Şimdi Ara

Ev için alarm sistemi önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
5
Favori
46.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dnzakyz

bugun desinin sistemi kurdurdum walla süper oldu tam istediğim gibi bir sistem kurdular ve fiyatlarıda diğer firmmalara göre iyi

Hocam kurduğunuz sistemin detayı ve maliyeti nedir? Birde firma hakkında iletişim bilgisi verebilir misiniz?
  • sistemim şöyle 5 tane cama kablosuz alarm ,çelik kapıya alarm ,koridora 1tane kablolu hareket dedektörü ,salona 1 tane hareket dedektörü ,1 tane bina dış cephesine ,1 tanede çelik kapı dışına olmak üzere 2tane alarm kutusuevin içine 1tane alarm paneli 2 adet uzaktan kumanda sistem kablosuz uzaktan kumandayla çok kolay yönetilebiliyor araba alarmları gibi aynı ayrıca sistemin otomatik 6adet telefon arayıp uyarma fonksiyonu ve uzaktan telefonla alarmı kurup iptal etme gibi birçok özelliği var ben istanbuldayım sende burdaysanveriyim pmden bilgileri
    sistemin maliyeti 760tl oldu heryerden fiyat aldım eğer yaptıracaksan çok uyguna yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnzakyz -- 1 Mayıs 2010; 23:28:22 >
  • ve artı bu fiyata 10taksit yaptırdım
  • merhaba ,
    ben bir şey sormak istiyorum,
    Evime alarm sistemi kurduracağım.
    hareket dedektörlerini 2 balkona koydurmak istiyorum.
    Ancak harici tip olan hareket dedektörleri 60-70 dolar civarında, bende normal tip digital ( +476 Yüksek RFI/EMI pır dedektör )olan 16-17 dolarlıklardan almak istiyorum.
    Çünkü 2 balkona 3 tane alacağım.harici tip dedektörlerden alırsam çok pahalıya mal olacak.
    Balkonda yukarıdan kapıya dönük olacak şekilde bağlatmak istiyorum.
    Size sormak istediğim, acaba kuştan , güvercinden etkilenr mi?

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanyanar

merhaba ,
    ben bir şey sormak istiyorum,
    Evime alarm sistemi kurduracağım.
    hareket dedektörlerini 2 balkona koydurmak istiyorum.
    Ancak harici tip olan hareket dedektörleri 60-70 dolar civarında, bende normal tip digital ( +476 Yüksek RFI/EMI pır dedektör )olan 16-17 dolarlıklardan almak istiyorum.
    Çünkü 2 balkona 3 tane alacağım.harici tip dedektörlerden alırsam çok pahalıya mal olacak.
    Balkonda yukarıdan kapıya dönük olacak şekilde bağlatmak istiyorum.
    Size sormak istediğim, acaba kuştan , güvercinden etkilenr mi?

Teşekkür ederim.

hareket dedektörü balkona olmaz her harekete alarmın çalar balkona açılan odalara kablolu hareket dedektörü koyabilirsin 1 tane kablolu hareket dedektörü maliyeti 20tl benim yaptırdığım yere yönlendiriyim istersen seni bilgi al

• DSC Alarmı Tavsiye Edebilirim.

DSC Alarm
  • arkadaslar herkeze merhaba sizleri bilgilendireyim istedim bu işlerle uğraşan biris olarak reklam yapmıyacagım dogruları solıyecegım uyelık sıstemı ıle calısan fırmalardan bırısınde calısıyorum hıc bellı etmedım degılmı:D turk ınsanının alım gucu okdr dusuk ki sıyasılere bakmayın gercekten düşük ve buna karsılık hırsızlık hat safhada artık münferit saldırılarda bulunulmaya başlandı büyüzden sigortayı düşünmeyin bu sigortacıları ekarte edişimdir uyelık sıstemlerının dez avantajları sızın pencere sayınıza gore fıyat vermelerıdır ve solenen sudur kurdugumuz sistemdekı aletlere para almayız hizmet bedeli alırız şimdi soracagımız soru arkadasım madem hizmet bedeli alıyorsun yanı hırsız nerden kapını yada pencerenı zorlarsa zorlasın yapacagın iş okdr basitki alarm haber alma merkezine sinyal düşecek oradakilerde emnıyet ambulans ıtfaıye herneyse arıyacak bunun ıcın bır goz odasıda olsa adamın yapacagın iş aynı 20 goz odasıda olsa yapacagın iş aynı bırınde uyelık cıkar sana 35 40 dolar bırısınde cıkar sana 70 80 dolar bu tuketıcı haklarına bıle terstır reklamlarında bıle dıyor günde bir dolar ama bı bakıyorsunuz sırketlerın bır dolar veya bır tl dedıgı ısler korkunc rakamlara ulasıyorr bu bıle tuketıcıyı aldatmaktur suctu tazmınat davası acılsa kazanılır aldatıcı reklamdan dolayı bı ayrı bı nokta idi hizmet anlamında guzel olabılır sozum yok parası olanlar ıcın zaten ama bu ulkede hırsızlar fakırı orta kesımı gozune kestırmıs bu insanlara yazık degilmi fiyatları düşürün aylık 20 lıra yap 30 lıra yap adamlar senin peşini bırakmaz bu sayede herkezin güvenligi saglanır pazarın artar.diger sistemler çin mallarını anlatmaya bıle gerek yok uzak durun yanaşmayın şimdi dikkat edeceginiz konular

