Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ugurteke , By_SeDo Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
1.024
Cevap
15
Favori
128.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 486
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (598 mesaj) Mobil (299 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1375 Mesaj

Bence iyi edersin, zira sorunu da kabül etmiyorlar öyle saçma bi' durum var.
    |
    |
    Perturbator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sakın bu firmanın sözüne aldanıp geçmeyin. Kısa bir süre önce geçtim ve daha önce kötü servis görmüştüm ama bu adamlar iğrenç. Resmen interneti kullanamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ttnet aradı az önce kullandığım 50mbps sınırsız paketin aynısına 129₺ fiyat çekti
    300gb kotalı olana da 105₺
    Eylülde bitiyor taahhüt başka iss geçeceğim yapacak birşey yok.
    |
    |
    Bahsedilenler: diemcizone, jacktron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

110 tl fiyatı selfy için veriyormuş hocam. Başka operatörde ucuza bulursanız değerlendirin tabi hocam ama iyi araştırın operatörü. Millenicom olmasın mümkünse. 😂 Zaten fiyat farkı da çok yok millenide.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1375 Mesaj

Vodafone'da 99MBPS 99TL ama orada da YouTube yavaşlıyordu bundan 4 sene önce, tabi o dönem hatırladığım bütün isslerde YouTube falan yavaşlatılıyordu omurganın zayıflığından dolayı bunun haricinde genel anlamda memnun kaldığımı söyleyebilirim Vodafone'da.
    |
    |
    Sjsjs

|
    |
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    Berbat bir internet hızı var. sürekli kopmalar oluyor. Kesinlikle kullanmayın. Sorun olduğunda çözen yok . Sürekli düzelecek diyerek oyalıyorlar. YOUTUBE ve NETFLIX hızlarını sınırlandırmışlar fullHD bile izlenmiyor. Zehra isminde sözde şikayetlerle ilgilenen biri var hiçbir şekilde yardımcı olmayıp geçiştiriyor.
    |
    |
    İnsanlar şuraya Yorum Yaparken, Bulundukları il ilçe mahalle, kullandıkları Paket bilgilerini de yazsalar da, Yeni geçecekler ya da sorun yaşayanlar için bir fikir oluşsa.

Adamın biri deli gibi övüyor, aldığı internet 16 mbit. birisi yerden yere vuruyor aldığı internet 35 mbit.

kimisi ping sorunu yaşıyor, belki yaşadığı bölgeyle alakalı, çünkü kimiside hiç yaşamıyor o ping sorununu. 2-3 saattir yorum okuyorum bir tane işe yarar fikir oluşturacak bilgi yazan yok.

hepimiz biliyoruz ki bölgeye göre kullanılan pakete göre değişebilecek şeyler var.

Ben sadece Türtelekom fiber altyapısı olan bir binaya taşınacağım, bir fikir edinemedim henüz.
    Merhaba beyler,

2 aydır millenicom kullanmaktayım, İnternet hız olarak 100mbps olarak başladım 2,3 gün böyle devam etti sonar kopmalar ve hız düşüşleri başladı.

Aradım durumu bildirdim sizin alt yapı 100Mbps'yi desteklemiyor biz bunu 75Mbps olarak güncelleme yapalım dediler.

Aradan 5,6 gün geçti aynı sorun devam etmekte tekrar aradım ha,hu dediler biz sizin hızınızı 50Mbps yapalım belki düzelir dediler benimle alay edercesine

oynuyorlar. Kullandığım paket 50Mbps aldığım hız 14Mbps teknik ekip sıfır arıyorsun iç tesisatınızda sorun var kablo değiştirin diyorlar kablo değişimi

yapıyorum, iç tesisatınızda sorun var kablo değişimi yapın diyorlar devamlı aynı kelime eğitimlerde bunu öğretiyorlar galiba.?

