Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zagor_tenay34 , Nurgul02 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil
5 sn
1.042
Cevap
16
Favori
131.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 496
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 16
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (18 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (611 mesaj) Mobil (303 mesaj) Mini (37 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    287 Mesaj
    Bu milleniyi ta doping internet iken kullanıyordum 4gb 9 tl kampanyası vardı ozaman da rezaletti şimdi de rezalet bir şey değişmemiş 15 senede
    |
    |

Türk Telekom'daki stabiliteyi hiçbiri veremiyor her ne kadar aynı altyapı olsa da. Bu fiyata bu hızları Türk Telekom verse 2 dakika düşünmem ama dağlar kadar fark var işte yapacak birşey yok hocam.
    |
    |
    MERNEPTAH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "ioz" adlı kullanıcı ile asla alışveriş yapmayın, ne mal satın ne de mal alın. Kendisi eline gelen sağlam ürünlere zarar verip iade istemekte, normal olarak iade kabul etmeyen satıcılara da olumsuz referans verip satıcı profilini zedelemektedir. Kullanıcının profilinden daha önce başka kişiler hk açtığı benzer konulara da ulaşabilirsiniz. Sahibinden ve Sanalpazar üzerinden yüze yakın satışım olmuştur, görüldüğü üzere forum üzerinde yaptığım diğer satışlardan da aldığım referanslar mevcuttur. Alışveriş yaparken aklınızda şüphe kalmasın, iyi forumlar.
  • Yarbay
    12387 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jeffogu

Türk Telekom'daki stabiliteyi hiçbiri veremiyor her ne kadar aynı altyapı olsa da. Bu fiyata bu hızları Türk Telekom verse 2 dakika düşünmem ama dağlar kadar fark var işte yapacak birşey yok hocam.
    kesinlikle hocam
    |
    |

“If it is important to you, you will find a way. If not, you’ll find an excuse.”
  • Er
    11 Mesaj
    68 megabite kadar altyapım destekliyor. Millenicom, 50 megabite kadar olan paketimin hızını bir türlü 67-68 mbit yapamıyor. Sanki çok zor bir şey istemişiz gibi robota bağlı cevaplar yazılıyor. Birkaç şirkete mecbur kalmak çok ama çok kötü.
    |
    |

"ekiplerimiz sizinle iletisime gecicek dedik beyefendi baska ne dememizi bekliyorsunuz ?"

MILLENICOM A SAKIN GECMEYIN BEYLER BENDEN DEMESI.
    ARIZAYA DUSERSENIZ AYLARCA BEKLERSINIZ.
    Paketim 35mbs.Fakat 25 gündür 4-5 mbs hız ve 10 dk da bir kopma sorunu yaşıyorum.Modeminiz arızalı dediler yeni modem aldırdılar.Bina içi tesisat dediler telefon tesisatını değiştirdim.Sonra teknik servis geldi bina girişinden ölçüm yaptı ve sorunun kendilerinde olduğunu söyledi.Fakat sorun hç bir şekilde çözülmedi.Mesaj atıyorlar arızanız giderilmiştir diyorlar koşarak gidip bakıyorum hızım yine aynı.Resmen benimle kafa buluyorlar.Defalarca arıza kaydı açtırdım herseferinde aynı durum.O zaman başka operatöre geçeyim diyorum 355 tl cayma bedeli istiyorlar.Ya internetimi verin ya da salın beni diyorum olmaz diyorlar bu parayı vermek zorundasın diyorlar.İnanın psikolojim bozuldu.Sakın bulaşmayın bunlara.Biraz fazla verin telekoma gidin.
    Eski Kullanıcı Adı:
    magnapeccatrix

Altyapı da at misali sahibine göre kişniyor demek ki 🤔🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygar87 -- 12 Temmuz 2020; 8:16:23 >
    |
    |
    jeffogu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj

Hocam altyapının sahibi TT'nin kendisi olduğu için tam kontrol ve yetkiye sahip, diğer hizmet veren ISS lerin işlem alanı TT'nin belirlediği kadar çok kısıtlı bir alan. Böyle olunca sorunlar kaçınılmaz oluyor.
    |
    |
    magnapeccatrix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "ioz" adlı kullanıcı ile asla alışveriş yapmayın, ne mal satın ne de mal alın. Kendisi eline gelen sağlam ürünlere zarar verip iade istemekte, normal olarak iade kabul etmeyen satıcılara da olumsuz referans verip satıcı profilini zedelemektedir. Kullanıcının profilinden daha önce başka kişiler hk açtığı benzer konulara da ulaşabilirsiniz. Sahibinden ve Sanalpazar üzerinden yüze yakın satışım olmuştur, görüldüğü üzere forum üzerinde yaptığım diğer satışlardan da aldığım referanslar mevcuttur. Alışveriş yaparken aklınızda şüphe kalmasın, iyi forumlar.
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    magnapeccatrix

