Şimdi Ara

Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.36] (Seyit Mehmet ÇOBAN) (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.984
Cevap
74
Favori
308.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yamayı kurunca crash yiyorum? Yardımcı olabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler.

• animusprojesi de kapandı.

çeviri yalan oldu  

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Ana oyunu bitirmişler sanırım, sadece DLC'ler kalmış.

• Bu ay içinde eksikleri tamamlayıp öyle kapatacaklarını söylediler. O yüzden DLC'ler de çevrilecektir bu ay içinde.

• Kendileriyle ilişiğimi bitirdiğim için takip etmiyorum ancak bu şekilde bitirmelerine de üzüldüm.

Pek ümitli değilim ama ana oyunu çevirdiklerinden kasıtları, her güncelleme ile gelen yeni satır ve metin değişikliklerini de yapmış olmalarıdır. Öyle olmazsa yama yine her türlü eksik ve hatalı olacak.

Eğer bu aşamada eklemeleri vs. yapmazlarsa ben yine destek olur, o kısımları günceller en son haline getiririm yamayı. Tabi kabul ederlerse.

• Yama tam bir şekilde çevrildikten sonra güncelleme ile eklenebilecek yeni metinler daha hızlı ve düzenli bir şekilde güncellenebilir. Dediğiniz gibi, eğer uygun görürlerse. Yamanın güncel kalması yine sizin inisiyatifinizde olacak. İnşallah oyun güncel kalmaya, bizler de anlayarak oynamaya devam edebiliriz.

• Umarım yamayı size teslim ederler sonrasında.

• ABOOO A kullanıcısına yanıt

Umarım.

• Epic'de Ultime sürümü indirimdeydi 180 liraya aldım. Lakin buna uyumlu Türkçe yama var mı? 1.33.3.0 France (5010) tam olarak.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt

Bu yama uyumlu ama %100 türkçe değil tabii tüm dlcler falan

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Hemen deniyorum, teşekkürler.

• İlerleyen zamanlarda yeni bir güncelleme yayınlanacaktır.

• Aralıktan beri oynamıyordum geri dönmek için bahane olsun. Bekliyorum.

• merhaba, şuan her 2 taraf'da yamaya desteğini çekti mi?

• Bu ay gelseydi keşke ciddi ciddi yamayı bekliyorum oyuna dönmemin bahanesi olsun diye. Yakın zamanda çıkar deyince ben bayramdan sonra çıkar diye düşünmüştüm ama olmadı.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Hala ses yok sanırım.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Yok bıraktı herhalde. Gerek de kalmadı zaten o süreçte yüz saatten fazla oynadım. Şu dlcyi bekliyordum asıl o da geldi.

Bana gerek var.  Animus çevirdim dedi ama adamlardan ses çıkmadı. Oyunların kendi dilinde çıkmaması çok kötü bir durum, oturdum tekrar İngilizce'ye başladım.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

1800 saate yaklastigim icin kör olsam bile koklaya koklaya gene oynarim. Arkadasin cevirisi daha bir keyif veriyordu yalan yok. Animus meselesi pic etti ceviriyi yazik oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bir sinirle çıktım oyundan çıkış o çıkış, senin gibi devam edemedim, elim soğudu iyice.   Çok acayip bir iş, adamlar çevirdik falan dedi sonra ne olduysa Mayıs'tan beri yoklar, kayıplardalar.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.