Şimdi Ara

EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.024
Cevap
15
Favori
128.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 486
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • millenicom (81 mesaj) LEAME (30 mesaj) Echonight83 (23 mesaj) vitriol (17 mesaj) Kernel Panic (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (598 mesaj) Mobil (299 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (91 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Aynı Altyapıda, En Uygun Fiyata, Kotasız Gerçek Sınırsız Ev İnterneti Ayda Sadece 79,90 TL! Üstelik İngilizce Öğrenmek İsteyen Yeni Müşterilere English Ninjas Uygulaması ilk 3 ay Bedava, sonra %70 indirimli!

Hız aynıysa, altyapı aynıysa neden daha fazla ödüyorsun?www.milleni.com.tr adresinden Millenicom’a başvur, fiber hızında, kotasız, gerçek sınırsız ev internetini en uygun fiyatlarla kullan! Üstelik taahhütlü fiyat da taahhütsüz fiyat da aynı!

Neden Millenicom?

1) Aynı altyapıda, aynı fiber hızda ev internetini en uygun fiyatlarla müşterimize sunarız.

2) Fiyat fark etmeksizin, ister taahhütlü, ister taahhütsüz olarak hizmetimizden yararlanabilirsin. Bağlanmayı sevmeyen, taahhüt sözü vermek istemeyenlere de taahhütlü internet almak isteyenlere de aynı hizmeti aynı fiyatla sunuyoruz!

3) İngilizce öğrenmek ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen yeni Millenicom abonelerine English Ninjas ugyulamasını ilk 3 ay bedava, sonrasına %70 indirim ile sunuyoruz. Detaylı bilgi için :https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/basvuru/internet/english-ninjas-hediyeli-ev-interneti-kampanyasi/d460eeee-3e57-4c19-b91a-88549f3c5364?selectedCampaignId=d460eeee-3e57-4c19-b91a-88549f3c5364&SelectedInternetOfferId=05a7ebae-c964-4f78-b2c3-9c480f6c2f79&p=1&f=2 English Ninjas Hakkında:https://englishninjas.com/tr

4) 7/24 Çağrı merkezi desteğimiz ve Whatsapp Destek hattımız ile müşterimizin her zaman yanındayız. Abonelik işlemlerini gerçekleştirmek için ne zaman istersen bize ulaşabilirsin.

5) 19,5 milyar dolar ile Türkiye’nin en büyük dış yatırımcısı olan SOCAR’ın grup şirketiyiz. Arkamızdaki bu büyük güç ve 15 yılı aşkın telekom tecrübemiz ile müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi ve en iyi alternatif telekom şirketi olmayı hedefliyoruz.

6) 250.000 kişilik bir aileyiz! Her biri bizim için çok kıymetli olan 250.000 müşterimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

7) Hızlı ve çevik bir şirketiz. Çok büyük ve hantal bir yapımız yok. Butik bir şekilde hizmet veriyor ve her geçen gün kendimizi dijitalleşme ve müşteri memnuniyeti tarafında geliştiriyoruz.

8) Duyduk ki, Bazı internet Servis Sağlayıcılarda %100'e Varan Paket Kaybı, Nam-ı Diğer 'Ağ Gecikmesi' Sorunu Varmış.. Biz altyapı yatırımlarımızı Gamer'ların Mutluluğu İçin Sürekli Arttırdığımızdan Bizde Böyle Bir Sorun Yok.. Tüm Gamer'ları Millenicom'a Bekleriz!

Aşağıda Bazı Kullanıcılarımızdan Gelen Packet Loss Değerlerini Bulabilirsiniz..

Kampanyalarımız Ve Paket Seçeneklerimiz:

Millenicom olarak Türk Telekom ve Superonline altyapısını kullanarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu altyapıların bulunduğu her yerde bizden hizmet alabilirsiniz.

Hizmet almak istediğiniz altyapıya istinaden sizlere aşağıdaki gibi 3 farklı kampanya sunuyoruz. Bu kampanyalardan, fiyat fark etmeksizin, ister 12 ay taahhüt ile ister taahhütsüz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Not: Bu kampanyanın sadece Türk Telekom altyapısına özel olduğunu hatırlatmak isteriz. Hız için eklenen “e kadar” ibaresi de bu hızın altyapınıza ve modem kalitenize göre değişebileceğini belirtmektedir.

Superonline altyapısına özel sunduğumuz kampanya detayları için ise Millenicom adresinden başvurunu bize iletmeni rica ederiz.

Detaylı incelemek ve başvurmak için hemen tıklayın

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Direk başımdan geçeni aktarayım da millenicoma geçmek isteyenler kendi karar versin.

