Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.048
Cevap
16
Favori
134.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 498
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 17
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (18 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (615 mesaj) Mobil (304 mesaj) Mini (38 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    493 Mesaj
    Yeni basvuranlar icin gunluk milenicom standart mesajidir 8 gun boyunca bu cevaba hazir olun

Başvurunuz şu an provizyon aşamasında olarak görünmektedir.Ankastre kutunuza kadar alt yapı kontrolleri sağlanmaktadır alt yapı kaynaklı sorun tespit edilmediği taktirde kurulum için randevu araması sağlanarak işlemleriniz sağlanmaktadır.3 ile 7 iş günü tahmini aktivasyon süresidir bölgesel yoğunluk veya alt yapı kaynaklı arıza tespitlerinde süreç uzayabilmektedir.Saha ekiplerince işlemler sağlandığından sistem üzerinden işlem sağlayamıyoruz.Şu an başvurunuzda bir problem bulunmayıp işlemleriniz devam etmektedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Echonight83

Yeni basvuranlar icin gunluk milenicom standart mesajidir 8 gun boyunca bu cevaba hazir olun

Başvurunuz şu an provizyon aşamasında olarak görünmektedir.Ankastre kutunuza kadar alt yapı kontrolleri sağlanmaktadır alt yapı kaynaklı sorun tespit edilmediği taktirde kurulum için randevu araması sağlanarak işlemleriniz sağlanmaktadır.3 ile 7 iş günü tahmini aktivasyon süresidir bölgesel yoğunluk veya alt yapı kaynaklı arıza tespitlerinde süreç uzayabilmektedir.Saha ekiplerince işlemler sağlandığından sistem üzerinden işlem sağlayamıyoruz.Şu an başvurunuzda bir problem bulunmayıp işlemleriniz devam etmektedir.
    Hocam siz kurulum için mi bekliyorsunuz yoksa geçiş için mi? Ben başvurumu yaptım, teyit için arandım, başvuru durumu için arandım, bilgilendirme için arandım, aramalardan sonra randevu tarihi seçmem için mesaj geldi. Bugüne seçtim ama pek ümidim yoktu. Aradan 45 dakika geçtikten sonra kapım çalındı evrak işleri halledildi. Açıkçası başlangıç için tüm işlemlerin 2 saat bile sürmemesi benim hoşuma gitti. Bilgilendirme vs için de son derece ilgili davrandılar. Geriye sadece mevcut operatörümün (netspeedin) onay vermesi kaldı.
    onay verildikten sonra 48 saat içinde bağlantınız aktifleşecek denildi.

• Yüzbaşı
    493 Mesaj

Kurulum icin bekliyom

|
    |
    LEAME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bunu turknet de yapiyor. Teknofix bu interneti baglayamadan bagladim deyip gitmisti. Taseron firma. Turk netten sikayet kaydi birakmistim kapatmislar.

Teknofixten bilgisiz kisiler geliyor guvenmeyin

|
    |
    Arisaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Echonight83

Kurulum icin bekliyom
    Vallahi hocam dün konuya yazdım. Saati belli zaten. Şu an bu mesajı millenicom internet sağlayıcı üzerinden yazıyorum. Arama, evrak işlemleri, geçiş işlemleri, bilgilendirmeler vs hepsi toplam 1 gün bile sürmedi. Biraz çekinceliydim ama ben bayağı memnun kaldım açıkçası. Sanırım bölgesel farklar çok fazla

Bolgesel alakasi yok sizinki iss drgistirme benimki iss olmadan ilk kurulum bugun arayip iptal ettircem tabi telefonu acan olursa

|
    |
    LEAME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Valla gençler 80 küsüre 50Mbit / 8 Mbit kullanıyorum VDSL/Fiber. VODAFONE diyorum başka bişey demiyorum. Tabi oturduğunuz yere göre de değişebilir ama üst katım TürkNet karşı komşum TTNET tabi üst karşı diyorum aldanmayın üst taraf dayımlar karşı taraf annemin halası apartman aile apartmanı..

