Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
15
Favori
130.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 490
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (605 mesaj) Mobil (300 mesaj) Mini (37 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1079 Mesaj

Bende öyle düşündüm ama veremedikleri söylediler.

Ne diyorsunuz hattım 100 Mbps alırmı acaba? @millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 21 Nisan 2020; 22:44:53 >
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom, smart0201 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    netspeed te loss sorunu yaşıyorum mileniye geçsem çözülür mü?

@millenicom@Alper Karaer - Millenicom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: mimar_sinan

04.07.2020 Başvuru Tarihim
    04.09.2020 TT Ekibi Etiketleme Yaptı
    04.20.2020 TT Ekibi Tekrar Etiketleme Yaptı :S

Aradaki 11 gün boyunca aradım dedimki etiketleme yapılmış sizin sistemde "altyapı sağlayıcısında bekliyor" diyor diye, yok kurulum ekibimiz gelecek diye diye beklettiler.

2. Etiketlemeden sonra kurulum aşamasına geçti sistemde.

Aradaki 11 günü boşuna bekledik.

Neden oldu nasıl oldu, bilgi verecek kimse yok.

@millenicom
    @Alper Karaer - Millenicom@millenicom

ben yeni geçtim millenicom a 100 mbps hız aldım ve nezaman test yapsam 100 mbps indirme 5 mbps yükleme cıkıyo bence diğerlerine fazla para vermeye gerek yok
    |
    |
    inanmayın ilk 3 ay süpersiniz sonra cgn havuzu ve 720p twitch yayını dahi izleyemezsiniz. Online oyun mu ! Burdaki Vatandaşta sözde ilgilendiğini söyleyip durur. Şu corona muhabbeti çıkması kötü oldu yoksa Hukuki süreci başlatacağım konuşmalar ekran görüntüleri delil vidyoları her şey kayıtlı 25 mbit Solu 4 yıl kullandım ve şu an arar durumdayım !!!
    |
    |

Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez. Hz.Mevlana
  • Teğmen
    205 Mesaj

2 gün önce aynı sebepten dolayı Turknet'ten Milenicom' a geçiş yaptım. Bugün hattım açıldı ve oyuna girdim eyvallah 0 packet loss. 3 saat sonra pingim yükselmeye (lolde) ve internet hızım düşmeye başladı. Müşteri hizmetlerini aradım "bizde hiçbir sorun gözükmüyor modeminizde veya altyapınızda sıkıntı vardır" dendi. Turknet kullanırken hiçbir sorun yokken Milenicom' a geçiş yaptıktan sonra mı bu sorun çıkıyor ben anlamadım? Dalga mı geçiyorsunuz siz benimle? Cidden ilk günden bu sorunları yaşayacaksam hiç geçmeseydim Milennicom' a daha iyiydi.

Anlık hat değerlerim de bu. Sürekli test yapıyorum bir kere normal çıkıyor 10 kere böyle çıkıyor sürekli değişiyor. Yok yani benim ISS konusunda yüzüm gülmeyecek cidden ayıptır şu yaptınız.

• Teğmen
    157 Mesaj
    Uzak durun =https://forum.donanimhaber.com/millenicom-fiber-interner-baglanti-surecim-ve-yasadigim-sikintilar--142898810

Kimse başını bu firma ile yakmasın önermem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1079 Mesaj

Hayır gerek yok kendi modeminizi kullanabilirsiniz.
    |
    |
    d4hi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Bende öyle düşündüm ama veremedikleri söylediler.

Ne diyorsunuz hattım 100 Mbps alırmı acaba? @millenicom

Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    quote:

Orijinalden alıntı: russel derek murphy

netspeed te loss sorunu yaşıyorum mileniye geçsem çözülür mü?
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
    quote:

@millenicom@Alper Karaer - Millenicom
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Grenade34

2 gün önce aynı sebepten dolayı Turknet'ten Milenicom' a geçiş yaptım. Bugün hattım açıldı ve oyuna girdim eyvallah 0 packet loss. 3 saat sonra pingim yükselmeye (lolde) ve internet hızım düşmeye başladı. Müşteri hizmetlerini aradım "bizde hiçbir sorun gözükmüyor modeminizde veya altyapınızda sıkıntı vardır" dendi. Turknet kullanırken hiçbir sorun yokken Milenicom' a geçiş yaptıktan sonra mı bu sorun çıkıyor ben anlamadım? Dalga mı geçiyorsunuz siz benimle? Cidden ilk günden bu sorunları yaşayacaksam hiç geçmeseydim Milennicom' a daha iyiydi.

