Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
1.224
Cevap
18
Favori
202.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 578
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 104
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 19
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (104 mesaj) LEAME (30 mesaj) vitriol (25 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (733 mesaj) Mobil (359 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    259 Mesaj

Bugün abonelik başlattım. Sizce Millenicom nasıl? Bu şikayetler her ISS de var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucifer50 -- 28 Kasım 2020; 22:42:45 >
  • Teğmen
    198 Mesaj

diğerleri bir yana

millenicom öte yana

adrenalin,

heyecan,

16 mbs e kadar adsl internet,

sürpriz fatura;

ses kaydı alınmadan 27 ay taahhüt

ve

BTK'da hiç bitmeyen maceranın tadı = Millenicom

|
    |
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj

ping rezalet. Başlattığın gibi iptal et. İstanbuldaki lol sunucusuna pingim sabit 150, izmirde yaşıyorum. Geceleri yükseliyor iniyor, düşükken de zaten jitter var.

|
    |
    lucifer50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj

Şimdi son bir aydır falan ping arada oyun oynatmayacak seviyelere çıkıyordu ama telefonla ulaşamıyorduk kimselere. Bu birkaç gündür sürekli olarak yüksek. Demin 150 sabit pingle lol oynadım. 150ms mesafe bu arada istanbulda bulunun TR sunucusuna, abd falan değil yani.

Sabah aynı konuyla ilgili aradığımda telefondaki arkadaş pingin oyundaki diğer oyunculardan kaynaklandığını, onlarla bir alakası olmadığını söyledi. Bilmeyen biri olsa inanacak. Acaba kim bilir kaç bin kişiyi bu şekilde kandırıyorlar.

Bunların olmasının sebebi CG NATlarına gereğinden fazla abone yerleştirmeleri. NAT başına kira veriyorlar altyapı sahibine. Şark kurnazlığı yani.

Bunlar birkaç ay öncesine kadar youtube, netflix ve twitchi 6mbit ile sınırlandırıyor bu yaptıklarını da sonuna kadar inkar ediyorlardı. Bundan muzdarip olan kişiler olarak sağda solda çok konuşmaya başladık da seve seve açtılar band genişliğini.

Ticarette hile yapan ne kadar şark kurnazı varsa Allah çeşit çeşit belalarını versin.

Şark kurnazı değilim pingime güveniyorum diyen iss varsa lütfen bana teklif yapsın. Telekom gpon bölgesindeyim. Altyapım kaymak gibi. Millenicom pişmanlıktır.

• Çavuş
    66 Mesaj
    Son 1 aydır ya download hızım 1mb yada upload hızım 0,2mbe kadar düşüyor. Müşteri hizmetlerini kaç defa aradım. Bir sorun göremediklerini söyleyip duruyorlar. Robot s robotça laflar müşteri hizmetlerinde çalışan kişiler bilgisiz. Bilgisi olan teknik destek ekipleriyle zaten görüşme şansın yok. Zaten şuanda yeni iss bakıyorum direk geçiş yapıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1545 Mesaj
    1.5 yıldir kullanıyorum. Fiber 35mbit. Tek yorumum eğer hiç sıkıntınız yoksa devam edin kullanin. Ama eğer sorununuz varsa hemen ayrılın uyelikten hic bir sekilde çözmüyorlar. Mesela nakil islemi yaptım modem iade ettim modem ucretini bana kitlediler. Nodem nerde yok para nerde yok. Btk ya sikayet ettim hemen odediler. Suan icin sıkıntım yok eğer olursa hemen kapattiririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    |
    |
  • Yarbay
    2317 Mesaj

statik ip 25 lira çok pahalı turknetde 10 lira

sizde 100 mbit 110 tl turknetde 95 tl

105 vs 135

şimdi turknete geçmemek için bir neden söyleyin bana

|
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj

ben gayet memnunum. teşekkürler millenicom.

|
    |
  • Teğmen
    193 Mesaj

ben memnun değilim sorun çözmüyorlar hat değerlerinizi düşürüyorlar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    969 Mesaj

artık milenicomdaki arkadaşlarda aramayı kesti.. herhalde boş port olayını onlarda çözemeyeceklerini anladılar.. istanbul gibi bir şehirde altyapı yüzünden eve internet baglatamıyoruz. ne kadar saçma değil mi?

|
    |
  • Yarbay
    4889 Mesaj

Uykusuz geceler için mobil şebekeye muhtaç kalmak için MİLLENİCOMM fazlasıyla internett........Sorun yoksa zaten sıkıntı yok sorun oldu mu ? aman allahım çözüm filan hak getire iptal çakın geçin.Mesela benim hattımı bilerek ve isteyerek bozdular bugün bunu kabul ettiler.100 mb paketteydim aylık veri kullanımı 1 tb ile 1.3 tb arası geziyordu.Son 2 aydır bilerek ve isteyerek internetim 18:00 da kesiliyor arıza kaydı açsamda sorun çözülmüyor.

