Şimdi Ara

Eurovision 2017 - Ana Konu - Kazanan: Portekiz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
5
Favori
12.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TRT Eurovision'a seneye katılamaz. Çünkü katılması için bir önceki yıl, yani bu yıl, yarışmayı yayınlaması gerekirdi. 2017'yi yayınlarsa 2018'de katılabilir ancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

TRT Eurovision'a seneye katılamaz. Çünkü katılması için bir önceki yıl, yani bu yıl, yarışmayı yayınlaması gerekirdi. 2017'yi yayınlarsa 2018'de katılabilir ancak.

O kural önemli değil. Bu sene de katılmak istesek katılıyorduk. EBU yönetimi önemsemiyor o kuralı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

TRT Eurovision'a seneye katılamaz. Çünkü katılması için bir önceki yıl, yani bu yıl, yarışmayı yayınlaması gerekirdi. 2017'yi yayınlarsa 2018'de katılabilir ancak.

O kural artık geçerli değil.
  • Bu arada forumda ve internette bakıyorum da yine her sene olduğu gibi Eurovision'un E'sinden haberi olmayıp Türkiye inşallah bir daha katılmaz diyen şahıslar türedi. Azalarak bitin artık lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Bu arada forumda ve internette bakıyorum da yine her sene olduğu gibi Eurovision'un E'sinden haberi olmayıp Türkiye inşallah bir daha katılmaz diyen şahıslar türedi. Azalarak bitin artık lütfen..

Bir de "Eurovisionu bizim kadar önemseyen ülke yok yea"cılar var. O tiplere İsveç güzel bir cevap verdi dün akşam.

https://www.youtube.com/watch?v=8Gl-wsH5YXc

• zevkli bir şey katılsak iyi olur
  • Umarim seneye populer konulara dusmez bu konu. Hayatinda eurovision izlememis oylamaya dair zerre fikri olmayan insanlar gelip fikir sundugunu saniyor bos bos mesajlarla doldu diger konu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah maalesef
    Ah mis gibi muhabbet ediyorduk

Şu ülkede fikri olmadan zikri olan ne boş insan var ya yazık vallahi.
    Seneye her şarkı için ayrı ayrı yorum yapıp konuya fazla mesaj atmayalım popülere düşmesin hep bizim suçumuz 5 dk da bir mesaj yazdık konuya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi del ray -- 16 Mayıs 2016; 18:40:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finlandiya, Fransa, Norveç ve İspanya da katılımını resmen onayladı.
  • İsviçre de bugün katılımını resmen onayladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin TheFox

İsviçre de bugün katılımını resmen onayladı.

Adamlar son 10 senede sadece 2 kere finale çıkabildi ama hala ısrarla katılmaya devam ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

İsviçre de bugün katılımını resmen onayladı.

Adamlar son 10 senede sadece 2 kere finale çıkabildi ama hala ısrarla katılmaya devam ediyorlar.

Biri de finalde sonunculukla sonuçlandı Ancak Eurovision'un doğuş fikri o dönemin İsviçreli kanal SSR'nin yönetmeni Marcel Bezençon'dan çıktığı için ve Eurovision'un genel merkezi İsviçre'de bulunduğu için kendilerini katılmaya zorunlu hissediyor olabilirler kanal olarak. Direkt finalde yarışan 5 ülkeyi, İsviçre'yi ve İskandinav ülkelerini her yıl yarışmaya kesin katılan ülkeler olarak görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomasson85

Yerimizi alalım, son şampiyonu da koyalım şuraya

Sadece 2:27'den sonrası almış olabilir yarışmayı. Müthiş nağme müthiş yükseliş güzel görsel. Yarışmadan önce şarkıyı dinlediğimde de o kısmını sevmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 20 Mayıs 2016; 13:11:06 >

• Katılcaz insallah 2017'de..

• Andorra bu sene de katılmayacağını açıklamış.Kazakistan'ın ise seneye ilk defa yarışmaya katılma durumu var.Kosova da EBU üyesi olmadığı için bu sene de katılamıyor.

• Belçika, Hollanda, Norveç ve Polonya da 2017'de kaltılımını onaylayan yeni ülkeler.
  • Rusya'dan iddialı açıklama: "Bundan sonra yarışmada yer almayacağız."

"Eurovision, artık bir şarkı yarışması değil. Çirkin zihniyetli insanların ve politikanın öne çıktığı, gizlice LGBT'ye hizmet eden ve daha nicelerinin yer aldığı bir yarışma. Bu yarışmadan çekilmemiz gerekiyor." dedi Rusya'nın başbakanı.

http://www.slobodnimediji.com/newsineng/3446-the-end-medvedev-russia-will-not-participate-in-eurovision-song-contest-anymore

• Katılmak istiyorum.
    Her sene azerbaycana 12 puan veren arjantin gibi adil değil demek de komik cidden. Mahallenin mızıkçı, sevimsiz oğlanı gibi davranıyoruz. Bu sene katılalım artık

• quote:

Rusya'dan iddialı açıklama: "Bundan sonra yarışmada yer almayacağız."

"Eurovision, artık bir şarkı yarışması değil. Çirkin zihniyetli insanların ve politikanın öne çıktığı, gizlice LGBT'ye hizmet eden ve daha nicelerinin yer aldığı bir yarışma. Bu yarışmadan çekilmemiz gerekiyor." dedi Rusya'nın başbakanı.

http://www.slobodnimediji.com/newsineng/3446-the-end-medvedev-russia-will-not-participate-in-eurovision-song-contest-anymore

Özet: bana inat ukraynayı birinci yaptınız küstüm gidiyorum

• Rusyada yarışmanın iyi kitlesi var büyük ihtimalle ukrayna sonrasi geri dönülür

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.