Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
19
Favori
227.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 607
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 108
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 20
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (108 mesaj) LEAME (30 mesaj) vitriol (25 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (759 mesaj) Mobil (371 mesaj) Mini (44 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3809 Mesaj
    Donmalardan oyun oynayamaz olduk. Gece 2 de 150 ping 0.5mbit hız vardı. Forumdaki m.h. e yazınca modeme reset atından başka birşey demiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj

Biraz pahalı ama kaliteli olsun diye geçtim. Yoruldum diğer ISSlerden artık. Bizim mahalledeki TT ekipleri çok iyi. 2 aya da fiber dönüşümü yapacaklar konuştum öğrendim.

Soruna gelelim, 137 TL 50 mbps limitsiz net - dört mevsim kampanyası 12 aylık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    HeRo11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2110 Mesaj

Hocam paketi nerden aldiniz. Subeden mi yoksa musteri hizmetlerinden mi oaket guzelmis

|
    |
    NOCHIMERA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj

internet sitelerinde var hocam. 12 aylık olarak filtreler aşağı kaydır, dahafazla göstere bas. dört mevsim diye cıkıyor
    |
    |
    HeRo11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2110 Mesaj

Tesekkurler hocam

|
    |
    NOCHIMERA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    157 Mesaj
    Packet Loss 0, imzama bakın! Uzak DURUN! beni mağdur ettiler siz olmayın.
    |
    |
  • Yarbay
    2500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.

Alıntıları Göster
    PM üzerinden iletişim bilgilerini gönderdim,
    Her gün speedtest.net ten screen alyorum 23- 40 mb arası tabi bu da şuan olduğu gibi gece saatlerinde trafiğin az olduğu saatlerde. Gün ortasında değil yani.

İlk aldığım ay 90 mb i gayet gören hız nedense sonradan düşmeye başladı, bilerek yapılan bir durum ise üzücü ve işgüzarlıktan başka birşey değil,

Arıyorum modem aç kapat diyorsunuz değişen yok, 1 gün sonra bi bakıyorum tekrar hız düzeliyor. Sürekli sizi aramam mı gerekiyo ? Siz firmayı temsil ediyorsunuz sadece ama karar mercileri herhalde teknik ekibinize çaktırmadan hızları dengeleyerek düşürün diyor herhalde. Başka izahı yok yani.

Neyse umarım hızım bir an önce düzelir.
    |
    |

• Er
    2 Mesaj

' Nisan 15 '
    -Başvuru Yaptım

' Nisan 18 '
    -Kuruluma ekip geldi sözleşme imzaladim ve kuruluma gelen ekip sinyal verirmediğini belirti. Yarin tekrar geleceklerini dediler.
    -üyelik bilgilerin gonderirdi.

##13 gün geçti ve halen ;

Vdsl ısığım hiç yanmiyor evimde internet yok her gün yeni arza kaydı açıyoruz ama bir çözüm yok.
    //////////
    Üye Adı : H**** Telli
    Üye Telefonu : +90 534 734 0593

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakiTellix -- 1 Mayıs 2020; 3:21:9 >
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Firmaya 6 senedir üyeyim. 16 mbps tarife kullanıyordum fiyat performans paketi olmadığı için 50 mbps pakete yükseltme istedim VDSL olduğu için modemim kaldırmıyordu birde 24 ay faturaya ek yeni modem aldım.

Modem 24x11 ile 264 liraya denk geldi. Aslında 160 tllik bir modem yollamışlar. Neyse dedim çok önemli değil taksite sayarız. Bugün internet yükseltim işlemimde gerçekleşecek. Uzun zamandır 16lık pakette 13 den fazla hız görmedim 10-13 arası gidiyor. 50 Mbps paketten eğer 40 ın altında hız görürsem büyük sorun yaratır.

Bundan sonraki süreçte gelişmeleri buraya ekleyeceğim; bknz. Yeni aldığım pakette hız, kopma, sorunlar, çözümler vs.
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fesbd

Firmaya 6 senedir üyeyim. 16 mbps tarife kullanıyordum fiyat performans paketi olmadığı için 50 mbps pakete yükseltme istedim VDSL olduğu için modemim kaldırmıyordu birde 24 ay faturaya ek yeni modem aldım.

Modem 24x11 ile 264 liraya denk geldi. Aslında 160 tllik bir modem yollamışlar. Neyse dedim çok önemli değil taksite sayarız. Bugün internet yükseltim işlemimde gerçekleşecek. Uzun zamandır 16lık pakette 13 den fazla hız görmedim 10-13 arası gidiyor. 50 Mbps paketten eğer 40 ın altında hız görürsem büyük sorun yaratır.

