Şimdi Ara

EV ARKADAŞIMIN KAFASINDA SEHPA KIRDIM (ÖNYARGISIZ GELİN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, vicdanım hiç rahat değil ama olayın üzerinden saatler geçmesine rağmen hala üstesinden gelemedim elim ayağım titriyor. Yabancı uyruklu bi arkadaşım var 3 sene önce tanıştığım, pandemi döneminde umreciler bunun yurduna yerleştirince ahırdan bozma bi yere koymuş devlet. Bu da bildiği 3-5 Türk arkadaşını aramış kimse kabul etmemiş beni aradı 5 ay önce kalabilir miyim diye, kabul ettim. Kira bile istemedim muhacir sonuçta, ben de ensar olayım Allah katında mükafatımı zaten alırım diye para konusunu hiç açmadım.

Kültür farkı var bi kere, avrupada nasıl oluyor bilmiyorum ama ben bu zamana kadar evimde (ev arkadaşlarımla kaldığım zamanda, yurtta vs) yemenin içmenin lafının yapıldığına hiç şahit olmadım. Çocuk yaklaşık 1.5 ay sonra ciddi sinir bozucu şekilde yemeklerini falan saklamaya başladı, bigün önce aldığım makarnayı bulamayınca sordum bilmiyorum dedi. Ona verdiğim odada çekmecesinden çıktı. Sen çok yiyorsun bana kalmıyor o yüzden sen yokken kendim pişirip yiyorum dedi. Tamam dedim buna da, sonradan camış gibi benim aldıklarımı odasına kaçırıp yiyor, kendisi 3-5 lokma bişey getirince ben faydalanınca "onu ben para verip aldım" demeye başladı. Bunun üzerine sinirlendim, "madem para konuşucaz kiranın yarısını verirsin bundan sonra" dedim.

3 aydır falan kira alıyorum, bu konuda vicdanım rahat, ama son zamanlarda işin cıvkı çıkmaya başladı. Bir ay kadar önce erkeklerden de hoşlandığını (biseksüel) söyledi. Tamam saygılı ve hoşgörülü bir insan olmaya çalışıyorum ama benim olmadığım zamanlarda evimde çok arkadaşını (geneli erkek) ağırladı, ben böyle bi cinsel yönelimli insanla aynı evde yaşarken rahat edememki. Öğrendiğim zamandan beri geceleri kapımı kitliyorum hep.

Bugün bardak doldu taştı, sabah uyandım lavaboya gittim. Dişlerimi fırçalarken keskin bi sidik kokusu geldi burnuma. Hayvanın çocuğu kol gibi bırakmış klozete ki bu ilk değil. Daha önceden bikaç kere oldu sifonu çektim ses etmedim unutmuştur insanlık hali diye. Kol gibi çıktıyı görünce elemanın yanına gidip kalk sifonu çek s*çıp bırakmışsın dedim. O sırada kahvaltı yapıyordu, konu kendi b*kuna gelince midesi bulandı herhalde bi yüzünü ekşitti. Sonra yemekten sonra çekerim diyince sinirlendim kapıyı sert vurdum çıktım bişey demeden.

Benim babam 11 senedir cezaevinde, babasız büyüdüm sayılır. Baba konusunda oldukça hassasım. Kapıyı sert çekince arkamdan Türkçe bildiği 3-5 hakaretten biri olan "hayvan oğlu hayvan" diye bağırdı. Nefsime hakim olamadım direkt geri girdim odaya yemek yediği masanın yanındaki sehpayı tuttuğum gibi geçirdim bunun kafasına. Düştü yere kafasından kan gelmeye başladı, ağlıyor bir yandan da. Kafasını pansuman ettim gazlı bezle sardım. Sonra banyoya gidip ben ağladım saatlerce. Düşününce sonuna kadar haklıyım ama benim sabrım nasıl taşmasın aylardır ? Yarın geceye kadar kendine bir yer bulmasını söyledim. Muhtemelen bulamayacak, ama daha ağır şeyler yapmak istemiyorum. Çünkü kendime hakim olamadığımı gördüm, şimdi de ben evden kovarsam nerede kalacak diye düşünmeye başladım. Vicdanım hiç rahat değil, ne yapacağımı bilmiyorum.

Uzun yazım için kusuruma bakmayın

• Gerçek mi bilmiyorum ama keşke sehpa olayı olmasaydı hocam. İnsanın sabrı taşıyor bazen gerçekten ama yine de kötü olmuş. Evden de çıkarın bence ayrıca, artık aynı ortamda kalınmaz bu kavgadan sonra. Daha kötü olaylar da yaşanabilir. Kendi iyiliği için bırakmanız gerekiyor. Ve misafirse bir evde düzgün davranması gerekirdi kalmaya devam etmek istiyorsa. Kendi de sokakta kalmayı göze almış demek ki

ÖNCELİKLE CSB OLDUĞUNU İDDİA EDEN ARKADAŞLAR, BEN 7-8 YILDIR FORUMDAYIM. BİR KERE CSB KONU AÇTIĞIMI GÖREN DUYAN VARSA ÇIKSIN YAZSIN BURAYA. FORUMDAN TANIŞIP ARKADAŞ OLDUĞUM ÇOK İNSAN OLDU, ZATEN KONUYU OKUYAN OLURSA MUTLAKA YALAN SÖYLEMEDİĞİM ANLAŞILIR.

