Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.265
Cevap
19
Favori
227.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 607
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 108
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 20
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (108 mesaj) LEAME (30 mesaj) vitriol (25 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (759 mesaj) Mobil (371 mesaj) Mini (44 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1678 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: GodGave

Girdim siteye 16mb e kadar diyor? ben turknetten 35 alıyorum neden geçmeliyim bu firmaya türknetten fazlanız nedir?
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    1678 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mechanicbug

Bir seneden fazladir kullaniyorum en basinda iyiydi ancak ozellikle bu aralar internet cok yavas ping sureleri cok yuksek, birde soyle bir durum var arada TurkTelekomdan ariyorlar siz millenicom abonesisiniz bizim altyapiyi kullandiginiz icin tam hiz alamiyorsunuz bize gecin diye
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    1678 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: player2974

Bwyler bende yeni geçtim ama pingler 150 ?? Bu ne abi şaka gibi
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    1678 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Squit

Milenicom Rezilliktir.

Yaklaşık 2-3 hftadır milenicom kullanıyorum fiberoptik hat çekili. 100mbit net alabileceğimi söyleyen milenicom .

Bugün sonuçlar ortada.
    https://www.speedtest.net/result/9337471913

Dolandırıcılıktan öte birşey değil.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    1678 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: NOCHIMERA

bana da loss olmaz, ping olmaz olursa hallederiz denildi. köprüyü geçene kadar dayı olduk anlayacağınız.

ping 100 den aşağı inmiyor oyunlarda. Packet loss desen allahına kadar var. TTnet'e geçiş yapıyorum ben. 1.5 haftalık milleni maceram böylelikle bitiyor. bir daha asla...

Not: 4 yıl Türknet kullandım internet hızım 75 den aşağı bir kere bile düşmedi. 1 hafta millenide hızım meksika dalgası yapıyor. uzak dursun gamerlar.
  • Firma Yetkilisi
    1678 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Grenade34

35 MB OLAN VDSL PAKETİ KULLANIYORUM.

Yalan beyler inanmayın interneti sadece geceleri (01:00-11:00) sağlıklı bir şekilde kullanabiliyorum. 1 hafta içinde farklı bir ISS' e geçiş yapacağım. Ben yandım siz yanmayın.
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    1678 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Millenicom pişmanlıktır. Millenicom cgn havuzunda olup download yapamamaktır.Aynı IP'nin bazı portlarını başka bir kullanıcıya kalan portları da size verip hizmet ver(m)iyorlar. Böylece misal siz windows güncellemelerini indiremiyorken veya konsoldan oyun indiremiyorken , x bir uygulamayı bilgisayarınızla girip sitesinden indirebiliyorsunuz.

Download yapmıyor download bırakın packet lossunu :) uzak durun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj

gerek yok, Türk Telekom 50 mbps ye geçtim kullanıyorum şu an
    |
    |
    millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6155 Mesaj

şu reklamınızdaki yazım hatasını düzelttirin yahu bildirdim düzeltmediler takıyorum böyle şeylere "Ayda 74,90 tl’ye Hiper Hızda En Uygun Fiyatlı Taahhütsüz İnterner Millenicom’da!" İnterner nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 30 Nisan 2020; 2:2:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: regular6

Netspeed geçmeyi düşünenler; akşam ping artışını, cgn havuzunu, potansiyel packet loss sorunu ve çeşitli sürprizleri göz önünde bulundurarak düşünürlerse hayal kırıklığına uğramazlar. Adsl için iyidir, TTnet iyi olduğu yerde yine sorun az olur ama yüksek hızda beklentileri karşılayamayabilir. Ben netspeedden adsl hizmeti alıyorum. Altyapı çalışması yapıyorlar sonunda kurtulacaz bakalım kaç ay sürecekse artık, 5g den önce gelse bari.
    Kütahya'da TT altyapısından 35 mbps VDSL başvurusu yaptım. Sözleşmeyi imzaladık. Ne dersiniz acaba çok sorun yaşar mıyım? Buralar pek yoğun değil sanki. Kütahya çok güçük bir şehir zaten. TT 78 mbpse kadar veririm diyordu.
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj

Ben Ankara da 69 mbps diye başvurdum. Hatta arıza varmış millenicom 1 saat içinde sorunu çözüp bana 100 mbps hız verdi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Murat Burç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    420 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dr.Free33

İyi günler sayın millenicom yetkilileri, reklamınız güzel, internet hızınızdan da son Derece memnunum özellikle superbox rezaletinden sonra. Fakat sorun çözüm konusunda gerçekten kötü yönetiliyorsunuz. 100mbps paketinizi kullanıyorum, yaklaşık 1 hafta oldu internetim açılalı, türk telekom fiber altyapı ile kablolu bağlantıda 90mbps üstü hızları görebiliyorum. Lakin kablosuz bağlantı için aynı şeyi söylemek mümkün değil.

Sebebi de çok basit, türk telekomun sağladığı ve aylık 15 lira kira bedeli istediği 100 liralık dandik modem. Modem zyxel vmg8324 b10a. Sadece 2.4ghz bant desteklemekte, bu bant aralığında 100mbps hız almak imkansız. İnternet hızım çok değişken 20 megabit ile 70 megabit arası. 100mbps hız alan müşteriler için 5ghz destekli modem temin edilmesi gerekiyor kablosuz bağlantıda sağlıklı hız alabilmek için.

Buna çözüm olarak kendim modem almak istedim, ilk görüştüğüm müşteri temsilciniz kendi modemimi kullanabileceğimi, ttnetin modemini iade edersen aylık kesilen 15tlnin iptal edilebileceğini söyledi. Bunun üzerine modem arayışına girdim. Daha sonra tekrardan doğrulama için sorayım dedim, ikinci soruşumda müşteri temsilciniz kendi modemimi kullanabileceğimi fakat 15tlyi her halükarda ödeyeceğimi söyledi.

Böyle bir saçmalık olamaz, bu bedeli modem kiralama altında alıyorsanız ve ben de bu modemi kiralamak istemiyorsam bu ücreti vermek zorunda değilim mantıken. Hangi mantıkla zorla modem kiralanıyor müşterilerinize anlamak zor.

Sitenizde ftth kullanıcılarından modem ücreti alınır yazıyor. Benim internetim eve kadar fiber değil. Fttb sanırım. Bunun için ayrı bir açıklamanız Da yok.

Çözüm basit, aylık 15 tl kira bedeli az bir para değil, ya bunun karşılığı olarak kaliteli çift bant bir modem temin edersiniz, ben de enayi gibi hissetmeden en azından modem kaliteli deyip aylık 15tl ödemeyi yaparım, ya da bana izin verirsiniz kendi modemimi alır 15 tlyi ödemem. Ne olursa olsun bu para ödenecek gibi bir durum kabul edilemez. Umarım bu konuya bir çözüm getirirsiniz

@millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bawwgs33 -- 30 Nisan 2020; 12:56:20 >
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom

• Teğmen
    210 Mesaj
    quote:

Merhaba ben Aysun A.

İlgili birimimizden geçişinizle ilgili edindiğim bilgiye istinaden Millenicom evrak isimlerini yazarken arada boşluk bıraktığı için evraklar indirilmek istendiğinde hata alınmaktadır.Evrak kontrolü sağlanamadığı için de geçişiniz reddedilmiştir.Bu konu ile ilgili Millenicom 'a da bilgi iletilmiştir.
    Bu durumu Millenicom ile görüşmeniz gereklidir.İyi günler dilerim.
    |
    |
  • Çavuş
    45 Mesaj
    Arkkadaşlar az önce bir hız testi gerçekleştirdim millenicom da 20 mbs upload vermeye başladı hayırlı olsun sol altyapısı 100 mbs kullanıyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onur5545

Ben Ankara da 69 mbps diye başvurdum. Hatta arıza varmış millenicom 1 saat içinde sorunu çözüp bana 100 mbps hız verdi :)
    Güle güle kullanın hocam inşallah biz de sorunsuz bir deneyim yaşarız.
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj

Allah razı olsun. İnşallah sorun yaşamam.