Bundan sonraki süreçte gelişmeleri buraya ekleyeceğim; bknz. Yeni aldığım pakette hız, kopma, sorunlar, çözümler vs.
    Bugün aranacağım söylenmesine rağmen aranmadım arayıp xxx kişiyle görüşmek istediğimi söylediğimde ise bağlayamam dediler ve yüzüme kapattılar. Sürecin pek iyi gideceği gözükmüyor.

• Teğmen
    112 Mesaj
    Ben gercekten anlamiyorum, aksam 22:00'dan sonra ne yasaniyor??? Bugun butun gun evden cikma yasagi vardi. Aksama kadar yine sikinti yoktu. Butun evde oturan insanlar interneti aksam saat 22:00'da mi kullanmaya basliyorlar yani? Yine basladik Istanbul ici fiberle 100ms'leri gormeye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndJusticeForAll -- 1 Mayıs 2020; 23:31:32 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj
    yeni başvuracaklar bu konuyu iyi okusunhttps://mobile.donanimhaber.com/millenicom-ftth-gpon-altyapida-hiz-1mbit-pingler-300ms-jitter-3000ms-uzak-durun--143212820#143213094

uzak durmanız gereken bir firma bu

|
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    27 bloktan oluşan görece eski bir siteye taşındım.(yaklaşık 600 daire var) internet için milenicom a başvurdum. dairede 2 adet türk telekom portu olduğu söylendi. süre bayağı uzadı en sonunda türk telekomun altyapı sorunu olduğu bölgede internet olmadığı o yüzden inetrnet veremediklerini söylediler. 3 bina gerimde kayınbabamın evinde ttnet internet var ve 27 blokta herkes çatır çatır internete giriyor. bunun üzerine benimle aynı binada oturan bi,rinin türk telekom abone numarasını iletmem halinde işlem başlatabileceklerini söyledir.

öncelikle binamda oturan insanların hangilerinin türk telekom dan internet kullandığını bulacağım ve onlara diyeceğim ki abone numaranız nedir ? milennicom un bendne istediği bu.

ek olarak : taşındığım ilk gün tüm eşyaları getirmemiştim ve tuz u unutmuşuz karşı komşumdan tuz isteyecektim. komşu evde olmasına rağmen kapıyı açmadı. balkondan gördüm evdeydi :)

yaklaşık 15 gün boşuna uğraştım zaman harcadım. ek olarka fiber filan zaten yok binamda. yükske hız beklentim de yok.
    |
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj

Sozlesmenizi iptal edin ileride daha cok sorun yasamadan

|
    |
    BakiTellix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1218 Mesaj
    35 mbps hızım bugün 8'e düştü ve düzelmiyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vogast

bende aynı sorunla karsı karsıyayım mail attım bakalım banada donus yapacaklar mı
    var mı dönen
    |
    |
  • Yarbay
    8799 Mesaj
    Tavsiye eder misiniz. Netspeed tarafından geliyorum
    Paketim önümüz ay 66 dan 76 ya çıkacak

|
    |
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fesbd

Bugün aranacağım söylenmesine rağmen aranmadım arayıp xxx kişiyle görüşmek istediğimi söylediğimde ise bağlayamam dediler ve yüzüme kapattılar. Sürecin pek iyi gideceği gözükmüyor.

Alıntıları Göster
    Hala tarafıma bir ulaşma olmadı modemi satın alalı 5 gün oluyor modemi yolladıktan sonra iletişimi kopardılar hala ne tarifem değişti nede faturama uygulanacak indirim uygulanmadı.

Hala bana yetmeyen bir internet hızıyla ve yüksek ping değerleriyle internet kullanıyorum. Ayrıca 16 mbps hızın tamamını hiçbir zaman almadım.

Bir kaç gün daha bekleyip gerekli mercilere başvuracağım sonrasında mağduriyetimde giderilmezse cayma bedeli karşılayan firmalardan birine geçerim :)

6 senelik müşterilerine bile çoğu personelin saygısı olmayan bir firma, ne whatsapp destek nede telefonla aradığımız müşteri hizmetleri çalışıyor. İlerleyen günlerde yaşadığım sorunlarımı kanıtlarıyla birlikte yeni bir konu açıp paylaşacağım inanın şok olacaksınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fesbd -- 5 Mayıs 2020; 0:43:58 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.