Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tarik107 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.024
Cevap
15
Favori
128.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 486
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (598 mesaj) Mobil (299 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    99 Mesaj
    https://www.speedtest.net/result/10140950680 100 Mbit fiber internet hız 1.6Mbit telefonla aradım 30 dakika beklemenin ardıkdan kimse çıkmadı. 100 lerce şikayet kaydı açtım sonuç alamadım. Whattapp cevap yok
    |
    |

Komikmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    186 Mesaj

" EV İLLETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYNI DERT AMA FİYAT HER AY DOLARA BAĞLI ! " olacaktı doğrusu

ayrıca uzun süredir (5-6 yıl) benim gibi abone olanlar aylık faturaların her yerine mutlaka dikkat etsin Habersiz Taahhüde emrivaki sokabilirler, olmayan ses kaydın var derler insanı illet ederler

ben Turknete geçtim iptalle miptalle uğraşmadan anında kafadan koparttım onları ama faize girmesin diye 397 tl taahhüd borcunu ödemek zorunda kaldım

çok şikayetler ettim
    BTKnın cevabını bekliyorum 40 gün geçti

THH'ye de bugün yarın başvurayım Söke söke o 397 tl verdiğim haracı geri alacağım.

Zira mevcut şart ve kaideler bitmemişken maç ortasında kural değiştirdiler müşteri domuz ya; 17 tl fahiş zam yapılıp fatura habersiz arttırılıp 89.90 tl ve 27 ay gibi müebbet esaret taahhüdü şahsımdan habersiz yapılmış ses kaydım kesinlikle onlarda yok güya konuşma yapmışmışım(!)

Cep telefonu Detay faturayı gözlerine soktum hala görmüyorlar; illaki kanını emeceğiz diyorlar vampirmilleni!

uzak durun bulaşmayın! eskiden bulaştıysanız şu an derdim yok taahhütsüz idare ediyoruz deyip Milleniye hiç güvenmeyin iptal etmeden başka bir İSSye en kısa zamanda taşınma yapın kurtulun kan emicilerden
    |
    |
    man utd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    99 Mesaj
    BU DOLANDIRICI FİRMAYA SAKIN BULAŞMAYINhttps://www.speedtest.net/result/10146738703 SÖZDE 100 MBİT FİBER
    |
    |

Müşteri temsilcimize bağlıyorum dedikten sonra tam 35 dakika telefonu açık bıraktım yine de cevap yok. Yine aradım yine aynı muhabbet. Evde internet kesiliyor. Muhattap olabileceğiniz kimse yok. Kritik anlarda öyle bir kesiliyor ki maddi olarak zarara giriyorum bu firma yüzünden. Arıza kaydı falan tamamen geçiştirme yöntemi. Hiçbir işe yaramıyor. 10 15 fazla verin telekoma geçin. İnternet kesintisi önlenemez belki ama kesilince muhattap olabileceğiniz biri olur en azından. Şu an evde tavanı izlemekten başka bişey yapılmıyor çünkü!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj
    BULASMAYİN BU LANET FİRMAYA VDS port olduğu söyleyip 35 MB hız vereceklerini soylediler. Ancak bana bağladıkları hız 16 mbs müşteri hizmetlerini aradığımda VDSl uzerinden hizmet verdiklerini söylüyorlar ancak ben modem üzerinden kontrol ettiğimde bağlantı adsl2 5 ay müşteri hizmetleri ile sorunu çözemedim artık uğraşmak istemediğim için bu şekilde kullanmaya karar verdim ancak son fatura 90 TL olunca bardağın son damlası taşmış oldu.Üstelik adsl 16 mbs hız aliyorum. 66 liraya netsped aynı hızı veriyor. Nasıl hizmet alirim bilmiyorum ancak 90 lira vermekdense 66 lira verecegim.

millenicom Tarife ve Paket Ücretleri:

