Şimdi Ara

Eurovision 2016 Stockholm - Ana Konu - Kazanan: Ukrayna (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
907
Cevap
3
Favori
11.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Robin TheFox

quote:

Orijinalden alıntı: Primarch

Bence katılmamakta nispeten de olsa haklıyız.
    Yine politik bir şarkı yine birincilik.
    Rusya'ya ve bilumum birkaç ülkeye yine jüriden puan yok.

Tamam Ukrayna'nın şarkısı çok güzel ama orada baba gibi Macaristan, Rusya filan varken...
    Kimse zevkler ve renkler demesin açın Youtube'a, beğenilere bakın.
    Jüriden puan gelmeyen ülkelerin halktan 100er 200er puan alması da olayı anlamak için gayet yeterli zaten.

Bence en bariz durum da Azerbaycan. Halk olsa tek bir puan bile vermez Rusya'ya.. Ama ekonomi diplomasi uğruna 12 puan verdi jüri.
    Böyle bir durumda Türkiye'yi düşünemiyorum, bu yıl yarışmayı sonuncu filan tamamlardık herhalde.

Bence jürinin oy önemi %20'ye filan çekilmeli ki daha adaletli olsun. Diğer türlü yarışma tamamen ülkeler arası ilişkileri geliştirmeye yönelik bir araç gibi duruyor.

Juriden puan yok dedigin ulke juri oyunda ucuncu oldu biraz tutarli argumanlar yurutun

Bak bakalım Rusya jüriden kaç puan almış, ki özellikle hangi ülkeler olduğuna dikkat et:

http://www.eurovision.tv/page/history/by-year/contest?event=2113#Scoreboard

Buna karşılık yine Rusya halktan en çok puan alan ülke.
    Sonra bir de Ukrayna ile Avustralya'ya bak jüriden kaç almışlar.
    Daha da gülmek istersen bir de Polonya'ya göz gezdir.

Benim sitemim jürilerin kulak zevkine değil, banane yahu.
    Verilen tüm oyların tamamen diplomatik nedenlerle verilmesinden yakınıyorum sadece.
    Yazık yani.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Robin TheFox

quote:

Bence katılmamakta nispeten de olsa haklıyız.
    Yine politik bir şarkı yine birincilik.
    Rusya'ya ve bilumum birkaç ülkeye yine jüriden puan yok.

Tamam Ukrayna'nın şarkısı çok güzel ama orada baba gibi Macaristan, Rusya filan varken...
    Kimse zevkler ve renkler demesin açın Youtube'a, beğenilere bakın.
    Jüriden puan gelmeyen ülkelerin halktan 100er 200er puan alması da olayı anlamak için gayet yeterli zaten.

Bence en bariz durum da Azerbaycan. Halk olsa tek bir puan bile vermez Rusya'ya.. Ama ekonomi diplomasi uğruna 12 puan verdi jüri.
    Böyle bir durumda Türkiye'yi düşünemiyorum, bu yıl yarışmayı sonuncu filan tamamlardık herhalde.

Bence jürinin oy önemi %20'ye filan çekilmeli ki daha adaletli olsun. Diğer türlü yarışma tamamen ülkeler arası ilişkileri geliştirmeye yönelik bir araç gibi duruyor.

Juriden puan yok dedigin ulke juri oyunda ucuncu oldu biraz tutarli argumanlar yurutun

Bak bakalım Rusya jüriden kaç puan almış, ki özellikle hangi ülkeler olduğuna dikkat et:

http://www.eurovision.tv/page/history/by-year/contest?event=2113#Scoreboard

Buna karşılık yine Rusya halktan en çok puan alan ülke.
    Sonra bir de Ukrayna ile Avustralya'ya bak jüriden kaç almışlar.
    Daha da gülmek istersen bir de Polonya'ya göz gezdir.

Benim sitemim jürilerin kulak zevkine değil, banane yahu.
    Verilen tüm oyların tamamen diplomatik nedenlerle verilmesinden yakınıyorum sadece.
    Yazık yani.

Eurovision 2016 Stockholm - Ana Konu - Kazanan: Ukrayna

Juride besinci olmus. Kusura bakmayin ama juriden puan yok diye nitelendirdiginiz bir ulke icin oldukca tatmin edici bir sonuc.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sene gönüllerin birincisi Serhat oldu. Yarı finalde 12. olmuş sanırım. Biraz daha desteklense çıkıyormuş finale. Hatta 2. yarı finalde yarışsa çok rahat çıkardı finale. Teşekkürler Serhat , grazie.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JamesKırkRobertLars -- 17 Mayıs 2016; 15:59:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

O değilde seneye Ermeniler soykırımı anlatan bir şarkı yapıp kazanırlarsa nasıl bi tepki veririz?

Öyle birşeye cesaret edemezler. Reis izin vermez.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Face_the_Shadow

Yapılmısı var. Senin reisten ses çıkmadı

• İlk defa Eurovision'u kazanan bir şarkıyı beğenmedim
  • Gerek 2013 yılında tek başına gerekse 2016 yılında geçen yılın kazananı ile "Wonder Woman" Petra Mede ne kadar başarılı bir sunuşa imza atmış, Mans Zelmerlöw'ü niye yanına eklediler bilemiyorum. Ekrandan taşan başka bir sıcaklığı, enerjisi, samimiyeti var

Bu sene Ukrayna'nın kazanması Eurovision'un bizi şaşırtma konusundaki başarılı hamlelerinden biriydi. Ne Ani Lorak'lar, ne Svetlana Loboda'lar geçti (hatta ağır parçalar da) ama garip Türkçesi ve samimiyetsiz "soyumu kırdılar" ağlaklığıyla Jamala'nın birinciliği özellikle diğer mükemmel şarkılar düşünüldüğü zaman Türkiye'nin katılmamasına rağmen elini hala çekmediğinin kanıtı Bir sonraki yıl Jamala şarkı söylerken elinde İngiliz bayrağı taşıyıp kalçasını gösteren şahıs da işte sevdiğimiz aydınlığı, açık sözlülüğüdür Eurovision fan'larının

Özledim tenini Eurovision, bugünlerde akşamları Eurovision'la geçiriyorum

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.