Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.024
Cevap
15
Favori
128.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 486
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (598 mesaj) Mobil (299 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

@millenicom standart tplink fiber modem arayüz k.adı ve şifresi nedir?

Merhaba, modemin altında kullanıcı adı ve şifresi mevcuttur.

|
    |

Orijinalden alıntı: iyaan

Benzer durumu ben de yaşadım ama şimdilik tatlıya bağlandı gibi. Nisan ayında kullanmaya başladığımız aboneliği Ağustos ayı ortasında nakil ettirdik. Ne Nisan'daki ne de Ağustos'taki görüşmelerde taahhüt vermedim ama Eylül ayı faturasının detaylarını incelediğimde 24 ay taahhüt vermişim ve taahhüt de 1 Eylül itibari ile başlamış görünüyor. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu aktardım, taahhüt vermediğimi ve sistemsel bir hata olduğunu söylediler. Ertesi gün tekrar arandım, telefon kayıtlarını dinlemişler ve sizi taahhütsüz aboneliğe geçiriyoruz dediler ama artık bir kere mide bulanınca ISS taşıma kararı verdim ve işlemleri başlattım.

Şimdi merakla aboneliği taşıma kararı aldığım için son faturada bir sürprizle karşılaşır mıyım diye bekliyorum.

Alıntıları Göster

ben de Nuh diyor Peygamber demiyorlar

Sürpriz fatura gelebilir hocam Ben "sözde 27 ay taahhüt" ve "90 tl kampanyaya katılmışım bedeli" dahil miileni taşımayla iptal sonrası 45 gün sonra fatura geldi 400 tl cezayla kurtuldummu? millenicovidden kurtuldum

temmuz 2020 ayı faturasının detaylarını incelediğimde 27 ay(!) taahhüt vermişim ve taahhüt de 1 temmuz 2020l itibari ile başlamış görünüyordu. Müşteri hizmetlerini farklı bir telefon arayıp durumu aktardım ses kaydın var aldık 27 ay esirimizsin 12 haziranda sesli onay verdin uzman operatör inceledi taahhütü sesli vermişsin tecavüz kaçınılmaz mealinde

filan dediler ,

onlara asla aranmadığımı son 1 yıldır zaten aramadığımı SMS ile gelmediğini asla daha halihazırda 15 ağustos 2019daki zorla ikna ettikleri 1 yılın taahhütü bitmeden bu ne acele 3 ay önceden taahhüt vermediğimi söylesemde

yanlışlık yaptık sistem hatası olabilir hiç demediler hiç anlamak istemediler

şimdi Tüm yasal mercilere başvurum nihayetlenince diyecekler sizinki gibi; sistemsel bir hata olduğunu kuru özürle geçiştirecekler oysa ki aylar geçti ben THHden ve BTKdan milleniye yüklü bir ceza gelmesi için gerekeni yapacağım aylardır sinir stress beyin tahribi ve mağduriyetin daniskasını çektirdiler

üstelik olmayan taahhüt cezasını da faiz maiz girmesin diye peşinen faturayı 400 tl yatırdım

ama ya millenicom ?

tuzları kuru buldular güya enayi müşteriyi vampir gibi kanını emiyor şikayetvar.com sitesinde hergün her saat miileni şikayetler gani gani az kaldı bakalım

bendki BTK kurum incelemesi de 2 aydır sürüyor ne zormuş Hak aramak?

ama Millenicoma bir şekilde bulaşmış olanlara tavsiyem:

kesinlikle millenicovid hastalıklı hattı iptal etmekle uğraşıp yorulmasınlar;

başka br İSS internet servis sağlayıcı firmaya online başvurup MNG kargoyla fiziki evraklar başka İSSye geçince aniden Millenicom tarih oluyor

taahhütsüz dertsiz yeni İSSde hayatın keyfine varıyorsun . Millenicom çilesine son verin taşıma yaparak!

|
    |

• Yüzbaşı
    913 Mesaj
    Bugün modem kurulumu yapıldı fiber için. Millenicom hattı onaylanayacak falan dendi. Kaç gün sürüyor bu işlem?
    Edit: 10 saat gibi bir sürede tamamlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rimesia -- 5 Ekim 2020; 19:51:0 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    180 Mesaj

Merhabalar, Millenicom'dan hizmet alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

yeni başvuru yapacak kişilere özel 1 Ay Bedava (Ücretsiz) İnternet Kodum: ED5EC4C9

Kullandıktan sonra pmden durumu ileten bir mesaj atınız lütfen

08503330333 Müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız ilk başvuruda kodumu iletirseniz 1 ay internetten ücretsiz faydalanacaksınız ve kurulum ücretiniz olursa o ay sizin kurulum ücretinizi ödüyorum.( 1 AYLIK)

Bu kıyakta benden olsun :)

|
    |
    istanbul avcılar-altyapı sorgulama sonucu: 8mb
    İstanbulda bile bu hızı sunabiliyorsan anadolunun vay haline

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

@millenicom kaç gündür kurulum için aramadilar,ne kadar sürede kurulum oluyor?Hep böyle yavaş mi ,Ankara'da yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihadtknbs -- 7 Ekim 2020; 10:10:56 >
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom
    YA KARDEŞİM ALLAH SİZİN BELANIZI VERSİN. ULAN AYDA 100 LİRA PARA ÖDÜYORUZ İNTERNET GÜNDE EN AZ 20 KEZ KESİLİYOR. LAN ARIYORUZ BİRDE YARDIMCI OLMUYORSUNUZ. LAN NE BİÇİM İNSANLARSINIZ SİZ? YAPTIĞINIZ İŞE BİRAZ SAYGINIZ OLSUN LAN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

erzincan da oturduğunuza emin misiniz pingleriniz çok iyi fakat tt altyapısından çıkıp turkcell e bağlandığı için herkest istanbula 20 ping ile giderken sizin 7 almanız ilginç yurt dışına ist-avrupa yakasında oturan adamla aynı pingi almanız fiziksel olarak mümkün değil kafam karıştı ? ben niye bu pingleri alamıyorum fiberle erzincana yakınım acaba erzincanın direk bağlantısı mı var istanbula

|
    |
    ADO.1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam sakin. sakin.

iyisi mi başka bir İSSye geçin milleniden kurtulun üstelik taahhüt vs gibi derdiniz yoksa hemen

iptal edeyim derseniz zaten çok uğraştırırlar 

ben milleninin işkenceleri ve zalimliği sonrası Turknete geçtim anında hazır altyapı varken geçiş hızı oldu: şakkadanak aynı gün 2 saatte milleniyi gömdüm

397 tl kefaretini sözde 27 ay taahhüt nedenli ödedim kurtuldum şimdi kafam rahat

Allah kimseyi pandemi millenicomun berbat hizmetine düşürmesin

Düşenleri de tez zamanda hat taşıma en acil çözümdür: başka İSSye geçerek kurtarsın

|
    |
    Matthew Murdock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaşlar nakil için ne yapmam lazım. Müşteri hizmetlerinde canlı kul yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farfara -- 7 Ekim 2020; 20:50:46 >
    |
    |

153 Tl para ödüyorum aylık. 15 tl aylık modem kullanım ücretini de bize yıkıyorsunuz bu uygulamadan vazgeçilmeli.

|
    |

Superonline 150 liraya 200mbit'lik paket çıkardı. Fiber üzerinden sizde böyle bir paket görebilecek miyiz? @millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinekrem -- 7 Ekim 2020; 21:33:16 >
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
kripto para haberleri
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.