1 uyelıkse ıptal kosulları ve harıcı bir ek yaptıgınızda ücretlendirme politikaları ve teknik servisin para alıp almamasını sorun
    2 sabıt bır fıyat ve taksıtlendırılıyor ıse dsc paradoxs tepe vs vs teknik servisin ilgi alakası urunlerde bır arıza cıktıgında degısımın olup olmaması sizlerle ilgilenıp ılgılenmemesi nasılsa parasını aldık bı kac gun sallasakta olur muhabettıne gelmeyın sakın duyumlarımızı anlatıyorum sızlere
    3 bu sıstemlerı kendınız kurmaya calısmayın sizin kurdugunuz sıstem cok saglıklı olmayabılır
    4 ülkemiz güvenlik sektöründe ınanılmaz bir pazar bu yuzden yabancı sermayaleri zengin etmeyin kapınızda yanıp sönen o ısıga yuklu mıktarlarda para vermeyin
    5 ben sizin yerinizde olsam siyasilere mektup mail yada bazı televizyon kanallarına cıkar bu konular hakkında düzenleme gerektigini talep eder faiş fiyatların yarıyarıya hatta %60 larda ındırılmesı konusunda plan yaparım baska turlu pazardakı bu olagan üstü fiyatlandırma polıtıkası düşmez belki tüketici hakları dernekleride yardım edebilir
    tavsiye isterseniz hemen hemen bütün markaları bıldıgım icin işim geregi bi tavsiyede bulunmıyacagım çünkü ne solersem hepsı sıze pahalı gelecek
    burada reklam yapılacaksada fake sekılde yazılacaksada dürüst olunsun ben belkı bu yazılarımdan sonra işimden olacagım ama calıstıgım fırmalar yahudı yada yabancı kokenlı fırmalar yuksek sekılde paralarını almaya calısıtgımız ınsanlar turk ınsanları her seyı para kazanmak ıcın yapmayalım ınsanlık duyguları ölmesin gelsin desinki birisi bız hem ucuz hemde cok kalıtelıyız sonucta colugumuzu cocugumuzu koruyacaksınız sıstem ıyı olsunkı kımsenın basına bır sey gelmesın vıcdanınız sızlamasın tabı halen vıcdana sahıp ısletmeler varsa bende dahil olmak üzere herkezi bünyenizde görürsünüz ve cevremızı esımızı dostumuzuda gorursunuz ben bulursam söz yazacagım bulanlarda yazsın olurmu bılgılenelım saygılar sunuyorum............. bygölge.......

• Merhaba, bende kendi evime alarm taktırmayı dusunmekteyiz, sizinyaptırdıgınız yerin bilgilerini pm den gondermenızı rıca ederım.Tesekkurler
  • Selamlar,

Yeni taşındığımız evde, 1. kattayız, malesef giriş katındaki komşumuz kendini emniyete alırken , bizi tehlikeye atacak şekilde yaptırdığı demir korkuluklardan dolayı, bir gün önce hırsızlık teşebbüsü oldu, neyseki 10 tl lik metal pimli pvc doğrama kilitleri ve kaliteli pvc doğrama hırsızı çok uğraştırmış, arka binadaki komşunun fark etmesiylede adamlar kaçmış, (adamlar diyorum 3 kişi gelmişler)

Neticede ilk olarak bir alarm sistemine yöneldik daha önce hs group dan promasyon olan S-Line dan, paradox markalı basic sistem kullanmışdık.
    Kolay ve basit bir sistemdi, hiç bir sorun yaşamadık.
    Araştırdığım kadarıylada Paradox bu konuda iyi grupdaki ürünlerden biri ve benzer ürünlere göre fiyatları daha yukarıda.
    Yeni sistem de, Paradox magellan MG5000 (yeni versiyon olanı) anagrup ve bağımsız tuş grubu, 7 ad. kablosuz man. kontak. 1 ad. kablolu daire giriş man. kontak, 1 ad. kablolu pır, 1 adet kablolu duman, 1 ad. kablolu gaz, 1 ad Uzaktan kumanda, 1 ad iç ve 1 ad dış siren ünitesi, 1 senelik full gözlem istasyonu desteği (polis,amblulans,itfaiye,giriş çıkış ve durum raporlama mail adresinize) toplamda anahtar teslim 1500 tl. 3 taksit

Hırsızın tekrar geleceğinden emin olduğumdan, bir an önce de tedbir almak istiyorum.
    Bu arada bazı sistemlerde giriş panelleri tümleşik bazılarında ayrı bir metal kutu içinde, bu durumun iyi ve kötü tarafları olduğunu düşünüyorum.
    Bunun gibi montajda ve kullanımda dikkat edilecek hususlar konusunda bilgisi olan arkadaşlardan öneriler bekliyorum.

