Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: memet0864 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.037
Cevap
15
Favori
130.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 37 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 492
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (607 mesaj) Mobil (302 mesaj) Mini (37 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    905 Mesaj

VDSL abonesi misiniz şuan?
    |
    |
    namor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet 100mbit olan paket.
    |
    |
    AREryilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu durumda durumunuz benimkinden epeyce farklı. Tamamen farklı bir altyapıdan faydalanıyorsunuz. O 150 ms olayını telekomdan statik ip alarak da çözebilirdiniz bence. NATa gereğinden fazla istemci bindirmelerinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben o durumun.
    |
    |
    namor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba, Süperonline Firması ile anlaşmamız devam etmektedir. Müşteri Hizmetlerini arayarak Süperonline paket ve fiyatlar hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri İrtibat No: 0 850 333 0 333 bu şekildedir. İyi günler dileriz.

Alıntıları Göster
    Sitenize superonline tarifesi fiyatları yeniden eklenecek mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Sitenize superonline tarifesi fiyatları yeniden eklenecek mi?

Alıntıları Göster
    Merhaba, Şuan atarfımıza iletilen bilgi süreç gereği müşteri hizmetlerini arayarak tarifeler ve paketler hakkında bilgi alabileceğinizdir. İyi günler dileriz.

alt yapım vdsl.

For the Alliance
    Discord: Zaris#7582
  • Yarbay
    2527 Mesaj
    quote:

Merhaba, Şuan atarfımıza iletilen bilgi süreç gereği müşteri hizmetlerini arayarak tarifeler ve paketler hakkında bilgi alabileceğinizdir. İyi günler dileriz.

Alıntıları Göster
    Herkes birer birer müşteri temsilcisini mi arasın?!
    Konuya ya da sitenize yazsanız daha kolay değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Herkes birer birer müşteri temsilcisini mi arasın?!
    Konuya ya da sitenize yazsanız daha kolay değil mi

Alıntıları Göster
    Merhaba, Şuan tarafımıza iletilen bilgi süreç gereği müşteri hizmetlerini arayarak tarifeler ve paketler hakkında bilgi alabileceğinizdir. İyi günler dileriz.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

hattım 71mbps destekliyor. 74,9 tl'ye bu hızı alabiliyor muyum yoksa 71 olmasına rağmen 35 mi vereceksiniz?

alt yapım vdsl.
    Merhaba, PM üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz. İyi günler dileriz.

Merhaba, PM üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz. İyi günler dileriz.

Alıntıları Göster
    özel mesaj gönderim. iyi çalışmalar.

For the Alliance
    Discord: Zaris#7582
  • Firma Yetkilisi
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

özel mesaj gönderim. iyi çalışmalar.

Alıntıları Göster
    Merhaba, PM üzerinden sizlere dönüş sağlanmıştır. İyi günler dileriz.
    |
    |
    Arkadaşlar download hızım saniyede 10 mb+ amma velakin online oyunlar kabus yada 720p canlı yayını donmnalar yaşıyarak izliyorum . Milenicom girdiğiniz sitedelerde sorun vardır diyor ve bunda ısrar ediyor bakalım bu durumu bu işten anlayan hukukçu biri ile görüşeceğim ve durumu buraya yazağım !
    quote:

Orijinalden alıntı: MaXENeO

Arkadaşlar download hızım saniyede 10 mb+ amma velakin online oyunlar kabus yada 720p canlı yayını donmnalar yaşıyarak izliyorum . Milenicom girdiğiniz sitedelerde sorun vardır diyor ve bunda ısrar ediyor bakalım bu durumu bu işten anlayan hukukçu biri ile görüşeceğim ve durumu buraya yazağım !
    Merhaba, PM üzerinden sizlere dönüş sağlanmıştır.
    |
    |

Alacak olanlar lütfen şu değere baksın ona göre karar versin !
    |
    |
    2 yıldır bilemiyorum belki 3 yıldır millenicom kullanıcısıydım. Fatura kesilir kesilmez faturamı anında ödeyen biriydim.son günü gelmeden. Taşındım taşındığım yerde hizmetten memnun kalmadım başka iss ye geçiş yaptım. İnsan bi gidişinize üzüldük sizi tekrar aramizda görmek isteriz gibi gibi mesajlar yazarki bidahaki sorun yaşmada belki tekrar geri dönelim. Bismillah hemen alacaklarının derdine düsüyorlar yazıklar olsun ablamı arkadaşlarımi millenicomlu yaptım ama değmezmiş gercekten bidaha asla millenicoma dönüş yapmam. Ablamı ve arkadaşlarımıda bu durumu anlatirim... Millenicom alacakların dikkatine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknups -- 3 Mart 2020; 18:51:17 >
    İslemci: Ryzen 5 2600x - Ekran Kartı: Asus Strix Geforce GTX 1070 - Anakart: X470 AORUS GAMING 7 WIFI - Ram:GSKILL F4-3200C15D 16GB (2x8GB) - Kasa: CORSAIR 760T - Güç kaynağı: CORSAIR RM 1000 - İşlemci sogutucu: NZXT Kraken x62 - SSD: Samsung 250GB 850 EVO- HDD: WD 3.5" 1TB HDD + segate 1tb + 2tb Barracuda 7200rpm -Klavye : Logitech g710+ - Mause : Logitech g502 rgb -Kulaklık: Logitech g35 - Monitör: Benq xl2411

