Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
19
Favori
227.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 607
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 108
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 20
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (108 mesaj) LEAME (30 mesaj) vitriol (25 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (759 mesaj) Mobil (371 mesaj) Mini (44 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1241 Mesaj
    Ayın 24ünde başvuru yaptım. Hala bana geri dönmelerini bekliyorum. Whatsapp Hattı bot gibi oto cevap. Telefonla arıyoruz ona da “not alıyoruz, aciliyeti belirttik” diyorlar ve ben 2 haftadır bekliyorum.

Yazıklar olsun sizin gibi firmaya. İptal edip ttnet’e geçeceğim sonunda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1267 Mesaj
    22 Marttan beri bağlanmasını bekliyorum bende müşteri hizmetleri malesef tam bir fiyasko.
    iletişim bilgilerini pm den gönderdim.
    |
    |
  • Teğmen
    149 Mesaj

Millenicom sitesinden veya telefonla (0850 333 0 333) başvurularınızda referans kodumu kullandığınız takdirde ikimizde 1 ay ücretsiz kullanma hakkı kazanabiliriz! Telefon ile başvurunuzu yaparken referans kodum var diyerekten vermiş olduğum kodu söylerseniz siz ve ben 1 ay ücretsiz internet kullanacağız.

Referans Kodu : 021D54CB

Online Başvuru için :https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet

Kampanya şartları için :https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/ek-hizmetler/mevcut-musteri/arkadasini-getir

Şimdiden teşekkürler
    |
    |

• Yüzbaşı
    278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fesbd

Hala tarafıma bir ulaşma olmadı modemi satın alalı 5 gün oluyor modemi yolladıktan sonra iletişimi kopardılar hala ne tarifem değişti nede faturama uygulanacak indirim uygulanmadı.

Hala bana yetmeyen bir internet hızıyla ve yüksek ping değerleriyle internet kullanıyorum. Ayrıca 16 mbps hızın tamamını hiçbir zaman almadım.

Bir kaç gün daha bekleyip gerekli mercilere başvuracağım sonrasında mağduriyetimde giderilmezse cayma bedeli karşılayan firmalardan birine geçerim :)

6 senelik müşterilerine bile çoğu personelin saygısı olmayan bir firma, ne whatsapp destek nede telefonla aradığımız müşteri hizmetleri çalışıyor. İlerleyen günlerde yaşadığım sorunlarımı kanıtlarıyla birlikte yeni bir konu açıp paylaşacağım inanın şok olacaksınız..

Alıntıları Göster
    Sorunumla ilgili Millenicom adı altında yazılabilecek her yere yazdım ve hala geri dönüş yapılmadı.

Merdiven altı dolandırıcı firma gibi bir tutum sergiliyorlar.
    |
    |

• Çavuş
    61 Mesaj

Aynen arayacaklar kendileri hatayı kabul etmesi. 25'indeki geçiş başvurumun hala tamamlanmaması rezalet bir şey.Müşteri hizmetleri hiçbir konudan anlamıyorlar açık arıyorlar oradan yürüyeyim diye biri diyor evrak imzalanmamış biri diyor onaylanmamış hepsi yapıldığı halde neti geçirmiyorlar Allah'tan bunlar iptal edecek diye interneti kapattırmadım yoksa böyle bir rezaleti kaldırabilecek kimse yok

• Yüzbaşı
    265 Mesaj

100mb 100tl olan prestij tarifesine başvurmayı düşünüyordum, (binamda yalnızca superonline fiber altyapısı var), 24aylık kontratımın bitmesini bekliyordum.

daha önceleri, tarife sayfasında detaylar kısmında türktelekom ve superonline altyapısından sunulabileceği yazıyordu fakat artık superonline çıkarılmış?

sayfada mı yanlışlık var yoksa gerçekten artık sadece tt altyapısından mı sunulmaya başlandı?

"Millenicom internet ve/veya telefon hizmetini Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden sunulabilecektir. Türk Telekom FTTH altyapısındaki müşterilerimizden aylık 15 TL modem kira bedeli alınacaktır. "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryadeniz76 -- 6 Mayıs 2020; 19:32:8 >

• Yarbay
    3119 Mesaj
    aDAM ARTIK FORUMA BİLE GİRMİYOR<! İYİCE *OKU ÇIKTI BU İŞİN!
    |
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj
    Arkadaşlar kendi kodumla 3 kişi getirdim buna rağmen fatura çıkartıyorlar. Dün özelden yazdım kontrol edeceğiz deyip geçiştirdiler. 24 saat oldu neyi kontrol ediyorsun arkadaş. Ben sana 3 kişi getirmişsem 3 ay ücretsiz kullanma hakkım var sen bana fatura çıkartıyorsun ve fatura anlaştığımızdan fazla. Sizden açıklama bekliyorum. Bana şu şu sebepten dolayı fatura çıkmış deyin mesela. Ama kontrol ediyoruz deyip 24 saattir bekletiyorsunuz. Ben 3 kişi getirdiysem 3 aylık ücretsiz kullanım hakkımı verin kardeşim. Vermiyorsanız bu kampanyayı sonlandırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    61 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: HonneurNs