Anlık hat değerlerim de bu. Sürekli test yapıyorum bir kere normal çıkıyor 10 kere böyle çıkıyor sürekli değişiyor. Yok yani benim ISS konusunda yüzüm gülmeyecek cidden ayıptır şu yaptınız.
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

04.07.2020 Başvuru Tarihim
    04.09.2020 TT Ekibi Etiketleme Yaptı
    04.20.2020 TT Ekibi Tekrar Etiketleme Yaptı :S

Aradaki 11 gün boyunca aradım dedimki etiketleme yapılmış sizin sistemde "altyapı sağlayıcısında bekliyor" diyor diye, yok kurulum ekibimiz gelecek diye diye beklettiler.

2. Etiketlemeden sonra kurulum aşamasına geçti sistemde.

Aradaki 11 günü boşuna bekledik.

Neden oldu nasıl oldu, bilgi verecek kimse yok.

@millenicom
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: asiruhfear

* 10-04-2020 tarihinde millenicom forum üzerinden pm attım hemen geri donüş saglandı saat 23:30 gibi arandım ve geçiş işlemlerine start vermiş oldum.
    * 11-04-2020 saat 11:00 gibi arandım evrakları imzalamam için saat 15:00 ile 18:00 arkadaşımız gelicek müsaitmisiniz dendi saat 16:00 da imzalar atıldı.
    * 12-04-2020 saat 20:30 da internetm kesildi hemen tekardan internetim geldi ve cep telefonuma kullanıcı adım ve şifrem geldi 2dk sonrada turknet ten mesaj geldi *** Aboneliğiniz talebiniz üzaerine iptal edilmiştir diye.
    * Hemen kullanıcı adımı şifremi modeme girdim ilk 3 saat hızımda dalgalanma vardı ama oyunlarda hiç bir sıkıntı yok pkt loss olsun ping olsun sorun yaratmadı. Ama neden hız dalgalanması vardı onu anlamadım ama sonra sistem oturdu sanırım yeni geciş yaptıgımdan kaynaklı diye düşünüyorum. 13-04-2020 tarihli oyunlardan ve hız testınden ekran resmi aldım arkadaşlar superonline alt yapısını kullanıyorum hiç bir sıkıntım yok nazar değmesin zevkle gece ve bu sabah oyun oynadım sonunda buradan destek ve yardımından ötürü @millenicom teşekkür ederim.

* Arkadaşlar
    KAMPANYA İNDİRİM KODU : 81C91046 bu kodla millenicom gecerseniz hem siz 1 ay internet indirim kazanacaksanız hem ben. geçiş veya yeni aktivasyon yapmak isteyen arkadaşlar bu kodu soylemeleri yeterlidir.

* Geçmek isteyen arkadaşlar aklınıza takılan birşey takılırsa pm den iletişime geçin cep numaramı vereyim whatsapp üzerinden yardımcı olurum.

Merhaba, Yaşamış olduğunuz memnuniyet bizleri çok mutlu etmiştir. İnternetinizi sağlıklı günlerde kullanmanız dileği ile iyi günler dileriz.

• Firma Yetkilisi
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.35 Mbps olan paketi aldım ve bu süre zarfında hızım 32 mbit altına düşmedi hiç.

Bahsedilen oyunları COD ve PUBG oynuyorum ve packet loss 0 bende de.

Hatta hat değerlerimden kaynaklı olarak 100 Mbps alabileceğimi düşündüm ve kendilerini aradım."100 mpbs veririz ancak hat değerleriniz çok uygun değil sorun yaşayabilirsiniz" diye de uyardılar.
    Daha fazla para almak için direkt olarak 100 Mbps paketi satabilirlerdi aslında.

Uploadı'da yükselttikleri için teşekkür ediyorum...

Şimdi yaptığım test sonucu

Merhaba, Yaşamış olduğunuz memnuniyet Firma olarak bizleri mutlu etmiştir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir. İnternetinizi sağlıklı günlerde kullanmanız dileği ile iyi günler dileriz
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Ben de 2 haftaya yakındır nakil için bekliyorum.

Faturalandırmayı telefon görüşmemizden 5 dakika sonra başlattılar ama hala internetim yok.

4 günlük karantina sürecinde bari internet açılmış olsun diye müşteri hizmetlerini aradım, en kısa sürede ekip gelecektir falan filan...
    |
    |
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.