İnternet 16 Mbps'e Kadar Gerçek Sınırsız : 250 TL yerine sadece 89,90 TL

Kampanya Katılım Bedeli : 96 TL yerine 0 TL <<< 27 ay habersiz görüşmeden aldıklarını iddia ettikleri taahhütmüş ses kaydı onayın var diyor yalan söylüyorlar.(varsa 15 ağustos 2019 günkü eski görüşme ses kaydımı kullanmışlardır)

edit: güya aranmadan sesimi kaydetmedikleri halde "ses kaydın var" 27 ay mahkumiyete esarete onay vermişmişiz?

o çakallıkla BTKyı THHyi kararı beklemeden aceleyle emrivaki aldığınız cayma haracı 397 TL.yi söke söke milleiden geri alacağım BTK THH mahkeme sabırla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 26 Eylül 2020; 23:22:24 >
    |
    |
    favorimps4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    58 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba sizlere başımdan geçen bir olayı da ben anlatayım 2019 mayıs gibi millenicom a geçmeye karar verdim taahüt yok diye neyse geçtik o zamanlar binamızda fttb sistem vardı 100mbps hız ile aldık neyse her akşam işten geldiğimde hız testi yapıyorum bi akşam 35 bi akşam 70 bi akşam 90 sürekli iniyor çıkıyor altyapı telekom un olduğun için daha önceden de biliyorum bana dandik bi router vermişlerdi fibere özelmiş başka olmuyormuş fiber hatlara neyse milleni ye dedim başka modem istiyorum ben diye tabiki dediler işte süreç burda başladı
    her akşam arıyorum yalnız hemde ne arama bi akşam fatma hanım ile görüşüyorum ben bu zte modemden memnun değilim hızım çok kötü diye bi akşam adem bey ile aynı muhabbetler ama her gün ararken hattımı iptal ettirmek için arıyorum sürekli kandırıyorlar işte değiştireceğiz modeminizi diye tama deyip kapatıyorum sralıksız 1 ay falan sürdü bu muhabbet
    enson bi gün çok acayip bi sinirle aradım tabi her zamanki gibi fatma hanım çıktı direk aça açmaz ben aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum kullanımlarınız çok yoğun beyefendi yalvarmalara yakarmalar dedim istemiyorum peki ne kullanacaksınız dedi bende süperbox kullanırıö sizinkinden daha iyi dedim
    stabil bi internet alamazsınızki ondan diyor
    hemen karalama politikasına geçti
    sizi ilgilendirmez efendim o kapatın hattımı dedim 1 haftaya zor kapattılar
    not olarak şunuda ekleyim:benim çocuk modemin üzerine bardağı devşrmiş yanlışla arıyorum modeminiz çalışmıyor ışıklarının sadece biri yanıyor diyorum arıza kaydı alıyor gelen cevap daha da komik
    hattınıza gelen değerler normal bina içi kablolarınızda sıkıntı vardır hiiiç kendinizde kusur aramayın hemen millete b...k atın
    bence alacak olan arkadaşlar 3-5 daha fazla verin bunlardan almayın
    İYİ FORUMLAR

|
    |

• Yüzbaşı
    972 Mesaj
    Arkadaşlar an itibariyle bu illet firmadan kurtulmaya karar verdim. Türk telekoma selfy paketine geçeceğim. 12 ay taahhütlü şekilde.

Sorum şu. Önceden iptal eden var mı? İptal sürecinde neler yapmam gerekiyor? İnternetini iptal edip sonrada fatura çıkaran firmalar duydum. Bunun önüne geçmek için neler yapmam lazım?

|
    |
    Son 5 saattir araştırmama rağmen hiçbir şekilde iptal edebileceğim bir muhatap bulamadım. Ttnet selfye geçebilmem için mevcut internetimi kapattırmam gerekiyormuş. Geçişte kampanyadan faydalanamıyormuşum.

