Şimdi Ara

Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
43
Favori
66.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim satıcı kaldırmış 1adet kapı sensörü bir adet harket sensörlüsü var ve içeriğinde pilleri yok ;

https://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Emergency-button-NEW-pstn-alarm-system-433mhz-White-Wireless-Home-Security-Alarm-Infrared-detector/32330017644.html?spm=2114.13010208.99999999.262.k2tHg1

Ürün kablosuz, dedektörlerde anten var kendi evim 120m2 her noktasında rahatca algılıyor, telefonsuz kullanabilirsin sadece alarm görevi görür , telefon hattı ile kullanırsan illegal bir müdahalede ev telefonun cep telefonunu arar.

• Konuya şöyle bir göz attım da kablosuz tavsiye etmem. Kablosuz alınacaksa bile bu işde kendini kanıtlamış canada üretimi vs.. olan setlere bakın derim. Aliexpress üzerinde vs... de yer alan 150-200 yada 300 liralık sıfır ürünler evi korumayı başaramaz ve çok açığı vardır. Şöyleki kablosuz bunlar ve adam istediği gibi o frekansı karıştırıp sensörlerin algılama yapmasını engelleyebilir. Bu sayede ne siren ne alarm vs.. devreye girecektir. O yüzden bu işlerde ucuza kaçmayıp ki buna DESİ ev alarmı da dahildir DSC, PARADOX gibi prof cihazlar kullanın ya da ikinci el alıp daha maliyeti azaltabilirsiniz. Örneğin TEKNİM marka kullanıyorum ben ve BİM marketlerde vs... de kullanılıyor bu sistem gayet de stabil. 10 boş boş sensör olacağına 2 tane adam gibi olsun yeter. Mesela cam için manyetik kontak koyuyorlar adam diyelim ki elmas ile kesti girdi içeri o zman ne olacak, ara hol gibi yerlere yada çok riskli odalara PIR koyun bence ve uzaktan kumanda ile kurmak manasız

Amacım tartışma yaratmak değildir sadece fikirlerim.

• Akgül Elektronik olarak getirttiğimiz Bestsafe KAblosuz ev ofis alarm sistemlerimiz donanım foruma özel fiyatla şimdilik sabit telefon hatlı modelimiz satışta çok yakında Gsm li modelimizde satışa sunulacaktır.Normal satış fiyatı 199.90 Tl olan bu ürün donanım forum üyülerine özel havale ile 150 tl dir. Ürünün Türkçe kurulum programlama videosuna web sitemizden ulaşabilirsiniz.www.bestsafealarm.com  Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgunelektronik -- 31 Temmuz 2017; 21:59:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akgunelektronik

Akgül Elektronik olarak getirttiğimiz Bestsafe KAblosuz ev ofis alarm sistemlerimiz donanım foruma özel fiyatla şimdilik sabit telefon hatlı modelimiz satışta çok yakında Gsm li modelimizde satışa sunulacaktır.Normal satış fiyatı 199.90 Tl olan bu ürün donanım forum üyülerine özel havale ile 150 tl dir. Ürünün Türkçe kurulum programlama videosuna web sitemizden ulaşabilirsiniz.www.bestsfealarm.com  Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları

Birebir aynı ürünü 5 yıldır kendi evimde kullanıyorum.

Bugüne kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sadece içindeki pili Karaköy'de yeni yaptırdığım pille değiştirdim. Elektrik gitse bile uzun süre çalışmaya devam ediyor.

Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

• quote:

Akgül Elektronik olarak getirttiğimiz Bestsafe KAblosuz ev ofis alarm sistemlerimiz donanım foruma özel fiyatla şimdilik sabit telefon hatlı modelimiz satışta çok yakında Gsm li modelimizde satışa sunulacaktır.Normal satış fiyatı 199.90 Tl olan bu ürün donanım forum üyülerine özel havale ile 150 tl dir. Ürünün Türkçe kurulum programlama videosuna web sitemizden ulaşabilirsiniz.www.bestsfealarm.com  Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları

Bu bana çok basit geldi de, şu diğer ürün HS-23 GSM Alarm Sisteminde güzel bir kampanya yaparsanız forumca alabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: *EKSeLaNS*

quote:

Bu bana çok basit geldi de, şu diğer ürün HS-23 GSM Alarm Sisteminde güzel bir kampanya yaparsanız forumca alabiliriz.

