Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.042
Cevap
16
Favori
131.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 496
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 16
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (18 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (611 mesaj) Mobil (303 mesaj) Mini (37 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    870 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: g_boz

İkaz ettiğin için sağolasın.
    İakaz eden tü arkadaşlardan tekrar Allah razı olsun direkten döndüm. Vodofone evde interneti risk almadan tekrar yeniledim artık.
    |
    |
    Çarşamba günü telefonla başvuru yaptım, Perşembe günü öğlen interneti kullanmaya başladım, Cuma günü istediğim saate sözleşmeyi getirdiler imzaladım. Alt yapıyı araştırıp ona göre başvurmak lazım. Fiyatta da uygun ekstra indirimli ve arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay bedava oluyor. Bence kaliteli hizmet veriyorlar. Lokason bazlı değişiklik olabilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Echonight83

Aradim hocam bastan alt yapi sorgulattim altyapiniz yok dedi sonra dedim 28 mayista basvurmstum hergun aradim sorun yok baglantnz saglancak diyoduz bekleyin diyodunz simdi altyapiniz yok diyonuz dedim siz bosa bekletilmssnz falan dedi ardindan binanizda hic altyapi yok dedi ddm 5 daire var 3 dairede kullanan var ddm o zaman onlarin faturalarini atin dedi atcam bakalim nolcak
    aynısını bana yaptılar yeni taşındığım yerde kapı kapı fatura mı isteyeceğiz. bizde 540 daire var bu arada :D
    |
    |
    Güneş gibi ol şefkatte,merhamette. Gece gibi ol ayıpları örtmekte. Akarsu gibi ol keremde,cömertlikte. Ölü gibi ol öfkede ,asabiyette. Toprak gibi ol tevazuda,mahviyette. Ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol.
  • Yarbay
    4805 Mesaj
    Ofisin sözleşme süresi bittiği için türktelekom dan milenicom'a geçiş yaptım.Ocak ayından sonra şubat ayı başı gibi.Neyse geçiş tamamlandı 100 mb gören hat 20-35 mb arası görüyor ve hatta sürekli kopma var 20 kez arıza kaydı oluşturdum arızanızın farkındayız geri dönüş yapılacak dendi .Tabi ne arayan var ne soran.Mart ayında daha yasaklar başlamamışken tekrar 20 dakika uğraşıp bağlandım hattınızı kontrol ediyorum dedi ve hayatımda duyduğum en saçma şeyi söyledi.

Efendim hattınızı incelediğimde sürekli kopma problemi yaşadığınızı görüyorum.

EVET!!

Gerekli incelemeyi yaptığımda bölgesel bir sıkıntı olmadığını size gelen kesimde bir kopuklu olduğunu tahmin ediyorum.

EVET!!

Gerekli incelemeyi yapıp Türktelekom ekibine ulaşıp size 24 saat içinde geri döneceğiz.

whattt

3 gün sonra ben aradım gene bağlanmak ile uğraş bilmem ne.Yukarı da ki konuşmayı bire bir tekrar yaşadım tek bir fark ile.

Efendim sorun bizden kaynaklı değil.

He dedim iç tesisat yada modem bozuk değil mi ? (her zaman ki yalanları bekliyorum )

Hayır efendim size gelen kabloda kopukluk var.

Tamam düzeltin o zaman madem benden kaynaklı değil.

Efendim biz bunu yapamayız.Türktelekoma ilettik tek bir şikayet için kabloyu değiştiremeyeceklerini not düşmüşler.

Şakam mısınız ? Türktelekom abonesiyken bir sıkıntı yoktu hat aynı hat kablo aynı kablo hadi yeni koptu diyelim ne demek değişmiyor ?

Bizim yapabileceğimiz bir şey yok sorun türktelekom sorunu.

Yav interneti ben ttnetten mi alıyorum milenicom dan mı ? Bu süre zarfında ödeme alacak mısınız ? Alacaksınız nasıl çözüm yok o zaman ?

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyorum iyi günler.

Tak telefon kapandı.

