Şimdi Ara

Eurovision 2017 - Ana Konu - Kazanan: Portekiz (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
5
Favori
12.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her performansta pyro,fireworks,golden shower görmekten midem bulandı.
    Çok hoş , natural müzik.Huzurlu bir şarkı.
    TEBRİKLER PORTEKİZ
  • Leş bir şarkıcı ayrıca eleman da çok itici kazanması rezalet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canguler917 kullanıcısına yanıt
    Tam tersiyse daha kotu 300 kusur puan juriden mi gelmis portekize xD wtf jurinin isi bilmedigi her iki ihtimaldede acik ve net kararlastiriolar heralde ya seneye plbi portekiz yapsak mi hee hee yapak iyi olur diyolar tamam sonuc belli xD

• Avustralya yarı finalde halk oyunda 15. olmuş. Jüride 2. olduğu için finale çıkabilmiş.
  • Bence en iyi Bulgaristan in şarkısıydı ve bazıları gereksiz fazla puan aldı.oylama sistemi falan herşeye rağmen kendi ülkemizıde görmek isteriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn under Moon

Avustralya yarı finalde halk oyunda 15. olmuş. Jüride 2. olduğu için finale çıkabilmiş.

Avustralya'nın şu ana kadar ki hiçbir şarkısını beğenmedim. Heveslerini aldılarsa artık çekilebilirler.
  • En son 2007'de içinde hiç İngilizce geçmeyen bir şarkı kazanmıştı bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn under Moon

Avustralya yarı finalde halk oyunda 15. olmuş. Jüride 2. olduğu için finale çıkabilmiş.

Avustralya'nın şu ana kadar ki hiçbir şarkısını beğenmedim. Heveslerini aldılarsa artık çekilebilirler.

Avustralya'nın katılımı tamamen ev sahibinin davetine bakıyor aslında. Ama artık katılımları her yıl garanti diyebiliriz çünkü maddi olarak sağlam kaynaklardan birisi. Bu yüzden EBU ev sahibi yayıncıya Avustralya'nın davetini teşvik ediyor. Kanal da kazançlı çıktığı için kimse tepki göstermiyor.

• 2002'den beri izliyorum yarışmayı ve 2014'le birlikte kazanan leş oğlu leş tek şarkıydı. Bi de duyar kasıyor mıy mıy herif yok müzik hızlı tüketiliyo bilmem ne.
  • Uzun zamandır izlemiyordum şöyle üstünkörü şarkılara bir bakayım dedim. Net Bulgaristan haketmiş. Yine diğerlerinden farklı daha marjinal olduğu için Portekiz seçilmiş belli. Leş bir şarkı.

Eurovision demek aynı zaman şov ve görsellik demek. Kendi dilinde baygın baygın şarkı söyleyen vatandaşın hakettiğini düşünmüyorum. Bu diğerlerinin emeğine hakaret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 14 Mayıs 2017; 2:38:9 >
  • Şu Macar kemancının adını bilen var mı beyler?

Eurovision 2017 - Ana Konu - Kazanan: Portekiz
  • Bu arada Portekiz ilk kez kazanmış yarışmayı. Aslında böyle değişik ülkelerin kazanmasını seviyorum ama şarkı hak etmeyince adaletli olmuyor.
  • Şu yarışmaya siyasi diyenler sanırım hiç takip etmiyor yarışmayı.

Siyasi, komşuluk adına ne derseniz deyin oy verilmiş olsa bile Her sene ilk 3 hakeden şarkılardan oluşuyor. Sonuncu olan Almanya güzel şarkı gönderirse birinci olabiliyor. Biraz kafayı çalıştırın artık; protesto etsen ne olucak işte mahrum kalıyoruz. Ayrıca protesto edecek son ülke olmalıyız budurumda; en çok göçmen oylardan Türkiye karlı çıkıyor. Ama kime anlatıyorum ben, bu siz anca "o ses Türkiye" izlersiniz.

• Iııy bu mıymıntı mı kazanmış? İlk kez dinliyorum şarkıyı yarısına gelmeden kapattım. Hay Allah sizi bildiği gibi yapsın, seçtiğiniz şarkıya ...
    Adam şarkı söylemiyor spastik hareketler sergileyip miyavlıyor.
  • Yemişim music yarışmasını. Ne işsiz adamlarsınız

• Bende youtubende canli izledim eurovision bitmiş

• herkesle aramız kötü.sadece hükümetler değil vatanadaslarida bize kötü gözle bakıyor. açık ara en iyi şarkıyı yapsak sırf bu yüzden son sıralarda sürünür

• Adamın biri pantalonu indirmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir zamanlar heycanla beklerdik . Şimdi başlamış bitmiş yeni görüyorum...
  • Bizi bu heyecandan mahrum bırakanları Allah bildiği gibi yapsın.TRT kendine gel katıl artık bu büyük organizasyona.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.