Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eurovision Şarkı Yarışması Finali. Herşey Mükemmel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
77
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eurovision Şarkı Yarışması Finali. Herşey Mükemmel
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1237 Mesaj
    sacma bi organizasyon bence yaa! kimsenin muziikle alakasi yok!
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    şöyle ermenistan,gürcistan,tacikistan gibi ülkeler katılsın bakim o zman görürler komşuyu [evlol]
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    şöyle ermenistan,gürcistan,tacikistan gibi ülkeler katılsın bakim o zman görürler komşuyu [evlol]
    |
    |
  • Yarbay
    7105 Mesaj
    bu arada tüm dünya türkçe konuşuyor farkettiniz dimi [evlol] ne güzel [drknrd]
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br />şöyle ermenistan,gürcistan,tacikistan gibi ülkeler katılsın bakim o zman görürler komşuyu [evlol]<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Ermenistan, Patagonyaya verir puanı sana değil puan vermek, günahını bile vermez beaa..!
    |
    |
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    bi tek fransizlar konusmadi galiba???? ingilizce bile konusmadilar sanirim...
    |
    |
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by antique28</i>
    <br />bu arada tüm dünya türkçe konuşuyor farkettiniz dimi [evlol] ne güzel [drknrd]<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Öyle de..
    Merhaba Avrupa , Hello Türkiye diye ayırıyorlar amma..[oo]
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by potspot</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br />şöyle ermenistan,gürcistan,tacikistan gibi ülkeler katılsın bakim o zman görürler komşuyu [evlol]<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Ermenistan, Patagonyaya verir puanı sana değil puan vermek, günahını bile vermez beaa..!
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    harbi ya nerden yazdım onu :) azerbaycan mesela [^]
    |
    |

• Binbaşı
    1096 Mesaj
    Rusya Ukrayna'ya verdi ve bitti yarisma ...
    |
    |
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    amma hizli bi topic bee! refresh yapmama raamen yetisemiyorum:)))
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br />yarışmanın birincisini şimdiden söyleyim size Ukrayna
    hatunda çok güzel
    burdada yazdığım gibi Ukrayna 1..huyum kurusun iyi bilirim böyle şeyleri burdan odutada selamlar [evlol]
    |
    |
  • Binbaşı
    1096 Mesaj
    http://forum.donanimhaber.com/topic.asp?TOPIC_ID=96669

Bakin topic acildi bu konuda ... Ukrayna diyen bir ben cikmistim :)) ...
    |
    |
  • Yarbay
    7105 Mesaj
    türkiye'den yunanistan'a 10puanlık büyük jest [frndsp]
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by TuzsuzDELiBEKiR</i>
    <br />http://forum.donanimhaber.com/topic.asp?TOPIC_ID=96669

oy vermekle olmaz açık açık yazmak lazım [^]
    bu arada oduta bi selam daha [bye]
    |
    |
    Gelen tepkilerden anlaşılan şu ki, en azından, bugüne değin yapılan en iyi EUROVISION organizasyonunu yaptık..[frndsp][clps]

Eferim bizimkilere.. Afferin TRT'ye..!![clps][frndsp]
    |
    |
  • Yarbay
    7105 Mesaj
    çrş gecesi eurovision yarı finaliyle ilgili açılan topic'te de ben ukrayna demiştim [^][^][^]
    |
    |
  • Binbaşı
    1096 Mesaj
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by TuzsuzDELiBEKiR</i>
    <br />http://forum.donanimhaber.com/topic.asp?TOPIC_ID=96669

oy vermekle olmaz açık açık yazmak lazım [^]
    bu arada oduta bi selam daha [bye]
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by TuzsuzDELiBEKiR Tarih Posted - <b>15/05/2004 : 01:12:20</b></i>
    <br />Ukrayna li Shakira ozentisi hatunu secer millet ... Telefon oylamasi ile belli olacakmis bu yil kazanan ...

Yarisma sirasinda degil ben dun yazmistim bunu :)) ...
    |
    |

• Yarbay
    3459 Mesaj
    bak sen millet seçer demişsin ben 1. olur demişim [evlol].yaw bizde şarkı dinlemeden yorum yapamayızki [dntw]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    853 Mesaj
    ooh süper oldu. o adi sırplar almadı. sizde hala sırparı desteklemişsiniz yuh yani. adamlar "Türkiyede Türkleri rezil edicez." derken, "İğrenç Bi organizasyon" die açıklama yaparken siz sırpları destekliyosunuz sizede yuh..

Ukrayna aldığına çok sevindim. Ben maltanın şarkısınıda çok beğenmiştim ama adiler puan vermediler bize.
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    yaw sırpları desteklemiyozda yiğidin hakkınıda vermek lazım güzeldi şarkıları
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
haberler
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,377
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.