Dediğinize gelince hocam, arkadaş diplomasını aldı yani istese dahi yurtta kalamıyor çünkü öğrenciliği bitti (son senesiydi) şuan iş arıyor sözde ve oturma izni birkaç ay daha var. Kısacası yurda dönmek gibi bi şansı yok

• Bırak sokakta kalsın. Acimayin millete

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek mi bilmiyorum ama keşke sehpa olayı olmasaydı hocam. İnsanın sabrı taşıyor bazen gerçekten ama yine de kötü olmuş. Evden de çıkarın bence ayrıca, artık aynı ortamda kalınmaz bu kavgadan sonra. Daha kötü olaylar da yaşanabilir. Kendi iyiliği için bırakmanız gerekiyor. Ve misafirse bir evde düzgün davranması gerekirdi kalmaya devam etmek istiyorsa. Kendi de sokakta kalmayı göze almış demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7D1BBF95

Gerçek mi bilmiyorum ama keşke sehpa olayı olmasaydı hocam. İnsanın sabrı taşıyor bazen gerçekten ama yine de kötü olmuş. Evden de çıkarın bence ayrıca, artık aynı ortamda kalınmaz bu kavgadan sonra. Daha kötü olaylar da yaşanabilir. Kendi iyiliği için bırakmanız gerekiyor. Ve misafirse bir evde düzgün davranması gerekirdi kalmaya devam etmek istiyorsa. Kendi de sokakta kalmayı göze almış demek ki

Hocam öncelikle en ufak bir abartmam yok olaylarda, şöyle ki eleman misafir değildi. Dediğim gibi 3 aydır kira alıyorum, daha önce de tartıştığımız kavga ettiğimiz oldu da hep alttan altım. Ama daha hafif şeylerdi, baya baya evi sahiplenmeye şımarmaya başlayınca sabrım taştı benim de paradan falan geçtim artık.

Belki ülkemize misafir diyebiliriz ama misafirperverlik insanları şımartıyor bir süre sonra

• Xabi Alonso kullanıcısına yanıt

Misafir değilse şu an başka yerde de kiracı olabilir o zaman. Sadece duygusal olarak mi etkiledi sizi yoksa hukuki tarafı olur diye de mi korktunuz bilmiyorum ama şu an en iyi şey gitmesini istemek olur. Hatta o kalmak istiyorsa hala bu bile tuhaf zaten

• Sinir anında benim de gözüm dönüyor. İyi yapmışsın diyemem ama ben de aynısını yapardım diyebilirim. Evden çıkar başka yer bulsun senin evini senden çok sahiplenmiş

• Şuan için verdiğin kararlarda en iyisini yapmışsın ama sinirlerine hakim olman lazım. Çocuğa bir şey olsaydı işin içinden çıkamazdın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7D1BBF95

Misafir değilse şu an başka yerde de kiracı olabilir o zaman. Sadece duygusal olarak mi etkiledi sizi yoksa hukuki tarafı olur diye de mi korktunuz bilmiyorum ama şu an en iyi şey gitmesini istemek olur. Hatta o kalmak istiyorsa hala bu bile tuhaf zaten

hocam kaldığım ev nispeten ucuz, ikiye bölününce çok daha ucuz oluyor ki maddi durumu çok da iyi birisi değil. Ailesi 2,3 ayda bi 200 euro gönderiyor onunla idare ediyor. Olayın hukuki boyutundan kesinlikle korkmuyorum, nefsi müdafa var sonuçta. Beni etkileyen kısmı dediğiniz gibi duygusal olan taraf. Ailesi yanında değil, parası çok yok, ne yer ne içer ? Vicdansız biri olsam umrumda olmaz ama aşamadım henüz, "banane yaa" diyemiyorum

@gen gardiyanı Hocam kendi evimden çıkmak istemem, hem uzun süredir buradayım iyice alıştım. Bu kadar ucuz ve güzel bi yer bulabileceğimi de sanmıyorum

• Sen çıkma zaten karşı tarafı kov, zaten biraz yüzü varsa çıkıp gider

• Bence zarar verdiğiniz için biraz kötü etkilenmişsiniz. 1-2 güne üzüntünüz azalır muhtemelen. Yine hoşunuza gitmeyen olaylar yaşanır, o halde zaten sinir olup gitmesini istersiniz. En iyisi şimdilik bekleyin, arkadaşınız da unutsun biraz durumu sonra ya kendi gider ya siz yollarsiniz

• Ne vicdani yapıyorsun kültürsüz cahil insanla baş mi olur yardim edersin ama beraber yaşamak, ayni ortami sürekli paylaşmak apayrı bir şey.
    İyi sen azından yollayabiliyorsun böyle konularda genelde çıkmazlar sen öyle cikarabilecek konumda olmazsin falan. Direkt yollaaaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nereli hocam eleman merak ettim

• O tuvaleti öyle bırakıyosa iyi yapmışsın boşver

• sehpaya birşey oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: lastyksbenderr

nereli hocam eleman merak ettim

moldovalı hocam

@spiderman07 sehpa mehpa dağıldı hocam attım gitti

• Xabi Alonso kullanıcısına yanıt
    Yazık olmuş sehpaya. Arkadaşın için değmezmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA021941S

Bu mesaj silindi.

Hocam avrupalı, moldovalı. Aİlesinin bir zamanlar çok zengin olduğunu biliyorum, çocukluk fotoğraflarını falan göstermişti. Yıllar önce moldova'nın sayılı zenginlerindenmiş vs.

• Senin yerinde olsam ben de üzüldürdüm ama yapacak bir şey yok. Çocuk tekrar yurda başvurup gitsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar haşin olman onun hoşuna gitmiş olabilir. Kapıyı kitlemeye devam et

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.