Şimdi Ara

Eurovision 2018 Lizbon - Ana Konu - Kazanan: Israil (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.013
Cevap
2
Favori
15.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen seneki mıymıntı herifin ödülü verirkenki yüzü çok iyiydi.
    Sallamıştı nettaya paşa paşa verdi ödülü.

Azeriler kesin katılmaz diyenler neyin kafasını yaşıyor azeri israil ilişkilerinden hiç mi haberiniz yok.

Kudüste olucağını sanmıyorum tel avivde olur büyük ihtimal fazla boykotta edilmez.
  • Portekiz sonuncu oldu yalnız ona da üzüldüm, en azından sondan ikinci olmalıydı..
  • Sadece birinciyle ikinciyi dinledim. Basıma bir is gelmeyecekse İsrail inkini beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahaha kim o 400 kiloluk Moby Dick’i şampiyon yaptı yahu? Hem de o rezil şarkıyla?

Ulan şişko! Senin yerin şarkı yarışmaları değil tabldot ve Burger King sıraları. Bunu hiç bir zaman unutma, sırf şişman olduğun için kazandın. Ama hayatının geri kalanı için bir şey değişmeyecek.. hala bir BALİNA olarak devam edeceksin!

Feministler, sosyal adaletçiler, kudurun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohouse

Sadece birinciyle ikinciyi dinledim. Basıma bir is gelmeyecekse İsrail inkini beğendim
    Kudüs çıkışı gereksizdi tabi ama israil haketti bu sene.
    Bence israilden çok kıbrısın 2. olmasının konuşulması lazım net rezalet.
    Sexy ateşli kız check
    Transparan kıyafet check
    Şarkı da zaten yangın var yangın var ben yanıyorumdan halliceydi.

0 catchylik 0 melodi sadece abaza ergenlerin oylarına kasmış.
    Asıl lobicilik bu şarkıda yapıldı bence.
  • Benim icin bu yilin en keyifli ani, gecen yil kazandiginda neredeyse diger bütün sarkilara sirf hareketli diye laf atan, kücümseyen Portekizli elemanin bu yil kazanan ödülünü kücümsedigi bir sarkinin sahibine vermesiydi. O kadar keyifsizdi ki hemen verip uzaklasti. Sevindim.
  • en beğendiğim , Avusturya oldu.
  • Azerbaycan bir siradan finali kacirmis.

Eurovision 2018 Lizbon - Ana Konu - Kazanan: Israil
  • Estonya'nın hakkının yendiği bi yarışma, yarışma bile değil siyonistlere sağlam yağ çektiler iyi yağladılar. Sanırım aldığımız en doğru kararlardan biri artık bu saçmalığa katılmamak ilk defa hükümeti destekledim bir konuda. 1 tonluk tavuğun birinci olduğu yüz karası yarışma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 13 Mayıs 2018; 3:21:22 >
  • Eurovision a katilmamızda senelerdir emeğe geçenlere selamlarımı iletiyorum

• Danimarka çek cumhuriyeti ve ukraynanın başına geleni biz yaşasaydık şuan ülkece kafayı yiyoduk.
    Bizimkilerin dedikleri kadar varmış gerçekten siyasi sebeplerde var tabi ama jüriler gerçekten berbat.

Jüri yüzde 25 televoting yüzde 75 olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Danimarka çek cumhuriyeti ve ukraynanın başına geleni biz yaşasaydık şuan ülkece kafayı yiyoduk.
    Bizimkilerin dedikleri kadar varmış gerçekten siyasi sebeplerde var tabi ama jüriler gerçekten berbat.

Jüri yüzde 25 televoting yüzde 75 olması lazım.
    Şuan kaç kaç hocam eskiden yarı yarıyaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Şuan kaç kaç hocam eskiden yarı yarıyaydı

Alıntıları Göster
    Hala yarı yarıya ama şu haliyle çok komik sonuçlar çıktı ortaya.

İsveç juri oyuyla 2. sıradayken halktan 20 küsür oy aldı.
    Çekya 15 ken 6 ya yükseldi halk oyuyla.
    Hele ukrayna juri oyuyla 11 puanla sonuncuydu halk oylamasında 7.
    Rezillik.
  • Birlesik krallik'in mikrofonunu alan elemanin söyledigi "UK medyasinin nazileri, özgürlük talep ediyoruz. Savas, baris demek degildir".
  • Merakimdan israilin sarkisini dinledim inanilmaz derecede

Igrenc kadinda cok itici tarafli bir secim belli. Fransayida dinledim harika sarki. Kadinda cok hos hakki yenmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAUL WALKER -- 13 Mayıs 2018; 3:53:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Olsunda yine kaybedelim. İngilizce global bir dil artık aşın şunları. İsrail birinci oldu, ingilizce söyledi. İbranice yada arapça söyledi mi?
  • Şuna bak bu eurovisionu yemiş bildiğin gıdakladıkça gıdığı sallanıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Shuwetza

Hahaha kim o 400 kiloluk Moby Dick’i şampiyon yaptı yahu? Hem de o rezil şarkıyla?

Ulan şişko! Senin yerin şarkı yarışmaları değil tabldot ve Burger King sıraları. Bunu hiç bir zaman unutma, sırf şişman olduğun için kazandın. Ama hayatının geri kalanı için bir şey değişmeyecek.. hala bir BALİNA olarak devam edeceksin!

Feministler, sosyal adaletçiler, kudurun.

yazıya bak asıl kuduran sensin, o balina dediğin en azından ülkesine çok ciddi bir katkıda bulundu, hayatı boyunca bunun gururunu yaşayacak, isterse 300 kilo olsun,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metufkcr

şöyle bir twitimle olayı özetleyip zevksiz görgüsüz köpekler diyip gidiyorum

Ne var bunda anlamadim?

• Yürüyedur tavuk reis.

Heybetin çakalları korkutiye.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.