Aynen arayacaklar kendileri hatayı kabul etmesi. 25'indeki geçiş başvurumun hala tamamlanmaması rezalet bir şey.Müşteri hizmetleri hiçbir konudan anlamıyorlar açık arıyorlar oradan yürüyeyim diye biri diyor evrak imzalanmamış biri diyor onaylanmamış hepsi yapıldığı halde neti geçirmiyorlar Allah'tan bunlar iptal edecek diye interneti kapattırmadım yoksa böyle bir rezaleti kaldırabilecek kimse yok
    Bide size yazayım belki çözersiniz...Aktivasyon bekliyorum geçiş için imza sesli onay alındı.Sonrası yok

• Binbaşı
    1790 Mesaj
    Beyler Millenicom'dan uzak durun, sakın bulaşmayın, pişman olmayın.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arisaka

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Turknet diyince tüylerim diken diken oluyor.Vodafonu kapattıktan sonra aradım bunları konuştuk evrakları hazırladım vs bir hafta geçti gelen yok giden yok ben ağzıma geleni söylüyorum cevap alt yapınız desteklemiyor türknet kullanamazsınız :)
    Benim için leş firma
    |
    |
  • Teğmen
    112 Mesaj
    Bir haftayi gecti, halen daha donus yok... Sokaga cikma yasagi yaklastikca hizlar dusuyor internet berbatlasiyor. Artik ben yokum iptal ediyorum, TTNET'e donuyorum pasa pasa... Yaziklar olsun!
    |
    |
  • Binbaşı
    1274 Mesaj
    Dün WhatsApp'a yazdım da taahhütlü tarife kullanıyorum tarife değişikliği yapabilir miyim? Yaparsam ne gibi durumlar oluşur diye ancak cevap gelmedi. Niye WhatsApp hattı oluşturdunuz ulan diyip içten içe sinirleniyordum ki burada yazılanları okuyunca yalnız değilmişim onu anladım. Neden geri dönüş yapmıyorlar acaba

|
    |
  • Yarbay
    4056 Mesaj
    1 aydır uğraşıyorum hala internetim yok.

Tam 30 gün önce nakil yapılması için aradım. Ertesi gün faturalandırmayı başlattılar.

Eski evimde 35 megabit alıyordum, yeni evimde altyapı 12 destekliyormuş. Bari 35 e ödediğim parayı ödemeyeyim diye daha ucuz bir tarifeniz var mı diye sordum. Var dediler. Tutmuşlar beni engelli tarifesine yazmışlar.

2 hafta sonra falan arandım. Yanlışlık yapılmış engelliye yazmışlar sizi diye. Onu düzelttiler.

Modemimin olmadığını söyledim. Modem vereceklerini söylediler ama 242 lira ücretinin olduğunu söylemediler.

20.gün nakil işlemi tamamlandı ama ben de modem yok. Aradım. Modem talebiniz bulunmuyor dediler. Gönderelim dediler 242 lira ücret istediler. Kabul etmedim.

27. Gün kendim modem aldım. Taktım, internet yok. Aradım. Klasik baştan savma işlemler modemi aç kapa falan. En sonunda ekip göndereceklerini söylediler.

Bugün 30. Gün ama hala ekip gelmedi. Akşam yine arayacağım. Yarın sorunum halledilmezse aboneliğimi iptal başvurusunda bulunanacağım.

|
    |

• Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Arkadaşlar cimere, tüketici haklarına başvurun. 5-10 dakikanızı alır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    269 Mesaj

Tüm gamerları bekleriz. Biraz erken davranın çünkü pinglerden dolayı anca oyuna girersiniz.
    |
    |

• Öncelikle Millenicom'un böyle yalan reklam yapmalarını kınıyorum. Şubatta bağlattığım Millenicom'un süperonline 50/5 mbps paketine geçiş yaptım warzone çıktığından bu yana %200e varan paket kayıpları yaşıyorum ve bu her oyun oluyor sadece gametunnel ya da vpn gibi programlarla oynayabiliyorum. Konuyla alakalı onlarca kez destek talebi oluşturdum lakin nafile hiçbir çözüm sunmadılar.
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom
  • MILLENICOM'DA PACKET LOSS %0 demişler ama asıl içerik bu olacaktı

edit: sorunum çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cthulhuftaghn18 -- 22 Temmuz 2020; 3:13:11 >
    |
    |

• Binbaşı
    1071 Mesaj
    Derdiniz tasaniz yokmu? Sıkıcı bir hayatiniz mi var? Millenicom ile hepsi geride kalacak. Internet kullanmak istemeyen aksiyon sever insanlarin dogru adresi.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.