Hattımı turknet'den millenicoma taşıdım taşırken de 35mbit VDSL kullandığımı yine aynı hızı istediğimi söyledim tabi ki direk VDSL olarak hizmet vericez diye tonla vaat ardından hattımı ADSL olarak açtılar sonra aradım dedim VDSL istemiştim tabi ki hemen geçişinizi yapalım deyip beni başka bir ADSL e taşıdı taşıdığı da neymiş telefonsuz ADSL miş yani VDSL e geçmek için telefonlu ADSL den telefonsuz ADSL e taşımış 5-6 gün sonra telefonsuz ADSL açıldı bu sefer aradım dedim VDSL e geçişimi yapın artık çok oyaladınız tabi hemen paket bilgileri veriyorum dedi baktım 1-2 yıl taahhütler havada uçuşuyor dedim hanımefendi internet sitenide koskocaman 80 liraya 35mbit hız yazıyor üstelik taahhütsüz siz neyin taahhütünden bahsediyorsunuz? bana dediği tek şey şu ÜZGÜNÜM O YENİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN

Düşünün hattımı millenicoma taşımışım daha bir gün kullanmadan beni ADSL paketinden bir diğerine sürükleyip duruyor VDSL e geçireceği zaman da taahhüt istiyor taahhüt yoksa 100 küsür fiyat çıkarıyor. Ertesi gün direk iptal için mail çektim sonra birileri arıyor yok size 80 liraya aynı hızı verelim yok mağduriyetiniz için indirim yapalım (5 TL) dedim kardeşim ne sen kendini yor ne de beni ben sizin gibi firmadan internet almak istemiyorum..

Tabi bunlar dışında müşteri hizmetlerinin defalarca kez yüzüme kapattığı telefondan bahsetmiyorum. Sözde müşteri hizmetleri var ama bilgi ve yardım sıfır.

Açık açık söylüyorum gerçekten uğraşacak zamanı olan millenicoma geçebilir ama ben tavsiye etmiyorum.
    Ayıptır yahu.. Hiçbir yerde hız ile alakalı en ufak bilgi yok! Görsele tıklıyorsun 16mbps hıza kadar yazıyor. Milleti aptal yerine koymaktır bu hem "hiper hız" yaz hem de 16'ya kadar diye daya en yavaş hızı..
    2 yıldır bilemiyorum belki 3 yıldır millenicom kullanıcısıydım. Fatura kesilir kesilmez faturamı anında ödeyen biriydim.son günü gelmeden. Taşındım taşındığım yerde hizmetten memnun kalmadım başka iss ye geçiş yaptım. İnsan bi gidişinize üzüldük sizi tekrar aramizda görmek isteriz gibi gibi mesajlar yazarki bidahaki sorun yaşmada belki tekrar geri dönelim. Bismillah hemen alacaklarının derdine düsüyorlar yazıklar olsun ablamı arkadaşlarımi millenicomlu yaptım ama değmezmiş gercekten bidaha asla millenicoma dönüş yapmam. Ablamı ve arkadaşlarımıda bu durumu anlatirim... Millenicom alacakların dikkatine

arizamin 11. gunu , musteri hizmetlerini ariyorum,tepki soyle:

"ekiplerimiz sizinle iletisime gecicek dedik beyefendi baska ne dememizi bekliyorsunuz ?"

MILLENICOM A SAKIN GECMEYIN BEYLER BENDEN DEMESI.
    ARIZAYA DUSERSENIZ AYLARCA BEKLERSINIZ.
    Firmanıza abonelik için başvuruyorum ve biri beni arıyor, whatsapp dan kimlik bilgilerimi istiyor gönderiyorum ve aboneliğim başlatılıyor. Evet sizinle bir ilgisi yok ondan aboneliğim başladı :)

Birde böyle bir yazışma mevcutsa diye eklemişsin yok ya hepsi yalan, düzmece benim tek derdim sizi karalamak
    Bu doğru. Telefonları yüzlere kapatmaları meşhur bunlarda. Allah'tan ben abonesi değilim bunların. Bunlar nereden öğrenmişse internet hattınız bitiyor sanırım ve siz de internet arıyorsunuz diye aradılar. Hem pahalı fiyatla hem de taahhüt ile fiyat için arıyorlar. Ben istemiyorum bu fiyata ariyacaksanız aramayın diyorum, yok başka kişi ben ikna ederim diye ariyor. Bir de diğer firmaları kötülüyorlar, biz vergi ödüyoruz diğer firmalar az veya ödemiyorlar diyor. Yok hizmetleri yokmuş ulaşamazsınız müşteri hizmetlere sorun olursa diğer firmalara da diyor. İkna edemeyince direk yüzüne kapatıyorlar telefonu.
    Ignite kullanıcısına yanıt
    Ignite demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

milleni için forumdan birine yazın diyip duruyorlardı alper di sanırım.

o zaman ben şimdiden interneti başlatayım nasılsa 1 ay sürüyor gelmesi ?

