Şimdi Ara

Eurovision 2019 Tel Aviv - Ana Konu - Kazanan: Hollanda (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
1
Favori
8.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eurovision 2019 Tel Aviv - Ana Konu - Kazanan: Hollanda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Hollandalı eleman şarkıyı 2-3 yıl önce yapmış, daha önce farklı versiyonunu piyasaya sürmüş, hiçbir zahmet vermeden yarışmayı kazandı. Bence şarkı da ahım şahım değil. Makedonya ve İtalya'ya yazık oldu. Soldi çok daha iyiydi bundan.
    Allah aşkına makedonya nedir ya yarıfinalde kalması gerekirdi hatta. Oh Hollanda kazandı
  • İsveç, Azerbaycan, İsviçre, İtalya hepsi daha iyiydi ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar fena Thug Life yaptırlar
  • İzlanda şu hareketi daha önce yapsa 1. olurdu.
  • Diğerlerini bilmem de Yunanistan daha üstte olmayı hakediyordu bence. San Marino'dan çok daha iyiydi en azından.

• Korkulan oldu en basit şarkı kazandı.
  • her sene oldugu gibi hak etmeyen galip oldu yine. Izlandalilarin yaptigina da hic gerek yoktu. Sarki yarismasi bura siyasi arena degil. Yarismadan omurluk men edilmeliler.
  • İsrail bu kapağı bi 3 4 yıl çıkaramaz.
    Tokat gibi vurdular gerçekleri.
  • Özellikle İtalya, İsviçre ve Rusya, Hollanda'nın önündeydi bence ama yine de birbirlerine çok yakındılar.

Hollanda'yı tebrik etmek gerekir.

Son yılların en iyi, en çekişmeli yarışması oldu bence.

• Bu arada halk oylarını alt sıradan başlayarak açıklamaları heyecanı daha da arttırdı. Geçtiğimiz senelerde 0 puandan başlayarak en yüksek puana doğru açıklıyorlardı. 3-5 ülke kala kestirebiliyorduk. Şimdi son anda belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Bu arada halk oylarını alt sıradan başlayarak açıklamaları heyecanı daha da arttırdı. Geçtiğimiz senelerde 0 puandan başlayarak en yüksek puana doğru açıklıyorlardı. 3-5 ülke kala kestirebiliyorduk. Şimdi son anda belli oluyor.
    Evet çok mantıklı olmuş ama başta şaşırdım
  • JamesKırkRobertLars kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle çok daha iyi olmuş.

• @B Moon 2020 ana konusunu aç hemen
  • Gay Bilal, Kıbrıs ve Malta da böylece patladı.

Sergey iki yıl önce kazanamadıysa daha da kazanamazdı zaten.

İtalya hariç diğer büyükler neden yarışmaya katılıyor anlamıyorum. Özellikle İngiltere??? Almanya’nın ki de bir tek Manga’ya kalkmıştı.

Makedonya kadar Arnavutluk ve Sırbistan’da daha yüksekleri hak ediyorlardı.

Favori şarkı kazandı. Kötü değil çok iyi de değil. İyi bir şarkıydı. Tebrikler...

Ayrıca bu sezon aklımda kalanlar Avustralya’nın mükemmel sahne şovu, İzlanda’nın Filistin bayrağı ve Serhat oldu.

Ben gayet zevk aldım. Umarım Hollanda’da bizlerde oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 19 Mayıs 2019; 2:15:41 >
  • Izlandaya helal olsun aynisini Makedonya ve Azerbaycandan da beklerdim.
  • Bu arada Hollanda 44 sene aradan sonra kazanmış. Aslında böyle farklı ülkelerin kazanması hoşuma gidiyor ama hak eden bir şarkıyla kazanmalarını istiyorum. En az 7-8 şarkı Hollanda'dan daha iyiydi. Yine de Rusya veya İsveç olacağına böylesi daha iyi oldu.
  • İsveç zenci kontenjanından yürüdü, İtalya'nın ne olduğu belli değil. Avustralya Arnavutluk falan bekliyordum ben.

Bu arada İzlandalılar harbi adammış.

• Izlandanın bu hareketini takdir ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

her sene oldugu gibi hak etmeyen galip oldu yine. Izlandalilarin yaptigina da hic gerek yoktu. Sarki yarismasi bura siyasi arena degil. Yarismadan omurluk men edilmeliler.
    Çok güzel bir terim kullanmışsın. Eurovision'un eş anlamı siyasi arenadır. Çoğu zaman 8-12 oylar arası siyasi geri kalan gerçek oylar oluyor.

Kazanan Hollanda, ben demiştim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.