Bu firmadan iptali sağlayan nasıl sağladı acaba? Bilgilendirebilecek kimse var mı? Birkaç farklı sitede faks numarası vermişler ancak sitelerindeki faks numarası farklı. Müşteri hizmetleri sanırım çökmüş. Arayıp açılan telefon duymadım son 1 haftadır. İptal sağlamam için ne yapmam gerekiyor?

Orijinalden alıntı: LEAME

Son 5 saattir araştırmama rağmen hiçbir şekilde iptal edebileceğim bir muhatap bulamadım. Ttnet selfye geçebilmem için mevcut internetimi kapattırmam gerekiyormuş. Geçişte kampanyadan faydalanamıyormuşum.

Bu firmadan iptali sağlayan nasıl sağladı acaba? Bilgilendirebilecek kimse var mı? Birkaç farklı sitede faks numarası vermişler ancak sitelerindeki faks numarası farklı. Müşteri hizmetleri sanırım çökmüş. Arayıp açılan telefon duymadım son 1 haftadır. İptal sağlamam için ne yapmam gerekiyor?
    Geçici olarak taahhütsüz bir issye geçiş yapın, sonra oradaki aboneliği iptal ettirin.

Orijinalden alıntı: cruise1905

Geçici olarak taahhütsüz bir issye geçiş yapın, sonra oradaki aboneliği iptal ettirin.

Alıntıları Göster
    Öneri için teşekkürler hocam. Buraya yazayım belki birilerinin işine yarar.

Dün akşam itibariyle kurtuldum bu firmadan. Şu an evde internetim yok.

Öncelikle herkes gibi müşteri temsilcisine bağlanmayı denedim. Toplamda 2 saatten fazla telefon başında bekledim ama nafile. Telefonları açan yok. Size tavsiyem iptal edecekseniz boşuna telefonda beklemeyin. O iğrenç müziği 1 saat boyunca dinleyip sinir katsayınızı arttıyorsunuz boş yere.

Daha sonra WhatsApp destek hattına bağlandım. Buradaki konuşmaların ekran görüntüsünü hemen ekleyeyim.

https://store.donanimhaber.com/f0/68/56/f06856198ed35323b8c47799c3e59122.png

Dalga geçiyorlar heralde.

En son iptal sağlayan 1 2 kişinin mesajını gördüm. Ama onların hepsi müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra evrakları hazırlayıp göndermiş. Ben müşteri temsilcisine bağlanmadan info@milleni.com adresine ve sitelerinde bulunan bireysel fax adresine iptal dilekçesi, ikametgah ve kimlik fotokopisinin olduğu dosyayı gönderdim. Ve şikayetvar.com a şikayet kaydı oluşturdum.

Oluşturduğum şikayet kaydının hemen sonraki gününde WhatsAppta "ne yazık ki arama sağlayamıyoruz" diyen firma telefomu çaldırdı. Hemen açtım. 4 aylık hizmet döneminde hiç konuşmadıkları kadar tatlı dilli biri benimle konuşuyordu. Aboneliğimi iptal ettirmememi, eve hemen bir teknik ekip göndereceklerini söyledi( ki 3 ayda defalarca kez şikayet kaydı oluşturmama rağmen hattınızda problem yok deyip bir kez olsun göndermemişlerdi teknik ekibi.)

Şu görüşme haricinde karşımda asla bir muhattap bulamadım o yüzden siz de yorulmayın beni de yormayın dedikten sonra abonelik iptalimi istedim. Ve telefon kapanır kapanmaz internetim kesilmişti.

Bugün ont cihazı ve modemi ups ile geri göndereceğim.

İptal etmek isteyen arkadaşlara biraz yardımcı olur umarım. Benim Millenicom maceram buraya kadardı. Kalan herkese bol sabırlı iyi günler diliyorum :)

|
    |

• Er
    1 Mesaj
    Tablet

|
    |
  • Yarbay
    4208 Mesaj

modem arayüz k.adı ve şifresi nedir?

|
    |

1 yılldır kullandığım millenicom'dan geçen haftaya kadar memnundum.

ne olduysa bir arıza meydana geldi ve internetimde sürekli kopmalar yaşanmaya başladı.2-3 günde çözdüler sorunu ancak bu seferde yüksek ping sorunu çıktı.