• Hepsini okudum, güzel bir konu.
  • merhaba,

3. kattaki apartman dairesi olan evime bir alarm sistemi kurmak istiyorum.

netten araştırdığım kadarı ile Crow, Paradox, DSC, Caddx markaları bu işte öne çıkıyor. bir kere yapılan birşey olduğundan benim kullanışıma ve evin büyüklüğüne en iyi çözümü sağlayacak iyi bir sistem kurmak istiyorum.

kablo ile uğraşmak istemediğimden, görüntüden ve işten dolayı, kablosuz sistem düşünüyorum.

güvenlik sistemlerine uzağım ancak anladığım kadarıyla bir kontrol merkezine bağlı dedektörler var ve yine bu merkeze bağlı bir panelden bunların kurulumu ve yönetimi yapılıyor. ayrıca bu panele ulaşan uzaktan kumanda vs.

dedektörlerden alınan ikaz kontrol modulune iletiliyor ve sirenler ile güvenlik merkezi tetikleniyor.

kabaca anladığım çalışma mantığı bu yönde. şimdi sorularım;

1- kablolu ve kablosuz baglantılar nerelerde yapılabilir? maliyeti azaltmak adına kablolama yapabileceğim yerlere yapabilirim diye düşünüyorum. dedektörler ile kontrol merkezi kablosuz olmalı keza manyetik kapı dedektörü ama bununla birlikte kontrol modülü ile paneli kablolu bağlanabilir mi? kontrol modülünü evin girişinin yanında mutfak içerisinde dolabın üzerine gizleyip duvardan geçerek panele kablo ile ulaşabilirim, bu farklı bir ürün seçtirip maliyeti azaltabilir mi? ya da devede kulak mıdır?

2- diğer sorum bu çağrı merkezleri nasıl çalışıyor? bir servis alacak olsam neyi tercih etmeliyim, ne gereklidir ne değildir?

3- anadolu yakasında bu markaları barındıran ve uygulama-satıs sonrası kalitesinde kendini ispatlamıs firmalar önerebilir misiniz?

4- tabii ki hangi marka sistem ev kullanıcısı icin daha optimum ve kullanıslı bir çözüm olur?

çok teşekkür ediyorum şimdiden.

• biraz daha araştırdıktan sonra, kablosuz kompakt sistemlerde tuş paneli ve control modulu bir arada ancak kablosuz dış siren fiyatı yüksek.

dış sireni kablolu alıp kontrol modülünü sirenden gelen kablonun eve girdiği yere monte etsem ve kablosuz bir tuş takımı-ekran kullanmam mümkün olabilir mi? tuş panelini ve kontrol modülünü ayrı tutup kablolamayı sadece dış sirenden kontrol modulune yapıp tasarruf etsem nasıl olur?
  • Okuyorumda kimse Duman detektörlerinden bahsetmiyor.Alarm sistemi alırken Duman Detektörlü olanını almayı ihmal etmeyin.
  • Evinizin,İş yerinizin risk değerlendirmesini ücretsiz öğrenin. Kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alın.

Evinize,İş yerinize özel alarm sistemi donanımı
    7-24 çalışan Pronet Alarm Merkezi üyeliği
    Yangın, acil sağlık gereksinimleri, gaz kaçağı veya panik durumlarında tek tuşla acil müdahale
    Sınırsız ürün garantisiMisyon:Sizin veya yakınınızın evine hırsız mı girdi?
    Yoksa, artan soygunlara karşı önlem mi almak istiyorsunuz?
    Çelik kapınızın yeterli olmadığını düşünüyor, öte yandan demir parmaklıklar arkasında hapis kalmak istemiyor musunuz?
    İşte aradığınız huzur ve güven ortamını, üstelik büyük bir konforla birlikte Pronet Güvenlik size getiriyor...
    Ne yazık ki, ülkemizde hırsızlık ve soygun sürekli artıyor.
    İşte aradığınız huzur ve güven ortamını, kurmuş olduğu güvenlik sistemleri ile 55.000'i aşkın iş yeri ve evin tercihi Pronet Güvenlik Paketi size getiriyor.

Pronet Güvenlik Paketi ile maksimum güvenlik!

Evinizin,İş Yerinizin içinde veya dışındayken, hem sevdiklerinizi, hem de evinizi hırsızlardan korumak ve maksimum güvenlik altına almak artık çok kolay...

İşte Pronet Güvenlik Paketi aldığınızda kazanacaklarınız:

Evinize,İş Yerinize özel güvenlik sistemi donanımı
    7 gün/24 saat Pronet Alarm Merkezi Aboneliği
    İnternet üzerinden anlık raporlama
    Uygulamalı eğitim
    Sınırsız Teknik Destek
    Sınırsız Ürün Garantisi

Daha DETAYLI BİLGİ İÇİN SİSTEM DANIŞMANI AHMET KURTULAN ahmet.kurtulan@pronet.com.tr

• adam pronet hariç yazmış özellikle ve niyeyse, prone gelmiş reklam yapmış
  • Özellikle Ankara - Çankaya'da PRONET'ten uzak durun. Servisleri ve ürünleri berbat. Çok başınız ağrır.
    HIRSIZLAR PRONET SEVER :)
  • dün merterde bir eve servise giden bizim elemanlar evin giriş kapıbında dikkat içerde aç bir doberman yazısını okuyunca zili çalıp çıkan kişi ile aman köpeği bağlayın demişler gerçektende devasa bir köpek hırlıyormuş onları görünce,sahibihin ifadesine göre bir gün aç bir gün tok bırakılıyormuş vede başkalarının verdiğinide yememe eğitim verilmiş,apartmanda hırsız girmeyen tek bina burası demiş ve eklemiş tek korkum sprey sıkarlarsa hayvan yıkılır işte o zaman.buda bir önlemmidir acaba insan düşünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 4 Mart 2011; 18:24:53 >

