Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
970
Cevap
15
Favori
104.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 450
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 80
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (80 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (15 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (567 mesaj) Mobil (278 mesaj) Mini (35 mesaj) Uygulama (90 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1068 Mesaj

Bende düşünüyorum 61 mbs desteklıyor altyapı pısman olmam inş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Cadance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    180 Mesaj
    Bulaşmayın.
    |
    |
    Sayın millenicom merhabalar.Gerçekten millenicoma geçtiğimden beri packet loss değerim 0.Çok teşekkürler bu durum için.Ek olarak türk telekomda yapılan upload hızından yararlanan millenicomlu arkadaşlar olmuş.Acaba tüm vdsl ve fiber millenicom kullanıcıları 8mbps upload hızına geçebilecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKy123 -- 16 Nisan 2020; 17:40:10 >
    |
    |

turknet kullanıyorken packet loss sorunum vardı ve 3 aydır sorunu bulmaya neyden kaynaklı oldugunu anlamaya calısıyordum. en sonunda ISP kaynaklı olduğunu anladık. konu acıldı sayfalarca yazıldı ve en sonunda millenicom'a geçtim packet loss sorunum çözüldü. oyunlarda ping değerlerim 45-70 arası değişebiliyor.

ancak tek kızdığım nokta abone olmadan önce 75 mbps kullanıyorken milleni beyciğim bana 66 hız alabilirsiniz dedi. ben de dedim ki; 100 mb paket alacağım ve sınır koymayın eğer kopma takılma yaşarsam düşürürsünüz. onlar da nasıl isterseniz dediler.

milleniye geçtim ve hızım 80'e sabitlenmiş. forumdaki yetkili ilkte 102 ye sabitledim dedi ve bir iki gün bekledim hala 80 görünüyordu. yeniden PM attım ve hızınız maks 66 destekliyor sabitleme yapamayız 100'e dediler.

bir önceki mesajlarını gösterdim, kayıt acıyorum dediler. ve 2 saat sonra milleni otomatik sekreter aradı. hız sorununuz için saha ekiplerini yönlendireceğiz sorun devam etmiyorsa 1 e basın devam ediyorsa 2 ye basın. haliyle 1 e bastım, o ekip gelip boşu boşuna yorulacaktı. sorunum hız veya kesilme sorunu değil. nasıl anlaşıyoruz :))

modem de ulaşılabilir hızım su an 109 mbps görünüyor ve milleni ısrarla benim paketi 80 e sabit tutuyor. ne diyeyim ki :)
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom

• Yarbay
    4877 Mesaj
    adamlar kendi konularında boğulmuş. bir tane memnun olan yok mu ya.

bölgeye göre ttnet, uydunet, süuperonline parası verip kullanmaktan başka caremiz yok. ben uydunet kullanıyorum. bazen sorunlar oluyor ama en azından ulaşılabiliyor. iptal etmek istersen edebiliyorsun. süuperonline da aynı sayılır burada.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: SxDark

altyapı nekadar desteklıyor hocam birde fiyat nedie kullandıgız paket.

Alıntıları Göster
    altyapı 100 e kadar destekliyormuş.
    85 + 15 tl modem için toplamda 100 tl ödüyorum

Gayet Gzel ama modem sartmı almak ? Birde baglantı nasıl azalıp cogalmak hızda oluyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SxDark -- 17 Nisan 2020; 16:12:50 >
    |
    |
    mow_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: SxDark

Gayet Gzel ama modem sartmı almak ? Birde baglantı nasıl azalıp cogalmak hızda oluyormu
    modem zorunluymuş. bağlantı stabil. oyun oynamıyorum gerçi ben ama bütün çalışıyorum ve sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar

Tesekkurler son olarak ortalam 100MBps hızda testlerde ne alıyorsunuz yaptıgınızda.
    |
    |
    mow_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Millenicom'la yaşadığım sorunları yazsam roman olur roman. Bedava verseler almam, batsa kurban keserim, o derece nefret ettirdi kendisinden. Allah'tan kurtuldum da rahat ettim.

Hangi operatöre geçtin derseniz de şanslıyım ki binama Kablonet döşendi ve bunlardan kurtuldum. Hız düşümü yok, ping 9 ms, kota derdi yok, sorun olunca en fazla yarım saatte çözülüyor.

MİLLENİCOM BU HAYATTA YAŞAYACAĞINIZ EN BÜYÜK PİŞMANLIĞINIZ OLUR. Bunu 10 yıl bu firmayı kullanan biri olarak söylüyorum.

Ben bu işten bili anlamadım biri kotulerken biri harka dıyo hakketten enteresan büyük ihtimal altyapı bina içi kablo vs santral yakınlıgı gibi önemli seyler var bence. Ben mesela turktelekomdan memnunum ama memnum olmayan bir sürü ünsan var ben yeni internet aramamdaki tek sebep fiyatların uçması yoksa değiştirmem yola devam ederim .

|
    |
    bunverdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    32mbit aldığım paket akşam 8den sonra 8mbite düşüyor müşteri temsilcinize ulaşmak imkansız whatsapptan bi kaç gün sonra dönüş yapılıyor +15tl modem kirası alıp piyasadaki en dandik modemi verdiniz, Turknet altyapısı geldiği gün sizden kurtulacağım.

|
    |
  • Çavuş
    45 Mesaj

Zamaninda ben de cok cektim bu abudik gubidik firmalardan en sonunda paraya kiyip superonline’a abone oldum 1 senedir falan kullaniyorum 1 kere tek 1 kere bile sikinti yasamadim. Ne zaman test yapsam verdikleri hizi %90 dan asagi almiyorum, ping packet loss falan da yasamadim hic. Aldiklari para helali hos olsun

|
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj
    Yaklaşık 3 ay oluyor geçeli 100 mbit pakete geçtim. Cidden aşırı memnumum hiç tahmin etmediğim kadar iyiler tavsiye ederim, fakat altyapınıza bir bakın kesinlikle.
    |
    |

Allah belanızı versin, yapacağınız bağlayacağınız internetinde sizinde. Btk ya şikâyet ettim sizi. Kimse bu firmaya bulaşmasın arkadaşlar aman.

|
    |
  • Yarbay
    5104 Mesaj

Sizin aşağı mahalle Kültür de Fiber var bildiğim kadarıyla. Sizin bölgeye tt ekiplerinin altyapı yapmaması garibime geldi.
    |
    |
    Rahatı Kaçan Ağaç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiber dedikleri şey aslında fiber değil. Yani nasıl diyeyim kısacası bize fiber diye ittiriyorlar ama 30 mbps üstünü hiç göremiyorum.

|
    |
    thelordof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5104 Mesaj

fttc dir sizin orda ki?
    |
    |
    Rahatı Kaçan Ağaç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Taahhütsüz tt altyapısı tarifenizdeyken abonelik iptal ettirilmeden adres değişikliği yapılabiliyor mu? Ücreti vs ne oluyor?
    |
    |
    Bahsedilenler: millenicom

Evin içine ulaşan kablo fiber değil. Kutuya gelen ne tam olarak bilmiyorum açıkçası ve bu durumu düzeltmek için ne yapılabilir bilmiyorum. İnternet gerçekten çok kötü.

|
    |
    thelordof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.