Eyvallah hocam ufak bir espri yapayım dedim malum hep sorunlarla uğraşıyoruz biraz da gülelim. Herkesin şikayetlerinin makul sürede çözümlenmesi dileğiyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    jeffogu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Hertz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    851 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tosboğa

Paketim 35mbs.Fakat 25 gündür 4-5 mbs hız ve 10 dk da bir kopma sorunu yaşıyorum.Modeminiz arızalı dediler yeni modem aldırdılar.Bina içi tesisat dediler telefon tesisatını değiştirdim.Sonra teknik servis geldi bina girişinden ölçüm yaptı ve sorunun kendilerinde olduğunu söyledi.Fakat sorun hç bir şekilde çözülmedi.Mesaj atıyorlar arızanız giderilmiştir diyorlar koşarak gidip bakıyorum hızım yine aynı.Resmen benimle kafa buluyorlar.Defalarca arıza kaydı açtırdım herseferinde aynı durum.O zaman başka operatöre geçeyim diyorum 355 tl cayma bedeli istiyorlar.Ya internetimi verin ya da salın beni diyorum olmaz diyorlar bu parayı vermek zorundasın diyorlar.İnanın psikolojim bozuldu.Sakın bulaşmayın bunlara.Biraz fazla verin telekoma gidin.
    1 aydır aynı sıkıntıdan muzdaribim.. Aşırı sinir bozucular. Ayrıca müşteri hizmetlerinde ki elemanların konu ile ilgili biligileri 0.

Uzak durulması gereken bir firma..

|
    |

• Teğmen
    115 Mesaj
    Aklınız varsa geçmeyin, 6 gün oldu hala ne gelen var ne giden! Yeni başvuru bu arada.

|
    |
  • Yüzbaşı
    711 Mesaj
    Başvuru yaptık 2 hafta oldu halen aktivasyonu yapmadınız neyin reklamını yapıyorsunuz. Siz siz olun millenicomdan uzak durun

|
    |
    Kesinlikle Türkneti tavsiye ederim süper hız.
    |
    |
    |
    |
    8-9 saniyede vazgectim :)

ayrica bu konunun populer sicak firsatlarda ne isi var

Orijinalden alıntı: serdaragorn

degerli yorumlar icin tesekkurler
    8-9 saniyede vazgectim :)

ayrica bu konunun populer sicak firsatlarda ne isi var
    Hocam çevrenize sorun önce. Kopma ya da herhangi başka bir problem yaşanıyor mu diye. Sorunsuz internet tabi ki yok ancak minimum düzeyde sorun kabul edilebilir en azından. Eğer çevrenizde altyapı kaynaklı sorun varsa bir daha hiç düşünmeyin millenicomu. Ben daha bu firma kadar çözüm üretemeyen başka bi firmayla karşılaşmadım. Ha tek işim download derseniz tavsiye ederim. Stabil olarak saniyede 12 mb indirme sağlıyorum. Ancak onun haricinde 100 mblik internet ile video izlerken videolar donuyor. Ping giriyor. Sorun yaşadığınızda çözüm ekibi kahvede okey oynayan dayılarla neredeyse aynı düzeyde. O dayılara 1 aylık eğitimle çözüm ekibi kadar bilgi verebilirsiniz.

Video izlerken pingim var diyorum, youtubeda videolar geç yükleniyor diyorum. O sizden kaynaklı diyorlar. Ya hu daha 1 ay önce farklı operatördeydim, bi kez bile başıma gelmedi diyorum o zaman hattınıza reset atalım diyor. Tek yaptıkları hatta reset atmak. Çözüm ekibi = reset atma robotu

|
    |

• Yüzbaşı
    690 Mesaj
    Az önce müşteri hizmetli ile bir görüşme yaptım. 35 mbit 80 tl tamamen yalan. Yalan çünkü 15 tl modem kullanım ücreti var. Üstüne bir de 4 ay boyunca 37.5 tl ne olduğu belirsiz bir para istediler. Kullandığın şeyin ücretini alıyor ama yetmiyor. Hiç bir şeye yetmiyor yetkileri. 80 tl ye 35 mbit hız versinler ben 2 sene taahhüt vermeye hazırım hadi bakalım... @millenicom

|
    |
  • Yüzbaşı
    706 Mesaj
    Arkadaslar 9923563 numarali abonesiyim. Persembeden beri internet isigim kirmizi yaniyor. Ayni gun ariza Kaydi actirdim fakat cumartesi gunune gelmemize ragmen hala herhangi bir sekilde gelen giden yok. Bakin arkadaslar agresif buyume modelinizi destekliyorum ama bu model de altyapi ve insan kaynaginiz guclu olmak zorunda, aboneligi imzalatmak devri yapmakla bu islemler bitmiyor. Satis sonrasi hizmette cok onemli, millenicom a gecmeyi dusunen arkadaslar bunu da dikkate alsin bence.

|
    |
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Radyo Dinle
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.