Sizlere demem o ki fiber altyapınız yoksa VDSL işine girmeyin paramızı çöpe atıyoruz beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amt.shn -- 8 Ağustos 2020; 3:38:44 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Yankef

İnsanlar şuraya Yorum Yaparken, Bulundukları il ilçe mahalle, kullandıkları Paket bilgilerini de yazsalar da, Yeni geçecekler ya da sorun yaşayanlar için bir fikir oluşsa.

Adamın biri deli gibi övüyor, aldığı internet 16 mbit. birisi yerden yere vuruyor aldığı internet 35 mbit.

kimisi ping sorunu yaşıyor, belki yaşadığı bölgeyle alakalı, çünkü kimiside hiç yaşamıyor o ping sorununu. 2-3 saattir yorum okuyorum bir tane işe yarar fikir oluşturacak bilgi yazan yok.

hepimiz biliyoruz ki bölgeye göre kullanılan pakete göre değişebilecek şeyler var.

Ben sadece Türtelekom fiber altyapısı olan bir binaya taşınacağım, bir fikir edinemedim henüz.
    Genelde şikayetçi olanlar ilk mesajında belirtiyor konumunu. Benim gibi mesela. Konuda 10dan fazla mesajım var. Her mesajda belirtme gereği duymuyoruz o yüzden. İzmir bornovada oturuyorum. Mevlana mahallesinde yeni altyapısı sağlanan bir sitedeyim. Henüz fiber geleli 1 sene olmadı. Netspeedde iken online oyunlardan düşme problemi yüzünden millenicoma geçiş yaptım. Keşke o gün başıma bi felaket gelseydi de geçiş yapmasaydım.

Paketim 100 mbps fiber. Netspeedde riot games in oyunlarını 15 pingde oynuyordum. Millenicomda 25 30 arası değişiyor. Ping çok sorun değil dedik. Bağlandıktan 2 gün sonra 3 gün boyunca internetim kesildi. Bu süreçte müşteri hizmetleri kaydınızı aldık demekten başka bişey yapmadı. Kısacası sorununuz varsa önünüze kağıt alıp 'sorunum geçer umarım' yazmanız, millenicom müşteri hizmetlerinden çok daha etkili. Teknik bilgileri yoldan geçen 12 yaşındaki çocukla aynı.

Ha bir de en büyük ve asıl sorun türk telekom fiber altyapısında twich ve youtube gibi kanalların yavaşlatılması. Yukarılarda videoları var. 100 mbps internette youtube 6 mbps e sabitleniyor. 720p üstü videoları dona dona izliyorsunuz. Kısacası benim tavsiyem 5 10 fazla verin başka operatöre geçin

• Çavuş
    71 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Genelde şikayetçi olanlar ilk mesajında belirtiyor konumunu. Benim gibi mesela. Konuda 10dan fazla mesajım var. Her mesajda belirtme gereği duymuyoruz o yüzden. İzmir bornovada oturuyorum. Mevlana mahallesinde yeni altyapısı sağlanan bir sitedeyim. Henüz fiber geleli 1 sene olmadı. Netspeedde iken online oyunlardan düşme problemi yüzünden millenicoma geçiş yaptım. Keşke o gün başıma bi felaket gelseydi de geçiş yapmasaydım.

Paketim 100 mbps fiber. Netspeedde riot games in oyunlarını 15 pingde oynuyordum. Millenicomda 25 30 arası değişiyor. Ping çok sorun değil dedik. Bağlandıktan 2 gün sonra 3 gün boyunca internetim kesildi. Bu süreçte müşteri hizmetleri kaydınızı aldık demekten başka bişey yapmadı. Kısacası sorununuz varsa önünüze kağıt alıp 'sorunum geçer umarım' yazmanız, millenicom müşteri hizmetlerinden çok daha etkili. Teknik bilgileri yoldan geçen 12 yaşındaki çocukla aynı.

Ha bir de en büyük ve asıl sorun türk telekom fiber altyapısında twich ve youtube gibi kanalların yavaşlatılması. Yukarılarda videoları var. 100 mbps internette youtube 6 mbps e sabitleniyor. 720p üstü videoları dona dona izliyorsunuz. Kısacası benim tavsiyem 5 10 fazla verin başka operatöre geçin

Alıntıları Göster
    istanbul, Eyüpte bir eve taşınacağım Sadece Fiber Altyapı olduğunu öğrendim.

