Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.044
Cevap
16
Favori
132.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 496
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 17
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (18 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (613 mesaj) Mobil (303 mesaj) Mini (37 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    262 Mesaj
    Zammi gecirmisler malesef.118 tl oldu faturam.ayrilmanin vakti geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1110 Mesaj
    6 aydır kullanıyorum. Sıkıntı yaşamadım hiç nazar değmesin
    |
    |
    |
    |
    Hiç, bildikleri hiçtir. Bilmek istedikleri, hiç.
    Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
    Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
    Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.
  • Teğmen
    187 Mesaj

vah ki ne vah

denize düştük yılana mı sarıldık?(neyse ki 27 ay millenicom laneti gibi taahhüt zehiri yok)

miilenicom 27 ay taahhüt tam çakallık müşteriye kazık atmak kandırmak dolandırmak fakat 2aya bir zam yapma bahaneleri: dolar artmış filan

sanki interneti petrol veya doğalgaz gibi yurtdışından ithal ediyoruz?!!! herşey dolar
    bunların dinleri imanları yeşil dolar!

edit : millenicoma aman ha bulaşmayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 11 Eylül 2020; 19:18:27 >
    |
    |
    cimbomlusinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Taahhütlü paketlerdemi zam yapmışlar ?

|
    |
    vitriol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hiç, bildikleri hiçtir. Bilmek istedikleri, hiç.
    Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
    Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
    Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.
  • Yüzbaşı
    634 Mesaj
    Abonelik olmayan numaradan ararsanız hemen müşteri hizmetlerine bağlıyorlar yoksa böyle oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximus Meridus -- 11 Eylül 2020; 21:57:36 >
    |
    |
    zaten mevcut abone olduğum halde dandirik 8 mbit adsl kullandığım halde her sene taahhüt yenilemede zammı geçiriyorlardı geçen sene iyi geçirdiler bu sene zirveyi buldular 90 lira ile taahhüt yenileyeceklermiş 8 mbit paket için puahahaha güle güle :D
    |
    |
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1011 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Arkadaşlar yaşadığınız yerde Millenicom'a mecbur değilseniz kesinlikle bağlatmayın. Nisana kadar 80 ödediğim fatura kısa zamanda 2 kere zam yedi 100 oldu. Yıl sonu 120 yi görürüz herhalde. Kullandığımda 35mbit.

Yaşadığım yere TürkNet fiber gelmiş. Tabiki hemen geçiş için başvurdum. Hem 100mbit hem de 15TL daha ucuz. Güle güle Millenicom.

• Yüzbaşı
    973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Yaşadığım yere TürkNet fiber gelmiş. Tabiki hemen geçiş için başvurdum. Hem 100mbit hem de 15TL daha ucuz. Güle güle Millenicom.

Alıntıları Göster
    Keşke bize de gelse hocam. Çok şanslısınız. Çözümsüz firmadan gına geldi

|
    |

taahütlü üyelere kesinlikle zam yapamazlar kaldıki bende taahütlü aboneyim zam falan yok
    |
    |
    vitriol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    AMD Ryzen 7 2700x / Msi Gtx 1070 Sea Hawk Ek X / Gigabyte B450 Aorus Elite / Gskill Trident Z Neo 3200 MHz 2x8GB / Crucial BX500 240GB / 2TB Seagate 7200Rpm / Smart DPS G 750W Gold / Custom Loop Cooling
  • Teğmen
    146 Mesaj
    Zam zam, bağlatalı 3 ay olmadı 35 mbps ye bana özel 105 tl fatura kesiyorlar herhalde hayır neden 105 tl?.Bugün başvurdum Türknet benim altyapıya da hizmet veriyor yeni gelmiş hem 100 mbps hem daha ucuz direkt başvurdum evrakları gönderdim.En azından 100 mbps kullanırız.Siz böyle zam yapmaya devam edin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: memet0864

taahütlü üyelere kesinlikle zam yapamazlar kaldıki bende taahütlü aboneyim zam falan yok
    aylık faturaların altında her an sürpriz olabilir ben 6 yıllık aboneyken en başlarda taahhütsüz sonraları ufak ufak akıl çelmelerle 3 ay 12 ay taahhütlü zam yok garantisi derken iş çığrından çıktı: kanun kural yönetmelik tanımıyorlar Gemi azıya almış bunlar BTKnın aşısı işe yaramıyor artık

2 sene öncesine kadar 62.90 tl.ye taahhütsüz kullanırken geçen sene 15 ağustos 2019da aramışlar 12 ay için 72.90 tl ye beni zor ikna etmişlerdi

ama bu sene 12 haziran 2020 de diyorlar aramışlar sözde 27 ay için 89,90 TL.ye taahhüt sözümü almışlarmış!

geçen senenin taahhüdü 12 ay bitmeden 9.ayda 12.06.2020de ısrarla söz verdin ses kaydın var diye yalan söylüyorlar

1 eylül 2020de bitecek olan geçen seneki 12 aylık taahhüt bitmeden kafalarına göre 27 ay esir alıyorlar üstelik kafadan 17 tl daha zam yaparak fütursuzca meydan boş istediği gibi at oynatıyorlar

taahhütlüyken üstelik taahhütlüyken zamı yapıyorlar! önce oltalama sonra boğazlama!

