Şimdi Ara

ev avantaj 100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
3.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar beni ev avantaj 100 tarifesine geçirmişlerdi seneler önce beğenmezseniz geri dönebilirsiniz demişlerdi şimdi aradım eski tarifeme geri dönemedim ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz konuşmadığım halde 23 lira ödüyorum resmen soyuluyorum

• anlıyorum telekomun... diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldnight

anlıyorum telekomun... diyorsunuz

ben 2 ay önce kapattım hattımı. yine de aklıma geldi bir bakayım dedim konulara. cevap gelmemesi normal çünkü millet akın akın hattını kapatıyor. herhalde yıllık 2-3 milyon hat kapanıyordur. cevap gelmemesi normal yani.

soruna gelince, malesef eski tarifene dönmen mümkün değil.
  • Sürekli arayıp işte şu kadar kullanıyorsunuz çok fatura geliyor avantajlı bi tarifemiz var her ay bedava 100 dakika veriyoruz deyip kandırıyorlar milleti sonrada eski tarifelerine dönemiyorlar maalesef. Bu sebeple KlasikHATT kullananlar geçmesinler ev avantaja...
  • bu avantajlar tarifelerinden anlayan varsa birkaç sorum var. en avantaj akşam tarifesinde gösterilen 3000 dakika aylık mı yıllık mı? ve aylık + paketler mesela ev avantaj yüzü 3100'e mi çeviriyor? e o zaman ev avantaj 200 ve 300'ün anlamı ne? bu 7 lira ne işe yarıyor? bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun. türk telekom iyi açıklamamış hiçbir şeyi.
  • O 3000 dakika akşam 7 sabah 7 arasında ve şehiriçi-şehirlerarası aramalarda geçerli...sana verilen 100 dakikada saat sınırı yok...
  • peki ev avantaj tarifesi aylık 3000 veriyor mu?
  • subat gibi adslide ev telefonunuda kapatırım.
    14 tl öduyorum sabit hatta.. kuruşunu bile helal etmiyorum desemde ipleyen yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

peki ev avantaj tarifesi aylık 3000 veriyor mu?

Akşam 7'den sabah 7'ye 3000 dakika bedava konuşabilirsiniz.
  • klasik hat sahibiyim, bugün beni de aradılar.
    ev avantaj 100'e geçersem 9 ay 16 TL ödeyecekmişim, sonra 22.90 olarak devam edecekmiş...
    iyi de dedim şu an 15 TL ödüyorum, zaten ev telefonu ile konuşma da yapmıyorum. neden daha fazla ödeyeyim ki?
    sizi yarın arayalım dediler, tamam dedim.
    arandıkça dakika kazanılan bir cep kampanyası var mı Turkcell'in, burada iyi ekmek var.

şaka bir yana ev avantajda şehiriçi ve dışı dakikası 16 kuruş, klasik hatta ise 13,6 kuruş.
    bedava 100 dakika veriyor. ancak fiyat 15 TL'den 22.90'a çıkıyor.
    ayrıca klasik hatta bir daha geri dönemiyormuşum.
    yani resmen kazıklıyorlar...

bu arada 7'den 7'ye bedava konuşma geçen sene klasik hatlarda da oluyordu.
    2013'te de devam ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 4 Ocak 2013; 20:21:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

klasik hat sahibiyim, bugün beni de aradılar.
    ev avantaj 100'e geçersem 9 ay 16 TL ödeyecekmişim, sonra 22.90 olarak devam edecekmiş...
    iyi de dedim şu an 15 TL ödüyorum, zaten ev telefonu ile konuşma da yapmıyorum. neden daha fazla ödeyeyim ki?
    sizi yarın arayalım dediler, tamam dedim.
    arandıkça dakika kazanılan bir cep kampanyası var mı Turkcell'in, burada iyi ekmek var.

şaka bir yana ev avantajda şehiriçi ve dışı dakikası 16 kuruş, klasik hatta ise 13,6 kuruş.
    bedava 100 dakika veriyor. ancak fiyat 15 TL'den 22.90'a çıkıyor.
    ayrıca klasik hatta bir daha geri dönemiyormuşum.
    yani resmen kazıklıyorlar...

bu arada 7'den 7'ye bedava konuşma geçen sene klasik hatlarda da oluyordu.
    2013'te de devam ediyor mu?

türk telekomun bütün tarifelerinde var ve süre sınırı yok. geçen yıldan beri tarifelere eklendi.

• beni de bugün aradılar.
    aylık 17.32 ödüyormuşum hiç görüşme yapmıyormuşum.
    18.32 ödeyin her yöne 250 dakika ve sabit hatlarla 100 dakika verelim dediler.
    1 yıl boyunca taahhütlü...Tamam dedim ama hata mı yaptım acaba?Sonuçta bu sabiti mecbur ödüyoruz zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginem

beni de bugün aradılar.
    aylık 17.32 ödüyormuşum hiç görüşme yapmıyormuşum.
    18.32 ödeyin her yöne 250 dakika ve sabit hatlarla 100 dakika verelim dediler.
    1 yıl boyunca taahhütlü...Tamam dedim ama hata mı yaptım acaba?Sonuçta bu sabiti mecbur ödüyoruz zaten..

Bende 6 Mart'ta Telekom'a hattımı iptal etmeye gittim,hattınızı neden iptal ettiğimi sordular.Üç-Dört aydır hiç görüşme yapmıyorum aylık hep sabit ücret ödediğimi söyledim cep telefonu daha uygun dedim..Memur iptal etmeyin dedi size üç ay boyunca taahhütsüz aylık heryöne 3000 dk (üçbin dakika)cep telefonu dahil verelim dedi aylık 23 TL'den fazla gelmez dedi,üç ay sonra gelirsiniz uygun tarifeye bakarız dedi bende kabul ettim.1 Haziran'dan itibaren 3 ay boyunca heryöne 3000 dk cep dahil görüşmeye başlayacaz.
    Kardeşim eğer taahhüt imzalamamış iseniz deyin böyle tarifeniz var benide bu tarifeye dahil edin yoksa tamamen iptal edeyim deyin.

Sonra cep telefonuma mesaj geldi..Türk Telekom hattınızı iptal etmediğiniz için teşekkür ederiz mesajı gönderdiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.