• DİKKAT TÜRKÇE VİDEOMUZU

İZLEMEK İÇİN YUKARIDAKİ RESME TIKLAYINIZ
    TÜM SATIŞLARIMIZDA ÜCRETSİZ KARGO KARGONUZU BİZ KARŞILIYORUZ
    ÜRÜNÜMÜZ KESİNLİKLE ORJİNAL OLUP İSO 9001 ve AVRUPA SATANDARTLARINA UYGUNLUK CE BELGELERİ ALMIŞ TAKLİT DEĞİL ORJİNAL ÜRÜNDÜR BİZ HER KONUDA ŞEFFAF OLDUK HEP İLKLERE İMZA ATTIK ŞİMDİDE ÖYLE YAPIYORUZ VE DİYORUZ Kİ KİMSEYİ ALDATMIYORUZ KANDIRMIYORUZ HATTA KİMSEYE EKSİK BİLGİ VERMİYORUZ LİFESOS MARKASI KORE PATENTLİ OLUP BELİRTTİĞİMİZ STANDARTLARDA ÇİNDE ÜRETİLMİŞTİR TIPKI DİĞER MARKALAR GİBİ BİZ ŞEFFAF OLDUK OLMAYADA DEVEAM EDECEĞİZ İLKKEZ TÜRKÇE KURULUM PROGRAMLAMA VE KULLANIM VİDEOSUNU BİZ YAPTIK VE YAYINLADIK TAKLİT ETMEDEN KENDİ ÜRÜNÜMÜZÜ TANITARAK ŞİMDİ BİR İLKE DAHA İMZA ATIYORUZ YİNE İLKKEZ TÜRKİYE ÇAPINDA OLUŞTURMAYA BAŞLADIĞIMIZ YENİ YAPILANMAMIZ SAYESİNDE MÜŞTERİLERİMİZE ÜCRETSİZ KURULUM HİZMETİ GÖTÜRMEYE BAŞLADIK ŞUAN SADECE BELLİ BÖLGELERDE SUNULMAYA BAŞLAYAN BU HİZMET ARTARAK DEVAM EDECEK LÜTFEN ALARM ALIRKEN
    BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN
    AŞAĞIDAKİ SİSTEMLERİ DÜŞÜNÜRSENİZ BİZE MESAJ ATIN SİZE ÖZEL SATIŞ AÇALIM
    2 PIRLI SİSTEM 169 TL
    EN GÜÇLÜ IŞIKLI BÜYÜK SİRENLİ SİSTEM 209 TL

LİFESOS ALARMLARI TÜRKİYE DAĞITICISIYIZ KARGONUZ BİZDEN
    LÜTFEN ADETLİ ALIMLARINIZ İÇİN MESAJ ATINIZ
    GENEL ÖZELLİKLER
    1.Hem kablosuz, hem kablolu kullanma imkanına sahip,kod girme zorunluluğu olmayan,uzaktan kumanda ile her türlü yönetim ve otomatik telefon arama özelliği.

2.Sabotaj Koruma Fonksiyonu:Herhangi birisi aynı frekansı kullanarak cihaza müdahale etmeye kalkıştığından kontrol paneli sireni devreye sokar ve alarm çalışır.

3.Uzaktan kumanda ile birlikte şifre çözme engelleyici programını destekler.

4.Ürün frekans karışıklıklarına karşı güçlü frekans alım ve gönderme fonksiyonu ile donatılmıştır.

5.Dijital LED savunma kuşağı ekranı sayesinde kullanıcı hangi savunma kuşağını kurulduğunu tespit edebilir.

6.32 kablosuz savunma kuşağı ekranı (1'den 32'ye kadar ) ve 7 kablolu savunma kuşağı ekranı(91-97).

7.Alarm her bir savunma kuşağında birbirinden bağımsız olarak aktif hale getirilebilir, devre dışı bırakılabilir, ertelenebilir veya istenilen herhangi bir duruma getirilebilir.

8.Tek tuşla alarm modunu belirleyebilme özelliği.Kullanıcı uzaktan kumanda üzerinde tek tuşa basarak ''Ev içi koruma modu''nu veya ''Tam koruma modu''nu devreye sokabilmektedir.

9.Alarmın devreye girmesi durumunda 3 ayrı durumda alarm merkezini ve 6 farklı telefon numarasını arayıp kaydedilen mesajı dinletebilme özelliği.

10.Uzaktan kumanda veya kontrol paneli üzerindeki tuş takımı aracılığıyla alarmı devreye sokma/devre dışı bırakma özelliği.

11.Ev sahibinin uzak mesafelerden telefon vasıtasıyla direk kontrol panelini arayarak alarm sistemini kontrol edebilme özelliği(Telefon ile alarmı kurma,devre dışı bırakma ve kontrol panelinin bulunduğu odayı dinleyebilme özelliği).

12.Telefon yada elektrik kablosunun kesilmesi halinde alarm devreye girer ve uyarı mesajı gönderir .Sabotaj koruma özlliği.