• Binbaşı
    1917 Mesaj
    Reklam konusu olduğundan olsa gerek, en beğenilen mesajları tepede göstermiyor. En azından ekşi sözlük gibi mesajları silmemişler, DH'nin hakkını yememek lazım :)
    |
    |
    |
    |
    Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hızınızı sabitliyorlar daha fazla alabilecekken sabit hızda internet kullanıyorsunuz. Sitelerinde 99mbit alacağımı görüyorum fakat sürekli sabit 75mbit alıyorum aslında alıyordum son zamanlarda 50mbit hıza düştü. Geçenlerde 1.5mbit hıza düştü adamları aradım dedikleri şey modeminiz bozuk başka modem ile deneyin. Birkaç gün aradan geçti hız 50mbit lere geldi. Anlayacağınız yalancının önde gideni bunlar inanmayın.
    quote:

Orijinalden alıntı: T|G

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hızınızı sabitliyorlar daha fazla alabilecekken sabit hızda internet kullanıyorsunuz. Sitelerinde 99mbit alacağımı görüyorum fakat sürekli sabit 75mbit alıyorum aslında alıyordum son zamanlarda 50mbit hıza düştü. Geçenlerde 1.5mbit hıza düştü adamları aradım dedikleri şey modeminiz bozuk başka modem ile deneyin. Birkaç gün aradan geçti hız 50mbit lere geldi. Anlayacağınız yalancının önde gideni bunlar inanmayın.
    |
    |
    Öncelikle ben buraya Türk Telekom'dan geçtim ve geçmeden önce telekom hakkında o kadar olumsuz düşünüyordum ki , millenicom bunlar kadar kötü olamaz deyip geçişimi yaptım fakat beterin beteri varmış.
    35 mpbs'lik pakete başvurdum aradan 1 hafta filan geçti, mesaj atıyorlar, arıyorlar diyorlar ki vdsl paketine geçişte sıkıntı yaşanıyor. Geçişiniz çok uzun sürecek o yüzden başvurunuzu iptal edip adsl paketlerimize geçin daha sonra sizi aynı fiyattan vdsl paketimize geçirelim. 35'e sonradan geçerken size yardımcı olacağız dediler. Zaten 1 hafta olmuş bekle bekle iyi madem deyip tekrar başvuru yaptık. Benim önceki anlaşmam(35 mpbs) 69.90'a telefonsuzdu . Bu sefer adsl paketinde telefonlu yaptırdık toplam 79.90 TL oldu zaten aynı fiyattan geçiş(35 mpbs'e) yapacağımız için fiyatı pek önemsemedik. Her neyse 1 haftada bunun bağlanmasını bekledik yani toplam 2 haftada anca internetimiz bağlandı.
    Şimdi beyefendilere mesaj atıyoruz böyle böyle demiştiniz 35 mpbs'e geçelim artık diye. Diyorlar ki 89.90 TL. Bizde haliyle kabul etmedik ve olayı defalarca kez anlattım böyle böyle konuştuk yeni müşterinizim zaten diye ama yok arkadaş yardım filan etmiyorlar , tutturmuşlar bir 89.90 TL'ye gidiyor. Yani anlayacağınız sizi millenicom'a bağlayana kadar yardım ediyorlar. Daha sonra söylediklerinin hepsini unutuyorlar ve hiçbir yardımları olmuyor. Kendi iş bilmezliklerinden dolayı benim vdsl başvurumu iptal ettirdiler şimdi de resmen dalga geçiyorlar. Dün konuştuk tüm durumu yeniden anlattım . Bana dediler ki "sizler için tekrardan detaylı bir şekilde kontrol sağlayarak tarafınıza geri dönüş sağlayacağız". Bugün yine 89.90 TL diyor. Ve o kadarda dedim . Bu fiyat değişmeyecekse beni oyalamayın,mesajda atmayın ve aramayın diye. Demin mesaj atmış yine 89.90 TL diyor.
    Evet dostlar sinirlerinizin bozulmasını, sürekli bunlarla hiçbir sonuç almayacağınızı bilmenize rağmen haberleşmeyi göz önüne alıyorsanız buyrun geçin. Tüm bu olanlardan kendinize ders çıkarın ve bu firmaya sakın bulaşmayın. Ayrıca forumdaki millenicom yetkilisi arkadaş sen bu yazının burda unutulup, sayfalara karışacağını filan düşünüp benim hakkımı vermeyeceksen kötü bir haberim var. Bu mesajı her Allah'ın günü hiç üşenmeden buraya kopyalayıp yapıştıracağım. Herkes görsün bu rezilliği. Haftalardır bıktırdınız beni.

Not -> Birazdan yine pm üzerinden bizlere ulaşın yardımcı olalım klişesini yazacağınızı biliyorum. Defalarca kez yazdım hiçbir problemi çözemiyorsunuz. Arayın hakkım olan yani daha önce anlaştığımız şekilde 35 mpbs + telefon 79.90 TL deyin işi bitirin. Yoksa da yakın zamanda yeni operatörümü bulup geçişimi istiyorum.

Not2 -> Arkadaşlar bu mesajdan sonra yine pm geldi ve hiçbir değişiklik yok. Yeni gelen müşterisinin problemini çözemeyen bir firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nartive -- 10 Mart 2020; 13:55:12 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Ekonomi
Canlı Tv izle
Web Tasarım
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,368
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.