Şimdi Ara

Eurovision 2017 - Ana Konu - Kazanan: Portekiz (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
5
Favori
12.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Biz katilmamakla iyi ediyoruz

Rezillik

• Yalnız bu yeni oy açıklama sistemi heyecan bakımından eskisinden daha iyi gerçekten. Eskisinde son 10-15 ülke kala anlıyorduk kimin kazanacağını. Bu sistemde kazanan son saniyede belli oluyor. Ama jüri oyları azaltılmadığı sürece daha çok hak etmeyenler kazanır bu yarışmayı.
  • Ne var bu şarkıda uzmanlar bi yorumlasa keşke..
  • Portekiz önce Euro 2016'da maç kazanmadan bala şampiyon oldu. Şimdi de saçma sapan bir şarkıyla Eurovision'u kazandı. Bir Portekizdir gidiyor hayırlısı.
  • Cocuk orada yarışan herkese saygısızlık yapti gercek muzigi geri getirelim tarzi konustu. Hos degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JamesKırkRobertLars kullanıcısına yanıt
    60% sms

40% juri

Olmalj

• Yine berbat bir eurovision gecesi.
    Bu sonradan eklenen televotes oyları nedir? Kazananı jüri belirliyorsa verilen ülke oylarının anlamı nedir?
    Bu Portekizli neden böyle embesil gibi hareketler yapıyor?
    Yunan milliyetçiliği bezdi artık. Sadece kendilerine oy veriyorlar.
    İyi ki katılmıyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Portekiz önce Euro 2016'da maç kazanmadan bala şampiyon oldu. Şimdi de saçma sapan bir şarkıyla Eurovision'u kazandı. Bir Portekizdir gidiyor hayırlısı.

Euro 2004 1-0 Yunanistan'ın kupayı alması

2005'de eurovision kazanamasi

O gün bugün hiç bir alanda başarılı olamamasi kısaca Portekiz artık kayıplara hazir olsun cr7 emekli olur

• Uyuyorum şu an...
  • yav he he iyi ki katılmıyormuşmuşuz da bilmem ne
    sanki biz katılınca 12 puanı yunanistana veriyoruz, her sene azerbaycana gidiyor puanlar
  • İyikide katilmiyoz boyle juri puanimi olur katilmadimiz halde sinirlendirdi kafadan 300 puan oraya 200 puan buraya xD adam 50 puan almis 300 puan verio sonunculukdan nerdeyse birinciliğe felan oturcak xD juriyi kaldirmalari insanlar ne verdiyse o bitti gitti sen kimsin 300 puan veriyon 3 5 kisi toplanip xD bildigin sonucu juri belirliyo son sn portekizlilerin yuzunu goreydiniz bu ne a.... Bulgaristan juri oyuyla birinci oldu haksizlik var gibi bakiyodular :)))

Ayrica sunuda ekliyim bu portekize ne icipde oy vermisler oda onemli normal oylarlada birinciydi cunki bu kadar dandik bi parca olamaz xD bana gore boyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 14 Mayıs 2017; 1:49:27 >
  • Şimdi 1 sene Eurovision bekle..

Şu akan yazılar çok hüzünlü..
  • tamamen siyasi bir yarışma katılmamamız çok doğru
  • Aynen blok oyu protesto edecek en son ulkeyiz yunanistan ve kibris gecen yil birbirine 10 ve 8 verdi en azindan yerine gore olgun davranabiliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarısmayı kazanan:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSpiRiT -- 14 Mayıs 2017; 1:47:21 >
  • italya ve portekizin 12 puani azerbaycana vermesine anlam veremedim.sarkilari kaçırdım ama portekizinkini kazandiktan sonra izledim,leş.bu yarışmanın bence hala en akılda kalan şarkısı fairytale dir

• quote:

Orijinalden alıntı: gs09gs09

İyikide katilmiyoz boyle juri puanimi olur katilmadimiz halde sinirlendirdi kafadan 300 puan oraya 200 puan buraya xD adam 50 puan almis 300 puan verio sonunculukdan nerdeyse birinciliğe felan oturcak xD juriyi kaldirmalari insanlar ne verdiyse o bitti gitti sen kimsin 300 puan veriyon 3 5 kisi toplanip xD bildigin sonucu juri belirliyo son sn portekizlilerin yuzunu goreydiniz bu ne a.... Bulgaristan juri oyuyla birinci oldu haksizlik var gibi bakiyodular :)))

Ayrica sunuda ekliyim bu portekize ne icipde oy vermisler oda onemli normal oylarlada birinciydi cunki bu kadar dandik bi parca olamaz xD bana gore boyle

tam tersi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn under Moon

Aynen blok oyu protesto edecek en son ulkeyiz yunanistan ve kibris gecen yil birbirine 10 ve 8 verdi en azindan yerine gore olgun davranabiliyorlar.

Bu olaylardan sonra iki ülkede jurilerinin tamamını yeniledi diye bir haber okudum sanırım doğruluk payı varki yine 12give12take sistemine dönmüşler

• Bencede %80 sms smsler trol mu diyede bakarlarsa iyi olur yani parayi basan mi atmis diye xD %20da juri olabilir

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.