13.Kontrol paneli, içerisinde bulunan yedek batarya sayesinde elektrik kesintisi olması veya elektrik kablosunun kesilmesi halinde 24 saat boyunca çalışmaya devam edebilir.
    ALARM SİSTEMİMİZİN DİĞERLERİNDEN FARKI
    1-)Ürünümüz Avrupa Satandartlarına Uygunluk belgesi (CE) almış 2 Yıl garantilidir.Türkçe kullanma kılavuzu ve garanti belgesi set içerisindedir.Kurulum aşamasında her türlü teknik destek telefon ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Videomuzdada gördüğünüz gibi kurulum programlama ve kullanımı son derece basit olup bu işi yapmayı düşünenler lütfen bizimle irtibata geçsinler.
    2-)Kumandalı olduğu için şifre ile kurup çözme şifreyi unutma çoğu zaman hata yapma gibi riskleri bulunmamaktadır.Kablolu arlarmları alarm panelinden şifre girerek kurup çıktığınız ve işyerine gelirken yine şifre girerek çözdüğünüz için alarm mecburen size 15-20 saniye arasında süre vermeli aksi takdirde hemen siren çalar bu 15-20 saniye nasıl size veriliyorsa düşününki hırsızada veriliyor.Ama kablosuzkumandalı alarmımızda hareket algılandığı anda yada kapı açıldığı anda siren çalar ve telefon aramalarına başlar çünkü araba kumandası gibi kullanılıyor çıkarken alarmı kapının dışından kumada ile kuruyor ve girerken girmeden kumanda ile alarmı çözüyorsunuz yani ekstra zamana ihtiyacınız olmadığı için alarm hırsızlık durumunda hırsıza ekstra süre vermiyor.
    3-) Hareket alıgılayıcı dedektörler ve kapı manyetikleri kablosuz olduğundan sensörlerden ana panele kadar kablo çekme derdiniz yok.Kablolu alarm sistemlerinde pır ve kapı manyetiğinden ana üniteye kadar kablo çekmek zorundasınız hatta bu yüzden bir çok alarm firması dikkat ederseniz kapı manyetiklerini hiç bağlamazlar sadece hareket algılayıcı pır dedektörleri kullanırlar.Sonradan ilave etmeniz gereken kapı veya hareket dedektörlerinide bizim alarmlarımızda sadece sisteme tanıtarak uygun yere monte edebilirsiniz ama kablolu bir alarm sisteminde bunun için tekrar kablo çekmlisiniz.

4-) Kablolu alarm sistemlerinin bir çoğu sadece telefon arama özelliğine sahiptir yani bir alarm olduğunda sizi arar ve bipp bipp gibi sesler çıkarır ama bizim alarm sistemimizin ses kayıt özelliği vardır hafızasına yapacağınız 10 saniyelik ses kaydını aradığı numaralara iletir örneğin kablolu bir sisteminde 6 telefon numaralı bir alarm sisteminiz olsun 1.numara olarak kendi numaranızı girdiniz diyelim ama hırsızlık olduğunda cebiniz kapalı veya ulaşılımaz olduğunda dönüp 2. numarayı alarm arayacaktır örneğin babanızın numarasını girmiştiniz ve onu aradı babanız açtı ve bipp bipp seslerini duydu belki alarm olduğunu anlamıyacak ve dikkate almayacaktır değil mi böyle bir risk var. Ama bizim alarm sistemlerimizde 10sn lik kayıtta örneğin "hasan alinin yeni mahalle koşu sokak 12 numaralı evinde hırsız var acele gelin " şeklinde bir mesaj girdiğimizde alarm telefonla ulaştığı kişiye bu mesajı dinletecektir.Dolayısıla alarmın hafızasına girdiğimiz 6 adet telefon numarasından bize ait olmayanları arasabile onlar bir hırsızlık olayının olduğunu anlayacaktır.

5-) Bizim alarm sistemimizi diğer pahalı alarmlarından farklı bir diğer yönüde uzaktan erişim ile kurup çözebilme özelliğidir. Örneğin dalgınlıkya işyerinizden eve geldiniz ve işyerinin alarmını kurmayı unuttuğunuzu farkettiniz bu durumunda mesafede uzak ne yapacaksınız? Bizim alarm sistemimizi kullanıyorsanız sorun yok alarmın bağlı olduğu telefon numarasını arıyorsunuz telefon 6 defa çaldıktan sonra (bu çalma sayısını siz ayarlaabilirsiniz)kimse açmazsa alarm telefonu açıyor.(tabiki kapalı dükkanda kimse olmadığı için açılmayacaktır bu durumda alarm ünitesi telefonu açıyor) ve sizden şifrenizi girmenizi istiyor siz telefon şifrenizi girdikten sonra isterseniz alarmınızı kurabilir isterseniz çözebilir isterseniz ortamı dinleyebilirsiniz bu özellik bir çok pahalı alarmda dahi bulunmamaktadır.

6-) Kumandanın üzerinde bulunan panik tuşuda yine alarmımızın bir diğer güzel özelliğidir.Örneğin evde yanlız kalan yaşlınız veya çocuğunuz var kumandayı bir bileklik ile evdeki yaşlımız koluna takıyoruz ve herhangi bir durumda gösterdiğimiz panik tuşuna basmasını istiyoruz bu durumda alarm hemen devreye girip hem siren çalarak hemde telefonla arayarak uyarı verecektir

7-) Alarm sistemimiz kablosuz olduğu için evde tadilat yapmak yıkıp dökme işlemi yapmaya gerek yok bu durumdada ev ve ofisler için ideal hiç bir ek masraf çıkarmıyor aksine diğer alarmların nerdeyse montajı için verdiğiniz parayla kendinizinde 15 dk monte edebileceği bir alarm sistemine sahip oluyorsunuz

