Şimdi Ara

Ev için alarm sistemi önerileri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
5
Favori
46.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar,yeni tasinacagim evim 2.katta ne olur ne olmaz diye butun kapi ve pencerelere alarm sistemi dusunuyorum 1 giris kapisi + 3 balkon kapisi(fransiz cam hem pencere hem kapi) + 2 pencere kablosuz sistem olarak bana kaca malolur bunu ogrenmek istiyorum birde montajini kendimiz yapabilirmiyiz,tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaYa

Merhabalar,yeni tasinacagim evim 2.katta ne olur ne olmaz diye butun kapi ve pencerelere alarm sistemi dusunuyorum 1 giris kapisi + 3 balkon kapisi(fransiz cam hem pencere hem kapi) + 2 pencere kablosuz sistem olarak bana kaca malolur bunu ogrenmek istiyorum birde montajini kendimiz yapabilirmiyiz,tesekkurler.

tabiki montajını kendiniz yapabilirsiniz hocam set satışımız 139 tl ancak şuan donanım foruma özel 99 tl toptan satış fiyatımız var 10 kişiye ulaşılması halinde satış açılacaktır harici alacağınız her dedektör 29 tl dir ancak kapı manyetiklerini size daha uygun fiyattan sayabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgunelektronik

quote:

Merhabalar,yeni tasinacagim evim 2.katta ne olur ne olmaz diye butun kapi ve pencerelere alarm sistemi dusunuyorum 1 giris kapisi + 3 balkon kapisi(fransiz cam hem pencere hem kapi) + 2 pencere kablosuz sistem olarak bana kaca malolur bunu ogrenmek istiyorum birde montajini kendimiz yapabilirmiyiz,tesekkurler.

tabiki montajını kendiniz yapabilirsiniz hocam set satışımız 139 tl ancak şuan donanım foruma özel 99 tl toptan satış fiyatımız var 10 kişiye ulaşılması halinde satış açılacaktır harici alacağınız her dedektör 29 tl dir ancak kapı manyetiklerini size daha uygun fiyattan sayabilirim

Ben ekstra pır dedektörü istemiyorum kablosuz kapı manyetiklerinin fiyatı ne kadaar

• Videoyu daha yeni izledim acikca soylemek gerekirse sistem bilesenleri bana cok ama cok kalitesiz gozuktu daha once baska bir yerde alarm sistemi gormedim incelemedim sadece sizin urununuzun videosuna gore konusuyorum o kapi manyetikleri her firmada da arkasindaki yapiskan ilemi yapistiriliyo bilmiyorum ama bence cok amatorce yarin obur gun kendi kendine dusme olasiligi cok yuksek,sirenin kendisi bana nedense cok kucuk geldi ama sesi nasildir tabi duymadan bisey diyemem,ayrica bence cogu hirsizi daha eve girmeden caydirici ozelligi olan disari takilan alarm lambasi(baska bir ismi varmi bilmiyorum) sanirim sizin setinizde yok bence cok gerekli bir aparat, butun bunlari urununuzu karalamak kotulemek icin soylemiyorum sadece fikrimi belirtmek istedim, ha bu arada diyebilirsinizki 99 liraya hemde kablosuz 2yil garantili baska urun getir onu satalim haklisinizdir bu fiyata bu bilesenler en iyisi olabilir,hayirli satislar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzakyz

sistemim şöyle 5 tane cama kablosuz alarm ,çelik kapıya alarm ,koridora 1tane kablolu hareket dedektörü ,salona 1 tane hareket dedektörü ,1 tane bina dış cephesine ,1 tanede çelik kapı dışına olmak üzere 2tane alarm kutusuevin içine 1tane alarm paneli 2 adet uzaktan kumanda sistem kablosuz uzaktan kumandayla çok kolay yönetilebiliyor araba alarmları gibi aynı ayrıca sistemin otomatik 6adet telefon arayıp uyarma fonksiyonu ve uzaktan telefonla alarmı kurup iptal etme gibi birçok özelliği var ben istanbuldayım sende burdaysanveriyim pmden bilgileri
    sistemin maliyeti 760tl oldu heryerden fiyat aldım eğer yaptıracaksan çok uyguna yapıyor

bilgilerini ben de alabilir miyim
  • Neresi yapiyor bunu bu sekilde bu fiyata?
  • quote:

