Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.210
Cevap
18
Favori
195.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 570
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 102
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 19
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (102 mesaj) LEAME (30 mesaj) vitriol (24 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (725 mesaj) Mobil (354 mesaj) Mini (40 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    499 Mesaj

Niye hocam sen ileri zekalimisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    muhmmedeminb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: LEAME

2 senedir netspeddeyim, son 1 senedir fiberdeyim. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Fiber altyapım henüz 1 senelik. Tertemiz internet kullanmam gerekirken netspeed konusunda da yazdığım gibi sürekli donmalar oluyor. Hız düşmesi pek olmuyor evet ancak sürekli download yapan bir insan değilim zaten.

Özellikle online oyun oynuyorsanız netspeedin ismini bile duymazlıktan gelin. Forumda da herkes şikayet etmiş, adamların tek yaptığı modem kapatıp açtırmak. Henüz müşteri hizmetlerinden hiç kimse sorunu anlamış bile değil.

Alıntıları Göster
    harbiden sen söyleyince benimde eksiler aklıma geldi şimdi. günde en az 2-3 defa modemi kapatıp açıyorum, anca öyle normal hızına dönüyor. cs go'da da çok ping oluyor. ama bunlar dışında pek sorun yok. yani eğer oyun oynayan biri değilseniz ve günde 2-3 defa modemi resetlemek sorun değilse bu firmayı tercih edebilirsiniz.

kötünün iyisi diyelim.

netspeed'e gecmeden turknet ve milenicom'da şansımı deniyim dedim ama bağlatamadım bile sürekli bir sorun çıkarttılar.
    |
    |

• Çavuş
    68 Mesaj

whatsappdan kimlik fotoğrafıyla kayıt yapıp genco diyerek hitap eden 3 ay sonra downloadı 5-6 ya çeken şirkete abone olmamak pek ileri zekalılık sayılmaz . ortalama zeka sayılır
    |
    |
    Echonight83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geleneksel millenicom "bakım çalışması" ve "genel arıza" etkinliklerine hoşgeldiniz. 3-4 ayda bir internet 4-5 günlüğüne gidiyor. Yine o günlerden biri. Sözde bugün gelecek. Ama hala yok

Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj

Selamlar. Netspeedden millenicoma geçmeye karar verdim. Şu an 50 mbps fiber kullanıyorum. Siteden kontrol ettiğimde altyapım 100 mbps e kadar destekliyor. Zaten fiber altyapımız yeni yapıldı. 100 mbpslik pakete geçmek istiyorum ancak bir kaç sorum olacak.

Öncelikle geçiş sırasında netspeed ile yapmam gereken herhangi bir şey var mı yoksa işlemleri siz mi hallediyorsunuz?

Kurulum sırasında modem ve ont cihazı değiştiriliyor mu? Değiştiriliyorsa 5ghz bandını destekleyen bir modem veriyor musunuz? ( şu anki tilgin modem 5 ghz i desteklemiyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEAME -- 2 Haziran 2020; 14:48:44 >
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom
    omercanakgul22

hesap no:9945904 sabrımız taşmaya başladı 25inde yalın ndsl talebimizi aldılar hesabımı dondurdular müşteri hizmetleri çok bilgisiz bilgiler veriyor bugün beni arayacaklarını söylemişlerdi dün kimse aramadı nezaman aktif edeceksiniz interneti sinyalimi verin artık yahu bayramdan beri internetim yok hesap numaramdan iletişim numarama ulaşabilirsiniz amacınız elinizdeki müşterileri kaçırmakmı gerçi bizi kaybedip yeni abonede geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozserdar2834 -- 2 Haziran 2020; 16:41:24 >

