Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.024
Cevap
15
Favori
128.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 20 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 486
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (598 mesaj) Mobil (299 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    Hepsi burada 200 üzeri alışverişlerde kupon arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    194 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sçsb

merhaba

annemin evi için uygun başımızın ağrımayacağı taahhütsüz birşey arıyoruz. hangi tarifeyi önerirsiniz

Alıntıları Göster

netspeed, fixnet, oris hepsi iyidir en uygun fiyat hangisindeyse onu alın benim tercihim netspeed olur şahsen su an kullanıyorum hala, turknetten uzak durun teknik destek bile yok aylarca kullanamadığınız internete fatura kesmeleri olası

ben netspeed in 35mbps lik vdsl ini kullanıyorum lag ping vb sorunlar turknete gore az ayrıca aradığınızda ulaşabileceğiniz insan evlatları ve watsap hattı var

|
    |

• Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Avansas

|
    |
  • Teğmen
    148 Mesaj

Rezil bir firma uzak durun. Sorun yokken süper falan diyoruz ama ilk sorunla karşılaşıldığı an işten anlayan birine denk gelmek imkansız. "Kaydınızı oluşturdum efendim." Nereye oluşturdunuz acaba kaydı? İşin tekniğini, desteğini falan bilmiyorlar. Paket hazırla, sat, fatura kes bu kadar... Hizmetleri bu.

|
    |

PARASI ILE REZIL OLMAK ISTEYEN MILLENICOMA GECEBILIR 4 GÜNDÜR INTERNET YOK + ARAYINCA ULASAMIYORSUN! ELIMDEN GELEN HER PLATFORMDA REZILLIGINIZI ANLATACAGIM....

|
    |

1 aylık aboneydim, bir sorun çıkmadı internette. Ping vs. olsun iyiydi, taaki 4 gün önce modemde INTERNET ışığı kırmızı yanana kadar...... 4 gündür ne arayan var ne soran var e ben ariyim diyorum oda olmuyor arıza kaydın var diyip kapıyor telefonu otomatik mesaj... ilk geçtiğimde çok övdüm fakat şuan çok pişmanım...

|
    |
    bunverdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yarbay
    14369 Mesaj
    Yaklaşık 7 aydır sorunsuz kullanıyordum fakat geçen perşembe internet bağlantım gitti ve hala çözüme ulaşmadı. Kayıt açtık deniyor başka bir şey yok.

Müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız, her gün saat 11’de otomatik sms atıyorlar arızanıza bakılmaktadır diye o kadar.

Ttnet altyapısı mevcut sitede başka bir operatör önerisi olan var mı? Rezil olduk 6 gündür, evden çalışan eşim mecburi olarak işyerine gidiyor internet olmadığından.

|
    |

Sayın Milenicom yetkilisi, referansım ile milenicom a geçen eniştem 1 ay kullanım yapmadı diye ne ona nede bana 1 ay ücretsiz kullanım hakkı verdiniz. Şimdi merak ediyorum her halukarda kullanmadığı ayın bile ücretini almıyor musunuz? Adam tatilde kullanım yapamadı, ama faturasını ödedi. Buna rağmen ücretsiz kullanım hakkını vermediniz. Bunun mantıklı ne açıklaması olabilir?

Ücretsiz kullanım hakkımız tanımlanmazsa enişteyi de alıp başka sağlayıcıya geçiş yapacağım. Cevabınızı bekliyorum.

Hesap no: 9960430

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 21 Ekim 2020; 22:40:36 >
    |
    |
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
  • Er
    1 Mesaj
    Beyler bilgisayar topluyorum msi b450m gaming plus Max ve rx 550 2g aldım işlemci ryzen 5 3600x alıcam 16 GB RAM yapıcam m2 500 GB ssd koyucam gta V full grafikte oynayabilirmiyim yada bi örnek verebilirmisiniZ

|
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj

millenicom şu sıralar TVlerde bolca reklamı döndürülen Azerbaycan merkezli SOCAR Türkiye iştirakıdır

SOCAR firması Türkiyenin kalkınmasında önemli rol oynuyor diye reklamları var ama

ya Millenicom neden böyle yerlerde sürünüyor?

Neden millenicomun başında liyakatli yönticiler ve iş bilen uzmanlar yok?

quote:

SOCAR firması Türkiyenin kalkınmasında önemli rol oynuyor diye reklamları var ama

Şunu görseydim hiç bulaşmazdım. Bu hükümetin selamını alan firma direk halkı öper.

Girdim, halen çıkamadım. Çok adi bir firma. Yazıklar olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vitriol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Er
    6 Mesaj
    Edebi

|
    |
  • Yarbay
    2550 Mesaj

150tl aktivasyon neyin nesi ben kurulumu yaparım diyorum o zaman 85tl ben öderim 65tl siz ödeyin diyor mh sanki çarşı esnafı

|
    |

16/10/2020 tarihinde telefon ile yeni abone başvurusu yaptım 24 ay taahhütlü 50 mb internet için

Ayın 21 itibari ile arayan soran olmayınca ben aradım ekip bağlantı için aramış ulaşamamış dediler arayan soran kesinlikle olmadı

Tekrar bağlantı talebi oluşturuldu yine arayan soran olmadı bugün ayın 23 ü tekrar aradım biraz beklettiler ve bağlantı talebim iptal olmuş

İşini düzgün yapan kalmamış memlekette parası ile hizmet bile veremiyorlar

Edit 23/10/2020 saat 12:30 itibari ile superonline telefon ile başvuru yaptım saat 15:00 itibari ile aranıp 24/10/2020 saat 10:00 için bağlantı randevu verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oakbas82 -- 23 Ekim 2020; 15:6:27 >
    |
    |

Kafasına göre fatura gönderen firma. Sakın bulaşmayın. Allahtan taahhütüm yoktu iptal ettirdim kurtuldum. Fatura bir ay 98.99 geliyor öbür ay 80 küsür. (aldığım paket aylık 74.99tl)

|
    |

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Web Tasarım
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.