Şimdi Ara

Ev arkadaslarimla sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar. Simdi soyle bir sorun oluyor ki, ben et yemeyi severim. Kirmizi et pahali ondan mutevellit balik falan yiyorum yani. Hem de ucuz. Arkadaslar iste balik yapma kokuyor falan dediler. Yani bu durumda kim hakli, ne desem bilemedim. Et alsam kusbasi sanki o kokmayacak mi. Ben de isterdim her gun kusbasi alip yiyeyim ama alamiyoruz. Kendilerine baksan her gun makarna falan yiyorlar. Yani arkadas, ben de mi makarna yiyeyim her gun? Kaldi ki patates yapiyorlar o da kokuyor ama ben bir sey demiyorum. Dogaldir yemek yaparsin kokar. Bu durumdan cidden sıkıldım yani. Bunu ne yapmali yani ben ayrilacagim bu evden galiba ama kim haklidir kim haksizdir boyle bir durumda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ortak yemek yapıp yemiyor musunuz? Herkesin kendi yemeğini yapıp yemesi biarz garip
  • Ton baliki ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bazı insanlara balık kokusu çok ağır geliyor buna ben de dahil. Balık pişirilen yere 15 metreden fazla yaklaşmıyorum. Ama madem onlar kızartma falan yapıyor ki bu size de ağır gelebilir. Sen balık yapınca laf yapıyorlar , hepsine dal ceketini al çık , çıkarken de hepsine birer porsiyon balık bırak. Gördükçe seni hatırlasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

ortak yemek yapıp yemiyor musunuz? Herkesin kendi yemeğini yapıp yemesi biarz garip

Yiyoruz da abi ilk gunler yedik, bunlar makarna patatesten baska bir sey bilmiyor yemin ederim icime oturuyor. O ne ya oyle koyun gibi makarna pilav ben yemem arkadas. Gecen 125 gram kusbasi et aldim yaptim kendim icin, yemin ederim ona da bir sey demislerdir iclerinden ama soylememislerdir. İlla full ot yiyecez bunlara gore. Oysa cok guzel kokar kus basi et herkes sever.

• anladik sen zenginsin onlar fakir sen et yiyorsun onlar makarna

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

anladik sen zenginsin onlar fakir sen et yiyorsun onlar makarna

Yoo et burda 30 tl. Yine pahali ama az da olsa almak istedim. Balik zaten ucuz almasini bilene. 5 tl ydi sardalya kilosu gecen gun hem de taze.

• benimde ev arkadaşım balık sevmiyor aynı zamanda 12 yıllık arkadaşım evde balık pişirmiyorum o memlekete gittiğinde kendime yapıyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hann-

benimde ev arkadaşım balık sevmiyor aynı zamanda 12 yıllık arkadaşım evde balık pişirmiyorum o memlekete gittiğinde kendime yapıyorum ama

Cok sacma degil mi hocam yani? Afedersiniz balik sevmiyorlar et sevmiyorlar varsa yoksa ot. Bir laf vardir esek hosaftan ne anlar. Gerci hos laftanmis o ama hosaftan da anlamiyormus ki esek. Bu asiri hanim evladi olma durumu deli ediyor beni.

• Csb

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.