Videoyu daha yeni izledim acikca soylemek gerekirse sistem bilesenleri bana cok ama cok kalitesiz gozuktu daha once baska bir yerde alarm sistemi gormedim incelemedim sadece sizin urununuzun videosuna gore konusuyorum o kapi manyetikleri her firmada da arkasindaki yapiskan ilemi yapistiriliyo bilmiyorum ama bence cok amatorce yarin obur gun kendi kendine dusme olasiligi cok yuksek,sirenin kendisi bana nedense cok kucuk geldi ama sesi nasildir tabi duymadan bisey diyemem,ayrica bence cogu hirsizi daha eve girmeden caydirici ozelligi olan disari takilan alarm lambasi(baska bir ismi varmi bilmiyorum) sanirim sizin setinizde yok bence cok gerekli bir aparat, butun bunlari urununuzu karalamak kotulemek icin soylemiyorum sadece fikrimi belirtmek istedim, ha bu arada diyebilirsinizki 99 liraya hemde kablosuz 2yil garantili baska urun getir onu satalim haklisinizdir bu fiyata bu bilesenler en iyisi olabilir,hayirli satislar.

Hocam kalitesiz diyorsunuz sadece size şunu soruyorum hiç daha önce kapı manyetiği gördünüzmü o zaman siz kablolu sistemlerin kapı manyetiğini görseniz oyuncak sanırsınız kapı manyetiği dedeğiniz şey mıknatıstır sadece buna kablosuz verici eklenmiştir kablolu veya kablosuz ayrıca yapıştırma ekstra isterseniz zaten akıllı vida ile monte edebiliyorsunuz yuvası koyulmuş biz burda herkesin monte edebileceği şekilde anlattık yoksa elbetteki sabitlemesini yapabiliyorsunuz ayrıca sistemimize ışıklı akülü siren bağlanabilmekte keşke bunları yazmadan önce sorma gereği duysaydınız ayrıca söylediğiniz gibi biz bu ürünü 99 tl ye satıyoruz ama emin olun 499 tl ye satılan kablosu alarmların yaptığını yapabiliyor sadece sizden ricam eleştirirken ürünümüzü başka bir ürünle kıyaslayarak eleştiri yapmanız

• kaliteli ve uygun fiyata ürün almak istiyorsanız Yale'yi tercih edin. dış sireni bile kablosuz, dış sireni esktradan başka yerden almaya kalksanız 150 lira...ingiltere fiyatları bile aynı, anahtarcılarda peşin paraya pazarlık edebilirsiniz. yapı markette 700 liraya satılıyor bu set.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 19 Nisan 2011; 13:24:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

kaliteli ve uygun fiyata ürün almak istiyorsanız Yale'yi tercih edin. dış sireni bile kablosuz, dış sireni esktradan başka yerden almaya kalksanız 150 lira...ingiltere fiyatları bile aynı, anahtarcılarda peşin paraya pazarlık edebilirsiniz. yapı markette 700 liraya satılıyor bu set.

Hocam dış sireni bile kablosuz derken dış sirenin beslemesi için yine elektrik kablosu çekmiyorlar mı sonuçta kablo çekildikten sonra kablolu ve kablosuz pek farketmiyor değil mi
  • dış sireni gerçekten kablosuz, çünkü içinde 9 Voltluk büyük pillerden var, ancak tabiki sirenin ışıkları yanmıyor, ben bunu elektronikçilerden yaptırdığım gezici ledli devre ve transformatör ile hallettim, sonuçta yine adam kablo taktı ki ışığı hep yansın. ancak toplam maliyette 1600 liralık sistemi ben ekstra magnetler, uzaktan kumanda dahil 760 liraya kurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 19 Nisan 2011; 14:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgunelektronik

quote:

Videoyu daha yeni izledim acikca soylemek gerekirse sistem bilesenleri bana cok ama cok kalitesiz gozuktu daha once baska bir yerde alarm sistemi gormedim incelemedim sadece sizin urununuzun videosuna gore konusuyorum o kapi manyetikleri her firmada da arkasindaki yapiskan ilemi yapistiriliyo bilmiyorum ama bence cok amatorce yarin obur gun kendi kendine dusme olasiligi cok yuksek,sirenin kendisi bana nedense cok kucuk geldi ama sesi nasildir tabi duymadan bisey diyemem,ayrica bence cogu hirsizi daha eve girmeden caydirici ozelligi olan disari takilan alarm lambasi(baska bir ismi varmi bilmiyorum) sanirim sizin setinizde yok bence cok gerekli bir aparat, butun bunlari urununuzu karalamak kotulemek icin soylemiyorum sadece fikrimi belirtmek istedim, ha bu arada diyebilirsinizki 99 liraya hemde kablosuz 2yil garantili baska urun getir onu satalim haklisinizdir bu fiyata bu bilesenler en iyisi olabilir,hayirli satislar.

Hocam kalitesiz diyorsunuz sadece size şunu soruyorum hiç daha önce kapı manyetiği gördünüzmü o zaman siz kablolu sistemlerin kapı manyetiğini görseniz oyuncak sanırsınız kapı manyetiği dedeğiniz şey mıknatıstır sadece buna kablosuz verici eklenmiştir kablolu veya kablosuz ayrıca yapıştırma ekstra isterseniz zaten akıllı vida ile monte edebiliyorsunuz yuvası koyulmuş biz burda herkesin monte edebileceği şekilde anlattık yoksa elbetteki sabitlemesini yapabiliyorsunuz ayrıca sistemimize ışıklı akülü siren bağlanabilmekte keşke bunları yazmadan önce sorma gereği duysaydınız ayrıca söylediğiniz gibi biz bu ürünü 99 tl ye satıyoruz ama emin olun 499 tl ye satılan kablosu alarmların yaptığını yapabiliyor sadece sizden ricam eleştirirken ürünümüzü başka bir ürünle kıyaslayarak eleştiri yapmanız

Ben yazarkende belirttim zaten daha once gormedigimi ve buna gore konustugumu ayrica bu fiyata bu urun alinabilir diyede bitirdim,satisinizi baltalamak gibi bir niyetim yok sadece şahsi fikrimi soyledim aksi bir durum soz konusu degildir size hayirli satislar dilerim

• Satin almali alarm sistemi bence mantiksiz. Servis ihtiyaciniz oldugunda ne kadar para odeyeceginiz hakkinda bilginiz varmi ? Donanim olarak kaliteli veya kalitesiz olmasinin cok bir onemi yok. Burda sizi asil koruyacak olan size verilen alarm haberalma hizmetidir. Bu hizmet olmadan bir guvenlik onlemi kesinlikle tavsiye etmiyorum
  • uygun fiyatlı alarm yanında ev sigortası yaptırın, içiniz rahat etsin.
  • Desi Ev alarm sistemini kesinlikle tavsiye etmem.102 modelini aldım. gsm arama özellikli alarm arızalı cıktı ve 30 günden fazla süredür alarmı aldığım firma ile servis arasında gidip gelmekte.Bakalım ne olur olan benim 780 tl ye oldu.
  • @ akgunelektronik

Hocam var mı yeni kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

@ akgunelektronik

Hocam var mı yeni kampanya.

http://www.sanalpazar.com/item_details.php?auction_id=1496111

yukarıdaki linkten takip edebilirsiniz efendim
  • Merhaba arkadaşlar,
    Ben alarm ve güvenlik kamerası işi yapıyorum. Hertürlü sorunuza cevap verebilirim. Öncelikle alarm konusunda Crow ve DSC den şaşmayın fiyatları çok aşırı pahalı değildir. Alarmda asıl işi yapan paneldir. Diğer aparatlar sonradan isteğinize göre ilave edilebilir. Gaz dedektörü yangın dedektörü su dedektörü gibi...
    Sormak istediğiniz soru olursa cevaplayabilirim.
  • Ortlama bir ev için kurduracağınız alarm sistemi 500-900 TL arasında değişebilir. Bu fiyat Crow ve DSC içindir.
  • forumdash karakilicwww.eds.com.tr bu urunler crow'u baz alirsak ne kadar altinda veya ustundedir?
  • eds kullanmadığımız için iyi veya kötü diyemem. Biz ağırlıklı olak crow ve dsc kullanıyoruz. EDS nin sirenlerini kullanıyoruz fena değiller kalite olarak ama tecrübe olarak crow ve dsc daha iyidir diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.