8-) Kullanıcı sayısına göre hem kumanda sayısı artırılabilir hemde diğer sensörlerin sayısı artırılabilir tüm bunları yapmanız sadece 1 dk nınız ayırıp ana üniteye tanıtmakla olacaktır.
    9-) Alarm sistemimizin bir diğer önemli özelliği bölgesel alarm kurabilme imkanıdır bunuda kısaca açıklamaya çalışalım örneğin siz evdeiken dahi alarmı kurabilirsiniz nasıl mı Home alarm özelliğini kullanarak tabiki yani sadece kapı ve pencere dedektörlerini devreye alıp pır dedektörleri devre dışı bırakabilirsiniz gece uyurken alarmı bu şekilde kurduğunuzda evde gezip dolaştığınızda alarm devreye girmez ancak kapı manyetiğinin bulunduğu kapı veya pencere açıldığında alarm devreye girer yada işyerinizdesiniz ve gündüz depo kısmına sizden başka kimsenin girmesini istemiyorsunuz bölgesel alar kurarsınız sadece depodaki dedektörler hareket algıladığında devreye girer tüm bu özellikleri kullanabilirsiniz bunu için size telefonla teknik destek verilecektir.
    Gördüğünüz gibi bu ve daha bir çok özelliği ile kendinizin kurup monte edebileceği kendinden çok daha pahalı alarm panellerin önüne geçen sistemimize daha az ödeyrek sahip olabilirsiniz
    SET İÇERİĞİ
    1 ADET LİFESOS ANA PANEL
    2 ADET UZAKTAN KUMANDA
    1 ADET PIR DEDEKTÖR
    1 ADET KAPI MANYETİĞİ
    1 ADET SİREN
    1 ADET TÜRKÇE KULLANMA KILAVUZU
    GARANTİ BELGESİ
    TELEFON HAT KABLOSU
    BAĞLANTI APARATLARI

HEM LİFESOS ALARM
    HEM KOMPLE SET
    HEM DAHA GÜÇLÜ SİREN
    HEM SABOTAJ KORUMA FONKSİYONU
    HEM ŞİFRE ÇÖZME ENGELLEYİCİ
    HEM KARGO BEDAVA
    HEM 2 YIL GARANTİLİ ve CE BELGELİ
    HEM TELEFONDA TEKNİK DESTEK
    HEM 129 TL
    NOT
    FAZLADAN İLAVE PIR DEDEKTÖR ALMAK İSTEYENLER
    HAREKET ALGILAYICI PIR DEDEKTÖRÜN TANESİ
    29 TL DİR
    LÜTFEN AKLINIZA TAKILAN HER KONU İÇİN SATIŞ ve MONTAJ YAPIYORSANIZ TOPLU ALIMLARINIZ İÇİN İLAVE DEDEKTÖR İÇİN ÇEKİNMEDEN BİZE MESAJ ATINIZhttp://www.sanalpazar.com/item_details.php?auction_id=721265

• quote:

Orijinalden alıntı: akgunelektronik

DİKKAT TÜRKÇE VİDEOMUZU

İZLEMEK İÇİN YUKARIDAKİ RESME TIKLAYINIZ
    TÜM SATIŞLARIMIZDA ÜCRETSİZ KARGO KARGONUZU BİZ KARŞILIYORUZ
    ÜRÜNÜMÜZ KESİNLİKLE ORJİNAL OLUP İSO 9001 ve AVRUPA SATANDARTLARINA UYGUNLUK CE BELGELERİ ALMIŞ TAKLİT DEĞİL ORJİNAL ÜRÜNDÜR BİZ HER KONUDA ŞEFFAF OLDUK HEP İLKLERE İMZA ATTIK ŞİMDİDE ÖYLE YAPIYORUZ VE DİYORUZ Kİ KİMSEYİ ALDATMIYORUZ KANDIRMIYORUZ HATTA KİMSEYE EKSİK BİLGİ VERMİYORUZ LİFESOS MARKASI KORE PATENTLİ OLUP BELİRTTİĞİMİZ STANDARTLARDA ÇİNDE ÜRETİLMİŞTİR TIPKI DİĞER MARKALAR GİBİ BİZ ŞEFFAF OLDUK OLMAYADA DEVEAM EDECEĞİZ İLKKEZ TÜRKÇE KURULUM PROGRAMLAMA VE KULLANIM VİDEOSUNU BİZ YAPTIK VE YAYINLADIK TAKLİT ETMEDEN KENDİ ÜRÜNÜMÜZÜ TANITARAK ŞİMDİ BİR İLKE DAHA İMZA ATIYORUZ YİNE İLKKEZ TÜRKİYE ÇAPINDA OLUŞTURMAYA BAŞLADIĞIMIZ YENİ YAPILANMAMIZ SAYESİNDE MÜŞTERİLERİMİZE ÜCRETSİZ KURULUM HİZMETİ GÖTÜRMEYE BAŞLADIK ŞUAN SADECE BELLİ BÖLGELERDE SUNULMAYA BAŞLAYAN BU HİZMET ARTARAK DEVAM EDECEK LÜTFEN ALARM ALIRKEN
    BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN
    AŞAĞIDAKİ SİSTEMLERİ DÜŞÜNÜRSENİZ BİZE MESAJ ATIN SİZE ÖZEL SATIŞ AÇALIM
    2 PIRLI SİSTEM 169 TL
    EN GÜÇLÜ IŞIKLI BÜYÜK SİRENLİ SİSTEM 209 TL

LİFESOS ALARMLARI TÜRKİYE DAĞITICISIYIZ KARGONUZ BİZDEN
    LÜTFEN ADETLİ ALIMLARINIZ İÇİN MESAJ ATINIZ
    GENEL ÖZELLİKLER
    1.Hem kablosuz, hem kablolu kullanma imkanına sahip,kod girme zorunluluğu olmayan,uzaktan kumanda ile her türlü yönetim ve otomatik telefon arama özelliği.

