Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: egitek87 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
1.210
Cevap
18
Favori
195.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 570
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 102
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 19
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (102 mesaj) LEAME (30 mesaj) vitriol (24 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (725 mesaj) Mobil (354 mesaj) Mini (40 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    73 Mesaj

Zeytinburnu'nda hangi mahalledesiniz acaba? Ben geçen hafta pazar günü başvuru yaptım, pazartesi bağlantım geldi.

|
    |
    marowak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Netspeed 35mbit hız 33mbit net kullanım sınırsız 76tl..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gelecek3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bende millenicom a başvuru yaptım ama sürekli bir sorunlar var. Bir türlü bağlantı aşamasına geçemedik

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tarik107

Normalde 35mb download, 7mb upload almış olduğumu internet hızım son bir aydır ya download 1mb'e ya da upload 0.16mb değerlerine düşmekte.Ne zaman millenicomla bir irtibata geçsem orada sadece kontrol etmeyi bilen ve modeme reset atabilen bir müşteri hizmetleri ile görüşülebiliyor.Eğer adam gibi hizmet veremeyiecekseniz söyleyin biz de gidelim kardeşim. Nedir bu işkence anlamıyorum.Hiçmi görüşme şansızımız yok işine bilen bir teknik ekiple? @millenicom

Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve irtibat bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.

• Teğmen
    193 Mesaj

@millenicom sorunumla ilgili pm atın bi bakar mısınız ?

Türkiye geneli arıza mı var? Bugün sabahtan beri YouTube,Netflix,Blu TV,Prime Video veya Zoom'a bağlanmıyor? İnternet var ama bağlanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muslera251 -- 25 Kasım 2020; 20:29:7 >
    |
    |
  • anakart önerisi

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj

Altyapı olmaya yerler için bir çözümünüz var mı?
    |
    |
    millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj

Buraya yazmıştım bir sorunum olduğunu bu konuda yardımcı olabilir misiniz? "Geçen ay ve bugün millenicom servisinden(0850 li numaradan) arandım, taahhüt yenileme teklif ettiler, 13.12.2020 tarihinde taahhütümün biteceğini, dilersem 102,90TL ye 24 veya 27 ay taahhüt vererek 50mbit sınırsız internetten yararlanmaya devam edebileceğimi söylediler. Ben de kendilerine zaten 50mbit hıza geçerken taahhüt yenilediğimi, tekrar ilk taahhüt sözleşmesine göre hareket ederek beni mağdur etmelerine müsaade etmeyeceğimi ve burada daha fazla verecek olmamın derdim olmadığını ancak beni keriz yerine koymalarına müsaade etmeyeceğimi söyledim. Konuyla ilgili bilgisi olanlar varsa veya millenicom forum yetkilisi bu konuda yardımcı olabilirse çok sevinirim. Tüm forumdaşlarıma sevgi ve saygılarımla .."
    |
    |
    millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1307 Mesaj
    Bunlar kadar rezil bir firma görmedim ben. Turknet fiber hizmet vermeye başladığı anda, hizmeti türknete taşıdım. Otomatik sonlandırması gereken aboneliğim tuhaf bir durumda aktif kaldı, Bunlar benim aboneliği iptal edemediler. 1.5 ay boyunca görüştüğüm tüm müşteri temsilcilero hiçbiri aboneliği iptal edemedi. Diyorum madem sizden hizmet alıyorum, modemime erişin işlem yapın diyorum. Erişim yetkimiz yok diyor, yetkili değilmişiz diyor, acaba neden diyorum erişim yetkiniz yok diyorum geveleyip durdular, en sonunda hizmeti ben iptal ettirdim de kurtuldum 1 aylık fatura kazığı da cabası oldu. Bakalım bu ay sonunda da fatura çıkmazsa thh heyetine gideceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez. Hz.Mevlana
  • Binbaşı
    1069 Mesaj

ailemin evinde millenicomun verdiği modem bozulduğu için 3 aydır interneti kullanamıyorlar ve 3 adet fatura çıkmış. aradık sadece 22 tl fatura indirimi yaptılar. bizde bu ay içinde ttnete geçiş yaptık. millenicom üyeliğimizi nasıl iptal ettirebilir.

hizmet numaramız 9961696

@millenicom

ben milenicom müşterisiyim altyapım vdsl 75mb desteklediği halde 16mbit bir pakete yönlendirilmiştim. 35mbitlik pakete geçiş için yardımcı olur musunuz (84,90tl lik paket için) @millenicom @millenicom

Merhaba @millenicom

Her akşam internetimde atlama, donma takılma, paket kaybı, veri kaybı, ping coşmaları yaşıyorum. Arıza kaydı açılıyor çözümlendi deniyor fakat günlerdi internet kalitem berbat durumda.

Hesap no:9773681

16 gündür aktivasyon bekliyirun hattımı aktive etmiyorlar. Mağduriyet yaşadığım için vip müşteri sıfatıyla tekrar aktivasyona yolladım diyorlar yine dönüş yapan yok. Müşteri hizmetleri sürekli farklı şeyler söylüyor. Birbirlerinden haberi yok. Yazıklar olsun çok mağdur ettiniz

vip müşteri olayı hikaye yani

bende abonelik başvurusunda bulunmuş oldum

|
    |
    nigya08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Millenicom Kvkk kapsamında bilgilerimizi paylaşmayı neden onaylamamızı istiyorsunuz?

bu başınıza büyük bela açabilir. Beni arayan çalışanınız burayı onaylayın yoksa abonelik olmaz dedi.

Bu konuyu cimer e şikayet edeceğim. Ben aboneniz oluyorum bilgilerimi diğer firmalara yada kötü niyetli şahıslara satmanızı neden istemeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 27 Kasım 2020; 18:58:46 >
    |
    |
    Ben de yorum yapayım. Neredeyse 3 yıl oldu bağlatalı. Ağ sorunu pek yaşamadım 100 mbps kullanıyorum. Bana modem teklif etmişlerdi ben de kabul etmiştim. Verdikleri modem kablosuzda 50 mbps destekliyor :D 3 yıldır işkence gibi bir modem kullanıyorum bu şirket yüzünden hala kullansam da bu yüzden asla sevmiyor ve tavsiye de etmiyorum.

|
    |
  • Teğmen
    181 Mesaj

Upload hızı 5 mbit. Down hızı 3 mbit. Sözde 35 mbit bağlantım var.

Bunlar iyice bozdu kendini. Tüketici şikayeti açıyorum, sorun yok diye yazı yazıyorlar. Aman aman..

9938744 müşteri numaram. takip etsinler bakalım. Son günlerde rezalet.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2f/82/55/2f8255f42827d917f2f69c54a2c95fca.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
Masal Oku
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,969
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.