Millenicoma aman asla hiç güvenmeyin!

bakın hele bakın hergün her saat onlarca mağdur varhttps://www.sikayetvar.com/millenicom

Vah ki ne vah! Gün geçmiyor ki her saat bir Millenicom faciası daha okuyorum bunlar kan emici milleni
    btkdan ceza yediği halde halen bildiğine devam ediyor müşterilerini çok mağdur perişan ediyor

başka issye Taşının kurtulun
    tam çakal olmuş bunlar! bakın şikayetvar.com sitesine

BTKdan şikayetler ettim her defasında kanıtlı belgelerime rağmen yan çizdiler! cevap olsun diye 6 sene önceki başvurumu ve millenicomun aktif olma tarihini sürekli yazarak BTKyı kandırıyorlar!

milleniye kayıtlı telefonumun sadece 12 haziran değil son 1 yıl çok detaylı görüş sms ve hatta salla kazan internet ayrıntıları dakikası saniyesi apaçık varken bunların 0 850 333 0 333 numaraları hiç yok: aramamışlar kaldı ki sesli onayımı nasıl alabilirler?

tabiki geçen sene en son aradıkları 15 ağustos 2019daki ses kaydımı oynayıp kullanarak.

3ncü klişe basma kalıp çözümsüzlük cevaplarından sonra şimdi Devletin Kurumu inceliyormuş:

BTKya güveniyoruz ama Milleni illetinden emin de değiliz Kurum kendi inceliyor 1 ay geçti geçecek halen bir cevapları yok

397 tl sözde taahhütü bozma cezası geldi ödedim

ama Millenicoma bulaşan vazgeçek için asla bunlarla muhatap olmasın

direk internetini başka bir İSSye taşıma yapsın ancak en az zararla öyle kurtulunur bu vampirlerden

direkt başka İSS ye taşınma yapın ben TurkNet'e başvuru yaptım diğer operatöre geçiş başvuru Belgelerim ellerine fiziki geçince şakkadanak Millenicom iptal oldu TurkNet aynı akşam aktif oldu

Milleniyi iptal edeceğim diye uğraşmayın: Taşının selamete erin!

sözde taahhüt vermişiz bir de üstelik kampanya katılım bedeli geri alınmış cezayı ödedim

BTK ve THHden de gün gelir karar lehime de olup da gerekeni milleni yapmazsa
    haram olsun Milleni sana
    |
    |

• Çavuş
    85 Mesaj
    Arkadaşlar adresimde boş port olmadığı için Millenicom ile görüştüm özel şirketiz port bulma şansımız daha yüksek dediler. Bende port işlemleri başlattırdım ama yaptıkları hiçbirşey yok ve yorumları görünce baya korktum.

Herhangi birşey imzalamadım sadece port olursa araştırın dedim bana bi hak talep etme hakları var mı? Yarın arayıp port istemediğimi internet bağlanmayacağımı söylicem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S0kupp

Arkadaşlar adresimde boş port olmadığı için Millenicom ile görüştüm özel şirketiz port bulma şansımız daha yüksek dediler. Bende port işlemleri başlattırdım ama yaptıkları hiçbirşey yok ve yorumları görünce baya korktum.

Herhangi birşey imzalamadım sadece port olursa araştırın dedim bana bi hak talep etme hakları var mı? Yarın arayıp port istemediğimi internet bağlanmayacağımı söylicem
    Port bulabiliyorlarsa bırakın bulsunlar hocam. Ama taahhüt imzalamayın. En kötü birkaç ay kullanıp taşıtırsınız. Kapattırmadan taşıdığınız sürece port sizin olur. Farklı isslerde port derdiniz olmaz.

Ha ama başlangıçtaki mükemmel hizmete kanmayın. Sorun yaşadığınızda size olan tavırlarını görün sonra zaten farklı bir internet servis sağlayıcıya geçmeye karar verirsiniz. Bulaşmayın bunlara hiç

• Çavuş
    85 Mesaj

Habersiz 27 ay taahhüt yapıyorlarmış hocam dolandırıcı insanları hiç sevmem bulaşmamak lazım ben sadece suanda iptal etme şansım var mı sözlü imza felan olayları biliyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    LEAME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Web Tasarım
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Canlı Tv izle
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,265
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.