2.Sabotaj Koruma Fonksiyonu:Herhangi birisi aynı frekansı kullanarak cihaza müdahale etmeye kalkıştığından kontrol paneli sireni devreye sokar ve alarm çalışır.

3.Uzaktan kumanda ile birlikte şifre çözme engelleyici programını destekler.

4.Ürün frekans karışıklıklarına karşı güçlü frekans alım ve gönderme fonksiyonu ile donatılmıştır.

5.Dijital LED savunma kuşağı ekranı sayesinde kullanıcı hangi savunma kuşağını kurulduğunu tespit edebilir.

6.32 kablosuz savunma kuşağı ekranı (1'den 32'ye kadar ) ve 7 kablolu savunma kuşağı ekranı(91-97).

7.Alarm her bir savunma kuşağında birbirinden bağımsız olarak aktif hale getirilebilir, devre dışı bırakılabilir, ertelenebilir veya istenilen herhangi bir duruma getirilebilir.

8.Tek tuşla alarm modunu belirleyebilme özelliği.Kullanıcı uzaktan kumanda üzerinde tek tuşa basarak ''Ev içi koruma modu''nu veya ''Tam koruma modu''nu devreye sokabilmektedir.

9.Alarmın devreye girmesi durumunda 3 ayrı durumda alarm merkezini ve 6 farklı telefon numarasını arayıp kaydedilen mesajı dinletebilme özelliği.

10.Uzaktan kumanda veya kontrol paneli üzerindeki tuş takımı aracılığıyla alarmı devreye sokma/devre dışı bırakma özelliği.

11.Ev sahibinin uzak mesafelerden telefon vasıtasıyla direk kontrol panelini arayarak alarm sistemini kontrol edebilme özelliği(Telefon ile alarmı kurma,devre dışı bırakma ve kontrol panelinin bulunduğu odayı dinleyebilme özelliği).

12.Telefon yada elektrik kablosunun kesilmesi halinde alarm devreye girer ve uyarı mesajı gönderir .Sabotaj koruma özlliği.

13.Kontrol paneli, içerisinde bulunan yedek batarya sayesinde elektrik kesintisi olması veya elektrik kablosunun kesilmesi halinde 24 saat boyunca çalışmaya devam edebilir.
    ALARM SİSTEMİMİZİN DİĞERLERİNDEN FARKI
    1-)Ürünümüz Avrupa Satandartlarına Uygunluk belgesi (CE) almış 2 Yıl garantilidir.Türkçe kullanma kılavuzu ve garanti belgesi set içerisindedir.Kurulum aşamasında her türlü teknik destek telefon ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Videomuzdada gördüğünüz gibi kurulum programlama ve kullanımı son derece basit olup bu işi yapmayı düşünenler lütfen bizimle irtibata geçsinler.
    2-)Kumandalı olduğu için şifre ile kurup çözme şifreyi unutma çoğu zaman hata yapma gibi riskleri bulunmamaktadır.Kablolu arlarmları alarm panelinden şifre girerek kurup çıktığınız ve işyerine gelirken yine şifre girerek çözdüğünüz için alarm mecburen size 15-20 saniye arasında süre vermeli aksi takdirde hemen siren çalar bu 15-20 saniye nasıl size veriliyorsa düşününki hırsızada veriliyor.Ama kablosuzkumandalı alarmımızda hareket algılandığı anda yada kapı açıldığı anda siren çalar ve telefon aramalarına başlar çünkü araba kumandası gibi kullanılıyor çıkarken alarmı kapının dışından kumada ile kuruyor ve girerken girmeden kumanda ile alarmı çözüyorsunuz yani ekstra zamana ihtiyacınız olmadığı için alarm hırsızlık durumunda hırsıza ekstra süre vermiyor.
    3-) Hareket alıgılayıcı dedektörler ve kapı manyetikleri kablosuz olduğundan sensörlerden ana panele kadar kablo çekme derdiniz yok.Kablolu alarm sistemlerinde pır ve kapı manyetiğinden ana üniteye kadar kablo çekmek zorundasınız hatta bu yüzden bir çok alarm firması dikkat ederseniz kapı manyetiklerini hiç bağlamazlar sadece hareket algılayıcı pır dedektörleri kullanırlar.Sonradan ilave etmeniz gereken kapı veya hareket dedektörlerinide bizim alarmlarımızda sadece sisteme tanıtarak uygun yere monte edebilirsiniz ama kablolu bir alarm sisteminde bunun için tekrar kablo çekmlisiniz.

4-) Kablolu alarm sistemlerinin bir çoğu sadece telefon arama özelliğine sahiptir yani bir alarm olduğunda sizi arar ve bipp bipp gibi sesler çıkarır ama bizim alarm sistemimizin ses kayıt özelliği vardır hafızasına yapacağınız 10 saniyelik ses kaydını aradığı numaralara iletir örneğin kablolu bir sisteminde 6 telefon numaralı bir alarm sisteminiz olsun 1.numara olarak kendi numaranızı girdiniz diyelim ama hırsızlık olduğunda cebiniz kapalı veya ulaşılımaz olduğunda dönüp 2. numarayı alarm arayacaktır örneğin babanızın numarasını girmiştiniz ve onu aradı babanız açtı ve bipp bipp seslerini duydu belki alarm olduğunu anlamıyacak ve dikkate almayacaktır değil mi böyle bir risk var. Ama bizim alarm sistemlerimizde 10sn lik kayıtta örneğin "hasan alinin yeni mahalle koşu sokak 12 numaralı evinde hırsız var acele gelin " şeklinde bir mesaj girdiğimizde alarm telefonla ulaştığı kişiye bu mesajı dinletecektir.Dolayısıla alarmın hafızasına girdiğimiz 6 adet telefon numarasından bize ait olmayanları arasabile onlar bir hırsızlık olayının olduğunu anlayacaktır.