5 dakika normal ping değerleri oluyor sonra bu hale geliyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c0/41/92/c04192e17abb991cd0121fc8cf20c566.png&t=0&width=480&text=1

İnterneti kullanamaz hale geldim.ne oyun oynatıyor nede video izletiyor.2 gündür de bununla ilgili arıza kaydı vs.bırakıyorum ancak pek sallayan yok gibi.

2-3 gün düzelmez ise başka bir iss'e geçeceğim. Benim tavsiyem ile kullanan 3 arkadaşımda büyük ihtimalle geçerler.

@millenicom

• Yüzbaşı
    653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

millenicom Tarife ve Paket Ücretleri:

İnternet 16 Mbps'e Kadar Gerçek Sınırsız : 250 TL yerine sadece 89,90 TL

Kampanya Katılım Bedeli : 96 TL yerine 0 TL <<< 27 ay habersiz görüşmeden aldıklarını iddia ettikleri taahhütmüş ses kaydı onayın var diyor yalan söylüyorlar.(varsa 15 ağustos 2019 günkü eski görüşme ses kaydımı kullanmışlardır)

edit: güya aranmadan sesimi kaydetmedikleri halde "ses kaydın var" 27 ay mahkumiyete esarete onay vermişmişiz?

o çakallıkla BTKyı THHyi kararı beklemeden aceleyle emrivaki aldığınız cayma haracı 397 TL.yi söke söke milleiden geri alacağım BTK THH mahkeme sabırla bekliyorum

Benzer durumu ben de yaşadım ama şimdilik tatlıya bağlandı gibi. Nisan ayında kullanmaya başladığımız aboneliği Ağustos ayı ortasında nakil ettirdik. Ne Nisan'daki ne de Ağustos'taki görüşmelerde taahhüt vermedim ama Eylül ayı faturasının detaylarını incelediğimde 24 ay taahhüt vermişim ve taahhüt de 1 Eylül itibari ile başlamış görünüyor. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu aktardım, taahhüt vermediğimi ve sistemsel bir hata olduğunu söylediler. Ertesi gün tekrar arandım, telefon kayıtlarını dinlemişler ve sizi taahhütsüz aboneliğe geçiriyoruz dediler ama artık bir kere mide bulanınca ISS taşıma kararı verdim ve işlemleri başlattım.

Şimdi merakla aboneliği taşıma kararı aldığım için son faturada bir sürprizle karşılaşır mıyım diye bekliyorum.

• Firma Yetkilisi
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

1 yılldır kullandığım millenicom'dan geçen haftaya kadar memnundum.

ne olduysa bir arıza meydana geldi ve internetimde sürekli kopmalar yaşanmaya başladı.2-3 günde çözdüler sorunu ancak bu seferde yüksek ping sorunu çıktı.

5 dakika normal ping değerleri oluyor sonra bu hale geliyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c0/41/92/c04192e17abb991cd0121fc8cf20c566.png&t=0&width=480&text=1

İnterneti kullanamaz hale geldim.ne oyun oynatıyor nede video izletiyor.2 gündür de bununla ilgili arıza kaydı vs.bırakıyorum ancak pek sallayan yok gibi.

2-3 gün düzelmez ise başka bir iss'e geçeceğim. Benim tavsiyem ile kullanan 3 arkadaşımda büyük ihtimalle geçerler.

@millenicom

Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz

|
    |

• Yarbay
    4208 Mesaj

@millenicom standart tplink fiber modem arayüz k.adı ve şifresi nedir?

Reklamlar
Canlı Tv izle
Masal Oku
Radyo Dinle
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.