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Geleneksel millenicom "bakım çalışması" ve "genel arıza" etkinliklerine hoşgeldiniz. 3-4 ayda bir internet 4-5 günlüğüne gidiyor. Yine o günlerden biri. Sözde bugün gelecek. Ama hala yok
    Adamlar insanlarla bildiğin dalga geçiyorlar Burdan mesaj atıyosun cevap yok. Arıyosun karşına bot çıkıyo aynı şeyleri söyleyip duruyo. Yahu uygulamadaki tarihe uymayacaksanız neden var orda o tarih ? Geçiştirmek için değil mi evet Arkadaşlar hadi biz başvurduk kullandık ettik uğraşa uğraşa ama yeni abone olacaksanız cidden gelmeyin. Kullanmasına elbet kullanırsınız. Ama sürekli böyle aptal saptal şeylerle uğraşacaksınız. İnternetiniz gidecek karşınızda bi sorumlu bulamayacaksınız. Hiç bişeyden haberi olmayan müşteri hizmetleri size sallamasyon bilgiler verecek. Millenicom'un özeti bu. 3-4 gün olur çalışma bitmez arıza mı ne olduğu belli olmayan şey çözülmez. İnsanlar 1-2 hafta internet bağlanması için beklerler. Lanet olsun ki mecburum çünkü başka seçeneğim yok bu işbilmez firmadan başka.

|
    |
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1

• Yüzbaşı
    499 Mesaj

Bende 28 mayistan beri bekliyom hala cevap yok

|
    |
    omercanakgul22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

02.06 olan bitiş tarihini silmişler. vallahi rezilsiniz be. siz insanı türk telekoma geri döndürürsünüz

• Yüzbaşı
    499 Mesaj

Hocam zaten telekom altyapisi kullanmiyolarmi telekoma gecseniz ordada bekliceksnz

|
    |
    Luc4sHood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam cidden beklemeyle falan alakası yok. Oturduğum yerde yıllarca ttnet kullandım. Hiç hatırlamıyorum böyle sürekli çalışmayla bakımla bilmemneyle uğraşıldığını. Aynı altyapı kullanılsa da türktelekomda sorunlar çabuk çözülüyor. Adamlar millenicom'u iplemedikleri için çıkan sorunlarla ilgilenmiyorlar böyle bekletiliyosunuz boşu boşuna. ya da sorun millenicom kaynaklı oluyor o zaman daha çok bekliyorsunuz zaten. Ben zamanında sorunumu millenicomla çözemediğim için türk telekomu arayıp bilgi aldım. Millenicomun söylediği şeyi söylediğimde ttnet yetkilisi gülücekti nerdeyse.Eskiden forumla ilgilenirlerdi. Şimdi onu da salmışlar umurlarında değil bu konuyu da canlı tutmak için sanırım arada alakasız hesaplar spam atıyor Tarih giriyorlar diyosunuz ki o zamana çözülür bekleyeyim. Sonra o tarih gelince ordan tarihi siliyorlar. Whatsapptan burdan arayarak hiç bi şekilde kimse çıkmıyor karşınıza. Baştansavmalar iş bilmezler. Kesinlikle ttnete geçsem bunlarla uğraşmayacağıma eminim.

|
    |

• Yüzbaşı
    974 Mesaj
    İnternet üzerinden başvurumu yeni yaptım. Mesajları okuyunca acaba yanlış mı yaptım dedim açıkçası. Hiç mi memnun olan yok bu firmadan acaba

Valla hocam basvurularda bu ara ilgilenen yok

|
    |
    LEAME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    omercanakgul22

hocam benimki şöyle turknet kullanıyordum mileniye geçiş yaptım 2 aydır aktif kullanıyordum turknet numarasını geri istiyormuş 60gün donunda otomatik aktivasyon askıya alınıyormuş hemen aradım 25inde dediler belgeleriniz eksik oldugu için askıya lınmış diye 3 4 kere aradım son temsilci dedi konu böyle yalın ndsl talebi alalım 7 günde tamamlanır dediler dondurduk fatura çıkmasın diye halen bekliyoruz
    |
    |

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj
    Valla bende eve fiber bağlatıcam ama Starlink'i bekliyorum elonun internetinden alıcam
    |
    |

Orijinalden alıntı: Echonight83

Valla hocam basvurularda bu ara ilgilenen yok
    Farkettim hocam. Eğer başlamadan bu kadar ilgisizlerse bi de sorun yaşadığımda düşünemiyorum. Başvuru istemiyorlar galiba. Ne burdan ne siteden ne telefondan arayıp soran yok. Ön başvuru kaydını yaptığımla kaldım.