Hat değerlerim de çok şükür şimdilik iyi.

Ama dün akşam nedense 70mbps nin üstüne çıkmadı hiç testlerde. Pingim 9-10 arası çok şükür ama.

|
    |
    Murat Burç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    59 Mesaj

Hız problemim çözüme kavuşturuldu teşekkürler.Akşam yoğun saatte deneyip öğlen ve akşam test sonucunu ileteceğim bu konu üzerinden sizlere

|
    |
    millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1295 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Alıntıları Göster
    Gerek var mı ? Bence yok. Çünkü olacak olan konuşmaları biliyorum, ezberledik artık.

Merhaba Emrah bey, ben millenicom'dan xxx. İnternet üzerinden yaptığınız şikayet üzerine sizi arıyoruz. Öncellikle işlem yapabilmek için doğum tarihinizi gün ay yıl şeklinde ve anne kızlık soyisminin tamamını paylaşmadan ikinci ve üçüncü harflerini (ya da dördüncü oluyor) benimle paylaşırmısınız lütfen? Teşekkür ederim Emrah bey vermiş olduğunuz bilgileri kontrol ediyorum..(Burada kısa süreli bir sisteme ulaşma beklemesi tabikide)
    Evet Emrah bey vermiş olduğunuz doğru bilgiler için öncellikle teşekkür ediyorum. Emrah bey kontrollerinizi sağladığımda hattınızda herhangi bir sorun görünmüyor fakat rica etsem modeminizin arkasında bulunan kapatma düğmesine basıp 8 saniye bekledikten sonra modemi tekrar açarmısınız lütfen?
    -Modem kapatılır 8 sn beklenir tekrar açılır modemin sinyal alması beklenir ve karşındaki kişiye şuanda internete bağlandığın söylenir.
    Evet Emrah bey sinyali aldığınızı görüyorum. Şimdi rica etsem tarayıcınızı açıp speedtest.net sitesine girip ekranın ortasında yer alan "GO" yazısına tıklayıp bir test yaparmısınız lütfen?
    Speedtes açılır test yapılır zaten orda ping 8-10 arası çıkar ve bu durum müşteri hizmetlerine bildirilir.
    Evet Emrah bey hattınızda bir sorun görünmüyor. Sorun oynadığınız online oyun kaynaklıda olabilir savunması gelmesi üzerine, aynı oyunu başka arkadaşlarında oynadığını onlarda bir sorun olmadığını belirtmem üzerine en son şu yanıt gelir.
    Dediğim gibi Emrah bey hattınızda sorun görünmüyor. Oyun içinde gerçekleşen ping yükselmeleri maalesef bizim sorumluluğumuzda değil savunması üzerine sakinliğini kaybetmeyen kaybetsede zaten bir işe yaramayacağını bilen Emrah bey teşekkür edip telefonu kapatır.
    Ha birde kapanmadan hemen önce arayan mh son bir soru sorar başka yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı Emrah bey diye.
    Sanki öncesine çok yardımcı olup halletmiş gibi.
    Hayır teşekkür ederim demem üzerine konuşma sonlandırılır ve telefonuma Sayın Emrah...., sadece bir soruyla bugün bizden aldığınız hizmeti değerlendirmek ister misiniz? kısa mesajı gönderilip aynı hamam aynı tas hizmetle online oyun oynama savaşı verilmeye devam edilir.
    |
    |

• Yarbay
    2110 Mesaj

Hocam hangi paket kac tl oduyorsunuz, bende gecmeyi dusunuyorum. Turknet kullaniyordum, millebi dusundum ama bu firmada hakkinda da sikayet cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    NOCHIMERA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.