Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: deus-ex Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.048
Cevap
17
Favori
134.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 498
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 18
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (18 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (615 mesaj) Mobil (304 mesaj) Mini (38 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    211 Mesaj
    Yaklaşık 2 hafta önce internet bağlatmak için irtibata geçtik, 2 haftadır ne gelen var ne giden. En 5 kere aradım ne zaman gelip bağlayacaksınız diye, her seferinde arkadaşlara bildiriyorum diyerek kapattılar. Bu firmayı seçerek hata mı yaptık nedir?
    Eski Kullanıcı Adı:
    vfk2020

whatsapptan sonuç alamazsın. ordaki arkadaşı mesaj bombardımanına tutuyorlar ancak 1-2 gün sonra dönüş yapıyor şu sıralar..

forumdaki genel müdürlük yetkilisine PM atmayı dene. o arkadaşta iyi yardımcı oluyor.

telefonla call-center'dan çözemediğin şeyi info@milleni.com.tr yaz. önemliyse cc; alper.karaer@milleni.com.tr , aybars.karaatmaca@milleni.com.tr ekle. hemen çözerler. olmadıysa BTK'ya şikayet et. biraz sıkışırlar

teknik problemler için nw-dsl@milleni.com.tr cc: info@milleni.com.tr yazınız. network mühendisleri nw-dsl kutusunda saklanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklov2129 -- 28 Nisan 2020; 10:56:53 >
    |
    |
    Omega.108 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Hz. Ebubekir (r.a) bir gün bir ceviz için kavga eden çocukların arasına girer. Durun, ben ikinize de pay edeyim der... Cevizi kırar içi boş çıkar. Mübarek çocuklara döner: "Biliyor musunuz" der... Uğruna dövüştüğünüz dünya bu işte..."
  • Teğmen
    135 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    vfk2020

bugün belgeleri imzalattılar ve türknet maceramız sona erdi.

belgeleri imzalatmaya gelmedilerse info@teknofix.com.tr adresine yazın. Aynı gün geliyorlar.
    |
    |
    The Silent Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Hz. Ebubekir (r.a) bir gün bir ceviz için kavga eden çocukların arasına girer. Durun, ben ikinize de pay edeyim der... Cevizi kırar içi boş çıkar. Mübarek çocuklara döner: "Biliyor musunuz" der... Uğruna dövüştüğünüz dünya bu işte..."
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Millenicom kadar berbat bir firma görmedim, hız sorunundan şikayet talebi iletmekten bıktım. Müşteri memnuniyeti diye arıyorlar sürekli, memnun musunuz diye, şikayet ettim düzelmedi diyorum. Sorun düzeldi olarak kaydı günceliyorlarmış sürekli.
    |
    |

5 kere falan aradım zaten durumu anlattım tamam ilgilencez dediler ama bi sonuç alamadım. Bi de bu yolu deniyim bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vfk2020 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teknofix ne için

|
    |
    vfk2020 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    vfk2020

vfnet turknet ve millenicomun sözleşmelerini teknofix imzalatıyor
    |
    |
    The Silent Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1079 Mesaj
    Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.35 Mbps olan paketi aldım ve bu süre zarfında hızım 32 mbit altına düşmedi hiç.

Bahsedilen oyunları COD ve PUBG oynuyorum ve packet loss 0 bende de.

Hatta hat değerlerimden kaynaklı olarak 100 Mbps alabileceğimi düşündüm ve kendilerini aradım."100 mpbs veririz ancak hat değerleriniz çok uygun değil sorun yaşayabilirsiniz" diye de uyardılar.
    Daha fazla para almak için direkt olarak 100 Mbps paketi satabilirlerdi aslında.

Uploadı'da yükselttikleri için teşekkür ediyorum...

Şimdi yaptığım test sonucu

• Yarbay
    4033 Mesaj
    Ben de 2 haftaya yakındır nakil için bekliyorum.

Faturalandırmayı telefon görüşmemizden 5 dakika sonra başlattılar ama hala internetim yok.