Üst kat TürkNet bağlattı 10-12 gün sürdü sadece bağlanması. Üç dairenin de internetinde problemlar başladı, hepimiz ayrı ayrı müşteri hizmetleriyle görüştük. VDF bana maksimum 48 saat içinde gelecekler dedi ama öncesinde sinyal değişiminden tutun bir çok sorun çözümü denedi. Ne olur ne olmaz diye hatta port bile değiştirme ihtiyacı olursa değiştirsin diye yönlendirdi adamları. Karşı komuşda aynı şekilde konuşmuş etmiş bişiler çağırmış ona da 48 saat demişler. Ertesi sabah 9 da arkadaş geldi işin komik tarafı gelen arkadaş TTNET'ten geldi onlarla sözleşmeliymiş. Benim işi halledip gitti :D TTNET olan 3 gün sonra Türknet ertesi gün çözüldü :D
    |
    |

• Yüzbaşı
    493 Mesaj

Turk telekom hocam 28 mayistan beri bekliyom

|
    |
    muslera251 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aradim hocam bastan alt yapi sorgulattim altyapiniz yok dedi sonra dedim 28 mayista basvurmstum hergun aradim sorun yok baglantnz saglancak diyoduz bekleyin diyodunz simdi altyapiniz yok diyonuz dedim siz bosa bekletilmssnz falan dedi ardindan binanizda hic altyapi yok dedi ddm 5 daire var 3 dairede kullanan var ddm o zaman onlarin faturalarini atin dedi atcam bakalim nolcak

|
    |
    muslera251 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
    Evde internet yok. 1 dakika bağlanıyor 1 dakika kopuyor. Çağrı merkezini ariyorsunuz kayıt alınmış ses HATTINIZDA SORUN TESPİT EDİLEMEMİŞTİR diyip lütfen telefonunuzu kapatmayi unutmayin dedikten sonra telefon görüşmesini sonlandırıyor. HARAM ZIKKIM OLSUN.

|
    |
  • Binbaşı
    1298 Mesaj
    15gün oldu bağlatalı ilkgün 2 3 cihazdan 4k video açtığımda sorunsuzdu 1 hafta sonra hız stabil sorunları ortaya çıktı 35mbit paket tahaattsüz paket almıştım pişman oldum

mesafe uzak diye wifi menzil dağıtıcı aldım bağlantı kalitesi dağıtıcı takmadan önce 50db hızında geliyordu dağıtıcı takıldıktan sonra 27 db ye çıktı fakat hız sorunları devam ediyor

özellikle gece 12den sonra bağlantı kopması ve hız sorunu var

Siz Siz olun geçmeyin firma istenileni vermiyor
    |
    |
    İnternetin kesik olduğu günlerin faturadan düşülmesi için başvuru yaptım. Telefona çıkan arkadaş bana o günlerde içerisinde internet kullanmışsınız olarak gözüküyor diyor uygulamada bile arıza olduğunu belirten ekran varken adamlar bana bunu söylüyor. İnternet sağlayıcılarının zaytungusun millenicom
    |
    |
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Binbaşı
    1393 Mesaj
    Arkadaşlar bizim internet abimin üzerineydi o yurtdışına gitti şimdi taşıdığımız yerde Telekom altyapısı yok iptal etmemiz gerekiyor nasıl iptal edebiliriz ona dilekçe yazdırıp kimlik fotosuyla millenicomla gönderdik ama millenicom da kayıtlı numarayı artık kullanmıyor
    Ben millenicomda bir insana ulaşmayı denedim ulaşamadım iptal menüsünu bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    önce araştırın alt yapınız 35 üstü veriyorsa iyisinin kötüsü olan türknete geçin yoksa biraz daha fazla verip ttneti tercih edin türknette adıl fiyat politikası yok bu firmalarda da yok ben 7 mb alıyorum 90 tl ödeyecem 300 metre ötedeki gece kondu sahipleri 30 mb alacak 90 tl ödeyecek şimdi burada adil fiyat nerede ! malesef üçüncü firmlarda bu ayıplık söz konusu sözde akp yasa geçirdi kota kalkacak diye kota yağıyor ttnetden felan yuh yani yuh
    |
    |
    |
    |
Webtures SEO;SEO Nedir?
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Radyo Dinle
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.