Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.037
Cevap
15
Favori
131.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 492
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (607 mesaj) Mobil (302 mesaj) Mini (37 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    634 Mesaj
    Foruma girmişken bu firmanın dolandırıcı bir firma olduğunu tekrar söyleyelim. Söyledikleri kampanyayı yapmıyorlar yapmama sebepleri ise 2 hafta internet kullanılamamış olması. Bakın 2 hafta internet vermemeleri kendi hataları. Buna rağmen o ayın tam faturasını alıyorlar ama kampanyadan yararlandırmıyorlar.

Bu dolandırıcılığın hesabını vereceksiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    186 Mesaj

hocam tamam ama Nasıl?

BTKya defalarca şikayet ettim bunları;

milleni neye neyine güveniyor?

BTK konu mankeni diyorlardı doğru galiba?

geçti 2 aydır BTK dan halen hiç cevap yok?

daha ne yapacağız?

nasıl hesap verecekler?

|
    |
    Maximus Meridus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@millenicom taahütüm 1 ocak ta bitiyor eğer uygun bir fiat teklifi gelirse ben 2 yıldaha taahüt vermeyi düşünüyorum almış olduğum hizmetten memnunum

|
    |
    Bahsedilenler: millenicom

Aynen öyle ben de btk dan dönüş alamadım tüketici hakem heyeti olmazsa tüketici mahkemesine gideceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vitriol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar 2 günden fazladır evimde internetim yok. Bunlara ulaşmak için milyon tane yere yazı yazdım aradım taradım yok arkadaş yok. Birdenbire internet bir kesildi bir daha gelmedi. Problem ile ilgili şikayet kaydımı da oluşturdum. Whatsapp'tan yazdım. Forumdan yazdım. Tek dedikleri sorununuzu ilettik. Yav kardeşim beni arayın bilgi verin. Deyin ki şuan şunu yapıyoruz falan anlatın. Ben sizin benimle ilgilenip ilgilenmediğinizi nerden bileceğim. Sırf aramayalım diye telefona link gönderiyorsunuz ordan takip edecekmişiz. Siz şaka mısınız ? Bakın size söylüyorum. Eğer problemi çözemeyecekseniz derhal aboneliğimi iptal edin. Evde 2 üniversite öğrencisi var ve online derslere giremiyorlar sizin yüzünüzden. Öyle kötü yönetilen bir firma ki buraya geçiş yaparken bile problem yaşamıştım. Çıkması heralde daha da zordur. Tekrar diyorum ya internetimi halledin yada aboneliğimi iptal edip bana bilgi verin.

|
    |

• Yüzbaşı
    902 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kingstonn

netspeed alın uğraşmayın

merhaba

annemin evi için uygun başımızın ağrımayacağı taahhütsüz birşey arıyoruz. hangi tarifeyi önerirsiniz

Saatler oldu bir satır cevap yazın bari be arkadaş. Duvara bu kadar konuşsam, duvar kahrolur cevap verirdi. Ne biçim firmasınız siz? İnşallah en yakın zamanda internet gelir yoksa abonelik iptalimi gerçekleştireceğim.

|
    |

|
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj

@millenicom Ocak 2020 de bitecek taahütümün yenilenmesi için bugün arandım sunulan teklif çok şaşırrtı 100mbps Türktelekom VDSL altyapısı için 114.90 bu internet sayfanızdaki fiattan bile fazla tabiki kabul etmedim fiatın yüksek olması 2 yıl önce çok popüler bi kampanyanız vardı 100 mbps 69.90 tl oradan abone olup taahüt vermiştim Alper Karaer vasıtasıyla zamanında çok iyi indirim almışsınız o yüzden fiat yüksek gibi bir gerekçe sunuldu..neredeyse % 80 gibi zamdan bahsediliyor daha realist bi teklif olursa devam edebilirim yoksa sanırım bende yolumu ayıracağım altyapım bulunduğum bölgede gayet iyi farklı isslerde daha uygun fiatlar var bekliyelim bakalım ....

|
    |

|
    |
    Vodafone

|
    |
  • Teğmen
    174 Mesaj

yanlış konuya yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 10 Ekim 2020; 10:45:32 >
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1359 Mesaj

Nakil için talepte bulundum ancak 1 haftadır çözülemedi.. Yardımcı olur musunuz @millenicom

4 gün boyunca robotlarla konuştuktan sonra nihayet ulaştım kendilerine. 2 gündür de evime gelip arızayı tespit edecek ve onaracaklar. İnşallah 1 ay da bitecek bu süreç. Rezillikten başka birşey değil. Türk Telekom'dan kaçtık buraya geldik. Şuan Türk Telekom'u mumla arıyorum. En yakın zamanda tekrar TT'ye geçeceğim.

|
    |

|
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    NBA 2k21

|
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bozbirik

Nakil için talepte bulundum ancak 1 haftadır çözülemedi.. Yardımcı olur musunuz @millenicom

yardımcı da olmazlar taşımazlarda bu mesajı da okumazlar

hadi denk geldi adresten başka adresine taşımaya karar verseler de 2 ayı bulur kullanmadığın milleni internetin 2 ay faturasını da tahsil ederler

Nacizane tavsiyem:

iyisi mi hattını taşıyacaksan taahhüt ve zam derdi olmayan dolara endeksli fatura çıkarmayan farklı bir internet Servis Sağlayıcıya başvurup yeni ikametgahını belirterek milleniden kurtul

milleniye taahhüdün varsa bilemem ama taahhüt yoksa bile farkında olmadan sni aradık ses kaydın var deyip 27ay taahhüt bile yapar bunlar

nakil talebini başka bir İSSye geçerek yap tavsiyem Milleniyi def'et başından

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Masal Oku
Canlı Tv izle
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.