Şimdi Ara

Ev için modem önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Modemler >> Ev için modem önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3355 Mesaj
    Merhabalar, Zyxel'in P-660 HW T1 v2 modelini kullanıyorum. Çok sıkıntı çıkardığı için yeni bir modeme geçmek istedim. Aklımda AirTies var ama hiç kullanmadığım için nasıl bilmiyorum. Bu yüzden de tavsiyelerinize ihtiyacım var. Fiyat bütçem 150 tl kadar, ama evde çok fazla internet kullanan alet var. 3 bilgisayar, 2 telefon. Buna göre de bir-iki öneri yaparsanız sevinirim.

|
    |

Orijinalden alıntı: HellRazor

Merhabalar, Zyxel'in P-660 HW T1 v2 modelini kullanıyorum. Çok sıkıntı çıkardığı için yeni bir modeme geçmek istedim. Aklımda AirTies var ama hiç kullanmadığım için nasıl bilmiyorum. Bu yüzden de tavsiyelerinize ihtiyacım var. Fiyat bütçem 150 tl kadar, ama evde çok fazla internet kullanan alet var. 3 bilgisayar, 2 telefon. Buna göre de bir-iki öneri yaparsanız sevinirim.
    quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

ASUS DSL N14U her türlü işinizi görecektir ve söylediğiniz cihaz sayısını karşılayacaktır.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.