Şimdi Ara

Ev Güvenlik Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3+1 evime hareket sensörlü güvenlik sistemi kurdurmak istiyorum

önerebileceğiniz bir firma varmı ve bu firmaların aylık ortalama fiyatları nasıldır acaba

firma ile çalışmak dışında özel elektronik cihazlar var sanırım bu iş için
    onları tavsiye edermisiniz

açıkçası hiç bir bilgim olmayan bir alan ve daha önce bu tarz bir hizmet almış kişilerin görüşlerini merak ediyorum
    şimdiden teşekkürler

• Ben 7 yıl önce forumdan bir arkadaştan lifetech sistem alıp kurdum, çok memnunum. Alarm çalarsa yelefonla arama da yapıyor. Elektrikler. Kesilince çalışmaya devam ediyor. Bir yere üye olmaya gerek yok, çeşitli markalar var uygun fiyatlı bir taneyi kurun ya da kurdurun evinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simkartli olanlarida var. Herhangibir uyelige gerek kalmiyor. Elektrikler kesildiginde geldiginde mesaj atiyor kaydettiginjz numaralara. Alarm durumunda telefonu acana kadar ariyor robot. Diger numaralara geciyor . Sms atiyor. Bikmiyor deliriyor birileri acana kadar

• Merhaba. Oncelikle aylik hizmet veren guvenlik firmalarindan ziyade bir kere al kullan urunler tavsiye ederim. Paradox bu isi en iyi yapan firmalardan. Fiyatlar ilk kurulum olarak biraz fazla gelebilir belki ama aylik ucret odemiyorsunuz.

Herhangi bir guvenlik ihlali oldugunda direk belirttiginiz numaralari ariyor. Kablolu ve kablosuz modelleri mevcut incelemenizi tavsiye ederim.

Saygilarimla..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.