Hocam alarm sistemlerinin çalışma mantığı ve ekipmanları genelde aynı hareketi algılayan pır dedektör kapı pencere açılmasını algılayan kapı manyetiği dumanı algılayan duman dedektörü gazı algılayan gaz dedektörü darbeyi algılayan darbe sensörü ve tüm bunlar algılama yaptığında alarm paneline sinyal gönderir alarmın kurulu olmasına veya dedektörün bölgesine göre alarm devreye girer sireni çaldırır ve telefon araması yapar basit derken özelliklerinimi eksik buldunuz diğer alarm sistemlerinde de metal kasaların içindeki anakartların da küçücük olduğunu görmüşsünüzdür sadece gövde büyük içerisine daha büyük bir akü ve besleme koymak için oda
    Basit derken ürünümüzü incelediniz mi acaba yoksa sadece görüntü olarak mı bu kanaate vardınız.Basit olmayan ürünlerden eksik taraflarını yazarsanız daha doğru bir eleştiri olurdu.Çünkü alarm panelimiz kablosuz kurulumu basit montaj ücreti yok kumanda ile kullanım kolaylığı var uzaktan telefonla erişim yapıp alarmı kurma çözme ortam dinleme özellikleri var telefon hattının kesilmesi durumunda alarmı devreye sokup sireni çaldırma özelliği var bölgesel alarm kurma özelliği var gerçi siz biliyorsunuzdurda ben yinede belirteyim mesela duman dedektörü veya gaz dedektörlerini 24 saat aktif olacak şekilde alarm kurulu olsun olmasın alarmı tetikletecek şekilde programlayabiliyorsunuz yada pır dedektörleri home alarm tanımlayabilir gece yatarken kumandanın tek bir tuşuna basarak pırları devre dışı bırakarak sadece kapı pencere manyetiklerini devreye sokarak alarmı siz evdeyken dahi kullanabilirsiniz hareket ettiğinizde pırlar alarmı tetikletmez ancak kapı veya pencerelerdeki manyetikler açılırsa alarm devreye girer. sadece 99 tane kablosuz bölgesi vardır ayrıca alarm kurulu olmadığı zaman hangi bölgedeki pır hareket algılarsa ön panelde bölgenin numarası yazar. Dedektörlere gecikme tanımlaması kurma çözmede gecikme tanımlaması yapabilirsiniz evet haklısınız cihazımız basit ama kullanışlı :) Belkide tüm bu özelliklere sahip olmayan ama katbe kat daha pahalı oluncamı basitlikten kurtulmuş olacağız biz basit kalmayı tercih ederiz başka alarm sistemlerinin belkide sadece montajı için vereceğiniz paraya alarm sahibi olabilieceğinizi düşününce evet gerçekten basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgunelektronik -- 28 Temmuz 2017; 23:5:38 >

• Alarm sistemim var ama cam balkon yapılırken yanıp sönen lambası bozuldu ayrıca satılan Kablosuz çalışan lamba varmı sahte sadece caydırıcı amaçla olanlarda olur

• quote:

Orijinalden alıntı: educationist

Alarm sistemim var ama cam balkon yapılırken yanıp sönen lambası bozuldu ayrıca satılan Kablosuz çalışan lamba varmı sahte sadece caydırıcı amaçla olanlarda olur

Hocam lamba dediğiniz zannedersem siren kablosuz dış siren var vericisi aküsü ve aküyü beslemek için 12v 1 amper adaptörü dahil fiyatı 180 tl ama siz caydırıcılık için kullanacaksanız sahte dış sirenler var piyasada 50-60 tl arasına bulabilirsiniz sanırım
  • Akgül Elektronik olarak foruma özel HS-23 GSM li modelde özel fiyat 399 TL Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları
    Türkçe tanıtım ve programla videosu youtube url adresi :https://youtu.be/zybx6M3FnKc

Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgunelektronik -- 30 Temmuz 2017; 17:38:53 >

• GSM yada ptsn üzerinden değil de, WiFi üzerinden uygulamaya uyarı gönderen bir model var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

GSM yada ptsn üzerinden değil de, WiFi üzerinden uygulamaya uyarı gönderen bir model var mı

