Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: NewsTR Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
1.052
Cevap
17
Favori
135.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 500
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 18
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (18 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (618 mesaj) Mobil (305 mesaj) Mini (38 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    187 Mesaj

Millenicoma bulaşan vazgeçmek için asla bunlarla muhatap olmasın zaten illete kayıtlı telefonunuza hiçbir zaman bakmıyorlar

direk milleniye abone internetini başka bir İSSye taşıma yapın ancak en az zararla öyle kurtulunur bu vampirlerden

direkt başka İSS ye taşınma GEÇİŞ yapın ben TurkNet'e başvuru yaptım diğer operatöre geçiş başvuru Belgelerim ellerine fiziki geçince şakkadanak Millenicom iptal oldu TurkNet aynı akşam aktif oldu

Milleniyi iptal edeceğim diye uğraşmayın yapmıyorlar SİNİR STRES KRİZ GEÇİRMEYİN milleni kudurmuş tam kireç kuyusuna atılmalık:

Taşının selamete erin!
    |
    |
    S0kupp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyv hocam ama daha benim dairemde boş port bile yok yani bi aboneliğim henüz olmaması lazım port bulursanız millenicomlu olurum demiştim şimdi vazgeçtim diyince bi hak talep edebilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    vitriol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    187 Mesaj

Milleniye belli olmaz

interneti sağlamadan, bağlantı kurmadan, aktif etmeden bile

haksız faturalandırma yapabiliyor . Bunların gözü dönmüş!

Bence başvurunuzu geri çekin, SAKIN aradıklarında TELEFONDA SÖZ VERMEYİN TAAHHÜDE GİRMEYİN (gerçi 0 850 3330 333ü ben aramadım onlarda hiç aramadıkları halde 27 ay taahhüt 89,90 zamlı faturaya sözde sesli onay vermişmişim, detaylı telefon görüşme kayıtları delilimde sms internet salla kazan 3-5 sn kullanımı bile varken bunların 0 850 333 0 333 larama sms kayıtları hiç yok 45 gündür illetle uğraşıyorum halen)

fiziki evrak doldurup gönderseniz hatta imza atmayı unutsanız bile bunların kendileri taklid imza attığı bile oluyormuş
    bakınız şikayetvar.com da nice örnekler var:https://www.sikayetvar.com/millenicom/millenicom-taklitimza-ile-abonelik

aman bulaşmayın yaklaşmayın bayisi varsa yanından bile geçmeyin bu illetinicom'un
    |
    |
    S0kupp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    99 Mesaj
    Ben almanyada yaşıyorum ben görmeyeli turkiye aşırı gelişmiş ben almanyada 129 euro ya 5mebit interet alabiliyorum oda surekli kopuyor burda hayla hayiflananlarvar misgibi hizmet sunuyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bir sorum olacak fiber mi kullanıyorsunuz?Fiber kullanıyorsanız modemi geri istediler mi?
    |
    |
    vitriol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Hocam yoksa sizde yerleştiğiniz için mi gelemiyosunuz Türkiye ye yoksa ne güzel vatan sizde gelin burada sizede yer var en 10 milyon din kardeşi mültecilerimizle beraber
    Zaten Allah mülteciyi rızkıyla beraber getirir siz merak etmeyin
    Bu alaman dış minnaklara aman dikkat ülkemizi bölmeye çalışıyorlar
    Selpak ve duvar ile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    jesipikmin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    187 Mesaj

hayır fiber olsun isterdim ama bulunduğum yer altyapısı fiber yok desteklemiyordu malesef

şu an VDSL2 modem kullanıyorum Turknetle 35 Mbps'e Kadar 85 tl

daha 1 ay önce millenicomda ADSL İnternet 16 Mbps'e Kadar Gerçek(!) Sınırsız(!); 1 temmuzda +17 tl habersiz zamla 89,90 TL denen tarifede ADSL modem kullanıyordum

kesinlikle millenicomdan modem filan almadım hiç kimsenin de almasını da tavsiye etmem

millenicom sineğin yağını çıkarıyor tekeden süt çıkartacak
    |
    |
    spidey1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 yıldan uzun taahhüt süreli sözleşmeler: Tüketici Kanunu'nun 52. maddesinin 4. fıkrasında da belirtildiği üzere bu tip sözleşmelerde tüketici dilediği zaman, gerekçe göstermeden sözleşmesini iptal edebilir ve herhangi bir ceza ödemez.

Arkadaşlar böyle bir şey okudum ben Vodafone net abonesiyim ve 13 ay oldu benim aboneliğim iptal edebilir miyim bedelsiz?

1 yıldan fazla taahhüt olmaz maddesi var evet ama firmalar bunu uygulamıyor kafalarınca.Tüketici haklarına gittiğinizde ise yüzde yüz kazanıyorsunuz.Firmalara bu maddeyi bildirip iptal bile talep etseniz reddediyorlar işi yokuşa sürüyorlar.Muz cumhuriyeti resmen...İptal edecekseniz tüketici hakları dilekçeniz hazır olsun.
    |
    |
    Arthur7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Btk dan mı dilekçe hazır olsun ?