3 aydır da aynı problem devam ediyor.Arıza başvurusu yapıyorum arıza mevcuttur incelenecektir diyor bir şey yapılmıyor.Virüs dalgasına uğraşamadık artık değiştireceğim uzak durun bu firmadan.Türkneti de sevmem oda problemli ama en azından ttnet yapacak biz ellemeyiz demiyorlar.Efendi gibi iptal edersen et kardeşim diyor.
    |
    |
    İNTEL İ9 9900K (5.1 ghz 1.340 volt)- MSI MotherBoard MAG Z390 Tomahawk/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / Palit RTX 3080 GameRock OC / ASUS 31,5" XG32VQR Monitör/ PHANTEKS ENTHOO 719 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ GSKILL Trident Z Neo RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz / Samsung 970 EVOPlUS 500 GB M.2 /2x 1 TB Samsung 970 EVO PLUS/2x Samsung 860 pro 500 gb /SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO -Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Brown

• Teğmen
    164 Mesaj
    varlik icinde yokluk cekmiyoruz paramizla rezil oluyoruz bunun tabiri bu agzimida bozardim ama neyse sabir edicez usta yapacak bisey yok benim senin gibi binlerce magdur var ama adamlar yinede ilgilenmiyor ben anlamadim 17 gündür yalın ndsl geçemedim Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın sabrımı taşırdınız sizi methediyorsun bütün sosyal medayada ifşa edecegim SONUÇ:Ellerinden gelen birşey yok çünkü sahada ekipleri yok
    9945904 hesap no
    |
    |
    |
    |

2 senedir adsl dahil 15 dakikadan fazla kopma olmayan internette, fiber altyapı olmasına rağmen son 15 saattir internet yok. Bu 15 saatte ne bir bilgi ne bir yardım var.

Özellikle online sınavların, projelerin olduğu bu dönemde daha 2. Günde böyle bir kesinti firmaya olan bütün bakış açışımı değiştirdi. Önceki mesajlarımda hep geçiş için tavsiyelerde bulunmuştum. Mesajlarımı bulursam editleyeceğim. Kimse böyle bir hata yapmasın. Yıllardır uzun süreli kopmayan internetim ne oldu da firmaya geçişimin 2.günü koptu ve saatlerdir yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İnsanı çileden çıkartıyorsunuz, iptal başvurusu yapacağım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 9 Haziran 2020; 11:40:38 >
    |
    |
    Arkadaşlar 27 Mayısta millenicom a başvurdum. Evde hat yok yazlıktayım hat çekilmesi lazım. Ancak Türk Telekom bir şekilde hat kurulumuna gelmiyor. 1 ekip gelip kablo şu kadar olacak dedi ve onayladı geçtiğimiz Perşembe. Kurulum yapılmış gibi onaylamışlar teknofix ekibini yönlendirmişler. Teknofix gelip kurulum bilgilerini ve splitterı bırakıp gitti çünkü adamın bağlayabileceği bir hat yoktu. Her gün şikayet bırakıyorum fakat dönen yok şikayetim iletiliyor mu emin bile değilim ve 800 MB internetim kaldı mobilde. Başvurabileceğim başka bir kanal var mı?

@Millenicom
    |
    |

Ben millenicomdan memnundum taki geçen pazara kadar..internetim gitti ve gün boyu gelmedi. Telefonla aradığımda servis yönlendireceklerini uzaktan işlem sağlayamadıklarını ilettiler.

Pazartesi günü akşam üzeri internetim geldi, internetim geldi açık istek kapansın diye aradım bu seferde "kontrolleriniz yapıldı sorun iç hatlarda" diyen bir robot hanfendi tarafından engellendim ve teknik desteğe bağlanamadım.

Bizim internet kablosu sokaktan evin en üst katına geliyor. Gittim baktım bağlantılarda kontrol edilmemiş, iç hatta sorun varsa niye internet geri geldi ?

Ayrıca 24 mbps VDSL kullanıyordum onun hızını 8e çekmişler.. Kimsenin günahını almak istemiyorum ama mahallede VDSL port bulmak zor, herkese ADSL kaktırıyorlar genelde. Acaba benim port elden mi gitti ?

Mobil uygulamadan şikayet kaydı açmıştım, cevap yazılmadan ve beni aramadan kapatmışlar. Kafaya göre takılıyorsunuz açıkcası.

Abone numaram 9846232

• Yüzbaşı
    973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hilmignc

Merhabalar,

Ben millenicomdan memnundum taki geçen pazara kadar..internetim gitti ve gün boyu gelmedi. Telefonla aradığımda servis yönlendireceklerini uzaktan işlem sağlayamadıklarını ilettiler.

Pazartesi günü akşam üzeri internetim geldi, internetim geldi açık istek kapansın diye aradım bu seferde "kontrolleriniz yapıldı sorun iç hatlarda" diyen bir robot hanfendi tarafından engellendim ve teknik desteğe bağlanamadım.

