Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Burakkoll Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
5 sn
1.036
Cevap
15
Favori
130.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 492
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (606 mesaj) Mobil (302 mesaj) Mini (37 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    866 Mesaj
    Fiber 100 mbit olan paketi kullanıyorum. Upload Corona ile birlikte 8 mbit e çıkmıştı. 2 hafta önce internetimi başka bir eve taşıttım taşınma sebebi ile. Burada da aynı fiber türünü alıyorum ancak upload 5mbit e düştü. Sizde hangi hızlar var upload’da? Genel hız düşüşünün tam taşındığım güne denk gelmesi mümkün değil gibi geliyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İnanmayın bunlara bende kullanıyorum hız düşürüp sabitlemekten başka birşey bildikleri yok. Daha önceden forumda dile getirdim sorunumu adam yazdı telefonunuzu paylaşın sorununuzla ilgilenelim dediler, yazdık. Arayan soran yok. 96mbit hız alanileceksiniz diyorsunuz sonra geçince 70mbit üstünü göremiyoruz, neymiş kabloyla bağlanın. Kabloyla bağlandık bu sefer hattınızda bir sorun gözükmüyor. Hattımdaki sorun sizsiniz ben görebiliyorum. Ben 99Tl kullanıyorum arkadaşım aynı tarifeyi kullanıyor 75Tl veriyor 100mbit e kadar olan paketi kullanıyoruz. Kime neye göre fiyat verdikleri belli değil. Geçen pişmanlık yaşar.

|
    |
  • Teğmen
    193 Mesaj
    GÜNCEL KALAN KUPON ADEDİ:7

Arkadaşlar 3 ay önce Turk Telekom Fiber Altyapısında Millenicoma geçtim ve aldığım hızlar aşağıdadır.

Websitesi yada 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden bu kod ile başvurduğun takdirde 1 ay ücretsiz internet kazanacaksınız.

Öğrenci olduğum için kodu kullanan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

İsim ve soyisim soruyorlar:Sametcan Yazıcı

KOD: 18 CD CE 82

Sorularınızı özelden sorabilirsiniz. :)

Valve sunucularında aldığım ping.Csgo da 39 ms sabit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Onbaşı
    37 Mesaj

Ha ha ha bu ülkede 1 tane ISS var.O da Turknet.Diğerleri insanları nasıl düşük net veririzde fahiş fiyata satarızın peşine düşmüş fırsatçı firmalarla dolu.Ülkede bir tane rekabet kurulu olmalı.
    |
    |
    Arisaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    Arkadaşlar merhabalar, Adıyaman'da ikamet ediyorum. Bu firmayı yaklaşık 1 yılı biraz aşkın bir süre tecrübe ettim. Bugün iptali için başvurdum. Başımdan geçenleri sizlere aktarmak istiyorum.
    İlk olarak fiber internet için kullanmaya başladım. Gerçekten vaadedilen hızları aldım ve çok fazla sorun yaşamadım. Ancak problem ben taşındıktan sonra ortaya çıktı. Taşındığım adreste fiber olmadığını ancak vdsl hizmetinden yararlanabileceğimi söylediler ve daha sonra anlatacaklarım hakkında herhangi bir bilgi vermeden nakil işlemi yapmam gerektiği söylendi. Bunun için de 50 tl talep ettiler ve onayladım. Ancak nakil işlemi onaylandı ve eve gelip kimse bağlantı yapmadı. Ayrıca fiber modem de kullanılamadığından ya kendilerinden ya da dışardan modemi temin etmem gerektiğini söylediler. Ben de kurulum için telekom vb yerlere ulaştığımda onlar başka herhangi bir firma için bağlantı sağlanmayacağını söylediler. Yani anlayacağınız sadece adres değişikliği onaylamak için parayı verdim ve bağlantıyı gelip de kurmadılar ve öncesinde de bana bununla ilgili herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Bağlatmayı düşünen arkadaşlar için bir fikir olsun diye yazmak istedim.
    |
    |

• Binbaşı
    1079 Mesaj

Duruma göre değişir.

2 yıl önce turknet'e geçtim 1 ayda internetimi zor bağladılar ve 35 mbit verecekleri hat 0.2 mbit'lerdeydi. Günlerce çözmediler bu sorunu bende iptal ettirdim.

