Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.024
Cevap
15
Favori
128.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 486
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (598 mesaj) Mobil (299 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    582 Mesaj
    sözde 100mbit alıyorum şu an testlerde hız 100 ancak gel dörkü twitchde 720p yayını dahi 3 sn izle 5 sn donarak izliyorum. Son 4 aydır asla randıman alamıyorum ve derdimizi anlayacak kimse yok !
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Arisaka

Direk başımdan geçeni aktarayım da millenicoma geçmek isteyenler kendi karar versin.

Hattımı turknet'den millenicoma taşıdım taşırken de 35mbit VDSL kullandığımı yine aynı hızı istediğimi söyledim tabi ki direk VDSL olarak hizmet vericez diye tonla vaat ardından hattımı ADSL olarak açtılar sonra aradım dedim VDSL istemiştim tabi ki hemen geçişinizi yapalım deyip beni başka bir ADSL e taşıdı taşıdığı da neymiş telefonsuz ADSL miş yani VDSL e geçmek için telefonlu ADSL den telefonsuz ADSL e taşımış 5-6 gün sonra telefonsuz ADSL açıldı bu sefer aradım dedim VDSL e geçişimi yapın artık çok oyaladınız tabi hemen paket bilgileri veriyorum dedi baktım 1-2 yıl taahhütler havada uçuşuyor dedim hanımefendi internet sitenide koskocaman 80 liraya 35mbit hız yazıyor üstelik taahhütsüz siz neyin taahhütünden bahsediyorsunuz? bana dediği tek şey şu ÜZGÜNÜM O YENİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN

Düşünün hattımı millenicoma taşımışım daha bir gün kullanmadan beni ADSL paketinden bir diğerine sürükleyip duruyor VDSL e geçireceği zaman da taahhüt istiyor taahhüt yoksa 100 küsür fiyat çıkarıyor. Ertesi gün direk iptal için mail çektim sonra birileri arıyor yok size 80 liraya aynı hızı verelim yok mağduriyetiniz için indirim yapalım (5 TL) dedim kardeşim ne sen kendini yor ne de beni ben sizin gibi firmadan internet almak istemiyorum..

Tabi bunlar dışında müşteri hizmetlerinin defalarca kez yüzüme kapattığı telefondan bahsetmiyorum. Sözde müşteri hizmetleri var ama bilgi ve yardım sıfır.

Açık açık söylüyorum gerçekten uğraşacak zamanı olan millenicoma geçebilir ama ben tavsiye etmiyorum.
    Müşteri hizmeti var diye sevinenlere güzel cevap olmuş bu. Mühim olan müşteri hizmetlerine telefonla ulaşmak değil, sorunların çözülüp çözülmediğidir.

Ben 3 yıl boyunca Türknet'teydim. Sorunlarım oldu, hepsini çözdüler. Hiçbirinde ne oyalandım ne de çözümsüz kaldım. Ancak, sorun yaşayıpta çözemeyenler var malesef. Hiçbir firma mükemmel değildir.

Millenicom'da iyi bir internet sağlayıcısı. Kendi kapitalist sistemlerinde sizi oyalamışlar. Türknet'te de "iptal ettirdiğim halde fatura geldi" diyenler var bayağı. Fax ile hat iptali, yeni yasa ile tarih olduğu için burada tüketiciler bir avantaj elde etmiş oldu. Bu da Türknet'i bir tık daha cazip kılıyor bana göre.

Şuan altyapım yok, olsaydı Türknet'ten devam edecektim. Hâlâ da Türknet'i tavsiye ediyorum.
    |
    |

• Teğmen
    151 Mesaj
    Konu ismi geymırları bekleriz, müşteri hizmetleri "ping bizden kaynaklı değil, arıza kaydı açamayız, ping oyundan kaynaklı" :D
    yurtiçi pingler dahi 3 katına çıkmamış olsa yiyeceğiz :D

edit, packet loss da geçiyor konu başlığında ona da değinelim.

packet loss %5 ile %15 arası,
    choke %50 ile %60 arası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemilian -- 1 Temmuz 2020; 4:43:14 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: namor

Size ozelden attigim mesaji kontrol edermisiniz lutfen. Sadece konuya atilan sikayet mesajlarina mi bakiyorsunuz ilgili gozukebilmek icin? Aboneligim ile ilgili mesaj attim size.
    Merhaba, kontrollerinizi sağlayarak sizlere bilgi paylaşıyor olacağız.

Size özel mesaj attım.

|
    |
    millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Er
    3 Mesaj

|
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1080 Mesaj
    Konu üyeliğini iptal ettiremeyen millencilerle dolmuş.