Twitch ve Youtube'u acaba Millenicom'mu kısıyor yoksa Türk Telekomda da durum aynı mı :/ 30 yaşındayım ama En Çok vakit geçirdiğim iki platform :)

Turknet'in gözünü seveyim hiç bir yerde sıkıntı yaşatmıyor, Turknet Türk telekom alt yapısını kiralasada şöyle dertlerimiz olmasa :)

• Yüzbaşı
    972 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yankef

istanbul, Eyüpte bir eve taşınacağım Sadece Fiber Altyapı olduğunu öğrendim.

Twitch ve Youtube'u acaba Millenicom'mu kısıyor yoksa Türk Telekomda da durum aynı mı :/ 30 yaşındayım ama En Çok vakit geçirdiğim iki platform :)

Turknet'in gözünü seveyim hiç bir yerde sıkıntı yaşatmıyor, Turknet Türk telekom alt yapısını kiralasada şöyle dertlerimiz olmasa :)

Alıntıları Göster
    Türk telekomluk bir durum yok hocam. Direkt olarak millenicomla ilgili. Muhtemelen müşteri hizmetleri de bunun farkında. O yüzden bu sorun yüzünden aradığınızda suçluluk psikolojisinde gibi gereksiz abartılı bir savunmaya geçiyorlar. En son müşteriyi suçluyorlar

Neden türk telekomla alakalı değil diyorum, çünkü mevcut altyapım türk telekomdan sağlanıyor ve netspeedde iken hiç böyle sorunlar yaşamadım.

Bu cümlelerin aynısını müşteri hizmetlerindeki elemana kurduğumda sorun sizin modemden olabilir dedi. E 2 gün önce netspeedde sorun yoktu, size geçtikten 2 gün sonra başladı diyorum. Modem arızalanmış olabilir diyor. Tamam modemi değiştirelim parası neyse vereyim diyorum. Modeminize erişim sağladım, sorun gözükmüyor diyor

Böyle bir sonsuz döngüye giriyorsunuz.

https://mobile.donanimhaber.com/millenicom-youtube-u-throttle-ediyor-hizini-kesiyor--144424988-7#144796149

Şu konu üzerinden hız testlerine bakabilirsiniz. Sentetik testlerde sonuç mükemmel. 100 mbps üstü hız alıyorsunuz. Konu youtube twitch ve netflix olunca hızınız max 6 mbps oluyor. 720p üstü dediğim gibi dona dona izleniyor.

Kaliteyi otomatiğe alırsanız yer yer 144p de video ve yayın izlemek zorunda kalıyorsunuz. 100 mbps internette 144p yayın izlemek ayrı bir keyif veriyor. Üstelik sadece 125 tlye

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Mi air purifier pro

|
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Mi air purifier program

|
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Bu ne lan

|
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Selamın Aleyküm beyler 6 bin 6500tl arası pc arıyorum 144 hz monitorlu full ekipmanlariyla birlikte saçma sapan fiyat yazacak arkadaş. Kale alijmicaktir

|
    |
  • Binbaşı
    1377 Mesaj
    2 ay önce iptal ettiğim ve modemi gönderdiğim aboneliğim için bu ay 251 tl fatura çıkarmışlar bence bu firmadan uzak durun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

35 mblik millenicom tarifedeyim.hızım çok düşük. Ne yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farfara -- 6 Ağustos 2020; 5:50:42 >
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farfara -- 6 Ağustos 2020; 5:51:10 >
    |
    |
    Youtube ve benzeri video servislerine yaptıkları hız kısıtlama olayını defalarca söylediğim halde çözmediler. Ben de türk telekoma geri döndüm ve şu anda böyle bir sorunum yok. Eğer video servislerini sık kullanıyorsanız kesinlikle millenicomdan uzak durun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.