5-) Bizim alarm sistemimizi diğer pahalı alarmlarından farklı bir diğer yönüde uzaktan erişim ile kurup çözebilme özelliğidir. Örneğin dalgınlıkya işyerinizden eve geldiniz ve işyerinin alarmını kurmayı unuttuğunuzu farkettiniz bu durumunda mesafede uzak ne yapacaksınız? Bizim alarm sistemimizi kullanıyorsanız sorun yok alarmın bağlı olduğu telefon numarasını arıyorsunuz telefon 6 defa çaldıktan sonra (bu çalma sayısını siz ayarlaabilirsiniz)kimse açmazsa alarm telefonu açıyor.(tabiki kapalı dükkanda kimse olmadığı için açılmayacaktır bu durumda alarm ünitesi telefonu açıyor) ve sizden şifrenizi girmenizi istiyor siz telefon şifrenizi girdikten sonra isterseniz alarmınızı kurabilir isterseniz çözebilir isterseniz ortamı dinleyebilirsiniz bu özellik bir çok pahalı alarmda dahi bulunmamaktadır.

6-) Kumandanın üzerinde bulunan panik tuşuda yine alarmımızın bir diğer güzel özelliğidir.Örneğin evde yanlız kalan yaşlınız veya çocuğunuz var kumandayı bir bileklik ile evdeki yaşlımız koluna takıyoruz ve herhangi bir durumda gösterdiğimiz panik tuşuna basmasını istiyoruz bu durumda alarm hemen devreye girip hem siren çalarak hemde telefonla arayarak uyarı verecektir

7-) Alarm sistemimiz kablosuz olduğu için evde tadilat yapmak yıkıp dökme işlemi yapmaya gerek yok bu durumdada ev ve ofisler için ideal hiç bir ek masraf çıkarmıyor aksine diğer alarmların nerdeyse montajı için verdiğiniz parayla kendinizinde 15 dk monte edebileceği bir alarm sistemine sahip oluyorsunuz

8-) Kullanıcı sayısına göre hem kumanda sayısı artırılabilir hemde diğer sensörlerin sayısı artırılabilir tüm bunları yapmanız sadece 1 dk nınız ayırıp ana üniteye tanıtmakla olacaktır.
    9-) Alarm sistemimizin bir diğer önemli özelliği bölgesel alarm kurabilme imkanıdır bunuda kısaca açıklamaya çalışalım örneğin siz evdeiken dahi alarmı kurabilirsiniz nasıl mı Home alarm özelliğini kullanarak tabiki yani sadece kapı ve pencere dedektörlerini devreye alıp pır dedektörleri devre dışı bırakabilirsiniz gece uyurken alarmı bu şekilde kurduğunuzda evde gezip dolaştığınızda alarm devreye girmez ancak kapı manyetiğinin bulunduğu kapı veya pencere açıldığında alarm devreye girer yada işyerinizdesiniz ve gündüz depo kısmına sizden başka kimsenin girmesini istemiyorsunuz bölgesel alar kurarsınız sadece depodaki dedektörler hareket algıladığında devreye girer tüm bu özellikleri kullanabilirsiniz bunu için size telefonla teknik destek verilecektir.
    Gördüğünüz gibi bu ve daha bir çok özelliği ile kendinizin kurup monte edebileceği kendinden çok daha pahalı alarm panellerin önüne geçen sistemimize daha az ödeyrek sahip olabilirsiniz
    SET İÇERİĞİ
    1 ADET LİFESOS ANA PANEL
    2 ADET UZAKTAN KUMANDA
    1 ADET PIR DEDEKTÖR
    1 ADET KAPI MANYETİĞİ
    1 ADET SİREN
    1 ADET TÜRKÇE KULLANMA KILAVUZU
    GARANTİ BELGESİ
    TELEFON HAT KABLOSU
    BAĞLANTI APARATLARI

HEM LİFESOS ALARM
    HEM KOMPLE SET
    HEM DAHA GÜÇLÜ SİREN
    HEM SABOTAJ KORUMA FONKSİYONU
    HEM ŞİFRE ÇÖZME ENGELLEYİCİ
    HEM KARGO BEDAVA
    HEM 2 YIL GARANTİLİ ve CE BELGELİ
    HEM TELEFONDA TEKNİK DESTEK
    HEM 129 TL
    NOT
    FAZLADAN İLAVE PIR DEDEKTÖR ALMAK İSTEYENLER
    HAREKET ALGILAYICI PIR DEDEKTÖRÜN TANESİ
    29 TL DİR
    LÜTFEN AKLINIZA TAKILAN HER KONU İÇİN SATIŞ ve MONTAJ YAPIYORSANIZ TOPLU ALIMLARINIZ İÇİN İLAVE DEDEKTÖR İÇİN ÇEKİNMEDEN BİZE MESAJ ATINIZhttp://www.sanalpazar.com/item_details.php?auction_id=721265

yeriniz elazığ'da mı?

• Evet Elazığdayız 50 ler çarşısındayız AKGÜL ELEKTRONİK
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.