Alıntıları Göster
    Benim olayım biraz farklıydı birinden kapatıp diğerine tekrardan geçtim kutudan işlem yapılması gerekiyordu vs. ondan 15 gün bekledim. Normal şartlarda evrakların adamların eline ulaştıktan 1-2 gün sonra internetini açıyorlar çok uzun sürmüyor.

Bu arada Turknet'de istenen evrakları kargo ile ücretsiz yolluyorsun 2 güne ellerine ulaşıyor. Millenicom da evraklar için hiç bir şey yapmana gerek yok hatta normal şartlarda kapına gelip imza attırması, kimlik fotokopisi için fotoğraf çekmesi vs. lazım ama zahmet edip gelmiyorlar. Adam whatsapp dan benimle iletişime geçti kimliğin önlü arkalı fotosunu çek gönder dedi daha sonra da gelen kodu istedi tabi hitap şekli de ''iyi akşamlar genco'' :)

Ben rezalet bir şirket deyince abartıyorum sanıyorsunuz galiba? düşün bir firma çalışanı kapına gelmekten aciz senin bilgilerini whatsapp üzerinden alıp abonelik başlatıyor. Ben zaten sonradan pişman oldum kimlik bilgilerimi attığıma ama iş işten geçti tabi adam istese benim adıma taahhütlü abonelik bile başlatabilirdi.

• Yüzbaşı
    325 Mesaj
    Sitede superonline altyapisi seçenekleri kalkmış, süperonline ile anlaşmanız mı bitti ? Sadece telekom altyapisi üzerinden mi hizmet vericeksiniz bundan sonra ?

Hattımı turknet'den millenicoma taşıdım taşırken de 35mbit VDSL kullandığımı yine aynı hızı istediğimi söyledim tabi ki direk VDSL olarak hizmet vericez diye tonla vaat ardından hattımı ADSL olarak açtılar sonra aradım dedim VDSL istemiştim tabi ki hemen geçişinizi yapalım deyip beni başka bir ADSL e taşıdı taşıdığı da neymiş telefonsuz ADSL miş yani VDSL e geçmek için telefonlu ADSL den telefonsuz ADSL e taşımış 5-6 gün sonra telefonsuz ADSL açıldı bu sefer aradım dedim VDSL e geçişimi yapın artık çok oyaladınız tabi hemen paket bilgileri veriyorum dedi baktım 1-2 yıl taahhütler havada uçuşuyor dedim hanımefendi internet sitenide koskocaman 80 liraya 35mbit hız yazıyor üstelik taahhütsüz siz neyin taahhütünden bahsediyorsunuz? bana dediği tek şey şu ÜZGÜNÜM O YENİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN

Düşünün hattımı millenicoma taşımışım daha bir gün kullanmadan beni ADSL paketinden bir diğerine sürükleyip duruyor VDSL e geçireceği zaman da taahhüt istiyor taahhüt yoksa 100 küsür fiyat çıkarıyor. Ertesi gün direk iptal için mail çektim sonra birileri arıyor yok size 80 liraya aynı hızı verelim yok mağduriyetiniz için indirim yapalım (5 TL) dedim kardeşim ne sen kendini yor ne de beni ben sizin gibi firmadan internet almak istemiyorum..

Tabi bunlar dışında müşteri hizmetlerinin defalarca kez yüzüme kapattığı telefondan bahsetmiyorum. Sözde müşteri hizmetleri var ama bilgi ve yardım sıfır.

Açık açık söylüyorum gerçekten uğraşacak zamanı olan millenicoma geçebilir ama ben tavsiye etmiyorum.
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3200mhz ❖ ACER XF272UP 1440p 144Hz Freesync HDR400 ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖

• Yarbay
    5764 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arisaka

Direk başımdan geçeni aktarayım da millenicoma geçmek isteyenler kendi karar versin.

hangisini alalım arkadaş az kaldı vınnwifi bitiyor. evin içinde türk telekom fiber kablom var.modem yok.

• Onbaşı
    24 Mesaj
    Ayıptır yahu.. Hiçbir yerde hız ile alakalı en ufak bilgi yok! Görsele tıklıyorsun 16mbps hıza kadar yazıyor. Milleti aptal yerine koymaktır bu hem "hiper hız" yaz hem de 16'ya kadar diye daya en yavaş hızı..

Orijinalden alıntı: Arisaka

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 29 Şubat 2020; 0:34:23 >
    quote:

Alıntıları Göster
    Benim olayım biraz farklıydı birinden kapatıp diğerine tekrardan geçtim kutudan işlem yapılması gerekiyordu vs. ondan 15 gün bekledim. Normal şartlarda evrakların adamların eline ulaştıktan 1-2 gün sonra internetini açıyorlar çok uzun sürmüyor.

