Şimdi Ara

Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.36] (Seyit Mehmet ÇOBAN) (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.984
Cevap
74
Favori
308.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaldorgil arkadaş yukarıda yazmış pdx launcher hariç diğet dosyaları atacaksın oraya. Allahtan önceden kendş yedeğimi aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C703CA97F -- 31 Ocak 2019; 12:34:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anladım hocam eyvallah.
  • Turbobitle para kaldırılacak olsaydı zamanında oyunları 8-9 parçaya bölüp Turbobite yükleyenler kaldırırdı. :)

Birinci sebep - evet para veriyor ama düşündüğünüz gibi değil.
    İkinci sebep - indirilme ve tıklanma değerlerini ayrı ayrı gösteriyor. Takibini yapabiliyorum. Google Drive bana bunu sağlamıyor.
    Üçüncü sebep - Çeviri tamamen bittiğinde böyle bir dert olmayacak zaten. Direk Steam mod olarak yerini alacak.

Ek not: Sürekli çeviriyor musun sanki diyeceğini düşünerek şu cevabı vermek istiyorum;

Evet sürekli çeviriyorum ama sürekli paylaşmıyorum. İlk yamayı çıkardığım zamanları biliyorsan v1-2-3-4 vs. diye gidiyordu ve sürekli yama çıkıyordu. Zaman içinde bu kararlı yapıya dönüştü ve oyun sürümü ile uyum sağladı. Daha sonra da DLC'den DLC'ye dönüştü. Para için yapıyor olsam her 200-300 satırda bir paylaşırım, oynamak isteyen herkes indirmek zrunda kalırdı. Her iki DLC arası çeviri işini de ciddi olarak yapıyorum. Örnek olarak son yama gösterilebilir. Düzeltmeler, yeni çeviriler, uyarlamalar vs. derken bugüne kadarki en iyi ve kararlı sürüm oydu. Eski hatalar giderildi, yenileri daha uygun şekilde çevrilmeye başlandı ve uyum sorunu eskisine göre daha az. Korsanlar hala sıkıntı yaşıyor, ona karışmıyorum çünkü.

Ben bu çeviriyi tek başıma devam ettiriyorum, o kadar çok gerek yok, çevirme, İngilizce öğrensinler denilmesine rağmen. Yardım eden bile bulamıyorum EU4'ten dolayı. Son 5 sürümde tek kişi yardım etmiş mi diye sor istersen burada, tek bir satır bile çeviren olmuş mu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyrhosier -- 1 Şubat 2019; 1:4:40 >

• Tüm dosyaları atarak da denedim, dediğin şekilde dosyaları doğrulayıp pdx_launcher harici diğer dosyaları atarak da denedim. Oyun v1.28.2'de açılmıyor, launcher ekranı gelmiyor.
  • Yeni bir yama yayınlayacağım, yarın veya sonraki gün kesin paylaşırım.
  • Hocam selamlar Turobitten nefret ederim ama açıklamanı görünce hak verdim Bendede 1.28.3 güncellemesi geldikten sonra oyuna girememiştim dediğin gibi pdx launcherdan kaynaklı.Bu arada yeni yamanı sabırsızlıkla bekliyoruz Sen çevirmeye devam et arkandayız Not: İnglizce hazırlık okumama rağmen inglizce oynamaya üşeniyorum
  • V1.28.3 sürümü ile uyumlu Türkçe yamayı yayınladım, iyi oyunlar. :)

@Janissary_07

Teşekkür ederim. Yama hazır, indirebilirsiniz. :)
  • Verirsin bağış linkini, koyarsın ana mesajına, gönlünden kopan ne bırakırsa bırakır.
    Turbobit'e upload etmek açıkçası millete işkence çektirmek ve şark kurnazlığıdır, başka da birşey değil.
  • Arkadaslar siz Türkce yama yaptiginizda Turbobit´e yüklemezsiniz olur biter. Yama adamin yamasi nereye isterse oraya yükler!
  • Bu söyleminiz sanki Turbobit üzerinden yamayı kullananlardan zorunlu bağış alıyormuşum gibi olmuş. Benim tercih ettiğim site şu anlık orası. Kimseye işkence çektirmiyorum da. :)

Eğer ki istemiyorsan, kimse seni indir diye zorlamıyor değil mi?
  • Şevkinizi kırmaya çalışanlara aldırış etmeyin siz, elinize sağlık. İmzaya dikkat edin yalnız, yan yana ekleyin oyunları yoksa imza kurallarına aykırı olabilir. İyi akşamlar diliyorum.
  • Yılın sonuna kadar yeni DLC çıkmayacak oyuna.O zamana kadar ufak tefek yamalar yayınlayacaklar.Boş zamanın varsa çeviri işine yoğunlaşabilirsin.
  • mergalata M kullanıcısına yanıt
    Beholder 2 çevirisini bitirdiğimizden beri EU4 üzerine yoğunlaştım zaten. Çeviriye devam ediyorum.
  • Normalde oyunu oynayasım hiç yoktu da sırf değişiklikleri görmek için bir açıp bakayım
    Elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrhosier

v1.22 ile uyumlu yama eklendi.
    Hocam hala elinizde mevcut mu bir türlü bulamadım v1.22 ile uyumlu yamayı
  • Tlhsbt kullanıcısına yanıt
    Eski sürümlere uygun yamaları bir süre sonra kaldırıyorum. Ne yazık ki şu an mevcut değil.
  • üstad 1.28.3 indirdim 3-4 defa denedim ancak steamdan oyunu açınca launcher açılmıyor başlamıyor oyun? çözümü nedir?(sorun çözüldü pdx_launcher ' i atmadım oldu)

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007ByLee -- 26 Şubat 2019; 0:9:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrhosier

Beholder 2 çevirisini bitirdiğimizden beri EU4 üzerine yoğunlaştım zaten. Çeviriye devam ediyorum.
    eventsız bir yararı yok ki oyunun en keyifli noktası detaylar boş boş oynamak sıkıyor çeviri yapılsa ne yazar.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Saygı duyarım, farklı bir bakış açısı ancak Paradox'un oyun yapı sistemi eventler konusunda büyük sıkıntı çıkarıyor.
  • 1.28.3.0 yüklü bu vewrsiyondan sonra küçük bir günceleleme yaptı şimdi beyaz ekran veriyor ve oyun hata veriyor kapanıyor acil destek verebilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.