Şimdi Ara

Ev dekorasyonu yaptırmak ne kadar tutar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yeni eve taşınmayı planlıyorum ama iç dekorasyonu için bu işi bilen bir iç mimarın evi dekore etmesini istiyorum bu işin maaliyeti ne kadar tutar yardımcı olabilcek var mı

• Ne ölçü de bir dekorasyon olduğu ile başlar ne seviyede malzeme kullanılacağı ile de biter bunun fiyatını çıkartma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yani sadece parkeleri değiştiğinde de dekorasyon yapmış olursun. Duvarları yıkıp seramik duvar kağıdı lambri alçı vb dadilatlar da dekorasyon dur.

Parke 20 tl/my den başlar 2 milyon TL/mi ye kadar gider.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: interior designer

Yani sadece parkeleri değiştiğinde de dekorasyon yapmış olursun. Duvarları yıkıp seramik duvar kağıdı lambri alçı vb dadilatlar da dekorasyon dur.

Parke 20 tl/my den başlar 2 milyon TL/mi ye kadar gider.

ben eve inşaat olarak çok fazla bir dekorasyon yapmayı düşünmüyorum yani eşya olarak düşünüyorum yani kırma dökme işi çok olamayacak
  • mimara sölediğin zaman mobilya vs. seçiceğin zaman alıcağın beğeniceğin eşyalar içinde kırıp dökme olacaktır illaki örnek verim sana mimara verdiğin zaman ne isteyeceğini söylersin sana proje çizer en basit proje bile 2,500 tl den başlar gerisini sen düşün :)
  • Uzman Boyacılar kullanıcısına yanıt
    ev sahibi okadarına izin vermez bence dediğim gibi ufak tefek şeyler benim yaptırabilceğim en fazla olay:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.