Şimdi Ara

Ev için ip kamera tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
5.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evde güvenlik amacıyla kallanılacak kaliteli, gece görüşlü, hareketli, ios destekli kamera tavsiyenize ihtiyacım var. Sadece kamera almakla bu işi çözebiliyor muyum? Evde internet bağlantım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece kamerayla ancak canlı görüntüyü izlersin, kayıt alamazsın. Kayıt almak için kayıt cihazı veya en az bir bilgisayara ihtiyacın olacak. Bazı kamera modellerinde ise üzerinde bulunan SD veya CF kart yuvalarına ilgili kartları takarak bir kaç saat kayıt almasını sağlayabilirsin ama bu tip kameralar bütçe anlamında biraz yüksek olabilir.
  • Cevap için teşekkürler

• Xiaomi yi home var. Ip kamera aliexpres den 27.99 dolar civarinda ucretsiz kargo ile yaklaşik olarak 30 gunde ptt kargo ile getirtebilirsin.

• Kuva-i milliye kullanıcısına yanıt
    yanlışın olabilir mi ? Bazı izleme programları izlediğin cihaza kayıt imkanı saglıyor.
  • tulga! T kullanıcısına yanıt
    hangi kullanıcıyı tavsiye edersiniz peki? sorunsuz alışveriş ettiğiniz biri var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de ihtiyacım oldu Wifi IP Kameraya ve AE den bu kamerayı aldım..
    SD karta kayıt yapıyor, Android ve IOS destekli, incele istersen..
    Kamera henüz gelmedi 10 güne kadar gelir sanıyorum.

WİFİ IP KAMERA
  • dostum kameran geldi mi, memnun musun elektrikli mi şarjlı mı acaba
  • jowood1 J kullanıcısına yanıt
    Evet dostum, Kamera geldi ve kullanıyorum ve memnunum da..
    Cep telefonu üzerinden bağlanıp izliyorum çocukları, Seslerini de duyuyorum ve sesle de konuşuyoruz, bağlantı hızına göre yavaşlamalar oluyor, ama çok gecikmeli değil.. Rahatlıkla işimi görüyor.
    Elektrikli yani Adaptörlü, şarjlı değil.
  • Arkadaslar cep telefonundan ip kameranin kurulu oldugu ortamdan habersiz izleme yapiliyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Evet dostum, Kamera geldi ve kullanıyorum ve memnunum da..
    Cep telefonu üzerinden bağlanıp izliyorum çocukları, Seslerini de duyuyorum ve sesle de konuşuyoruz, bağlantı hızına göre yavaşlamalar oluyor, ama çok gecikmeli değil.. Rahatlıkla işimi görüyor.
    Elektrikli yani Adaptörlü, şarjlı değil.

kurulumunu nasıl yaptınız .? cepten her yerden izlenebilyor mu?
  • dost52 D kullanıcısına yanıt
    Kurulumu basit ve Youtube da var zaten, AE de bazı satıcıların sayfalarında da var..
    Cep telefonunuzun internetinin olduğu heryerden izleyebiliyorsunuz. Ses ile iletişim kurup, sağa sola, yukarı aşağı yönlendirebiliyorsunuz.
  • ALph1940 kullanıcısına yanıt
    Sağa sola, yukarı aşağı oynatmazsanız farkedilmez.
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • ev için kamera sistemi olarak aşağıdaki setlerden önerebilirim. iki yılda bire bir değişim garantili olup çok net bir şekilde cep telefonundan hem canlı görüntüyü hem de geçmiş kayıtları izleyebilirsiniz.
    sistem yaklaşık 1 ay kayıt saklamaktadır. mikrafonda entegre edip oramdaki görüntüyü hem sesli kayıt edip hem de uzaktan sesli olarak izleme yapabilirsiniz.
    izmir güvenlik kamerası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirkamera -- 10 Nisan 2016; 9:49:00 >
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    ben de Aliexpressten "Lucky star" marka (küçük, damla şeklinde) bir ip kamerası getirttim ama ne yaptıysam kamera görüntüyü bağlayamadı, sürekli "offline" görünüyor,
    hata bende mi kamerada mı anlayamadım...sizin verdiğiniz link açılmıyor, aldığınız kamera ne marka, resmini koyabilirmisiniz,
    bir de bağlantı safhalarını kısaca anlatmanız mümkün mü ??, teşekkür ederim.
  • sarp03 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Benim ALDIĞIM IP KAMERA

Ben de Youtube dan videolar bulup kurulum yaptım... Mesela şu an Cep telefonumdan izliyorum, ama İşyerimde bilgisayardan birkça deneme yaptım, olmayınca uğraşmadım, cep telefonumdan ara ara izliyorum.
    Youtube üzerinden izleyip kurulum yapmayı deneyin...

YOUTUBE VİDEO-1

YOUTUBE IP CAMERA KURULUM VİDEOLARI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.