4 günlük karantina sürecinde bari internet açılmış olsun diye müşteri hizmetlerini aradım, en kısa sürede ekip gelecektir falan filan...
    |
    |
    Her gece saat 1.45 (tam aynı zamanda) internetim kısa bir süreliğine kesiliyor, farklı sistemlerle denedim, bilgisayar, telefon, tv hepsinde aynı, modemi resetledim, çeşitli ayarlar denedim ama nafile ve kesinlikle sorunu millenicom bizden kaynaklı değil diyor, bu iş nasıl çözülecek bana bir akıl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende yaklaşık 4 aydır 35 mbps olan hız paketini kullanıyorum.Altyapı turktelkom fiber.Memnunum hiç bir sıkınıtı yaşamadım.Hızım genelde 30 mphs den aşağı düşmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    * 10-04-2020 tarihinde millenicom forum üzerinden pm attım hemen geri donüş saglandı saat 23:30 gibi arandım ve geçiş işlemlerine start vermiş oldum.
    * 11-04-2020 saat 11:00 gibi arandım evrakları imzalamam için saat 15:00 ile 18:00 arkadaşımız gelicek müsaitmisiniz dendi saat 16:00 da imzalar atıldı.
    * 12-04-2020 saat 20:30 da internetm kesildi hemen tekardan internetim geldi ve cep telefonuma kullanıcı adım ve şifrem geldi 2dk sonrada turknet ten mesaj geldi *** Aboneliğiniz talebiniz üzaerine iptal edilmiştir diye.
    * Hemen kullanıcı adımı şifremi modeme girdim ilk 3 saat hızımda dalgalanma vardı ama oyunlarda hiç bir sıkıntı yok pkt loss olsun ping olsun sorun yaratmadı. Ama neden hız dalgalanması vardı onu anlamadım ama sonra sistem oturdu sanırım yeni geciş yaptıgımdan kaynaklı diye düşünüyorum. 13-04-2020 tarihli oyunlardan ve hız testınden ekran resmi aldım arkadaşlar superonline alt yapısını kullanıyorum hiç bir sıkıntım yok nazar değmesin zevkle gece ve bu sabah oyun oynadım sonunda buradan destek ve yardımından ötürü @millenicom teşekkür ederim.

* Arkadaşlar
    KAMPANYA İNDİRİM KODU : 81C91046 bu kodla millenicom gecerseniz hem siz 1 ay internet indirim kazanacaksanız hem ben. geçiş veya yeni aktivasyon yapmak isteyen arkadaşlar bu kodu soylemeleri yeterlidir.

* Geçmek isteyen arkadaşlar aklınıza takılan birşey takılırsa pm den iletişime geçin cep numaramı vereyim whatsapp üzerinden yardımcı olurum.

• Çavuş
    68 Mesaj

04.07.2020 Başvuru Tarihim
    04.09.2020 TT Ekibi Etiketleme Yaptı
    04.20.2020 TT Ekibi Tekrar Etiketleme Yaptı :S

Aradaki 11 gün boyunca aradım dedimki etiketleme yapılmış sizin sistemde "altyapı sağlayıcısında bekliyor" diyor diye, yok kurulum ekibimiz gelecek diye diye beklettiler.

2. Etiketlemeden sonra kurulum aşamasına geçti sistemde.

Aradaki 11 günü boşuna bekledik.

Neden oldu nasıl oldu, bilgi verecek kimse yok.

@millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimar_sinan -- 21 Nisan 2020; 19:51:4 >
  • Yarbay
    13762 Mesaj
    TP-Link VN020-F3 için modem arayüz ve şifresi nedir bilen var mı?

|
    |
  • Yarbay
    4578 Mesaj
    Bf5 ps4 ten oynuyorum wife ile modeme 4 metre uzaktayim atada duvar yok gün ici yogun saatlerde ve o sıra modeme bagla farkli bir cihaz var ise genelde paket loss un dibine vuruyorum. Ne iş?

Superonline altyazılı 50mbit fiber kullanıcısıyım

|
    |

100 MBps alırsınız değerler uygun
    |
    |
    Kernel Panic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.