Bizim internet kablosu sokaktan evin en üst katına geliyor. Gittim baktım bağlantılarda kontrol edilmemiş, iç hatta sorun varsa niye internet geri geldi ?

Ayrıca 24 mbps VDSL kullanıyordum onun hızını 8e çekmişler.. Kimsenin günahını almak istemiyorum ama mahallede VDSL port bulmak zor, herkese ADSL kaktırıyorlar genelde. Acaba benim port elden mi gitti ?

Mobil uygulamadan şikayet kaydı açmıştım, cevap yazılmadan ve beni aramadan kapatmışlar. Kafaya göre takılıyorsunuz açıkcası.

Abone numaram 9846232
    Hocam sizin yine iyi. Ben 2 senedir aynı yerde ikamet ediyorum. 2 senedir maksimum yarım saat kesilen net 2 gün öncenin gecesinden beri yok. Defalarca aradım. Önce ip gelmiyor dediler, sonra yoğunluk var dediler, sonra ekip yolladık dediler (kimse gelmedi), bugün aradığımda da olduğunuz bölgede türk telekom ekiplerinin altyapı çalışması var, internetin ne zaman geleceği belli değil, gelince mesaj atarız dediler. Geçiş yaptığıma yapacağıma pişman oldum, netspeedde ara ara kopmalar yaşadığım için geçtim. Sağolsunlar bunlar anlık kopmalar yerine günlerce süren kesinti yaptılar daha 3.günden. Elimden geldiğince herkesi uzak tutacağım bu firmadan. 3 gün önceki bakış açım tamamen değişti.

|
    |

• Yüzbaşı
    973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hilmignc

Merhabalar,

Abone numaram 9846232
    Hocam sizin yine iyi. Ben 2 senedir aynı yerde ikamet ediyorum. 2 senedir maksimum yarım saat kesilen net 2 gün öncenin gecesinden beri yok. Defalarca aradım. Önce ip gelmiyor dediler, sonra yoğunluk var dediler, sonra ekip yolladık dediler (kimse gelmedi), bugün aradığımda da olduğunuz bölgede türk telekom ekiplerinin altyapı çalışması var, internetin ne zaman geleceği belli değil, gelince mesaj atarız dediler. Geçiş yaptığıma yapacağıma pişman oldum, netspeedde ara ara kopmalar yaşadığım için geçtim. Sağolsunlar bunlar anlık kopmalar yerine günlerce süren kesinti yaptılar daha 3.günden. Elimden geldiğince herkesi uzak tutacağım bu firmadan. 3 gün önceki bakış açım tamamen değişti.

|
    |

• Çavuş
    75 Mesaj
    İptal etmek istediğinizde kimseye ulaşamıyorsunuz, bunu göz önünde bulundurarak hareket etmenizi öneririm...
    |
    |
    |
    |
    Playstation 4 kullanan arkadaşlar playstation üzerinden internet bağlantınızı test ettiğinizde nat tipi 3 mü oluyor 2 mi? 2 oluyorsa iyi 3 oluyorsa sıkıntı. Ben başka bir firmadan bu sorun yüzünden geçmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu firmayı Türk Telekom olduğunu düşünerek googleye türk telekom yazıp buldum. Dalgınlığıma geldi reklam verdiği için ilk linke tıkladım. Orda müşteri yetkilisi de bana türk telekom dedi alt yapısını kullanıyoruz şeklinde bir şey söylemedi.
    Daha sonra ben bunu öğrenince memur olduğum için bu millenicom'dan çıkmak istedim çıkma başvurusu yaptım. Müşteri hizmetlerinde hatta iptal/iade departmanı gibi bir departmanda bir kadınla resmen kavga ettim. Kadın bana daha eve internet bile bağlanmamasına rağmen aktivasyon ücreti ödeteceklerini söylediler. En son ödetemediler.

Şu firmadan uzak durun
    |
    |
    Ya bırak Allahını seversen millenicom ile oyun oynanmıyor aynı şekil kablonet için de geçerli. Bulunduğum yeein altyapısı da belirleyici ama millenicom yetersiz. Asla oyunseverleri sevindirmez. Verdiğiniz dandik modem ve engellenmiş trafikle asla oyun oynanmaz.

|
    |

|
    |

|
    |
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Masal Oku
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,503
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.