Hocam bir iki model getirdik aslında test ettik fakat pek sağlıklı olmadığı kanaatine vardık bazen alarm mesajı geliyor bazen gelmiyor bu durumda da işi riske atamazdık wifi üzerinden çalışmasında server önemli dünya üzerinde genelde 1-2 server kuruyorlar onlarda bazen iletişim kurmuyor.Serverı Türkiyede olan bir alarm sistemi zaten yok yaptığımız testlerden başarılı geçmiş olaydı bu ürünlerden de getirecektik ama biraz daha zamana ihtiyaçları var malum güvenlik işi şansa bırakılmaz. Wifi li bir sistem alacaksınız internette alacağınız modelin testlerini inceleyin derim yada en azından hem gsm hem wifi özellikli bir ürün alın ilerde sağlıklı çalışmaya başlarsa simkartı devre dışı bırakırısınız

• quote:

Merhaba, mesajinizdawww.bestsfealarm.com olarak yazmissiniz herhalde yanlislikla tek harf unutulmus. Ben urununuzden iki adet alacagim ancak donanimhaber indiriminden yararlanmak icin ne yapmak gerekiyor. Size donanimhaber uzerinden mesaj atmamiz yeterli mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: capusca

quote:

Merhaba, mesajinizdawww.bestsfealarm.com olarak yazmissiniz herhalde yanlislikla tek harf unutulmus. Ben urununuzden iki adet alacagim ancak donanimhaber indiriminden yararlanmak icin ne yapmak gerekiyor. Size donanimhaber uzerinden mesaj atmamiz yeterli mi

Evet hocam uyarınız için teşekkürler web adresimizde 1 harf eksik yazılmış doğrusuwww.bestsafealarm.com imzamda olduğu gibi yani ilginize teşekkürler. Sorunuz pm üzerinden cevaplanmıştır.

• quote:

Akgül Elektronik olarak foruma özel HS-23 GSM li modelde özel fiyat 399 TL Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları
    Türkçe tanıtım ve programla videosu youtube url adresi :https://youtu.be/zybx6M3FnKc

Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları

Merhaba gsm li olanın tek farkı alarm çaldığında telefona bildirim mi geliyo?

• Xiaomi home security . Bir inceleyin . Ben kullanıyorum memnunum. 250 lira vermiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: omergex

Xiaomi home security . Bir inceleyin . Ben kullanıyorum memnunum. 250 lira vermiştim

Hocam diğer modelde de eğer sabit telefon hattınız var ise 6 numaraya kadar arayıp bildirim yapabilir. GSM li model sabit hattın olmadığı yerlerde arama yapmasını ve SMS göndermesini sağlıyor
  •  Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları

55 dolara digoo marka aldim. Cok cok memnunum.

Sim kart giriside var. Gumrukte sorun olmadan gecti.

https://m.banggood.com/Digoo-DG-HOSA-GSMWIFI-Smart-Home-Security-Alarm-Systems-Safeguard-Alert-with-APP-Control-p-1161427.html?rmmds=search

• quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

Ev Güvenlik Sistemleri Sıcak Fırsatları

55 dolara digoo marka aldim. Cok cok memnunum.

Sim kart giriside var. Gumrukte sorun olmadan gecti.

https://m.banggood.com/Digoo-DG-HOSA-GSMWIFI-Smart-Home-Security-Alarm-Systems-Safeguard-Alert-with-APP-Control-p-1161427.html?rmmds=search

Hocam yurtdışından getirttiğiniz gsm li alarmların imei numarasını kaydettirmediğiniz takdirde 120 gün sonra aramaya kapanacaktır. KAYIT için pasaport bulup 140 tl ödeme yapmanız gerek bizim ürünler hem 2 yıl garantili hem imei numaraları kaydettirilmiştir. Sabit hatlı modeli getirebilirsiniz sorun yok ama garanti ve kurulumda sıkıntı yaşayabilir kullanıcılar biz teknik destek olarakta sürekli müşterilerimizin yanındayız

• arkadaşlar keruı alarm alıp kullanan var mı? tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

arkadaşlar keruı alarm alıp kullanan var mı? tavsiye edermisiniz?

Ürünümüz Kerui nin sabit hatlı modeli ile birebir aynıdır.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.