Bu arada Turknet'de istenen evrakları kargo ile ücretsiz yolluyorsun 2 güne ellerine ulaşıyor. Millenicom da evraklar için hiç bir şey yapmana gerek yok hatta normal şartlarda kapına gelip imza attırması, kimlik fotokopisi için fotoğraf çekmesi vs. lazım ama zahmet edip gelmiyorlar. Adam whatsapp dan benimle iletişime geçti kimliğin önlü arkalı fotosunu çek gönder dedi daha sonra da gelen kodu istedi tabi hitap şekli de ''iyi akşamlar genco'' :)

Ben rezalet bir şirket deyince abartıyorum sanıyorsunuz galiba? düşün bir firma çalışanı kapına gelmekten aciz senin bilgilerini whatsapp üzerinden alıp abonelik başlatıyor. Ben zaten sonradan pişman oldum kimlik bilgilerimi attığıma ama iş işten geçti tabi adam istese benim adıma taahhütlü abonelik bile başlatabilirdi.

❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3200mhz ❖ ACER XF272UP 1440p 144Hz Freesync HDR400 ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖

• Yarbay
    5764 Mesaj

turknet sitesinden baktımda "Bölgenizde sadece fiber internet altyapısı bulunuyor. Bu sebeple TurkNet olarak girmiş olduğunuz adreste size internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz."
    bu nedir? hız alt yapı sorgulamada bu çıkıyor.
    |
    |
    Arisaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

turknet sitesinden baktımda "Bölgenizde sadece fiber internet altyapısı bulunuyor. Bu sebeple TurkNet olarak girmiş olduğunuz adreste size internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz."
    bu nedir? hız alt yapı sorgulamada bu çıkıyor.
    O kadar detaylı bilmiyorum. Telefonda görüşürsen daha net bilgi alabilirsin.
    |
    |
  • Binbaşı
    1430 Mesaj

GENCO İYİ GECELER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşını getir kodu ile 1 ay ücretsiz kod isteyen olursa PM göndere bilir.
    Türknet öncesi milenicom kullanmıştım. Ozaman bu kadar fırıldak değillerdi. Bu nedir hız bilgisi vermeden kampanya mı yapılır? Yalandan ufacık koymuşlar alta. Türknet 100mb veriyor 76.9tl ye sen 75 e ver aynı hızı geçelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 29 Şubat 2020; 15:1:54 >
    |
    |
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
  • Er
    2 Mesaj
    bu firmaya güvenilirmi bilmiyorum :)
    |
    |
    Sayın Milenicom kullanıcıları konumunuz doğru görünüyormu ? Ben Ankarada yaşıyorum Gaziantep Hatay Hatay bilmem ne gibi yerlerde görünüyorum ve buda Bazı online oyunlarda problem çıkarıyor. Modemi resetlesem Gaziantep se Hatay oluyor ve bu nezamandır böyle bir firkrim yok ...
    Fiyatı 60.90 veya 64.90 yapın biz de alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıyıklı genç forvet -- 29 Şubat 2020; 20:29:28 >
    |
    |

TürkNet'in şu an için fiber ana ISS'lerle (TT,SoL,VDF) bir anlaşması bulunmuyor.Bu yüzden sadece xDSL (ADSL, VDSL) altyapı varsa bağlantı yapabiliyor.
    Binanda xDSL altyapı yoksa TürkNet bağlatamıyorsun ama TT ve SoL FTTx altyapsını kullanan alt ISSler var mesela Millenicom, VDF gibi.VDF sadece SoL FTTx ve kendi altyapısı, Millenicom ise hem TT FTTx, hem de SoL FTTx altyapsından hizmet verebiliyor.
    Ancak Millenicom'un sitesine en son baktığımda FTTx aboneliklerini kaldırmışlardı.Son durum nedir bilgim yok.
    |
    |
    Ignite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu doğru. Telefonları yüzlere kapatmaları meşhur bunlarda. Allah'tan ben abonesi değilim bunların. Bunlar nereden öğrenmişse internet hattınız bitiyor sanırım ve siz de internet arıyorsunuz diye aradılar. Hem pahalı fiyatla hem de taahhüt ile fiyat için arıyorlar. Ben istemiyorum bu fiyata ariyacaksanız aramayın diyorum, yok başka kişi ben ikna ederim diye ariyor. Bir de diğer firmaları kötülüyorlar, biz vergi ödüyoruz diğer firmalar az veya ödemiyorlar diyor. Yok hizmetleri yokmuş ulaşamazsınız müşteri hizmetlere sorun olursa diğer firmalara da diyor. İkna edemeyince direk yüzüne kapatıyorlar telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 1 Mart 2020; 13:44:32 >
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,317
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.