Şimdi Ara

Eurovision 2014 Copenhagen - Ana Konu - Kazanan: Avusturya (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.607
Cevap
7
Favori
27.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seneye yarışmaya farklı bir renk katmak isteyen trt nin adayı belli oldu:
    Asuman Mert Zombi

Eurovision 2014 Copenhagen - Ana Konu - Kazanan: Avusturya
  • O değil de isveç-ermenitan-uk kazanamazsa face'i kapatıcam yazmıştım.

Yarın kapatıyorum face hesabını
  • 1 yari finali Hollanda. 2 yari finali Avusturya kazanmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiki katılmamışız bu şeye kaybetmek bile aşağılayıcı olurdu şimdi diğer ülkeler düşünsün.
  • Bu herifini tipi sanki biraz tarkan ı mı andırıyor la bana mı öyle geldi
  • isveç'in şarkısı muhteşemmiş ama kız çok detone olmuş. keşke isveç kazansaydı. lgbt ayağına kazandı avusturya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

1 yari finali Hollanda. 2 yari finali Avusturya kazanmis

klasikleşmiş yarı finali kazananın finali kazanması ve bu oylar o ülkenin kanalından birliğe gönderiliyor içerde bir adamın olsa 2 yarı final birincisine basacan parayı

• Oylar aciklandi... Avusturya jurilerden Dusuk puan almis..

http://www.eurovision.tv/page/results

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacte

isveç'in şarkısı muhteşemmiş ama kız çok detone olmuş. keşke isveç kazansaydı. lgbt ayağına kazandı avusturya.

lgbt ne ya yazıp duruyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 11 Mayıs 2014; 2:42:46 >
  • Türkiye niye yok lan

Çok kafaya takıyoruz, kendine güvenen amatör isimlere fırsat verilsin. Hiç bir adam akıllı avrupa ülkesi zaten bu yarışmayı ciddiye almıyor, sonuncu olduklarında milli gururlarının zedelendiğini düşünmüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

Türkiye niye yok lan

Çok kafaya takıyoruz, kendine güvenen amatör isimlere fırsat verilsin. Hiç bir adam akıllı avrupa ülkesi zaten bu yarışmayı ciddiye almıyor, sonuncu olduklarında milli gururlarının zedelendiğini düşünmüyorlar

Olsun, yanlışı söylemek, gerekirse tavrını koymak gerekir doğrusunu yapıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 11 Mayıs 2014; 3:06:45 >
  • eşcinselliginde bi adabı var bari sakallarını kes
  • Beyler gerçekçi olalım birinci olan şarkıyı birinci oldu diye tekrar tekrar dinleyip kulağınızı alıştırıyorsunuz sonra şarkı size güzel gelmeye başlıyor. Haketti filan diyorsunuz. Haketmeyen ülkeye gitti.Hatta haketmeyen bi ucubeye gitti.Bu ortamda yarışmadığımızda iyi olmuş zaten.

• Kazanan şahıs erkek mi kadın mı biri açıklayabilir mi tam anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Kazanan şahıs erkek mi kadın mı biri açıklayabilir mi tam anlayamadım

Anlamışsın işte İsveçin şarkısı cidden iyiymiş şimdi dinledim.Diğerlerini de açıkçası beğenmedim.
  • Sadece adamın fotoğraflarını gördüm ve yorumlara baktım az biraz. Eşcinsellikle alakası yok adamın yaptığı şeyin. Uzakdoğu ülkelerinde çok popülerdir yaptığı şey, Japonlar visual kei diyor. Fakat Conchita olayı yanlış anlamış; visual kei'de esas olan görselliktir, kadın doğası gereği daha estetik göründüğü için kadınsı giyinirler, makyaj yaparlar, saçlarla ilgilenirler falan. Bu Avusturyalı arkadaş ise iğrenç ötesi gözüküyor, yarışmayı izlemediğime sevindim.
  • böyle moktan bir şarkıyı nasıl 1. yapmışlar hayret ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

böyle moktan bir şarkıyı nasıl 1. yapmışlar hayret ettim

Olay sarki degil ,boyle bir varligi normal birseymis gibi beyinlere kazimak... euroviSION bir yarisma degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 11 Mayıs 2014; 6:40:47 >
  • Örövizyon çok bozdu , iyi ki katılmamışız.
  • Homofobik değilim ve kimseyi görüntüsünden dolayı yargılamam ancak kriterlerin müzik/ve belki birazda sahne şovu olduğu uluslararası şarkı yarışmasında benim gördüğüm kadarıyla ikisinden de yoksun,sadece insanlara mesaj verme amaçlı bir performansın açık ara birinci olması trt'nin son iki senedir uyguladığı kararına katılmamı sağladı.Bu müziğin kazandığı bir yarışma değil belki eskiden öyleydi ama artık değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightdrive -- 11 Mayıs 2014; 7:11:19 >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.