Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.28.3] [Cheviri]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
1.651
Cevap
54
Favori
234.377
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.28.3] [Cheviri]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    135 Mesaj

Seyit, şu hatalarla karşılaştım:

Areas Regions
    1213. satırdan (sindh_area) iki tane var. Günceli ( katehar_area_name:0 "Rohilkhand" ) ile değiştirilmeli.
    1275. satırdan (lanka_area) iki tane var. Günceli ( golconda_area:0 "South Telingana" ) ile değiştirilmeli.

EU4
    603. satırın kodu şu şekilde olmalı ( TAU_parliament_name )
    694. satırın kodu şu şekilde olmalı ( rotten_borough_reform )
    3914. satırdan (colonial_government_castilian) iki tane var. Günceli ( colonial_government_legacy:0 "Colonial Government" ) ile değiştirilmeli.
    3915. satırda ( colonial_government_legacy_desc:0 "A provincial government set to handle the affairs of the New World colonies, led by a Governor or Viceroy." ) olmalı
    3917. satırdan (colonial_government_portugese) iki tane var. Günceli ( colonial_government_catalan:0 "Viceroyalty ) ile değiştirilmeli.

Golden Country
    305.satır silinmiş

Text
    4292-93 satırları yanlış. Günceli ile değiştirilmeli.

Random New World
    4060-61-62-63-64-65. satır başındaki artı işareti kaldırılmalı, boşluk silinmeli
    |
    |
    Bahsedilenler: Pyrrhos

• Yüzbaşı
    705 Mesaj

Bu oyunun 160 TL hakettiğini düşünüyorum ama bazı DLC'leri çok saçma. O yüzden DLC DLC alman daha mantıklı olur.
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Pyrrhos

Bu oyunun 160 TL hakettiğini düşünüyorum ama bazı DLC'leri çok saçma. O yüzden DLC DLC alman daha mantıklı olur.

Alıntıları Göster
    Hangilerini kesin almalıyım ki bilemedim şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Çok teşekkür ederim. İlgili hataları hemen düzeltiyorum. İlgin için de ayrı teşekkür ederim.
    |
    |
    Oğuzhanİpek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

El Dorado - Golden Century - Rule Britanny - Third Rome - Dharma - Cradle of Civilization - Rus Awaking - Mandate of Heaven - Art of War - Rights of Man - The Cossacks

Bunlar oyuna en çok özellik kazandıran DLC'ler. Bu yüzden bunları alabilirsin.
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Pyrrhos

El Dorado - Golden Century - Rule Britanny - Third Rome - Dharma - Cradle of Civilization - Rus Awaking - Mandate of Heaven - Art of War - Rights of Man - The Cossacks

Bunlar oyuna en çok özellik kazandıran DLC'ler. Bu yüzden bunları alabilirsin.

Alıntıları Göster
    hocam bunları almaya kalkarsam zaten 130 tl yapıyormuş

en iyisi collection düşüneyim ben

• Yüzbaşı
    705 Mesaj
    Bunların hepsini değil de bazılarını alabilirsin anlamında demiştim. Ancak sen bilirsin tabii ki. :)

En kesin olması gerekenler: Art of War - Rights of Man - The Cossacks - El Dorado - Third Rome
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam bunları almaya kalkarsam zaten 130 tl yapıyormuş

en iyisi collection düşüneyim ben

Alıntıları Göster
    Hazır indirim devam ediyorken söyleyeyim bu oyunu oynayanlar bin saat alan oynuyor ki 3-4 görenler var böyle bakınca vereceğin para çok makul duruyor.

|
    |

• Teğmen
    135 Mesaj

Rica ederim. Herhangi bir sorunla karşılaşırsan bildir. Ayrıca eventlerle ilgili sorunları da dert etme ben hallederim.
    |
    |
    Bahsedilenler: Pyrrhos
  • BANA YARDIM EDEBİLECEK VARSA SEVİNİRİM OYUNU 3 YIL ÖNCE KORSAN OLARAK İNDİRDİM BÜTÜN DLC LER DAHİLDİ VE TÜRKÇE YAMAYI KURDUM OYUNDA HİÇ BİR SORUN YOKTU VİLAYET İSİMLERİ DEVLET İSİMLERİ TAMAMEN YAZILIYDI SONRA OYUNU SİLDİM VE BU YIL ORJİNAL OLARAK OYUNU Europa Universalis IV Extreme Edition BU ŞEKİLDE SATIN ALDIM OYUNA GİRERKEN BİR SIKINTI YAŞAMADIM BİR OYUN BAŞLATTIM OYUN BAŞLADI AMA OYUNDA ŞÖYLE BİR DEĞİŞİKLİK OLDU BİR ÇOK VİLAYETİN ADI PROV 4... OLARAK GEÇİYO VE BAZI DEVLETLERİN İSMİ İSE 3 HARF İLE KISALTILMIŞ BUNU MOD EXTENDED TİMELİNE İLE KARIŞTIRMAYIN NORMAL GAME GİRDİM SONRA BEN BUNUN NEDENİNİ ARAŞTIRDIM AMA HİÇ BİR ŞEY BULAMADIMSONRA OYUNA ÖNCEDEN İNDİRDİĞİM TÜRKÇE YAMA DAN ŞÜPHELENDİM KALDIMAYA ÇALIŞTIM AMA DOSAYALARIN ARASINDAN TAM OLARAK KALDIRMADIM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN

• Yüzbaşı
    705 Mesaj

O zaman denk geldikçe event çevirilerine de başlıyorum. Umarım o Missing Localisation hataları çözüme kavuşur. :)
    |
    |
    Oğuzhanİpek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu durum herkeste yaşanmıyor, sebebini hiç anlamadım. Bazıları bu hatayı alırken bazıları güzelce oynuyor. Yama sürümü ile oyun sürümü aynı mı? Tam tersi korsanda hatalı, orijinalde düzgün olması gerekiyordu.

Düzeltmek için, Steam'de oyuna sağ tıklayıp özellikleri seçin. Ardından yerel dosyalar sekmesine gelin ve dosyaları doğrulayı seçin.
    |
    |
    yardımedinhatavarr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Umarım güzel geçmiştir dostum, dilediğin puanı alman dileğiyle
    |
    |
    Pyrrhos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    TürkünSesi

Tutbobit'ten indirecektim ki 2 saat beklemem gerekiyormuş hüüü. Neyse acelesi yok. Elinize sağlık hocam.
    |
    |

Ne mutlu Türk'üm diyene!

- Başbuğ Gazi Mustafa Kemâl Atatürk
  • Er
    2 Mesaj
    Merhaba, Oyunu yeni aldım son sürüm için turbobit linkini açtım ama bulunamadı diyor.Yardımcı olursanız sevinirim
    TürkünSesi

quote:

Orijinalden alıntı: Chemist54

Merhaba, Oyunu yeni aldım son sürüm için turbobit linkini açtım ama bulunamadı diyor.Yardımcı olursanız sevinirim
    https://turbobit.net/1modful94fxp.html

Ne mutlu Türk'üm diyene!

- Başbuğ Gazi Mustafa Kemâl Atatürk
  • Er
    2 Mesaj

Teşekkürler
    |
    |
    MuhterisTürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
e-ticaret
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.