Dediğiniz gibi hocam ne koparırsak anlayışındalar hepsi.Bunlar dilekçe ile birlikte ceza almıyorlar mı?Bi yaptırım olsun ki caydırıcı olsun
    |
    |
    spidey1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q -Anakart: ASUS Maximus Hero VIII - İşlemci: Intel i7 6700K - İşlemci Soğutucu: Noctua NH D-15 - RAM: 16 GB Corsair DDR4 3000 MHz (2x8 GB) - PSU: Corsair RM850i 850W - GPU: ZOTAC AMP Extreme 980 Ti - Kasa: Corsair Graphite 760T - SSD: Samsung 850 EVO 500GB - HDD: WD Green 2TB SATA 6 64MB Cache - Klavye: Corsair Gaming K70 Mechanical - Mouse: Logitech G502 Proteus Core Tunable - PAD: HyperX Fury Pro Extended Gaming - HUB Anker USB 3.0 4x Hub - Ses Kartı - M Audio Pro8 - Harici Diskler: WD 1 TB Tower Disk / WD 2 TB Storage Disk - Gaming Headset: Logitech G930 Wireless Headset - Koltuk:DxRacer1 - Ps4 - iPhone 7 - 256 GB
  • Teğmen
    146 Mesaj

Eğer kapatmaya niyetiniz varsa kanundaki maddeyi göstererek kapatma talebinde bulunun.Reddederlerse ki yüksek ihtimal tüketici haklarına online olarak başvurabiliyorsunuz.Her türlü lehinize çözülecek ama 2-3 ay zaman alabilir.
    |
    |
    Arthur7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yetkililer konuyla ilgileniyorlar mı bilmiyorum ama modemi ayın 9. da iade etmiş olmama rağmen bugün iade edilmemiştir ve 7 gün içerisinde iade edilmezse faturalandırılacaktır, şeklinde bir mesaj aldım. Bu veya buna benzer bir durum yaşayan var mı arkadaşlar?
    Müşteri hizmetlerini arıyorum yanlışlık olabilir fatura çıkarsa itiraz edersiniz diyor. Nasıl bir saçmalık bu anlayamadım? Bu arada son faturamı ödedim ve iptal gerçekleşmişti.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: ugandalı tüccar

Hocam yoksa sizde yerleştiğiniz için mi gelemiyosunuz Türkiye ye yoksa ne güzel vatan sizde gelin burada sizede yer var en 10 milyon din kardeşi mültecilerimizle beraber
    Zaten Allah mülteciyi rızkıyla beraber getirir siz merak etmeyin
    Bu alaman dış minnaklara aman dikkat ülkemizi bölmeye çalışıyorlar
    Selpak ve duvar ile
    Yalan söylüyor troll. 1000 mbit limitsiz vodafone 40 euro Ortalama 30 Euro 100 mbit+ limitsiz internet tarifeleri.
    |
    |
    |
    |

Şu an TTNET 70Mbit paketini kullanıyorum ve son derece memnunum, pek sorunla karşılaşmadım ancak karşılaşsam daha hemen çözdüler. Maalesef bu ay sözleşmem bitiyor ve aynı paketten devam etmek istersem fiyat fazla oluyor.

Şimdi sırf bu yüzden yeni ISS arıyorum, Millenicom, Turknet, Netspeed gibi. Turknet'in hiçbir iyi yorumuna denk gelmedim hep şikayet var, millenicom da aynı durumda. Fiyatları iyi sadece. Diğer ISS ler hakkında bilgim yok neye geçiş yapıcam inanın çok zor.

Ya TTNET ile devam mutlu mesut devam edip, devasa fatura ödeyeceğim ya da hızımı düşürücem 35MB'ye.
    Ya da şüpheli bir şekilde Millenicom ya da diğer ISS'lere geçiş yapacağım ne yapsam bilemedim.
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom
    İşletim sistemi : Windows 10 Pro | İşlemci : i5 4690K | Anakart : Gigabyte Z97 HD3 | Ekran kartı : Asus Rog Strix RX 580 | Ram : GSKILL 2x8 GB 1600 mhz cl 9 | SSD : OCZ 256GB | HDD : WD black caviar 1TB | Kasa : Rampage V1 | Monit
  • Er
    3 Mesaj

Selamlar,

9824862 no'lu aboneliğimi yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Normalde yaklaşık olarak 60-70mbit internet hızım vardı. 2-3 hafta önce 25mbit'i geçmediğini farkettim. Bunun üzerine hız düşüklüğü için kayıt açtırdım ve teknik destek geldi. Binaya gelen kabloda sorun olduğunu ve sorun bildireceklerini fakat çözümün 1-2 gün süreceğini söyledi. Arıza kaydının 16.09.2020'de açıldı.

Cumartesi günü saat 03:00 civarında internetim tamamen gitti ve yaklaşık 5 gündür internetim hiç yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda, arıza kaydım hala çözülemediği için müşteri hizmetlerine bağlanıp derdimi anlatamadım.

Açılan arıza kaydı hız düşüklüğü içindi fakat gelen teknik desteğin ardından internetim tamamen gitti. Evden çalıştığımız bu dönemde internetin olmaması yüzünden işimi yapamıyorum, şirketim sıkıntı yapmaya başladı. En kısa sürede çözüm sağlayabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jokres -- 24 Eylül 2020; 15:24:54 >

• Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Millenicom pişmanlıkmış, ben bunu anladım. İlk yıl her şey iyi gidiyordu ama son bir kaç aydır berbat haldeler. Sakın sakın sakın bulaşmayın. Muhatap da yok zaten.
    |
    |
Canlı Tv izle
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.