Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.28.3] [Cheviri]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.651
Cevap
54
Favori
234.361
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.28.3] [Cheviri]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    705 Mesaj

Bağış Yapmak İsteyenler Aşağıdaki Bilgileri Kullanabilir.

Alıcı Adı : Seyit Mehmet Çoban
    IBAN - TR80 0011 1000 0000 0061 0983 98
    Banka - QNB FinansBank

Bizleri takip etmek için aşağıdaki görsellere tıklayabilirsiniz.

http://steamcommunity.com/groups/cheviri

https://www.youtube.com/channel/UCp9Z69DdkcuxbOwNcnreQcQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyrrhos -- 5 Mart 2019; 13:20:31 >

• Yarbay
    2749 Mesaj
    Emeğine sağlık tamamlanınca iyi olucak
    |
    |

Orijinalden alıntı: Börcır

Emeğine sağlık tamamlanınca iyi olucak
    Arkadaşlar mümkünse indirip oyunu Türkçeleştiren kişiler hataları buraya yazarsa sevinirim. Böylelikle daha kaliteli bir çeviri ile Türkçe oynayabilirsiniz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Pyrrhos

Arkadaşlar mümkünse indirip oyunu Türkçeleştiren kişiler hataları buraya yazarsa sevinirim. Böylelikle daha kaliteli bir çeviri ile Türkçe oynayabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Ellerinize sağlık. Bir deneyeyim bu hafta sonu bu oyunu.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel Core i5 4670k SOKET 1150 3.4GHZ 6MB CACHE 22NM / Hyper 612 Ver.2 CPU Soğutucusu / Asus GTX970 ROG STRIX GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia Geforce / Gskill 8GB (2X4GB) RipjawsX DDR3 1600Mhz CL9 1.5V DUAL KIT RAM / Seagate 3.5" 1TB BARRACUDA Sata 3.0 64MB Cache 7200RPM Harddisk / MSI Z87-G43 INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI ANAKART / CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 200R 550W MIDT ATX SİYAH KASA / Windows 7 Professional SP1 64bit
  • Yüzbaşı
    705 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EuroTrumpSimulator2

Kardeş bana kalırsa zaten birsürü çeviri çalışması yapılıyor bu oyun hakkında. Ünlü turan grubu zaten benim ricam üzerine başlattılar projeyi ve hızlı gidiyorlar ama yinede emeğe saygı
    Teşekkür ederim ama bahsettiğiniz grubu daha önce hiç bir yerde duymadım. Özellikle de bu oyun üzerine çeviri yaptığına dair araştırmalarımda bir şey bulamadım. Benim bildiğim şuan sadece tolga kaan isimli Paradoxfan moderatörü tarafından daha yapıldığı. Bir sayfası, sitesi varmıdır Turan ekibinin?

Teşekkür ederim ama bahsettiğiniz grubu daha önce hiç bir yerde duymadım. Özellikle de bu oyun üzerine çeviri yaptığına dair araştırmalarımda bir şey bulamadım. Benim bildiğim şuan sadece tolga kaan isimli Paradoxfan moderatörü tarafından daha yapıldığı. Bir sayfası, sitesi varmıdır Turan ekibinin?

Alıntıları Göster
    Bu güzel oyunu Türkçe oynamak için emek veren birinin olması sevindirici.

Eline sağlık teşekkürler.
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ebaturab

Bu güzel oyunu Türkçe oynamak için emek veren birinin olması sevindirici.

Eline sağlık teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Hocam öncelikle yama devam etmekte midir? Benim oyunum 1.7.3 patchlerle uyum var mıdır?

Paradoxun yaptığı yamayı kullanamıyorum çünkü patchlerle uyum 0. Dlcler le gelen kısımlar bozuk, siz bunları ekleyecek misiniz ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    705 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vladtepes26

Hocam öncelikle yama devam etmekte midir? Benim oyunum 1.7.3 patchlerle uyum var mıdır?

Paradoxun yaptığı yamayı kullanamıyorum çünkü patchlerle uyum 0. Dlcler le gelen kısımlar bozuk, siz bunları ekleyecek misiniz ?