Arkadaşlar Türk Telekom altyapısından ADSL ve VDSL olarak hizmet almak istiyorsanız en iyi ve stabil internet kalitesini Türk Telekom veriyor, daha uygun fiyata ve daha yüksek hız için başka firmaları tercih etmeyin. Ben Türknet ve Millenicom dahil birçok sağlayıcıyı denedim hiçbirinde aynı altyapı olmasına rağmen aynı kalitede hizmet alamadım. Millenicom'da binbir farklı sorun yaşıyorum, modem 46 ile başlayan IP aldığında google harici sitelere giriş yapamıyorum, özellikle akşam üstleri hızım ve pingim çakılıyor, oyunlarda packet loss görmememe ve pingimin 50-65 arası stabil olmasına rağmen 100 ms ping ve packet loss ile oynuyormuş gibi hissediyorum artık filtre mi koyuyorlar ne halt yiyorlar bir türlü anlayamadım. Upload hızlarındaki artış sabit olursa kesinlikle Türk Telekom'a geri döneceğim.
    "ioz" adlı kullanıcı ile asla alışveriş yapmayın, ne mal satın ne de mal alın. Kendisi eline gelen sağlam ürünlere zarar verip iade istemekte, normal olarak iade kabul etmeyen satıcılara da olumsuz referans verip satıcı profilini zedelemektedir. Kullanıcının profilinden daha önce başka kişiler hk açtığı benzer konulara da ulaşabilirsiniz. Sahibinden ve Sanalpazar üzerinden yüze yakın satışım olmuştur, görüldüğü üzere forum üzerinde yaptığım diğer satışlardan da aldığım referanslar mevcuttur. Alışveriş yaparken aklınızda şüphe kalmasın, iyi forumlar.
  • Yüzbaşı
    872 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jeffogu

Arkadaşlar Türk Telekom altyapısından ADSL ve VDSL olarak hizmet almak istiyorsanız en iyi ve stabil internet kalitesini Türk Telekom veriyor, daha uygun fiyata ve daha yüksek hız için başka firmaları tercih etmeyin. Ben Türknet ve Millenicom dahil birçok sağlayıcıyı denedim hiçbirinde aynı altyapı olmasına rağmen aynı kalitede hizmet alamadım. Millenicom'da binbir farklı sorun yaşıyorum, modem 46 ile başlayan IP aldığında google harici sitelere giriş yapamıyorum, özellikle akşam üstleri hızım ve pingim çakılıyor, oyunlarda packet loss görmememe ve pingimin 50-65 arası stabil olmasına rağmen 100 ms ping ve packet loss ile oynuyormuş gibi hissediyorum artık filtre mi koyuyorlar ne halt yiyorlar bir türlü anlayamadım. Upload hızlarındaki artış sabit olursa kesinlikle Türk Telekom'a geri döneceğim.
    2014 ten 2016 ya türk telekom kullandım 16 dan asla yukarı verilmedi hattınız desteklenmiyor dedi 2016 dan 2018 e kadar sol kullandım 8 lik akk siz paket teklif ettiler 2 sene kullandım 2018 den bugüne kadar hala türknet kullanıyorum ve stabil 50 megabit alıyorum yok port yok yok hattınız bunu kaldırıyor diye yalan yanlış şeyler sunmadılar ve stabil şekilde verdikleri hizmeti alıyorum Teşekkürler Türknet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcan-39 -- 3 Haziran 2020; 15:25:23 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,297
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.