldi, "Hizmetten memnun musunuz?" diye. Alamadım ki hizmet, sizi aramamızı istiyorsanız söyleyin denildi, söyledim. Hala arayan yok, görüşebildiğim bir insan yok.

Evden çalışma düzenine geçtiğimizden beri en sorunsuz çalışan insanlardan biriyim ofiste, herkese öneriyordum. Ancak bu durum beni üzdü Şu anda kimseye ulaşamıyorum @millenicom
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    1586 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Nartive

Başta 35 mbps'e attığım sözleşmem iptal edildi(sorun çıkmış güya) ve 16'ya geçin sonra aynı fiyattan 35'e geçersiniz dediler fakat tabiki böyle birşey olmadı. 16'ya geçtik hadi 35'e geçin dediğimizde fiyat birden 90 TL oldu. Ayrıca 2 hafta gibi uzun bir sürede geçiş işlemini gerçekleştirebildiler. Şuan 16 mpbs internet ile sürünüyorum. Alabildiğim hız 13-14 civarı. Cs go'da pingim en az 80-90 hatta bazen 200-300 leri görüyor. Çok teşekkürler.
    |
    |

Bir yakınım Türk Telekomun kendisinden Vdsl internet kullanıyor. Taahhüt sonbahar veya yıl sonuna kadar var sanırım. Ne kadar kalan taahhütlerde ücretsiz geçiş yapıyorsunuz?
    quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Bir yakınım Türk Telekomun kendisinden Vdsl internet kullanıyor. Taahhüt sonbahar veya yıl sonuna kadar var sanırım. Ne kadar kalan taahhütlerde ücretsiz geçiş yapıyorsunuz?
    Yakınınız taaahüdünün bitmesine 1 ay kala bizlere başvurması durumunda gerekli aksiyonu hızlı şekilde alabiliriz.
Sohbet
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.