Alıntıları Göster
    Elimde bazı DLC'ler bulunmakta ve bunları da aynı şekilde Türkçeleştirmekteyim. Steam'de hangi sürüm var ise şuan onu Türkçeleştirmekteyim. Steam'deki oyununuz güncel olduğu sürece hiç bir şekilde sorun olmayacaktır. Ve evet, devam etmekte çeviri. :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    252 Mesaj
    quote:

Elimde bazı DLC'ler bulunmakta ve bunları da aynı şekilde Türkçeleştirmekteyim. Steam'de hangi sürüm var ise şuan onu Türkçeleştirmekteyim. Steam'deki oyununuz güncel olduğu sürece hiç bir şekilde sorun olmayacaktır. Ve evet, devam etmekte çeviri. :)

Alıntıları Göster
    müthiş iş yapmışsın hocam.ellerine,emeğine sağlık
    |
    |

Orijinalden alıntı: wasaby

müthiş iş yapmışsın hocam.ellerine,emeğine sağlık

Alıntıları Göster
    oyun zaten zor,birde ingilizce olması dahada zorluyor. çalışmaların için teşekkürler. umarım kısa zamanda tamamlanır
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: b.unal

oyun zaten zor,birde ingilizce olması dahada zorluyor. çalışmaların için teşekkürler. umarım kısa zamanda tamamlanır

Alıntıları Göster
    teşekkürler şimdi iniyor bakalım nasılmış
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: FullFlavour

teşekkürler şimdi iniyor bakalım nasılmış

Alıntıları Göster
    Dün akşam indirdim. Akşam deneyeceğim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ufuksan

Dün akşam indirdim. Akşam deneyeceğim.

Alıntıları Göster
    Selam,

Şimdi denedim. Giriş ekranın da ingilizce yerine Türkçe gelmiş. Teşekkürler, "Ğ" ler çıkımıyor. İlk etapda onu gördüm.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ufuksan

Selam,

Şimdi denedim. Giriş ekranın da ingilizce yerine Türkçe gelmiş. Teşekkürler, "Ğ" ler çıkımıyor. İlk etapda onu gördüm.

Alıntıları Göster
    Sağolun arkadaşlar, özel yaşantımdan dolayı biraz yavaş gidiyor ama bitireceğim umarım.

Bu arada linklerde bir şey yok. Bazı kişiler indiremediğini söyledi.
    |
    |

Sağolun arkadaşlar, özel yaşantımdan dolayı biraz yavaş gidiyor ama bitireceğim umarım.

Bu arada linklerde bir şey yok. Bazı kişiler indiremediğini söyledi.

Alıntıları Göster
    başka bir siteye upload etme imkanınız var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: bacardi cola

başka bir siteye upload etme imkanınız var mı?

Alıntıları Göster
    hocam bu v2 son sürümle uygun mudur bir de yama yüzde kaç olmuştur heyecanla beklemekteyim İngilizcem yeterli fakat Türkçe oynaması ayrı bir zevk olacak :D

Orijinalden alıntı: vladtepes26

hocam bu v2 son sürümle uygun mudur bir de yama yüzde kaç olmuştur heyecanla beklemekteyim İngilizcem yeterli fakat Türkçe oynaması ayrı bir zevk olacak :D

Son sürümle olabildiğince uyumlu yapıyorum. En son gelen normal oyun güncellemesine uygun yapılıyor. Yalnız bazı durumlardan dolayı biraz yavaştan gidiyor. Tek başıma yetişmem gereken bir çok iş var çünkü. :) Ama elimden geldiğince her gün bayağı bir satır çeviriyorum.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nevec

Eline sağlık
    v2 bence parodox un çevirisin den daha iyi bir şeyi anlamadım eğitim bölümünde ispanya ile sonlara doğru şehri alınca kendine bağla gibi bi seçeneği seç diyor türkçe yama diplomasi de böyle bişey yok görevi defalarca denedim bi türlü yapamadım yama danmı kaynaklı nedir çözemedim bu arada oyunun %100 türkçe yaması çıkarsa oyunu ek paketleriyle birlikte orjinal olarak alacağım steam indirimini bekleyip. Ellerine sağlık yama için çok teşekkürler. Birde yeni versiyon pacth ler çıkıyor en son galiba 1.9 çıktı gerçi ben korsan olduğu için hala 1 lerdeyim oyunu orjinal olunca versiyon değişecek uyumlu olacakmı son sürüme ? çünkü yeni özellikler eklenmiş yeni yamalarda oyuna 1.5 de bile değişiklikler var 1.9.1 de kim bilir ne değişiklikler oldu yama bunlarıda kapsayacakmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellat211 -- 13 Şubat 2015; 11:04:38 >

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.