Şimdi Ara

Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.36] (Seyit Mehmet ÇOBAN) (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.984
Cevap
74
Favori
308.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elbette oynayabilirsiniz. Eu4 ile yama uyumlu.
  • Son sürümü sabırsızlıkla bekliyoruz hocam. İyi çalışmalar.
  • Beklemedeyiz
  • Europa Universalis IV Türkçe yamanın v1.26.0 sürümü yüklenmiştir. İyi oyunlar.

https://steamcommunity.com/groups/cheviri/discussions/0/357288572135771993/
  • teşekkürler elinize sağlık
  • Teşekkürler. Oyuna gelen güncellemelerden sonra dört gözle bekliyordum. Ana oyunun şu kadarı, şu DLC'nin şu kadarı çevrildi diye detaya inmen mümkün mü? Drive'daki tabloyu kaldırmışsın çünkü, oradan takip edemiyoruz.
  • deepthroattoyouall kullanıcısına yanıt
    Evet daha öncekini kaldırdım aslında hala duruyor ama o kadar uzun süredir güncellemedim ki, şu an her dosyayı tek tek açıp kaç satırını çevirmişim diye bakmak çok zor olacak. Şu an olmasa bile ilerde yapabilirim.
  • Güncelleme için teşekkür ederim. Yalnız Facebook sayfanızı bulamıyorum. Sildiniz mi?
  • Evet, bundan sonra sadece Steam grubu ve burası ile devam edeceğim. Belki SYTCBN isimli yeni kuracağım Youtube kanalımda da yer yer ilgili videolar vs. paylaşırım. :)
  • Yama için teşekkürler tek sıkıntı turbobit :( 12mblik bir dosya için 6 dk bekledim en azından işim görüldü orası ayrı kpnu tekrar teşekürler
  • Kardeş şu eventleri de cevireydin iyiydi ama eline sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heleloo H kullanıcısına yanıt
    Event çevirileri sıkıntı çıkarıyor. Yavaş yavaş düzgün çevirmeye çalışıyorum ama bir yerde hata çıkınca başa dönmek zorunda kalıyorum. Ama yine de çevriliyor. Mesajlar şu an daha fazla öncelikli.
  • Kardeşim her şeyi dediğin gibi yaptım oyun açılış ekranında türk bayrağı var dillerde türkçe yazılar eyvallah ama oyuna girince ingilizce türkçe olmuyor sadece ana ekranda türkçe bayrak çıkıyor ama türkçe olmuyor ?
  • Kardeş oyuna giriş ekranında mod seçeneği var onu kapatıp dene istersen
  • soldier1717 S kullanıcısına yanıt
    Türk bayrağı çıkıyor ve client Türkçe oluyor ama oyun olmuyorsa dil dosyalarını doğru atmamışsın demektir veya mod kullanıyorsun demektir. Modları deaktif yap veya localisation dosyasını tekrardan ilgili yere at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrhosier

Türk bayrağı çıkıyor ve client Türkçe oluyor ama oyun olmuyorsa dil dosyalarını doğru atmamışsın demektir veya mod kullanıyorsun demektir. Modları deaktif yap veya localisation dosyasını tekrardan ilgili yere at.
    Şehir isimleri saçmalamış. Bu sorun çok uzun süredir devam ediyor. Yamayı yükleyince şehir isimleri mahvoluyor.
  • qarty69 Q kullanıcısına yanıt
    Bunun kesin bildiğim iki sebebi var.

Birincisi: Yeni güncelleme gelmiştir ve o yüzden uyumsuzluk olduğu için şehir veya ülke isimlerinde sıkıntı oluşmuştur.
    İkincisi: Korsan oyun kullanıyorsunuzdur ve yamanın korsan uyumluluğu olmadığı için şehir isimleri değişik gözüküyordur.

Bu ikisi dışında bildiğim bir sorun yok. Eğer bunlar yokken bile öyle ise yama düzgün kurulmamıştır.
  • Emeğinize sağlık. 1.27 poland güncellemesiyle uyumlu dosya ne zaman gelir?
  • Orijinal kullanıyorum. Bayadır bu durum böyle. Dosyaları steamde kurulu yere atıyorum. Diğer herşey düzgün. Çevirdiğin bütün yerleri ne zaman paylaşacaksın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qarty69 Q kullanıcısına yanıt
    Hala eski sürüm mü kullanıyorsunuz siz? Tamamen bundan dolayı eğer öyle ise. Steam grubu üzerinden en son sürüm güncellemelerini yapıyorum. Henüz v1.27'yi çevirmeye başlamadım ve v1.26.1 sürümü şu an en güncel sürüm.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.