İnternet geri geldiğinde hız düşürülüyor 10 mb ile sınırlandırılıyordu en sonunda 10 mb paketim olsa nasıl 1tb veri kullanıyorum bakarmısınız dedim ? Bu kadar veri kullanılırsa tabi ki hızınız düşer dendi.  Yani bu ne demek oluyor sınırsız diye satılan pakette göze gelirseniz bölgedeki yoğunluğa göre sizin interneti ŞAK ŞAK kesiyorlar.Daha geçen gün forum üyesinin portunu iptal edip başkasına tayin ettiler sonra da başka abone gelmiş yapacak bir şey yok dediler.Kullanmayın kullandırmayın iptal ediyorum dedim tek bir kelime etmediler direk süreci başlattılar ki istedikleri de buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 4 Aralık 2020; 0:44:52 >

• Er
    4 Mesaj
    Kona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2855 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0c/6b/6a/0c6b6a058bf6466de1759f9fa075e536.png&t=0&width=480&text=1

100mbps'e kadar olan internet paketindeki bugün itibariyle çıkan hız  Noldu şimdi karantina geldi diye fazla mı yükleme oldu yani ? Normalde insanlar internet kullanmıyordu şuan mı kullanmaya başladılar ?

• Yüzbaşı
    987 Mesaj

ben de oyun oynayamıyorum resmen ping sabit durmuyor. Evimin içine kadar fiber optik giriyor yanlış olmasın. Şark kurnazı bunlar.

Ben iyi aile çocuğu değiliz bizde üç kişilik nata beş kişi konmaz, sınırsız internet gerçekten sınırsızdır diyen operatör varsa millenicomdan çok abone transfer olur. Teklif yapın kardeşim şu konularda dertlerinden bahseden insanlara. 100TL civarına 100 mbit adam gibi bağlantı arıyorum taahhüt falan vermem.

|
    |
    Alkımm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4889 Mesaj

Aynı sıkıntı 20 gündür var bende de .Arıza kaydı açtırıyorum sorun yok deniyor modeme gelen hıza bakın diyorum iç tesisat deniyor.İç tesisat yok arkadaş diyorum biz size döneceğiz diyor.Bastım iptali geçtim bunlarla mı uğraşıcam.Şuan turkcellbox aldım idareten ofiste vardı hız limiti korona dalgasına kaldırılmış durumda 150 mb down 70 mb up dedim bu nedir dünya varmış.

@AREryilmaz

Aynen öyle ping sürekli 150-60-80-100 arası geziyor 10 sn içinde hani sabit bir şey olmadığı için oyunun içine ediyor.Bunların alt yapısı filan çöktü kabul etmiyorlar.Kaç kez genel merkezi aradım şuan çalışma var sisteme giremiyoruz dediler.Adamlar kendi sistemlerine giremiyor 1 haftadır bırak bize internet vermeyi.

|
    |
    Bahsedilenler: Luc4sHood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör AREryilmaz
  • Yarbay
    2855 Mesaj

Hocam ben de bir problem yoktu. Bugün akşam işten eve geldim bununla karşılaştım. Arıyorum sistem sıkıntı yok diyor. Whatsapptan yazıyorum haliyle şuan çalışan yok.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e6/5b/cb/e65bcb0e7bba1e85a13e24f4317b2e05.jpeg&t=0&width=480&text=1

Sitede niye şu var anlamış değilim dalga geçiyorlar resmen  

Değiştirsem geçecek alternatif yok. Cuma cuma şu uğraştırdıkları şeye bak ya.

EDİT: Neyse ya vallahi bıktım  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 4 Aralık 2020; 21:33:9 >
    |
    |

• Yarbay
    4889 Mesaj

Onlara kalsa hiçbir şeyde sıkıntı yok ki.İnternet bağlantısı yok diyorum hayır sorun yok diyor. Kontrol eder misiniz bağlımıyım diyorum buradan göremiyoruz diyor.Lan o zaman nasıl problem yok diyorsunuz diyorum arıza kaydı açayım mı diyor.  Ne kullanıyorlarsa bize de versinler normal kafanın ürünü olamaz bu.Bak turknette kızıyordum filan ama en azından sistem üzerinden yazdığında adam şak şak atıyor bakın değerleriniz bu hızınız bu diye.Sende diyorsun ki 100 ödüyorum 40 veriyorsun o zaman kavga çıkıyor. 

|
    |
    Luc4sHood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1939 Mesaj

Hatta DSLAM kilidi vardı açtırdım 100 mbps'ye çıktı şimdi yine 80'e düştü valla kafayı yiyeceğim bir tane düzgün ISS yok mu ya kullanalım?

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Bebek Oyunları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,078
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.