TURKNET
    |
    |
    |
    |

29 Haziranda abonelik için başvuru yaptım. Başvuru öncesinde binamda Türk Telekom Fiber ankastresi olduğunu ama daireme kadar kablolamanın yapılmadığını bunun 120 TLik kurulum ücretine dahil olup olmadığını sordum. Müşteri temsilcisi gelen ekibin daireye kadar kablolamayı yapacağını bu hizmetin kuruluma dahil olduğunu herhangi bir sorun olmayacağını söyledi. 4 Temmuz 2020 bugün kurulum için aradılar fakat daireme kadar kablolama yapılmayacağını ve bunu bir elektrikçiye yaptırmam gerektiğini kendilerinin sadece sonlandırmayı yapacaklarını söylediler. Bunun üzerine MHyi aradım durumu anlattım kurulum ücretine bunun dahil olmadığını kablolamayı kendimin yapması gerektiğini söylediler. Buraya dikkat abone olurken dahil olduğunu fakat abone olduktan sonra olmadığını söylediler. Bunun üzerine 3 kez farklı numaradan yeni abone olacakmışım gibi MHyi arayıp kuruluma kablolamanın dahil olup olmadığını sordum hepsinde de evet efendim kesinlikle dahil dairenize kadar tüm işlemler yapılacak dendi. Sonrasında ama ben zaten abone olduğumu ve bana bu hizmetin kuruluma dahil olmadığının söylendiğini söyleyince evet kablolama dahil değil deyip farklı konuşuyorlar. Firma kesinlikle samimi değil abone olurken başka olduktan sonra başka konuşuyorlar daha sonraları başımıza kimbilir neler gelecek bu sebeple dikkatli olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmiTr55 -- 4 Temmuz 2020; 13:10:37 >
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom

• Teğmen
    111 Mesaj
    Ulan şu starlink bi gelsin hepiniz yalan olcanız gelene kadar tt ile idare edicez napalım .
    |
    |
    Siz haram para kazanan bir firmasınız nedenine gelince 2 arkadaş davetim vardı o ay ücretsiz kullanırken bir anda üyeligi dondurdunuz gerekçe yalın dönüşüm idi 25 gün bekledim 26. Gün geçmiyor diye aradınız 2 gün içinde iptal ettirdim bana 39tl fatura çıkardınız ödemesini yaptım zehir zıkkım olsun burnunuzdan fitil fitil gelsin inşallah hesap no 9945904

|
    |

Yoksa yanıltıcı bir reklam mı?
    |
    |
    |
    |
    MILLENICOM HATADIR.PIYASADA ARIZA KONUSUNDA EN UMURSAMAZ FIRMADIR.
    10 GUNDUR INTERNETIM YOK..ARIYORUM GUYA ONLARIN SISTEMDE COZULMUSMUS DE...BI DAHA ARIYORUM SORUN IC TESISATTAYMIS.
    YAHU NIYE ARAMAZSINIZ O ZAMAN ?
    NIYE SMS VEYA MAIL ATMAZSINIZ ?
    CUNKU UMRUNUZDA DEGIL.
    ITIRAZ ETMESEK FATURAYI DA TAM KESIYO ZATEN..
    OHHH
    |
    |
    GECEN YIL YASADIGIM KUCUCUK BI ORNEK,
    ONCEKI SAGLAYICIM D-SMART INTERNET,
    EN UFAK ARIZADA YARIM SAAT SONRA TEKNIK EKIBI KAPIYA DIKIYORDU.
    AYNI DURUMDA MILLENICOM 30 GUN BOYUNCA EVE EKIP YOLLAYAMADI.
    32. GUN TTNET EKIBI GELDI ARIZANIN MILLENICOM DAN KAYNAKLANDIGI TESPI EDILDI BUNA RAGMEN FATURA BEDELI TAM OLARAK INDIRIM YANSIMADI (%30 GIBI BI INDIRIM YAPILDI)

SIMDI GENE ARIZA VAR 10. GUNDEYIM VE EKIPLERI ARIYCAKMIS...

VODAFONE NET E NUMARAMI BIRAKTIM.

MILLENICOMDA EVIM,SIRKETIM VE ANNEMIN EVI OLMAK UZERE 3 HESABIM VAR.

EL-VEDA...
    |
    |
    İade ettiğim modeme fatura kesmişler 5 kere de telefon açıp kayıt oluşturdum hadi bakalım ne olacak...

|
    |
    "ioz" adlı kullanıcı ile asla alışveriş yapmayın, ne mal satın ne de mal alın. Kendisi eline gelen sağlam ürünlere zarar verip iade istemekte, normal olarak iade kabul etmeyen satıcılara da olumsuz referans verip satıcı profilini zedelemektedir. Kullanıcının profilinden daha önce başka kişiler hk açtığı benzer konulara da ulaşabilirsiniz. Sahibinden ve Sanalpazar üzerinden yüze yakın satışım olmuştur, görüldüğü üzere forum üzerinde yaptığım diğer satışlardan da aldığım referanslar mevcuttur. Alışveriş yaparken aklınızda şüphe kalmasın, iyi forumlar.
  • Yarbay
    12387 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jeffogu

2 gündür 10 dakikada bir internetim kesilip tekrar geliyor. Hep aynı hep aynı sorunlar, çözülüyor 1-2 hafta sonra tekrar yaşıyoruz bıktım gerçekten
    pişmanmısın hocam

“If it is important to you, you will find a way. If not, you’ll find an excuse.”
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.