Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.048
Cevap
16
Favori
134.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 498
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 17
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (18 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (615 mesaj) Mobil (304 mesaj) Mini (38 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6 Mesaj
    Merhaba evimde Rus ve Azerbaycan kanallarını izlemek için ne yapmalıyım. Çift çanak takılması gerek diye duydum bu doğrumu. Ne almam gerekiyor yardımcı olursanız memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Selamlar, Millenicom başvurumu gerçekleştirdim. Fiber ve VDSL mevcut. 63mpbs olarak altyapım destekliyor fakat 100MB/s bağlattık belki daha yüksek alırız diye. Test edildikten sonra onay vereceğim. Ekipler gelip, testlerini yapsınlar memnun kalmazsam imzalamıyacağım.

Faceit CSGO oynadığımdan dolayı 60 ping üzeri falan çıkarsa Millenicom ile hiç yolumuz kesişmeyecek muhtemelen. Şu an Naznet kullanıyorum 60-70 arası bir pinge sahibim fakat ADSL Eğer bundan daha kötü sonuç alırsam zaten Milleni umurumda olmaz.

79,90 tl olan paket ücretleri habersiz 89,90 a çıkıyor bunun önceden haber verilmesi gerekmez miydi ?

Faturaya yazmışlar. Beimde 99 110 a çıkmış dün haberim oldu.

|
    |
    DesiroN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Buraya sormak mantıklı mı bilmiyorum ama superonline aradı demin 85TL olan 25mbps paketim bu yıl 110 liraymış yeniletmeye çalıştılar taahhütü. Gidip siteye baktım bulduğum en ucuz 25mbps 100 lira. Turknet netspeed millenicomdan birine geçmek istiyorum ama hepsinden şikayet duyuyorum biri öneride bulunsa çok güzel olur :D bu arada oturduğum sitede sadece turkcellin fiberi var ttnetin yok.
    |
    |
    |
    |
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Teğmen
    195 Mesaj
    Millenicom övenleri görüyorum.

|
    |
    Millenicom'un her zaman sarı bir modeme sahip olmasını hayal etmiştim.

|
    |
    Bari başlığı değiştirin. yada küçük puntoyla altına yazın "-dan başlayan fiyatlarla" diye.

Taahütsüz alanlara 10 tl zam yaptınız yine habersizce.

Bir önceki 10 tl zamda sms falan göndermiştiniz. Artık gerek görmüyor musunuz haber vermeye?

Farklı operatöre taahüt verip geçmeyi düşünüyorum bu yapılandan dolayı.
    |
    |
    Haber verilmeden 84,90 tl olan faturamı 99,90 tl ye çıkarmışlar.Bu konuda şikayet yazısı yazdım. Duruma göre ise sözleşmememi fesh edeceğim.Parasını geçtim habersiz zam yapmaları tam bir işgüzarlık.
    |
    |
    Arkadaşlar inanmayın . Tamamiyle amatör bir firma . 1 yılda 2 kere zam yaptılar . Ne bi haber ne bi bilgilendirme . Ben iptal ediyorum sizde iptal edin . Aynı fiyatlara bilindik firmalardan alın . En azından muhattapınız olur.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Binbaşı
    1876 Mesaj
    84,90 lık tarifem 94,90 olmuş üstelik 15 tl de modem parası millenicoma veda etme vakti geldi sanırım malesef birlikteliğimiz bir kaç ay sürdü. ttnet tivibulu tarifelere bakıyorum

taahhütün filan var mı yine de bak: dikkat ben yandım 3 ay önceden hırsızlama habersiz 27 ay taahhüt yapıyorlar

baktın yoksa hemen başka İSSye taşıma yap en kestirmeden

millenicomu kapattım iptalle uğraşıyorum dersen işin çok zor

iptal etmede büyük sorun ve zorluk millenicomda :asla güvenme Millenicom gemi azıya almış. çok fena!

millenide son faurana iyi bak temkinli ol aman ha: taahhüt ve başka maraz yoksa derhal başka İSS operatör bu ona taşın
    |
    |
    fyilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bende son zamdan sonra ttkom tivibulu kampnayalarına gecmeyi düşünüyorum.Tahaatsüzdü benim kampanya taahüüte gecirip gecirmedigine nereden bakacagız fatura herhangi bir şey yazmıyor.Abonelik sözlesmesine baktım orda da normal taahütsüz özgürüm kampanyası diye yazıyor
    |
    |

Olaya geçiyorum hemen Türktelekom ekibi modem ve ont cihazını kurdu bizimkilerde ev telefonunu aktifleştirip kullanmaya başladılar. Günler sonrada millenicom"dan geldiler ve hiç bir şey getirmeyip direk interneti aktif ettiler. 4-5 ay sonra iptal ettirmişler ve modemide bize göndermeniz gerekiyor aksi halde 250tl ceza yersiniz diye. Modemi bizimkiler göndermiş ama sabit hattı kullanamıyorlarmış modem olmadığı için. Türktelekomu aradığımızda ise modemi neden gönderdiniz hala modem sizin üzerinize vs. birşeyler dediler.

Ama millenicom diyor ki interneti bizden aldığınızda modemi biz üzerimize alıyoruz, türktelekom diyorki öyle birşey yok modem hala bizim üzerimizde. Neyse geçen gün modem gelmiş ve şimdide babama sms gelmiş 250tl borcunuz var diye.

Şimdi ne yapmamı önerirsiniz. Ne yapnalıyım. İki tarafta işten bi haber olan babama oluyor. Biriside kabıl etmiyor böyle böyle diye.

|
    |

• Binbaşı
    1876 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

taahhütün filan var mı yine de bak: dikkat ben yandım 3 ay önceden hırsızlama habersiz 27 ay taahhüt yapıyorlar

baktın yoksa hemen başka İSSye taşıma yap en kestirmeden

millenicomu kapattım iptalle uğraşıyorum dersen işin çok zor

iptal etmede büyük sorun ve zorluk millenicomda :asla güvenme Millenicom gemi azıya almış. çok fena!

millenide son faurana iyi bak temkinli ol aman ha: taahhüt ve başka maraz yoksa derhal başka İSS operatör bu ona taşın
    taahhüdüm yok teşekkürler
    türk telekoma geçecektim tivibulu internet alarak onlarda altyapınız tivibu yu desteklemiyor diyor fiber altyapı tivibu yu nasıl desteklemez anlamıyorum.
    |
    |
    Turknete geçtim 1 ay sonra zam geldi Ayrıca her yerde 100mbps 85tl diye haber-reklam yapıyorlar ama aslında 95tl o fiyat Sonuçta müşterilerinin yüzde 99u ttkom altyapısı kullanıyor

Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Web Tasarım
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.