Burda yazmışım.https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/129759740
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/129634021
    |
    |
    NaziErBaşı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Millenicom asla ama asla kullanmayın bu tuzağa düşmeyin. Ne adam akıllı bir internet sağlıyorlar ne de doğru düzgün sorunlarla ilgileniyorlar. İnternetin kesilip 5 gün boyunca gelmediği oldu........
    |
    |

aynı deneyimleri yaşıyan bir dünya insan var ve bunları turktelekom,millenicom,d-smart vs. Hepsinde vardır arasak hepsinde eşit bile çıkar belki.Böle hataların ana sebepi alt yapının düzeltimesine izin vermiyenler de ve alt yapı izini tek elde dutturanlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaziErBaşı -- 30 Ağustos 2020; 21:19:19 >
    |
    |
    Kernel Panic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Uğurcan1996

1 Yıldır kullanıyorum (Daha önce 5 yıl boyunca Kablonet kullandım lakin taşındığım yerde altyapı yok maalesef) ilk aylarda bir problem yoktu 69.90' dan 79.90 oldu bir şey demedim ama sorunlar bu zamanlarda başladı ilk önceleri 5 Ghz kablosuz ağa bağlı telefonları (hepsinde aynı sorun var) atıyor ve telefonların desteklemesine rağmen 2.4 GHz de kullanabiliyoruz bu sorunların yenisi ise telefonumu değiştirmem ile başladı yine oturduğum lokasyon da şebeke zayıflığından dolayı Vowifi kullanarak arama gerçekleştirebiliyorum ama yine modemden kaynaklı gün içinde birden fazla vowifi kopması yaşıyorum 1 aydır modem değişim talebinde bulunmama rağmen modem değişimi yapılmıyor (Bu arada herkeste geçerli mi bilmiyorum ama Ağustos ayından itibaren 10 TL zam geliyor sırf bundan dolayı 2 yıl taahhüt verdim ama modem değişmezse aynı fiyata daha düşük hız bile olsa mecburen TT' ye geçeceğim)
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    Burda osmalıca bir şeyler yazıyor burda bana ne yazdığını ve hangi yılda yazılığını söylermisiniz lütfen çeviri istiyorum

|
    |
    Arkadaşlar yaşadığınız yerde Millenicom'a mecbur değilseniz kesinlikle bağlatmayın. Nisana kadar 80 ödediğim fatura kısa zamanda 2 kere zam yedi 100 oldu. Yıl sonu 120 yi görürüz herhalde. Kullandığımda 35mbit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Heykeli -- 3 Eylül 2020; 21:29:26 >

Orijinalden alıntı: sametsamet533

GÜNCEL KALAN KUPON ADEDİ:7

Arkadaşlar 3 ay önce Turk Telekom Fiber Altyapısında Millenicoma geçtim ve aldığım hızlar aşağıdadır.

Websitesi yada 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden bu kod ile başvurduğun takdirde 1 ay ücretsiz internet kazanacaksınız.

Öğrenci olduğum için kodu kullanan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

İsim ve soyisim soruyorlar:Sametcan Yazıcı

KOD: 18 CD CE 82

Sorularınızı özelden sorabilirsiniz. :)

Valve sunucularında aldığım ping.Csgo da 39 ms sabit

CSGO oynuyorum. Almanya, İngiltere, Hollanda, Fransa ve İsveç üzerinden oynanıyor genelde. Buralarda ping durumları nedir?

• Teğmen
    193 Mesaj

40 50 civarları nerde oturduğuna göre değişir.Almanya serveri 46ms fransa 55 ms.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Surfing with the Alien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    384 Mesaj
    Ya onu bunu bırakında abone olduğumda 69 TL falan dı şimdi 99 TL fatura gelmiş ne ayak ? 36 MB internet kaç para olmuş 9 TL modem desen 90 TL mi ? O zaman bilindik firmalar yerine neden seni kullanıyoruz ki . Ben iptal ettireceğim gider superonline alırım o da aynı para . Adamlar 1 sene de 2 kere zam yaptılar . Biraz talep görünce böyle olur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilisimci1903 -- 5 Eylül 2020; 10:52:9 >
    |
    |

Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için 0850 333 0 333 çağrı merkezinden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.Mevcut internetiniz varsa herhangi bir kesintiye uğramadan direk millenicom'a taşıma yapabilirsiniz. Ben de öyle geçiş yapmıştım.

İsim: Furkan
    |
    |

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.